تاریخ 1398/08/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5171 برو جستجو جستجوی پیشرفته   کشف 20 هزار نخ سيگار قاچاق در بهشهر 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان بهشهر از کشف مواد دخاني و 20 هزار نخ سيگار قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ "ابراهيم شجاعي" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئيات اين خبر، گفت: ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي پس از يکسري اقدامات اطلاعاتي موفق به شناسايي يکي از عاملان عرضه سيگار و مواد دخاني قاچاق در اين شهرستان شدند.

سرهنگ شجاعي، بيان داشت: طي هماهنگي با مقام قضائي متهم دستگير و با همکاري نماينده اداره صنعت، معدن و تجارت اين شهرستان در بازرسي از واحد صنفي وي 20 هزار نخ سيگار و 80 بسته تنباکوي قاچاق کشف شد.

وي با اشاره به تحويل کالاي قاچاق کشف شده به سازمان اموال تمليکي اظهار داشت: متهم نيز پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بهشهر ضمن تأکيد بر همکاري، همراهي و مشاركت آحاد مردم در برقراري نظم اجتماعي خاطرنشان كرد: مبارزه با قاچاق کالا، از جمله کالاهاي سلامت محور گامي براي توسعه امنيت پايدار، رفع بيکاري و حفظ سلامت افراد جامعه است که به عنوان يکي از مهمترين ماموريت‌هاي پليس در دستور کار اين فرماندهي قرار گرفته است.


 سرويس حوادث: 

توقيف موتورسيکلت ميلياردي در گرمسار

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان سمنان از توقيف موتورسيکلت ميلياردي در شهرستان گرمسار خبر داد.

سرهنگ عبدالله حسني اظهار کرد: مأموران انتظامي شهرستان گرمسار حين اجراي طرح و برنامه‌هاي پيشگيرانه در محورهاي اين شهرستان، به يک دستگاه موتورسيکلت سنگين دستور ايست دادند.

وي ادامه داد: مأموران پليس پس از توقف و بررسي مدارک موتورسيکلت، متوجه قاچاق بودن وسيله نقليه شدند و آن را توقيف کردند و به مراجع قضايي تحويل دادند.

فرمانده انتظامي استان سمنان ورود اين‌گونه وسايل نقليه به داخل کشور را ممنوع و قاچاق دانست و گفت: ارزش ريالي موتورسيکلت کشف‌ شده برابر نظر کارشناسان سه ميليارد و 500 ميليون ريال اعلام شده است.

240 راس گوسفند قاچاق تحويل دامپزشكي خرم بيد شد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان خرم بيد گفت: با تلاش مأموران انتظامي اين شهرستان و در بازرسي از يک دستگاه كاميون 240 رأس گوسفند قاچاق به ارزش 6 ميليارد و 200 ميليون ريال كشف شد.

سرهنگ "حميد جوکار" در گفت‌وگو با خبرنگاه پايگاه خبري پليس، بيان كرد: مأموران انتظامي شهرستان خرم‌بيد هنگام كنترل خودروهاي عبوري در يكي از محورهاي مواصلاتي، به يک دستگاه كاميون حامل احشام مظنون و آن را متوقف كردند. وي با بيان اينكه در بازرسي از اين خودرو 240 راس گوسفند قاچاق كشف شد، تصريح كرد: در اين خصوص يک متهم دستگير و تحويل مرجع قضائي شد. سرهنگ جوکار با اشاره به اينكه برابر نظر كارشناسان، ارزش دام‌هاي قاچاق مكشوفه 6 ميليارد و 200 ميليون ريال برآورد شده است، اظهار داشت: شهروندان مي‌توانند هرگونه موارد مشكوك را با شماره تلفن 110 به پليس اعلام كنند.