تاریخ 1398/04/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5082 برو جستجو جستجوی پیشرفته   سرپرست اداره ورزش و جوانان سمنان:
 277 پايگاه و مرکز در سمنان مجري برنامه‌هاي اوقات فراغت است 

سرويس ورزشي:

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان سمنان گفت: 254 مرکز و 23 پايگاه در اين شهرستان براي پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در فصل تابستان خدمت ارائه مي‌دهند.

حسين زياري روز دوشنبه در گفت‌و‌گويي افزود: چهار هزار و 275 برنامه و دوره با هدف غني‌سازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اين شهرستان برنامه‌ريزي شده است.

وي با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزي به منظور غني‌سازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با هدف کاهش آسيب‌هاي اجتماعي، بيان کرد: اميدآفريني و نشاط‌افزايي براي جمعيت جوان سمنان از اولويت‌هاي سازمان ورزش و جوانان شهرستان سمنان به منظور پيشگيري و کاهش آسيب‌هاي اجتماعي است.

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان سمنان ادامه داد: فعاليت‌هاي زيربنايي و اجرايي در حوزه اوقات فراغت با تشکيل ستاد ساماندهي امور جوانان در شهرستان سمنان و پژوهش‌هاي مرتبط با اين مساله از بخش‌هاي مهم براي پيشبرد اهداف تعيين شده است.

وي، به اطلاع‌رساني برنامه‌هاي اوقات فراغت از طريق سامانه جامع http: //faraghatejavan. ir اشاره و خاطرنشان کرد: اطلاع‌رساني صحيح و به‌موقع به قشر جوان و نوجوان و نيز خانواده‌ها پيرامون برنامه‌هاي اوقات فراغت در راستاي ساماندهي و جلوگيري از اتلاف وقت ضروري است.

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان سمنان يادآور شد: تسهيل در فرآيند ثبت‌نام براي خانواده‌ها، افزايش حق انتخاب و امکان بهره‌مندي از مطالب آموزشي و علمي به منظور پرکردن اوقات فراغت را ديگر مزاياي اين سامانه است.

برنامه‌ها و دوره‌هاي آموزشي ورزش و جوانان شهرستان سمنان در قالب‌هاي ورزشي، هنري، اردويي و گردشگري، علمي و مهارت آموزي، فرهنگي و ديني و قرآن، طراحي شده است.


 نتايج کامل مسابقات واليبال نوجوانان کشور در استان سمنان 

سرويس ورزشي:

مسابقات واليبال نوجوانان پسر و دختر کشور در دسته سه و دو در شهرهاي دامغان و شاهرود در روز دوشنبه هفدهم تيرماه دنبال شد و نتايج زير حاصل شد:

نتيجه بازي‌هاي روز دوم (مسابقات نوجوانان پسر قهرماني کشور دسته سه )

اردبيل 2- بوشهر 3

کهکيلويه و بوير احمد صفر- کردستان 3

زنجان 1- چهارمحال و بختياري 3

سمنان 2- سيستان و بلوچستان 3

نتيجه مسابقات قهرماني کشور دختران رده نوجوانان دسته 2

کردستان 1- فارس 3

قزوين 3- همدان 2

آذربايجان غربي 3- کرمانشاه صفر

سمنان 3- بوشهر صفر

نتيجه مسابقات قهرماني کشور بانوان رده نوجوانان دسته 2

چهارمحال و بختياري 3- همدان 2

فارس 3- چهارمحال و بختياري 1

بوشهر 3- لرستان 2

قم 3- سيستان و بلوچستان صفر

آذربايجان غربي 3- قزوين صفر

زنجان 3- کهکيلويه و بويراحمد1

صعود با طعم هت‌تريک: کردستان صفر- سمنان 2

نتيجه بازي روز سوم (مسابقات نوجوانان پسر قهرماني کشور دسته سه ):

سمنان 3- اردبيل صفر


 اعزام تيم منتخب بدمينتون دانشجويان پسر استان به مسابقات قهرماني کشور 

سرويس ورزشي:

اعزام تيم منتخب بدمينتون دانشجويان پسر استان به مسابقات قهرماني کشور که از تاريخ 15/4/1398 لغايت 20/4/1398در واحد فيروز کوه برگزار مي‌گردد. نفرات تيم مرتضي شحنه از واحد شاهرود، محمد رفيعي و آرمين فلاح از واحد سمنان، آرمين نبوي از واحد مهديشهر، فرزين خانجاني از واحد گرمسار، سيد مهدي صفوي سرپرست تيم اعزامي مي‌باشند. با آرزوي موفقيت و سربلندي براي اين ورزشکاران.


 سرويس ورزشي:  

دعوت از ناشناخته‌ها براي اردوي بعدي

ليست جديد ويلموتس؛ 23 نفره و عجيب

سرويس ورزشي:

سرمربي بلژيکي تيم ملي همان طور که وعده کرده بود براي دومين مرحله از آماده‌سازي ملي‌پوشان فهرستي اعجاب آور را در دستور کار خود قرار داد.

مارک ويلموتس اين بار در حالي 23 بازيکن به اردوي آماده‌سازي تيرماه دعوت کرد که خبري از ستاره‌هاي کليدي و لژيونر نيست ضمن اين که به جاي ساير بازيکنان داخلي همواره حاضر در اردوها نيز مربي بلژيکي فرصت را به ساير بازيکنان کمتر دعوت شده داد تا توانايي‌هاي خود را بروز دهند.

دعوت از دو آقاي گل ليگ دسته اول ايران از جمله تصميمات جالب توجه و اعجاب‌آور مربي بلژيکي است که باعث شد او هيچ کدام از مهاجمان ليگ برتري را در اين فهرست قرار ندهد. ديگر نکته جالب توجه اينجاست که سرمربي جديد تيم ملي از جمع لژيونرها تنها مهرداد محمدي تازه پيوسته به باشگاه پرتغالي را در فهرست قرار داده تا مشخص شود او تنها در پي شناخت بيشتر از استعدادهاي جوان در آينده است.

اين اردو از 22 تيرماه آغاز مي‌شود و هدف از اين اردو شناخت ويلموتس از بازيکنان داخلي و جوان‌تر بيان شده تا به اين ترتيب خبري از ملي‌پوشان اصلي چه داخلي چه لژيونر نباشد. قرار است در اين اردو يک بازي تدارکاتي ميان تيم ملي و تيم اميد با هدايت فرهاد مجيدي برگزار شود تا هردو تيم شرايط خود را محک بزنند.

فهرست ملي‌پوشان دعوت شده به اردوي تيرماه به شرح ذيل است؛

دروازه‌بان‌ها:

محمدرشيد مظاهري، مهدي اميني، احمد گوهري

مدافعان:

محمد انصاري، محمدحسين مرادمند، سياوش يزداني، ايمان سليمي، دانيال اسماعيلي‌فر، مهدي شيري، محمد نادري و سعيد آقايي

هافبک‌ها:

علي کريمي، احمد عبدالله‌زاده، رضا اسدي، امير حسين کريمي، مهرداد محمدي، محمد محبي، محمد کريمي، سعيد واسعي، آرش رضاوند و مجيد علياري

مهاجمان:

شهريار مغانلو و پيمان رنجبري

بنابر اعلام سايت رسمي فدراسيون فوتبال، دور جديد تمرينات تيم ملي از شنبه آتي آغاز خواهد شد.

تيم فوتبال ساحلي جوانان شهرداري به يزد مي‌رود

سرويس ورزشي:

قرعه‌کشي مسابقات قهرماني جوانان فوتبال ساحلي کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان ليگ فوتبال ايران، مراسم قرعه‌کشي مسابقات قهرماني مسابقات قهرماني جوانان کشور در فصل 99- 98 در سازمان ليگ فوتبال ايران برگزار شد.

در مسابقات اين فصل 10 تيم در دو گروه 5 تيمي با هم رقابت خواهند کرد که مرحله گروهي اين مسابقات از تاريخ 23 تا 26 تيرماه 1398 به صورت متمرکز در دو شهر برگزار خواهد شد.

گروه‌بندي رقابت‌ها به شرح زير است:

گروه يک:

تردد راهنمايي کرمان شهرداري دشتي پارسيان

شهداي چليچه پارس جنوبي بوشهر

پاس گناوه

رقابت‌هاي اين گروه در شهر گناوه و به ميزباني پاس گناوه برگزار مي‌شود.

گروه دو:

شهرداري چابهار صنعت فرش حدادي اصفهان

دريانوردان بوشهر شهرداري سمنان

مقاومت گلساپوش يزد

رقابت‌هاي گروه دوم نيز در شهر يزد و به ميزباني تيم مقاومت گلساپوش يزد برگزار مي‌شود.

رئيس هيات بازي‌هاي بومي استان:

کشتي‌گير گورش سمنان به اردوي تيم ملي راه يافت

سرويس ورزشي:

رئيس هيات ورزش روستايي و بازي‌هاي بومي و محلي استان سمنان گفت: ورزشکار کشتي گورش‌ اين استان در اردوي تيم ملي اين رشته ورزشي به ميزباني خراسان شمالي حضور يافت.

محمود عليزاده روز دوشنبه در گفت‌و‌گويي افزود: محمد نبي‌زاده گورش‌کار اهل شهرستان ميامي استان سمنان در وزن 68 کيلوگرم به اردوي تيم ملي اين رشته ورزشي دعوت شده است.

کشتي گورش يکي از ورزش‌هاي سنتي ترکمن‌هاي گلستان است، حدود 25 نوع کشتي محلي شامل گورش گلستان، کشتي زوران و ژيروبان کردي، باوج و گيله‌مردي گيلان، لوچو مازندران، سافونه لرستان و چوخه خراسان، از جمله ورزش‌هاي بومي محلي کشور است.

وي بيان کرد: اردوي تيم ملي کشتي گورش از شانزدهم تير 98 در سالن ورزشي شهيد عليدخت بجنورد استان خراسان شمالي با حضور 15 گورش‌کار آغاز شده و تا بيستم تير ادامه دارد

رئيس هيات ورزش روستايي و بازي‌هاي بومي و محلي استان سمنان با اشاره به برگزاري رقابت‌هاي بين‌الملي گورش در 27 و 28 تير 98 در استان گلستان، تصريح کرد: اين رقابت بين‌المللي با حضور ورزشکاراني از کشورهاي ترکمنستان، پاکستان، بنگلادش و ترکيه برگزار مي‌شود که البته حضور? گورش‌کاراني از ديگر کشورها هم محتمل است.

مسابقات انتخابي استعدادهاي

برتر کاراته استان به مناسبت روز دختر

سرويس ورزشي:

مسابقات انتخابي استعدادهاي برتر کاراته استان به مناسبت روز دختر برگزار شد و تيم هيات کاراته سمنان با 8 مدال طلا مقام اول را از آن خود کرد. مسابقات انتخابي بانوان با حضور 60 کاراته‌کا در رده نونهالان و نوجوانان در 10 وزن کوميته و دو ‌رده کاتا به مناسبت روز دختر با حضور مربي تيم ملي خانم صمدي برگزار شد. رده‌بندي تيم‌هاي شرکت‌کننده در پايان مسابقات به شرح ذيل مي‌باشد: شهرستان سمنان با کسب 8 مدال طلا اول- شهرستان مهديشهر با کسب 5 مدال طلا دوم و شهرستان شاهرود مقام سوم را کسب کرد. لازم به ذکر است نفرات اول تا سوم هر رده وزني به اردوي تمريني زير نظر هيات کاراته استان راه يافته و نفر برتر به مسابقات کشوري اعزام خواهند شد.

محمدعلي ترحمي در تست بدني ايفمارک

سرويس ورزشي:

داور فوتسال استان سمنان در تست بدني ايفمارک فيفا در کميته ملي المپيک تهران و موفقيت در معاينات پزشکي ورزشي، course FIFA حضور يافت براي محمدعلي ترحمي داور ارزنده سمنان آرزوي موفقيت داريم.

برگزاري جلسه هماهنگي پيرامون اخذپايان کار اماکن ورزشي شهرستان سمنان

سرويس ورزشي:

جلسه هماهنگي پيرامون اخذ پايان‌کار اماکن ورزشي شهرستان سمنان با حضور دکتر زياري سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان و مهندس حصيرباف شهردار منطقه 2، معاونين و کارشناسان شهرداري شانزدهم تيرماه سال جاري در محل دفتر شهرداري سمنان برگزار شد.

بازديد مسئولين از سالن ورزشي درجزين

سرويس ورزشي:

بازديد دکتر همتي نماينده مجلس به همراه شهردار، اعضاي شوراي درجزين، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهديشهر از سالن ورزشي بانوان درجزين

مبلغ 100 ميليون تومان اعتبار جهت سالن ورزشي بانوان تخصيص يافته که تا هفته دولت کف‌پوش آن تکميل و به بهره‌برداري مي‌رسد.

طبق تفاهم‌نامه اداره کل ورزش و جوانان و شهرداري و شوراي پس از زير‌سازي و آسفالت ، زمين چمن مصنوعي نسبت به اجراي چمن مصنوعي توسط اداره کل ورزش و جوانان انجام خواهد شد.

موارد ايرادات سالن ورزشي ولايت مطابق نامه 16 تير 98 شوراي درجزين برطرف گردد.

انتصاب اعضاي هيات ورزش‌هاي

همگاني شهرستان سمنان

سرويس ورزشي:

طي احکام جداگانه‌اي از سوي رييس هيات ورزش‌هاي همگاني استان سمنان و بنا بر پيشنهاد رييس هيات ورزش‌هاي همگاني شهرستان سمنان، سعيده‌السادات قدمي به عنوان نائب رييس، سيدمهدي‌ پورهاشمي به عنوان دبير و سيدعابد ميرمعصومي به عنوان مدير روابط عمومي و اطلاع‌رساني هيات ورزش‌هاي همگاني شهرستان سمنان منصوب شدند.

همچنين لازم به ذکر است طي حکمي از سوي رييس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، فاطمه مستخدمين حسيني به عنوان خزانه‌دار هيات ورزش‌هاي همگاني منصوب شد.