تاریخ 1398/08/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5179 برو جستجو جستجوی پیشرفته   صعود جوانان فوتبال ايران به مرحله نهايي قهرماني آسيا 

سرويس ورزشي:

تيم‌ملي فوتبال جوانان ايران در بازي خودش مقابل امارات در رقابت‌هاي مقدماتي قهرماني آسيا به برتري 2- 0 رسيد.

تيم فوتبال جوانان کشورمان در مسابقات مقدماتي قهرماني آسيا از ساعت 17:54 روز (يکشنبه) در ورزشگاه پاس قوامين ميزبان امارات بود و موفق شد با نتيجه 2 بر صفر اين تيم را شکست دهد. آريا برزگر در دقيقه 48 و مهدي‌هاشم‌نژاد در دقيقه 80 گلزنان تيم جوانان کشورمان در اين بازي بودند. شاگردان سيداکبر ‌پورموسوي با پيروزي در اين ديدار و با توجه به پيروزي مقابل قرقيزستان و نپال در گروه D مسابقات 9 امتيازي شدند و به مرحله نهايي پيکارهاي آسيايي صعود کردند که به ميزباني ازبکستان برگزار مي‌شود.


 دو عنوان در مسابقات دووميداني بانوان جام خوشه‌چين 

سرويس ورزشي:

مسابقات دووميداني بانوان جام خوشه‌چين منطقه يک کشور به ميزباني استان البرز برگزار و نتايج زير حاصل شد:

دوي 100 متر:

- مقام اول: مبينا بابانژاد استان مازندران

- مقام دوم: فاطمه پيران استان گلستان

- مقام سوم: فائزه قربانيان استان سمنان

دو 2000متر:

- مقام اول: سيده معصومه موسوي استان البرز

- مقام دوم: مهرانه باقري استان سمنان

- مقام سوم: مريم منفرد استان مازندران


 سمنان مقام سوم مسابقات طناب‌‌کشي جام خوشه‌چين 

سرويس ورزشي:

مسابقات طناب‌کشي جام خوشه‌چين منطقه يک کشور به ميزباني استان البرز برگزار و نتايج زير حاصل شد:

مقام اول: استان تهران

مقام دوم: استان قم

مقام سوم: استان سمنان


 رسالت قهرمان مسابقات فوتسال رده سني اميد در شاهرود 

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتسال اميد‌هاي شهرستان که با حضور دو تيم پديده و رسالت برگزار شد، بعد از دو وقت مفيد 20 دقيقه‌اي تيم فوتسال رسالت با گل‌هاي سجاد محبي، سينا اکبري و مسعود دهقان توانستند تيم خوب پديده را با نتيجه 3- 2 شکست دهند و همچنين جواز حضور در ليگ فوتسال استان را دريافت کنند.


 برزگر: بعد از تيم ملي حالا نوبت پرسپوليس است 

مهاجم تيم جوانان ايران گفت: بعد از موفقيت با تيم ملي حالا نوبت حضور در پرسپوليس است.

آريا برزگر بعد از پيروزي 2 بر صفر ايران مقابل امارات و صعود به مرحله نهايي رقابت‌هاي زير 19 سال آسيا گفت: خوشحالم که به اين موفقيت رسيديم و براي آن زحمت کشيديم و تلاش کردم و امروز ثمره‌اش را ديديم. از کادر فني هم تشکر مي‌کنم که مثل پدري دلسوز بالاي سر ما بود و همه جور براي ما زحمت کشيدند، از تماشاگران هم که ما را تشويق کردند، تشکر مي‌کنم. بازيکن پرسپوليس در مورد حضورش در اين باشگاه گفت: هميشه دوست داشتم که با حضور در يک تيم بزرگ چالش داشته باشم تا امروز تمرکزم روي تيم ملي بود و از حالا به بعد نوبت باشگاه بزرگ پرسپوليس است. اين تيم بازيکنان بسيار زيادي دارد. وي در مورد سوابق فوتبالي خود گفت: از 6 سالگي فوتبال بازي مي‌کردم و در تيم خليج فارس شيراز بودم و تا 12 سالگي، اکنون هم که 16 ساله هستم به تيم پرسپوليس آمده‌ام. برزگر با اشاره به زحمات والدينش گفت: دست پدر و مادرم را مي‌بوسم آنها تمام وقت و زندگي‌شان را برايم گذاشتند من هم بايد در آينده تلاش کنم تا ذره‌اي از زحمات‌شان را جبران کنم. همچنين از مربيانم تشکر مي‌کنم که اگر آنها نبودند، من هم اينجا حضور نداشتم.


 همايش موتورسواري در گرمسار 

سرويس ورزشي:

همايش بزرگ موتور‌سواري گرمسار با حضور بي‌سابقه مردم ورزش‌دوست اين شهرستان در محل استاديوم تختي گرمسار برگزار شد.

همايش بزرگ موتور‌سواري شهرستان گرمسار با حضور کاتب نماينده شهرستان‌هاي گرمسار و آرادان، ايزدبخش معاونت ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، همتي معاون فرماندار شهرستان، چنگيزي رياست اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمسار و ديگر مسئولين استان و شهرستان در ميان استقبال پرشور بيش از 3000 نفر از مردم ورزش‌دوست گرمساري در تاريخ 17/8/98 در محل استاديوم تختي گرمسار برگزار شد.

در اين همايش تعداد 20 سنگين‌سوار گرمسار با حضور مهماناني از استان‌هاي اصفهان و قم و... به اجراي نمايش پرداختند. اين همايش دومين همايش موتورسواري در دو سال گذشته بود که با مديريت ميلاد کرمي رياست جوان هيات موتور‌سواري و اتومبيلراني در اين شهرستان برگزار شد.


 سرويس ورزشي:  

به مناسبت گراميداشت هفته پدافند غيرعامل انجام شد.

برگزاري مسابقات تنيس روي ميز

در شرکت برق منطقه‌اي سمنان

سرويس ورزشي:

به مناسبت هفته پدافند غيرعامل، مسابقات تنيس روي ميز کارکنان شرکت برق منطقه‌اي سمنان، در سالن ورزش اين شرکت برگزار شد.

اين مسابقات با حضور نفرات منتخب (مقام‌هاي اول تا سوم ) شهرستان‌هاي سمنان، دامغان، شاهرود و گرمسار با حضور 12 بازيکن در قالب مسابقات استاني در سطح شرکت برگزار و محمدرضا علي قلي‌ئي، قاسم بهمني و مهدي عرب يارمحمدي به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را کسب کردند.

همچنين به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش و روز تربيت بدني و ورزش در صنعت آب و برق برنامه‌هاي ورزشي ويژه اين هفته شامل برگزاري مسابقات تنيس روي ميز در سطح شهرستان‌هاي: سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار، اجراي برنامه ورزش صبحگاهي در اداره مرکزي شرکت، بازديد از اماکن ورزشي و تقدير از ورزشکاران برتر شرکت: غلامحسين ‌پورعباسيان(مقام اول ليگ برتر کشور و مقام دوم مسابقات بين‌المللي دهه فجر در رشته ‌هاکي)، مصطفي باوند سوادکوهي(صعود به قله‌هاي دماوند و سبلان در رشته کوهنوردي)، قاسمعلي کريم، (صعود به قله دماوند در رشته کوهنوردي)، مهدي نايب(مقام اول مسابقات کشوري دررشته کاراته)، مهدي ايماني(مقام اول مسابقات کشوري در رشته کاراته) و جعفر آشوري(مقام دوم مسابقات کشوري پيشکسوتان دررشته جودو) انجام شد.

قضاوت دو داور شاهرودي

در مسابقات هندبال کشوري

سرويس ورزشي:

کوبل داوري شاهرود حسن وفايي‌نژاد و ابراهيم ابراهيمي در مسابقات هندبال جوانان باشگاه‌هاي کشور از تاريخ پانزدهم لغايت بيست و يکم آبان‌ ماه در قزوين برگزار شد، قضاوت نمودند.

نتايج مسابقات هفته چهارم واليبال بانوان دامغان

سرويس ورزشي:

هفته چهارم از مسابقات ليگ واليبال بانوان شهرستان دامغان برگزار شد و نتايج زير حاصل شد:

- ديدار اول: شاهين 2- آکادمي متين صفر

- ديدار دوم: اکادمي آرش 2- نوجوانان شهرداري کلاته رودبار صفر

- ديدار سوم: حضرت زينب 2- بزرگسالان شهرداري کلاته رودبار صفر

- ديدار چهارم: هلال احمر 2- آيلين 1

- ديدار پنجم: جوانان کلاته 2- هکاتم صفر

تغيير نام ميدان پيروزان به پرسپوليس

و بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازي

سرويس ورزشي:

با مصوبه شوراي شهر تهران ميدان پيروزان به نام پرسپوليس و بلوار فردوس غرب به نام مرحوم ناصر حجازي تغيير نام مي‌دهد.

جلسه قرعه‌‌کشي مسابقات فوتسال ادارات

و سازمان‌ها شاهرود به مناسبت هفته بسيج

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتسال ادارات به مناسبت هفته بسيج در روز شنبه 18/08/98 در دفتر هيات با حضور آقايان: بسطامي، ناظمي (رئيس بسيج ورزشکاران)، ابراهيميان (دبير هيات فوتبال) و نماينده تيم‌هاي شرکت‌کننده در مسابقات برگزار گرديد. پس از بحث و تبادل نظر تيم‌ها در دو گروه به شرح ذيل قرعه‌‌کشي شدند:

گروه A: شرکت نفت – مدافعان حرم – شرکت سيمان – نيروي انتظامي

گروهB : علوم پزشکي –اداره راه و ترابري - پيام نور - البرزشرقي

سردار آزمون گل امروزش

را به چه کساني تقديم کرد؟

سرويس ورزشي:

سردار آزمون، لژيونر ايراني تيم زنيت روسيه در بازي تيمش مقابل آرسنال تولا موفق به گلزني شد.

تيم زنيت در بازي مقابل آرسنال تولا به برتري 1- 0 رسيد. در اين بازي تک‌گل زنيت را مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان سردار آزمون به ثمر رساند. سردار بعد از اين گل با انتشار پست زير در اينستاگرام اعلام کرد که گلش را به مردم زلزله‌زده آذربايجان شرقي تقديم مي‌کند.

بيانيه عراقي‌ها در آستانه بازي با ايران

سرويس ورزشي:

فدراسيون فوتبال عراق بيانيه‌اي در آستانه ميزباني از ايران در اردن در چارچوب گروه C انتخابي جام جهاني 2022 منتشر کرد.

دو تيم عراق و ايران روز پنجشنبه از سري مسابقات مقدماتي جام جهاني 2022 به مصاف يکديگر خواهند رفت که فدراسيون فوتبال عراق بيانيه‌اي در آستانه ميزباني از ايران در اردن در چارچوب گروه C انتخابي جام جهاني 2022 منتشر کرد.

در بيانيه‌ رسانه‌اي فدراسيون فوتبال عراق به نقل از سعد الظهيري، هماهنگ‌کننده اين فدراسيون در اردن آمده است: هواداران عراقي در اردن هنگام رسيدن اعضاي تيم ملي فوتبال به آنها خوشامد گفتند و حضور پرشوري در نخستين تمرين داشتند. فدراسيون فوتبال عراق تصميم گرفت تا ورود هواداران را براي بازي برابر ايران در ورزشگاه امان رايگان کند.

وي افزود: اقدام‌هاي اداري رسمي اين بازي پايان يافته و ويزاي اعضاي تيم ملي فوتبال ايران صادر شد. حتي هتل‌ها و زمان تمرين‌هاي تيم‌هاي ملي فوتبال عراق و ايران تعيين شده است. تيم ملي فوتبال ايران روز سه‌شنبه وارد اردن مي‌شود و در هتل الحياه مستقر خواهد شد. همچنين علي بن الحسين، رئيس فدراسيون فوتبال اردن بر فراهم کردن تمامي امکانات جهت ميزباني عراق از 2 حريف آينده خود در اين کشور تاکيد کرد.

هماهنگ‌کننده فدراسيون فوتبال عراق در خاتمه اظهار داشت: ورزشگاه بين‌المللي امان به طور کامل آماده ميزباني از بازي روز پنجشنبه است.

تجمع هواداران استقلال مقابل ساختمان مجلس

سرويس ورزشي:

تعداي از هواداران استقلال به دليل شرايط باشگاه خود مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع کردند. صبح روز (يکشنبه) تعدادي از هواداران استقلال مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع کرده و خواهان رسيدگي نمايندگان به وضعيت باشگاه استقلال شدند. اين تعداد از عملکرد مديريت باشگاه انتقادهاي زيادي دارند و با توجه به تهديد استراماچوني به جدايي و مشکلات مالي باشگاه، خواهان رسيدگي به وضعيت تيم‌شان شدند.

دو خبر از هيات شنا استان

سرويس ورزشي:

*فراخوان ثبت‌نام کلاس مربيگري درجه 3 شيرجه- شروع دوره: هفته اول آذرماه 1398

محل ثبت‌نام: هيات شناي استان سمنان

*فراخوان ثبت‌نام داوري درجه 3 شيرجه- شروع دوره: هفته اول آذرماه 1398

محل ثبت‌نام: هيات شناي استان سمنان

استعفاي رئيس کميته اخلاق فدراسيون

فوتبال تاييد شد

سرويس ورزشي:

بعد از استعفاي اسماعيل حسن‌زاده رئيس کميته انضباطي، مرتضي تورک رئيس کميته اخلاق هم از سمتش استعفا کرد. برهمين اساس، ابراهيم شکوري سرپرست دبير کلي فدراسيون فوتبال استعفاي وي را تاييد کرد.