تاریخ 1398/01/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5015 برو جستجو جستجوی پیشرفته   280 کيلو مواد افيوني در عمليات پليس "بافت" توقيف شد 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان ازکشف 134 کيلو ترياک و 145 کيلو حشيش در عمليات پليس شهرستان بافت خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار"رضا بني‌اسدي‌فر"در تشريح اين خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافت در پي کسب اطلاع از ورود يک محموله موادمخدر به حوزه اين شهرستان در جاده بافت – رابر مستقر شدند. وي اظهار داشت: ماموران هنگام پايش نامحسوس اين محور به يک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک و به آن دستور ايست دادند اما اين خودرو با افزودن بر سرعت خود وارد شهر بافت شد و در ادامه با سرعت عمل پليس در مرکز شهر متوقف شد.

سردار بني‌اسدي‌فر تصريح کرد: ماموران در يک عمليات ضربتي 2سرنشين اين خودرو را دستگير و در بازرسي از آن134 کيلو و835 گرم ترياک و105 کيلو و 205 گرم حشيش کشف کردند.

اين مقام ارشد انتظامي استان تصريح کرد: در ادامه پس از انتقال اين خودرو به مقر پليس موادمخدر و در بازرسي دقيق از آن 40 کيلو و 515 گرم حشيش ديگر نيز که به طرز ماهرانه‌اي در قسمتي از خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامي استان در پايان بيان داشت: نيروي انتظامي با بهره‌گيري از تمام توان و امکانات خود به صورت شبانه‌روزي با پديده شوم قاچاق موادمخدر برخورد مي‌کند تا جوانان کشور عزيزمان که آينده‌سازان مملکت هستند از گزند آسيب‌هاي خانمانسوز اعتياد در امان بمانند.


 توقيف بيل مكانيكي در شهرستان "مهر" 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان "مهر" از توقيف يک كاميون کشنده حامل يک دستگاه بيل مكانيكي قاچاق به ارزش 15 ميليارد ريال خبر داد.

سرهنگ "غلامرضا فرماني" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: ماموران انتظامي شهرستان "مهر"، حين كنترل محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه كاميون کشنده حامل يک دستگاه بيل مكانيكي مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان "مهر" تصريح كرد: پس از توقف تريلر و بررسي مدارک مشخص شد بيل مكانيكي از مبادي غيرقانوني وارد کشور شده است.

سرهنگ "فرماني" با بيان اينكه ارزش محموله مکشوفه برابر نظر کارشناسان، 15 ميليارد ريال برآورد شده است، عنوان داشت: در اين خصوص يک نفر دستگير و به همراه خودرو و محموله در اختيار اداره مبارزه با قاچاق پليس آگاهي قرار گرفت.


 8 تن سنگ طلا‌ي قاچاق در "ورزقان" 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان ورزقان از كشف 8 تن سنگ طلاي قاچاق و دستگيري 4 متهم در 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "قاسم نظري" در تشريح اين خبر گفت: در پي کسب خبر مبني برفعاليت تعدادي از افراد سودجو از طريق استخراج سنگ طلا به صورت غيرقانوني در اطراف يکي از معادن طلاي شهرستان ورزقان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامي قرار گرفت.

وي ادامه داد: مأموران انتظامي بخش خاروانا پس از هماهنگي با مراجع قضائي در 24 ساعت گذشته با تشديد اقدامات کنترلي در بازرسي از خودرو‌هاي عبوري در محورهاي فرعي بخش خاروانا از 4 دستگاه خودروي نيسان مقدار 8 تن سنگ طلا کشف و ضبط که در اين رابطه 4 نفر دستگير شدند.

سرهنگ "نظري" با بيان اينکه ارزش ريالي سنگ‌هاي کشف شده توسط کارشناسان 4 ميليارد ريال اعلام شده، خاطرنشان کرد: متهمان دستگير شده پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان ورزقان در پايان گفت: نيروي انتظامي در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به منظور تامين نظم و امنيت عمومي با افرادي که مبادرت به قاچاق مي‌نمايند برابر قانون قاطعانه برخورد خواهد کرد.