تاریخ 1398/04/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5085 برو جستجو جستجوی پیشرفته   شرور زورگير در شاهرود به هلاکت رسيد 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود گفت: فردي سابقه‌دار که به چند فقره زورگيري و آدم‌ربايي اقدام کرده بود، در شاهرود کشته شد.

سرهنگ علي کريمي با اشاره به دستگيري چندي پيش فردي سابقه‌دار با سوابق متعدد کيفري، اظهار داشت: اين مجرم با تباني يکي از همدستان خود موفق به فرار شده بود.

وي با بيان اينکه تيم‌هاي عملياتي ويژه براي دستگيري اين فرد 28 ساله تشکيل شده بود، يادآور شد: اين فرد نيمه شب گذشته با يک قبضه قمه، پنج ميليون ريال پول نقد از يک جوان زورگيري کرده و قصد تهيه پول بيشتر و فرار از شهرستان را داشت.

سرهنگ کريمي با بيان اينکه مخفيگاه وي توسط تيم‌هاي ويژه پليس و ماموران کلانتري 11 آزادي شاهرود شناسايي شد، افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد با تهديد سلاح سرد صاحب خانه را ربوده و به اقامت در منزل مجبور کرده است. وي ادامه داد: با حضور تيم دستگيري در محل، متهم از طبقه چهارم ساختمان به طبقه يکم پريده و با شکستن درب ورودي بالکن يکي از همسايه‌ها وارد منزل آنها شده و با حضور در اتاق خواب درب را قفل کرده و از نورگير وارد پارکينگ شده است.

کريمي اضافه کرد: در اين زمان با ديدن پليس با قمه به سمت آنان حمله‌ور شد که ماموران ضمن رعايت قانون به‌کارگيري سلاح به تيراندازي و دستگيري وي اقدام مي‌کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود بيان کرد: با توجه به مجروح شدن متهم، تيم فوريت‌هاي پزشکي به محل فرستاده شد و با وجود تلاش اين تيم، اين فرد فوت کرد. وي يادآور شد: با ترسي که افراد آسيب‌ديده از اين مجرم داشتند، تاکنون حاضر به شکايت نشده بودند که با کشته شدن وي تاکنون حدود 10 شاکي براي اعلام جرايم خشن اين فرد به کلانتري مراجعه کرده‌اند.


 ? جوان در استخر کشاورزي گرمسار جان باختند 

سرويس حوادث:

مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي سمنان گفت: 2 جوان در استخر آب کشاورزي يکي از باغ‌هاي روستاي کوشک شهرستان گرمسار استان سمنان بر اثر غرق‌شدگي، جان باختند.

زهرا مهديان افزود: اين حادثه ساعت 21 و 20 دقيقه جمعه رخ داد.

وي با بيان اينکه بلافاصله پس از اطلاع‌رساني به اورژانس، 2 دستگاه آمبولانس با چهار نيرو به محل حادثه اعزام شد، تصريح کرد: اين 2 جوان 32 و37 ساله در استخر باغ شخصي در حال شنا بودند، که غرق شدند. وي با اشاره به خارج کردن پيکرهاي 2 جوان غرق شده در استخر توسط نيروهاي آتش‌نشاني، تاکيد کرد: عمليات احيا اين جوانان بلافاصله پس از خارج کردن از استخر آب انجام شد اما هيچ‌گونه علائم حياتي در آنها وجود نداشت.

مهديان ادامه داد: پيکر 2 جوان غرق شده گرمساري به بيمارستان معتمدي گرمسار منتقل و فوت آنها تأييد شد.

مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي سمنان ابراز داشت: پليس در حال رسيدگي درخصوص علت اين حادثه است.


 سه نفر در قنات روستاي «استربند» ميامي جان باختند 

سرويس حوادث:

معاون مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي شاهرود گفت: سه نفر در يکي از قنات‌هاي کشاورزي روستاي «استربند» ميامي استان سمنان جان باختند.

ناصر سلمانپور افزود: اين حادثه به اورژانس عباس‌آباد اعلام و همچنين اورژانس هوايي نيز به محل اعزام شد.

سلمانپور گفت: دراين حادثه سه فرد 23، 35 و 50 ساله جان باختند.

معاون مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي شاهرود گفت: امدادگران پس از 5 ساعت عمليات با رعايت اصول ايمني با استفاده از تجهيزات مخصوص، هر سه نفر را از قنات خارج کردند.

وي در‌خصوص علت اين حادثه نيز افزود: احتمال دارد اين افراد براي لايروبي به مسيرهاي ورودي قنات وارد شده باشند.

وي گفت: در مرحله اول عمليات نجات يکي از حادثه‌ديدگان به بيرون چاه آورده شده و اقدام‌هاي پزشکي و احيا انجام‌ پذيرفت که در پايان مؤثر واقع نشد و او جان باخت.

در اين حادثه دو مقني و يک نفر از اهالي روستا که براي کمک وارد قنات شد، جان باختند.

روستاي استربند در فاصله 100 کيلومتري شمال شرقي ميامي واقع شده است.