تاریخ 1398/09/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5197 برو جستجو جستجوی پیشرفته   کشف 145 کيلو ترياک با اقدام اطلاعاتي پليس گلستان 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از کشف 145 کيلو ترياک با همکاري پليس "فارس" خبر داد.

سردار "روح‌الامين قاسمي" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان پس از يک سري اقدامات اطلاعاتي و فني موفق به شناسايي يکي از سوداگران مرگ در شهرستان "بوانات" استان فارس شدند.

وي با بيان اينکه با بررسي‌هاي تخصصي پليس گلستان مشخص شد اين قاچاقچي قصد جابه‌جايي مواد افيوني با يک دستگاه کاميون را دارد، افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد‌مخدر بوانات پس از کنترل محورهاي مواصلاتي موفق شدند متهم را شناسايي و طي يک عمليات موفقيت‌آميز خودرو وي را متوقف کنند.

فرمانده انتظامي گلستان تصريح کرد: در بازرسي از کاميون مورد نظر، 145 کيلو ترياک که به طرز ماهرانه‌اي جاسازي شده بود، کشف شد.

سردار قاسمي در پايان با تاکيد بر مقابله قاطعانه پليس با سوداگران مرگ، گفت: در اين عمليات يک قاچاقچي دستگير و پس از انجام مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شد.


 کشف البسه قاچاق در ديواندره 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از کشف بيش از 3 هزار و 800 ثوب البسه قاچاق با تلاش ماموران انتظامي شهرستان ديواندره خبر داد. سردار "علي آزادي" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پليس آگاهي و پاسگاه انتظامي نساره شهرستان "ديواندره" حين کنترل خودروهاي عبوري، يک دستگاه خودروي پژو 405 حامل البسه قاچاق را شناسايي کردند. اين مقام انتظامي افزود: پس از هماهنگي با مراجع قضائي، خودروي مورد نظر متوقف و در بازرسي از آن بيش از 3 هزار و 800 ثوب البسه قاچاق کشف شد. فرمانده انتظامي کردستان با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش اين تعداد البسه قاچاق را بيش از يک ميليارد و 100 ميليون ريال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: در اين عمليات يک نفر دستگير و پس از تشکيل پرونده تحويل مراجع ذيصلاح شد.