تاریخ 1398/09/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5192 برو جستجو جستجوی پیشرفته   270 کيلوگرم ترياک در عمليات مشترک پليس سمنان کشف شد 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: محموله 271 کيلوگرمي ترياک در عمليات مشترک پليس سمنان و کرمان از يک خودرو تويوتا در يک درگيري مسلحانه کشف شد.

سرهنگ عبداله حسني اظهار داشت: در پي اقدامات اطلاعاتي چند ماه ماموران عمليات وي‍ژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان سرنخ‌هايي از انتقال يک محموله از شرق به نقاط مرکزي کشور به دست آمد.

وي ادامه داد: در ادامه بررسي‌ها و کنترل‌هاي دقيق ماموران، هماهنگي لازم با پليس کرمان براي اجراي عمليات و کشف محموله نيز صورت گرفت که در تعاملي بسيار مناسب و موثر، اقدامات انتظامي براي دستگيري عامل قاچاق مواد آغاز شد.

وي بيان کرد: با حضور محسوس و نامحسوس ماموران انتظامي کرمان در حوالي شهرستان ريگان و هدايت لحظه به لحظه از سوي پليس مبارزه با موادمخدر استان سمنان، تويوتاي حامل مواد شناسايي و دستور ايست صادر شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: با صدور فرمان ايست و فرار خودرو از صحنه و ايجاد درگيري مسلحانه پليس با سوداگر مرگ، قاچاقچي مواد در اين درگيري از ناحيه پا مورد هدف قرار گرفت.

براساس آمار نيروي انتظامي هشت تن و 976 کيلوگرم انواع موادمخدر از ابتداي سال 98 تا پايان مهر و در مدت مشابه سال گذشته چهار تن و 878 کيلوگرم انواع مواد‌مخدر توسط ماموران مبارزه با موادمخدر استان سمنان کشف و ضبط شد.


 دستگيري متصدي آرايشگاه زنانه در بسطام به جرم رمالي و طبابت 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود گفت: زن 39 سال‌هاي در شهر بسطام با 13 فقره پرونده جعل و کلاهبرداري شامل اقدام به طبابت، ماساژدرماني، ترک اعتياد، درمان ناباروري، فالگيري و رمالي، دستگير شد.

سرهنگ علي کريمي ابراز داشت: ماموران بخش انتظامي بسطام خبري مبني بر اينکه خانمي در پوشش آرايشگاه زنانه طبابت و رمالي مي‌کند، دريافت کردند.

وي افزود: موضوع توسط پليس بررسي شد و پس از چند روز کار اطلاعاتي هويت واقعي اين زن 39 ساله کشف و مشخص شد داراي سوابق متعدد جعل و کلاهبرداري در استان‌هاي ديگر است.

کريمي با اشاره به اعزام تيم ويژه دستگيري به محل گفت: متهم به محض اطلاع از حضور ماموران از دريچه روي پشت بام قصد فرار داشت که در اين فرار دستگير شد.

وي گفت: در بازديد از محل کار وي مهرهاي پزشک متخصص ارتوپد، فيزيوتراپيست، ابزار پزشکي و وسايل رمالي کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود به اقدام‌هاي بي‌شمار و غيرقانوني اين فرد نظير طبابت، ماساژدرماني، ترک اعتياد، درمان ناباروري، فالگيري و رمالي اشاره داشت و افزود: تاکنون 13 فقره پرونده در بسطام و شهرستان سبزوار در خصوص جعل و کلاهبرداري توسط متهم اعلام شده و با توجه به هويت‌هاي مختلف متهم، پيگيري‌ها در خصوص ساير جرائم ارتکابي وي در ديگر استان‌ها و شهرستان‌ها ادامه دارد.