تاریخ 1397/12/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4984 برو جستجو جستجوی پیشرفته   دارت‌اندازان گرمساري به اردوي تيم ملي دعوت شدند 

سرويس ورزشي:

دبير انجمن دارت کشور گفت: دختران دارت‌انداز استان سمنان به اردوي آماده‌سازي تيم ملي به ميزباني خراسان جنوبي راه يافتند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ محمدحسين فاضلي افزود: مهسا و مهشاد عوض‌زاده، ورزشکاران سمناني به اردوي آماده‌سازي تيم ملي دعوت شدند.

وي بيان کرد: فاطمه صفي و فاطمه کريمي از اصفهان و زهرا رمضاني دارت‌انداز خراسان رضوي از ديگر ورزشکاران دعوت شده به اين اردو هستند.

فاضلي ادامه داد: حسين شوشتري و اميرعلي رمضاني از خراسان رضوي، مهرداد سيفي از تهران، ايليا خوشنودي از فارس، پارسا کاظمي از گيلان، ابوالفضل خدايي از اردبيل، رضا معدن پيشه از البرز و امير مهدي زنگي آبادي از کرمان، دارت‌اندازان مرد در اين اردو هستند.

دبير انجمن دارت کشور تصريح کرد: شانزدهمين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي جوانان دارت براي شرکت در رقابت‌هاي جهاني روماني از روز چهارشنبه يکم اسفند به ميزباني استان خراسان جنوبي و در شهرستان طبس آغاز مي‌شود.

وي خاطرنشان کرد: ملي‌پوشان جوان دارت در اين اردوي سه روزه با سرمربي‌گيري حميدرضا مومني تمرينات آماده‌سازي خود را دنبال مي‌کنند.

دبير انجمن دارت کشور يادآور شد: دارت‌اندازان حاضر در اردوي آماده سازي تيم ملي جوانان، روز پنجشنبه دوم اسفند در يک دوره رقابت‌هاي آزاد با شرکت دارترهاي سراسر کشور در طبس شرکت مي‌کنند.

محمدرضا شهابي مربي بدن‌ساز و روان‌شناس و مسعود رحماني از گيلان، ابوالفضل ماماني از البرز، غلامرضا شاکر از اردبيل، بهناز قرباني از اصفهان و منيژه سالاري از خراسان رضوي مربيان حاضر در اين اردو هستند.

تيم ملي جوانان دارت ايران که عنوان نائب‌قهرماني جهان را يدک مي‌کشد، در رقابت‌هاي جهاني 2019 در شهر کلوژ کشور روماني شرکت مي‌کند.


 در هشتمين دوره مسابقات بين‌المللي جام فجر انقلاب به دست آمد:
 18 نشان رنگارنگ حاصل تلاش کاراته‌کاهاي شهرداري سمنان 

سرويس ورزشي:

هشت طلا، سه نقره و هفت برنز حاصل تلاش بانوان کاراته‌کاي شهرداري سمنان

در هشتمين دوره مسابقات بين‌المللي "جام فجر انقلاب" کاراته‌کاران شهرداري سمنان 18 نشان رنگارنگ را کسب کردند.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، سرپرست سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان از کسب 18 نشان رنگارنگ تيم بانوان کاراته‌کاي شهرداري سمنان در هشتمين دوره مسابقات بين‌المللي "جام فجر انقلاب" خبر داد.

عباس بابايي با اشاره به اينکه اين رقابت‌ها ويژه بانوان از پنج شنبه 25 بهمن‌ماه در مجموعه ورزشي تختي تهران آغاز شده و تا جمعه 26 اسفند‌ماه ادامه داشت، بيان کرد: تيم بانوان کاراته‌کاي شهرداري سمنان توانست در پايان اين رقابت‌ها 18 مدال رنگارنگ شامل 8 مدال طلا، 3 نقره و 7مدال برنز را از آن خود کند.

وي اعلام کرد :در رده سني نونهالان سايدا شاهوراني در وزن منفي 25 کيلوگرم، سايدا شاهوراني در وزن منفي 25 کيلوگرم، مهلا جلالي در وزن منفي 25 کيلوگرم، مونا عمادي در وزن منفي 40 کيلوگرم، يگانه نجفي در وزن منفي 35 کيلوگرم، يگانه متين در وزن منفي 45 کيلوگرم، الينا صفاجو در وزن منفي 50 کيلوگرم و در رده سني نوجوانان مبينا علي‌پور در وزن منفي 42 کيلوگرم بر سکوي اول اين رقابت‌ها ايستادند و توانستند 8 مدال طلا را در اين رقابت‌ها را کسب کنند.

همچنين نگار اصغري در رده سني نونهالان در وزن منفي 25 کيلوگرم، زهرا رستمي در رده سني بزرگسالان در وزن منفي 55 کيلوگرم و الهام شرفيه در رده سني نوجوانان در وزن منفي 59 کليوگرم 3 مدال نقره اين رقابت‌ها را کسب کردند.

بابايي در ادامه اظهار داشت: 7 مدال برنز اين رقابت‌ها دينا دانشي در وزن منفي 25 کيلوگرم، سيده مبينا نبوي در وزن منفي 25 کيلوگرم، آناهيتا جعفري چاشمي در وزن منفي 30 کيلوگرم، ثنا محمد‌زاده در وزن منفي 25 کيلوگرم، فاطمه‌سادات سيادتي در وزن منفي 25 کيلوگرم را در رده سني نونهالان، ام‌البنين جعفري در رده سني بزرگسالان در وزن منفي 67 کيلوگرم و مريم معصوميان در رده سني جوانان در وزن منفي 48 کيلوگرم را از آن خود کردند و بر سکوي سوم اين رقابت‌ها ايستادند.

شايان ذکر است: ريحانه نصيري مربي تيم شهرداري سمنان در هشتمين دوره مسابقات بين‌المللي "جام فجر انقلاب" بود.


 تنيسور سمناني به انتخابي تيم ملي زير 12 سال دعوت شد 

سرويس ورزشي:

عباس قادري روز دوشنبه در گفت‌و‌گو با ايرنا افزود: رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي زير 12 سال پسران از امروز در مرکز ملي تنيس ايران آغاز مي‌شود و تا جمعه سوم اسفند ماه ادامه دارد.

وي بيان کرد: نفرات برتر اين رقابت‌ها به عضويت تيم ملي درمي‌آيند.

قادري تصريح کرد: کادر فني تيم ملي تنيس پسران، به منظور تشکيل تيم‌هاي زير 12 سال، اسامي دعوت‌شدگان به رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي را اعلام کرد.

رئيس هيات تنيس استان سمنان يادآور شد: امير‌مهدي فرخ‌پور از اصفهان، رادين فهيمي از البرز، شايان رحيمي از ايلام، مهراد موسوي فاطمي و البرز پسنديده از تهران، محمد‌پاشا اميري از کرمان و سام پازوکي از مازندران ديگر نفرات دعوت شده به رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي تنيس زير 12 سال پسران هستند.


 عرب مديرعامل پرسپوليس شد 

ايرج عرب با اعلام سلطاني‌فر وزير ورزش به عنوان مديرعامل پرسپوليس انتخاب شد.

با اعلام مسعود سلطاني فر وزير ورزش و جوانان، ايرج عرب
به عنوان مديرعامل پرسپوليس انتخاب شد.

همچنين به گفته وزير ورزش اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس انتخاب شدند و طي روزهاي آينده اسامي آنها اعلام خواهد شد.


 سرويس ورزشي: 

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان:

اهالي کشتي با حضور در اين عرصه زمينه‌ساز

پيشرفت‌هاي آينده ورزش استان و کشور باشند

سرويس ورزشي:

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: از اهالي کشتي مي‌خواهم با حضور خود در عرصه کشتي، زمينه‌ساز پيشرفت‌هاي آينده اين رشته ورزشي در استان و کشور باشند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ نشست هم‌انديشي هيات کشتي استان به منظور توسعه اين رشته ورزشي در استان با حضور جانعلي مدير‌کل، نصيري رئيس گروه فرهنگي اداره کل، اصغرزاده رئيس گروه ورزش همگاني، کردي مسئول روابط عمومي، اميدي مسئول ورزش بانوان، صادقي رئيس گروه توسعه ورزش قهرماني، رهنما رئيس هيات کشتي استان و اعضاي هيات در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به پرطرفدار بودن رشته کشتي گفت: ورزش کشتي با توجه به پيشينه تاريخي خود مي‌توان براي آينده کشتي از تجربيات پيشکسوتان کشتي استان جهت پيشبرد آن استفاده نمود.

وي در ادامه افزود: انتقال اين تجربيات از طريق مربيان به ورزشکاران زحمتکش اين ورزش امکان‌پذير است تا بتوانند در ميادين مختلف ورزشي استفاده کنند و به کارگيري آنها باعث افتخارآفريني کشتي‌گيران خواهد شد.

مجتبي جانعلي تصريح کرد: بايد نشست‌هاي مستمر اعضاي هيات کشتي و ساير هيات‌هاي ورزشي در سطح شهرستان‌ها به منظور بررسي و پيگيري لازم براي حل مشکلات و دغدغه‌ها صورت پذيرد.

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: اميد است در آينده نه چندان دور هيات کشتي استان بتواند با استفاده از ظرفيت شهرستان‌ها، بهره‌گيري از نخبه‌ها و گوش شکسته‌هاي کشتي و استفاده از ظرفيت خيران، حرکت جدي و پرشتابي را به کشتي استان بدهد.

وي با اشاره به اينکه استان سمنان داراي پتانسيل‌هاي مستعد ورزشي خوبي است، افزود: اداره کل ورزش و جوانان به دنبال برنامه‌هاي مفيد و اجراي آن است و از اهالي کشتي سمنان مي‌خواهم با حضور خود در عرصه کشتي، زمينه‌ساز پيشرفت‌هاي آينده اين رشته ورزشي در استان و کشور باشند.

گسترش و پيشرفت ورزش کشتي در استان سمنان از طريق به‌کارگيري مربيان و جذب پرورش استعداد، ايجاد کلاس‌هاي آموزشي، کارگاه‌هاي توجيهي و تکميلي دوره‌هاي مختلف سني با رعايت مجوز فدراسيون کشتي، برگزاري مسابقات استان در رده‌هاي مختلف سني، اعزام داوران و مربيان استان سمنان به کلاس‌هاي ارتقاي درجه و بالا بردن سطح کيفي از اهم اقداماتي بود که رهنما رئيس هيات کشتي استان سمنان به آن اشاره کرد.

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان:

هيات رزمي استان بر فعاليت سبک‌هاي

مختلف نظارت کامل داشته باشد

سرويس ورزشي:

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: هيات استان و شهرستان‌ها بايد نظارت کامل بر عملکرد و فعاليت گروه‌ها و سبک‌هاي مختلف داشته باشند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ جلسه هم‌انديشي هيات هنرهاي رزمي استان به منظور توسعه اين رشته ورزشي در استان با حضور جانعلي مديرکل، ايزدبخش معاون ورزشي، نصيري رئيس گروه فرهنگي اداره کل، اصغرزاده رئيس گروه ورزش همگاني، کردي مسئول روابط عمومي، اميدي مسئول ورزش بانوان، عرب خابوري رئيس هيات رزمي استان و اعضاي هيات در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در ابتداي جلسه مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان پيرامون فعاليت هيات رزمي و فعاليت سبک‌هاي مختلف و فعاليت آنها مطالبي را اشاره کرد و گفت: هيات استان و شهرستان‌ها بايد نظارت کامل بر عملکرد و فعاليت گروه‌ها وسبک‌هاي مختلف داشته باشند.

وي افزود: از فعاليت غيرقانوني سبک‌هاي فاقد وجاهت که فدراسيون ورزش‌هاي رزمي و هيات استان آنهار ا به رسميت نمي‌شناسد و براي اعزام‌هاي آنها حمايتي صورت نمي‌گيرد از فعاليت آنها بايد جلوگيري شود.

مجتبي جانعلي ضمن تاکيد بر لزوم ساماندهي چارت تشکيلاتي هيات گفت: ساماندهي هيات بسيار مهم است و مي‌بايست اعضاي کميته‌ها در اسرع وقت تکميل شود.

برگزاري دوره‌هاي آموزشي، تکميل بانک اطلاعاتي مربيان، کميته‌هاي رزمي و سبک‌هاي فعال در استان، حمايت از سبک‌هاي قهرمان‌پرور، مستندسازي و برنامه‌ريزي براي حضور پررنگ در مراسمات ملي و مذهبي از ديگر موضوعات مطرح شده بود.

مسوول روابط عمومي صندوق بازنشستگي کشوري

استان سمنان؛

ثبت‌نام سومين جشنواره ورزشي بازنشستگان کشوري

استان سمنان تا پايان اسفند‌ماه 97 ادامه دارد

سرويس ورزشي:

به گفته محمود مناف‌پور قمي صندوق بازنشستگي کشوري براي اشاعه فرهنگ سلامت و نشاط و در ادامه دو دوره برگزاري اين رويداد ورزشي، ثبت‌نام سومين جشنواره را براي ذينفعان علاقه‌مند به ورزش از 28 بهمن‌ماه جاري آغاز مي‌کند و علاقه‌مندان به حضور در اين دوره مي‌توانند صرفا به صورت اينترنتي براي ثبت‌نام به نشاني www.cspf.ir مراجعه کنند.وي افزود: توجه به ورزش همگاني بازنشستگان نقش مهمي در کاهش فقر حرکتي و افزايش شادي و نشاط بازنشستگان فرهيخته است که انجام آن موجب افزايش سلامتي وکاهش هزينه‌هاي درماني خواهد شد.مسوول روابط عمومي صندوق بازنشستگي کشوري استان سمنان خاطرنشان کرد: اين جشنواره ورزشي در 31 مرکز استان کشور از ارديبهشت 98 در 6 رشته ورزشي شنا، تيراندازي، شطرنج، دو نيمه استقامت، تنيس روي ميز و دارت در دو بخش بانوان و آقايان برگزار مي‌شود.مناف‌پور افزود بازنشستگان جهت ثبت‌نام از تاريخ 28/11/97 الي 29/12/97 به نشاني اينترنتي اين صندوق به آدرس www.cspf.ir مراجعه نمايند.همچنين يادآور شد بازنشستگان معزز در صورت هرگونه سوال و ثبت‌نام رايگان اين رويداد مي‌توانند به نشاني سمنان – شهرک گلستان – ميدان نگارستان – ضلع غربي پارک شقايق – خانه اميد بازنشستگان کشوري استان سمنان مراجعه و يا با شماره 33464823 تماس حاصل نمايند.