تاریخ 1398/02/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5040 برو جستجو جستجوی پیشرفته   درخشش شرکت برق منطقه‌اي سمنان در مسابقات واليبال صنعت آب و برق استان سمنان  

سرويس ورزشي:

تيم واليبال کارکنان شرکت برق منطقه‌اي سمنان در مسابقات واليبال صنعت آب و برق استان سمنان، موفق به کسب رتبه اول شد.

مسابقات واليبال ويژه کارکنان صنعت آب و برق در دو بخش آقايان و بانوان و به ميزباني شرکت آب و فاضلاب روستايي استان سمنان در سالن ورزشي خليج فارس سمنان برگزار گرديد.

احمد اخلاقي کارشناس سلامت و ورزش شرکت برق منطقه‌اي سمنان، اعضاء تيم واليبال آقايان را:

جليل معدني(مربي)، يعسوب قليچ لي(سرپرست )، ياسر حاجب، مسعود صادقي، بهنام باستاني، ابوالقاسم مهدوي، سيدجواد ‌هاشمي‌پور، سيد محمد حسيني، سعيد نيکنامي

اعضاء تيم بانوان را خانم‌ها:

محبوبه شيخ‌الاسلامي (مربي و سرپرست) الهه سارباني، الهام طالبي، ساراسادات موسوي، سارا گل‌هاشم، سانازالسادات ميرفضلي، فائزه خيرخواهان، مهسا شهروي و حميده عبدوس عنوان نمود.


 پس از انجام قرعه‌کشي؛
 دختران واليباليست سمناني حريفان خود را در جام رمضان شناختند 

سرويس ورزشي:

مراسم قرعه‌کشي مسابقات واليبال بانوان "جام رمضان" برگزار و واليباليست‌هاي سمناني حريفان خود را شناختند.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، در اين مراسم که با حضور نماينده هيات شهرستان، کادر فني، نماينده سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان و نمايندگان تيم‌ها در سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان برگزار شد، گروه‌بندي تيم‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها مشخص و تيم‌ها حريفان خود را شناختند.

رقابت‌هاي جام رمضان با حضور 11 تيم برگزار مي‌شود و بر‌اساس قرعه‌کشي صورت گرفته تيم‌ها در دو گروه الف شامل اميرسامان سنگسر، شهرداري سمنان، رشد دانش، کاني‌آرا، بيمه پاسارگارد و در گروه ب شامل شوراي اسلامي شهر سمنان، اميد، صدرا، نوين، کميل و يگانه کاني حافظي با هم به رقابت مي‌پردازند.

سرپرست سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان درباره اين مسابقات گفت: رقابت‌هاي جام رمضان از شنبه 21 ارديبهشت ماه آغاز مي‌شود و در نخستين روز از مسابقات سه بازي برگزار و 6 تيم مقابل هم قرار مي‌گيرند.عباس بابايي ضمن آرزوي موفقيت براي تيم واليبال دختران شهرداري سمنان در اين رقابت‌ها اعلام کرد: تيم واليبال بانوان شهرداري سمنان در شرايطي پاي به مسابقات جام رمضان مي‌گذارد که به عنوان يکي از جوان‌ترين تيم‌هاي جام در مسابقات حضور دارد.


 مسابقات جام رمضان در راه‌آهن شمالشرق  

سرويس ورزشي:

مديرکل راه‌آهن شمالشرق (1)گفت: مسابقات ورزشي ويژه ماه مبارک رمضان در رشته‌هاي مختلف ورزشي در اين اداره کل در حال برگزاري است.

فرشاد زاد‌خور با بيان اين مطلب افزود: اهميت به امر ورزش براي نشاط و سلامت کارکنان و اقشار مختلف جامعه امري بديهي است و براي تحقق اين هدف در حال حاضر در اين اداره کل مجموعه‌اي کامل از امکانات ورزشي ويژه پرسنل و مجاوران راه‌آهن فراهم شده و علاوه بر اين مهم برگزاري و حضور در مسابقات مختلف ورزشي در دستور کار قرار گرفته است. زادخور بيان کرد: مسابقات بسکتبال جام رمضان شهرستان شاهرود با حضور تيم بسکتبال اين اداره کل و5 تيم ديگر به ميزباني اين اداره کل در حال برگزاري است وتيم تنيس روي ميز اين اداره کل نيز براي دفاع از عنوان قهرماني خود در مسابقات جام رمضان با حريفان خود به رقابت مي‌پردازد.

وي ادامه داد: در پايانه سمنان نيز مسابقات ويژه پرسنل در حال برگزاري است که در رشته واليبال 6 تيم و در رشته تنيس روي ميز 8 تيم حضور دارند و بر اساس جدول دوره‌اي با يکديگر به رقابت مي‌پردازند.


 نتايج مسابقات اسکواش 

سرويس ورزشي:

مسابقات اسکواش جام رمضان بانوان رده بزرگسالان، با شرکت 14 اسکواش‌باز در سالن اسکواش روز دوشنبه بيست و سوم ارديبهشت ماه برگزار و در پايان خانم‌‌ها محيا ترابي مقام اول، حديث ميرزايي مقام دوم، مريم محموديان و فاطمه شاهي مقام سوم مشترک راکسب نمودند.


 سرويس ورزشي: 

سرپرست جديد هيات موتورسواري و اتومبيل‌راني عنوان کرد:

هدف‌گذاري هيات موتورسواري و اتومبيل‌راني استان سمنان براي برپاي مسابقات بين‌المللي و تکميل زيرساخت‌ها

سرويس ورزشي:

سرپرست جديد هيات موتورسواري و اتومبيل‌راني استان سمنان از برگزاري مسابقات بين‌المللي و نگاه متوازن به توسعه اين ورزش در همه شهرستان‌ها و همچنين تکميل زيرساخت‌ها به‌عنوان بخشي از برنامه‌هاي خود در هيات موتورسواري و اتومبيل‌راني استان سمنان نام برد.

وي از سمنان به عنوان يک استان غني در نيروي انساني کارآمد نام برد و افزود: استان سمنان هم از حيث برخورداري از جوانان علاقمند و هم از حيث ورزشکاران توانمند از غناي بسيار خوبي برخوردار است و لذا بايد از ظرفيت اين جوانان علاقه‌مند و ورزشکاران که مهمترين سرمايه هيات موتورسواري و اتومبيل‌راني است، بهره گرفت.

عسگري از برنامه‌ريزي و تلاش براي تکميل زيرساخت‌هاي اين ورزش در استان خبر داد و گفت: هيات موتورسواري و اتومبيل‌راني استان، تکميل و توسعه زيرساخت‌هاي اين ورزش را به عنوان يکي از اهداف خود هدف‌گذاري کرده است.

سرپرست جديد هيات موتورسواري و اتومبيل‌راني استان سمنان با بيان اينکه در حال حاضر بسياري از شهرستان‌هاي استان و از جمله سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار داراي پيست هستند، خاطرنشان کرد: پيست يکي از مهمترين زيرساخت‌هاي اين ورزش است و توسعه موتورسواري و اتومبيل‌راني بدون پيست عملا امکان‌پذير نيست. ضمن اينکه تلاش مي‌کنيم که استان سمنان به عنوان استان پايلوت اجراي برخي طرح‌هاي ملي مطرح شود و همزمان مي‌کوشيم که ميزبان برخي مسابقات در اين رشته باشيم تا موتورسواري و اتومبيل‌راني استان بيش از پيش معرفي شود.

وي در پاسخ به پرسش ايسنا در خصوص اقبال سرمايه‌گذاران به اين ورزش در استان خاطرنشان کرد: ما با اجراي برنامه‌هايي که بازگشت سرمايه را براي سرمايه‌گذاران نيز به همراه داشته باشد، مي‌کوشيم که پاي سرمايه‌گذاران و اسپانسرهاي مالي بيشتري به اين ورزش را به استان باز کنيم چرا که معتقديم رشد و توسعه ورزش حرفه‌اي بدون جذب سرمايه‌گذار و بخش خصوصي امکان‌پذير نيست.

وي با بيان اينکه موتورسواري و اتومبيل‌راني از جمله ورزش‌هايي هستند که افراد خاصي به آن روي مي‌آورند، اضافه کرد: اتومبيل‌راني يک ورزش پرطرفدار است که در استان نيز طرفداران زيادي دارد لذا بايد استعدادهاي استان را در اين رشته‌ها شناسايي کنيم.

سرپرست هيات موتورسواري و اتومبيل‌راني استان با بيان اينکه خيلي از استان‌ها در اين رشته‌ها از ما جلو هستند، گفت: موتورسواري و اتومبيل‌راني در استان‌هاي بزرگ و خصوصا کلان‌شهرها رشد قابل توجهي داشته و لذا ما به دنبال اين هستيم که با الگوبرداري از کلان‌شهرهاي موفق زمينه را براي رشد و ارتقاء جايگاه موتورسواري و اتومبيل‌راني استان فراهم کنيم.

وي بر ضرورت توجه به شهرستان‌هاي استان تاکيد و تصريح کرد: خوشبختانه در همه شهرستان‌ها از استعدادهاي خوبي برخورداريم و سعي مي‌کنيم با يک برنامه‌ريزي جامع به همه اين شهرستان‌ها توجه کنيم.

جواد عسگري طي حکمي از سوي رئيس فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني ايران به عنوان سرپرست هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان سمنان منصوب شد. وي تجربه رياست هيات بدن‌سازي و پرورش اندام گرمسار را نيز در کارنامه خود دارد.

مديرمنطقه دو شهرداري سمنان؛

زمين چمن مصنوعي بوستان فاتح آماده

بهره‌برداري شد

سرويس ورزشي:

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، کوروش حصيرباف ضمن بيان اين خبر گفت: با توجه به پايين بودن سرانه فضاي ورزشي و تفريحي در مسکن مهر اين شهرداري زميني به مساحت 1500 مترمربع با احداث زمين بازي براي کودکان و احداث زمين فوتبال براي جوانان در نظر گرفته که آماده بهره‌برداري رسيده است.

وي اقدامات انجام شده در اين بوستان را شامل خاکبرداري، زيرسازي، اجراي کفپوش،اجراي جداول، نصب وسايل بازي ورزشي، نصب مبلمان شهري و تامين روشنايي در محل بازي کودکان در مساحت 700 مترمربع خواند و افزود: احداث زمين چمن نيز در مساحت 800 مترمربع با اجراي سيمان کاري، فنس‌کشي، نصب چمن مصنوعي و نصب پرژکتور آماده استفاده جونان قرار گرفته است.

مدير منطقه دو با تاکيد به اينکه احداث زمين‌هاي ورزشي براي جوانان جزو ضروريات مي‌باشد، افزود: اين زمين با رعايت استانداردهاي لازم از نظر ابعاد و کيفيت چمن با هزينه بالغ بر يک ميليارد و چهارصد ميليون ريال احداث شده است.

حصيرباف در خاتمه هزينه کل اين بوستان را دو ميليارد و هفت صد و پنجاه ميليون ريال عنوان کرد.

برگزاري اولين جلسه هم‌انديشي روساي هيات‌هاي

ورزشي شهرستان سمنان

سرويس ورزشي:

اولين جلسه هم‌انديشي روساي هيات‌هاي ورزشي شهرستان سمنان، با حضور جانعلي مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان، ايزدبخش معاون ورزش اداره کل،دانايي فرماندار شهرستان سمنان،دکتر زياري سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، نوچه معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري سمنان، اصغرزاده مسئول امور هماهنگي شهرستان‌ها، روساي و سرپرست هيات‌هاي ورزشي شهرستان سمنان صبح روز سه‌شنبه بيست و چهارم ارديبهشت ماه، در محل خانه شطرنج با موضوع بررسي مشکلات هيات‌ها و ابلاغ برنامه‌هاي ورزشي و جوانان شهرستان سمنان برگزار شد.

شهردار شاهرود:

ورزش همگاني، گامي براي کاهش

آسيب‌هاي اجتماعي است

شاهرود- خبرنگار پيام استان سمنان

شهردار شاهرود با اشاره به اينکه ورزش همگاني، گامي براي کاهش آسيب‌هاي اجتماعي است، گفت: با احداث زمين‌هاي استريت بال در شاهرود فرصت‌هاي ورزشي خانواده‌ها مهيا شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شاهرود، محسن احمدي در جلسه هيات ورزش‌هاي همگاني که با رئيس کميسيون ورزش شوراي اسلامي شهر، رئيس هيات‌هاي ورزشي همگاني شهرستان و شهردار شاهرود در محل شهرداري برگزار شد، با بيان اينکه توسعه ورزش همگاني در جامعه آسيب‌هاي اجتماعي را کاهش مي‌دهد و با توسعه آن در تمامي نقاط شهر به ويژه مناطق محروم با کمترين هزينه مي‌توان از آسيب‌هاي اجتماعي پيشگيري کرد، افزود: در حال حاضر و هم زمان در 5 نقطه شهر احداث پنج پارک با هدف ورزش براي همه، سعي در نزديک کردن مردم به ورزش به گونه‌اي که با توجه به سليقه و علاقه مردم، همه هر کجا و هر وقت با هر بودجه‌اي مي‌توانند ورزش کنند، در دست اجرا داريم.

وي ضمن بيان اين مطلب که فرهنگ سازي و همگاني کردن ورزش در جامعه مي‌تواند عامل بازدارنده از بسياري بيماري‌ها بوده که کم‌هزينه‌تر از دارو و درمان است، ابراز داشت: ورزش همگاني از يک سو باعث سلامت و نشاط و از سويي باعث سرگرمي و تفريح مي‌شود.

شهردار شاهرود با اشاره به اينکه براي حفظ سلامت و نشاط جامعه ورزش‌هاي همگاني و بومي و محلي را به پارک‌ها خواهيم آورد، اظهار داشت: با اجراي برنامه‌هاي فرهنگي در ايام نوروز و روزهاي مناسبتي شور و نشاط را به مناطق کم‌برخوردار آورديم و با ترويج ورزش سعي خواهيم کرد شهروندان با کمترين امکانات و هزينه به سمت ورزش روي بياورند.

نتايج بازي‌هاي شب چهارم مسابقات فوتسال

جام رمضان شهرستان سرخه

سرويس ورزشي:

نتيجه بازي هاي شب چهارم مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان سرخه در دوشنبه شب هفته جاري به شرح زير است:

رده بزرگسالان:

يعقوبي سمنان 4 - نيروي انتظامي 2

شهيد عبدالله اسلامي 9- اغذيه زيتون 1

زنده‌ياد محمد معروفيان 1- مشاور املاک سام سمنان 2

با حکم رئيس فدراسيون؛

جواد عسگري سرپرست هيات موتورسواري

و اتومبيلراني استان سمنان شد

سرويس ورزشي:

بنا به پيشنهاد مجتبي جانعلي مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان و با موافقت و صدور حکم رئيس فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران، جواد عسگري به عنوان سرپرست هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان سمنان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ محمد صيدانلو در حکمي، جواد عسگري را به عنوان سرپرست هيات هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان سمنان منصوب کرد.

در حکم صادره از سوي رئيس فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني، آمده است:

جناب آقاي جواد عسگري

سلام عليکم

بنا به پيشنهاد مديرکل محترم ورزش و جوانان استان سمنان و به استناد اختيارات ذيل ماده 10 آيين نامه هيات‌هاي ورزشي استان‌ها و با توجه به تجربه و تعهد شما، به موجب اين ابلاغ به سمت سرپرست هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان سمنان منصوب مي‌شويد.

لازم است ظرف کوتاه‌ترين زمان ممکن نسبت به تشکيل مجمع انتخاباتي رئيس هيات با هماهنگي اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام فرماييد.

اميد است در سايه توفيقات الهي و الطاف حضرت ولي‌عصر‌(عج) با بهره‌گيري از توان و تخصص خويش در انجام وظايف محوله موفق و مويد باشيد.

محمد صيدانلو

رئيس فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني