تاریخ 1398/10/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5234 برو جستجو جستجوی پیشرفته   مديرکل پست استان سمنان خبر داد:
 افزايش بالاي 30 درصدي درآمدهاي اداره کل پست استان سمنان در آذرماه سال‌جاري 

سرويس خبر

مديرکل پست استان سمنان از افزايش بالاي 30 درصدي درآمدهاي اين اداره کل درماه آذر نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ماه‌هاي جاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل پست استان سمنان، نهمين جلسه شوراي اداري استان با حضور مديرکل پست استان، معاونين و روساي ادارات در سالن کنفرانس پست استان برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه، نصرت‌الله مشيري مديرکل پست استان سمنان با گراميداشت ياد و خاطره شهداي مقاومت به ويژه سپهبد شهيد قاسم سليماني و نيز تسليت جان باختن جمعي از هموطنان در سانحه سقوط هواپيما، برنامه‌ريزي براي افزايش درآمد پايدار را يکي از اصلي‌ترين اولويت‌هاي اين اداره کل دانست و گفت: خوشبختانه درآمدهاي اداره کل پست استان سمنان آذر ماه امسال بالغ‌بر 30 درصد رشد داشته است. مشيري افزود: از همه معاونين، روساي ادارات و پرسنل شرکت پست استان مي‌خواهم تحقق افزايش درآمد 35 درصدي را در ماه‌هاي آينده مدنظر قرار دهند. مديرکل پست استان با اشاره به انعقاد قرارداد همکاري با بانک توسعه تعاون گفت: يکي ديگر از اقدامات مدنظر، برنامه‌ريزي براي توزيع دفترچه‌هاي تامين اجتماعي از کارگزاري‌ها در سطح استان است که مي‌تواند به افزايش درآمدها منجر شود. وي استان سمنان را يکي از استان‌هاي پيشرو در طرح تحول ديجيتال عنوان کرد و افزود: بايد براي ارايه خدمات به اداره کل مسکن و شهرسازي برنامه‌ريزي لازم صورت گيرد.

مشيري از آمادگي اداره کل پست استان سمنان براي اجراي طرح‌هاي محوري به عنوان استان پايلوت خبر داد و گفت: مسئولان پست در تلاش هستند با از ميان برداشتن موانع مربوط به اجراي اين طرح‌ها، تحقق اهداف را سرعت بخشند. مديرکل پست استان با اشاره به در پيش بودن يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي گفت: روساي ادارات ضمن دعوت از آحاد مردم به حضور در پاي صندوق‌هاي راي، براي استفاده از ظرفيت‌هاي پيش رو برنامه‌ريزي کنند.

در ادامه معاون پشتيباني و معاون فني، مسئولين و روساي ادارات پست استان به بيان ديدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

شايان ذکر است در پايان اين جلسه، مديرکل پست استان سمنان با تقدير از زحمات حسين ذوالفقاري در زمان تصدي مسئوليت اداره پست شهرستان مهدي‌شهر، ناصر تورانيان را به عنوان رئيس جديد اين اداره معرفي کرد.


 انجام اولين عمل ولوکتومي در استان سمنان 

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

براي اولين بار در استان عمل ولوکتومي در بيمارستان اميرالمونين سمنان با موفقيت انجام شد.

دکتر الهام صفاريه فوق تخصص جراحي سرطان زنان گفت: بيمار، زن 65 ساله‌اي است که به علت ايجاد ضايعه در اندام تحتاني به پزشک مراجعه کرد و با نمونه‌برداري و آزمايش، سرطان ولو volv تشخيص داده و ناحيه درگير بيماري عمل جراحي شد.

اين پزشک معالج با بيان اينکه عمل جراحي چهار ساعت طول کشيد و در حال حاضر بعد از 2 روز حال عمومي بيمار رضايت بخش است افزود: اين سرطان بيشتر در زنان سنين 60 تا 65 سال بروز مي‌کند و از جمله علت‌هاي آن نيز نقص ايمني بدن به دليل داشتن بيماري‌هاي زمينه‌اي مثل ديابت و فشار خون است.

دکتر صفاريه با تاکيد بر رعايت مسائل بهداشتي و انجام معاينات و آزمايشات سالانه براي زنان گفت: براي پيشگيري از ابتلا به سرطان در صورت وجود هر گونه ضايعه پوستي و تغيير ‌حالت و يا علائم غير‌طبيعي در بدن بايد به پزشک مراجعه و نتيجه بررسي شود.

در بيمارستان اميرالمونين سمنان در حال حاضر با ظرفيت 110 تخت به عنوان بيمارستان جامع زنان و کودکان در بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي به بيماران خدمات ارائه مي‌شود که با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده و طرح‌هاي در دست اجرا، ظرفيت تخت‌ها و بخش‌هاي درماني افزايش مي‌يابد.