تاریخ 1397/11/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4975 برو جستجو جستجوی پیشرفته   تکواندوکار شاهرودي برنده مدال برنز مسابقات کارگران کشور شد 

سرويس ورزشي:

رييس اداره ورزش و جوانان شاهرود گفت: يکي از تکواندوکاران اين شهرستان در مسابقات کارگران کشور نشان برنز بر گردن آويخت.

مجيد محمدي با بيان اين که اين مسابقات در اصفهان برگزار شد، افزود: ساجد مولانا که تنها شرکت‌کننده از استان سمنان بود، در نخستين مبارزه حريف البرزي خود را با پشت سر گذاشت و در دومين مسابقه هم حريف تهراني را شکست داد.

وي افزود: اين تکواندوکار در بازي سوم با حريفي از تيم اصفهان الف از ناحيه زانو دچار آسيب‌ديدگي شد و به تشخيص پزشک مسابقات از ادامه بازي کناررفته و به مدال برنز اين دوره از مسابقات اکتفا کرد.

سي و هفتمين دوره مسابقات تکواندو قهرماني کارگران کشور با حضور 18 تيم از 17 استان کشور روز دوشنبه در سالن خانه تکواندوي استان اصفهان برگزار شد.

اين مسابقات در چهار وزن منهاي 58 کيلو گرم،منهاي 68،منهاي 80 و مثبت 80 براي نخستين بار با هوگوي الکترونيکي برگزار شد.

در مجموع تيمي در رشته پومسه(اجراي فرم ) و کيوروگي(مبارزه) تيم اصفهان الف مقام نخست را کسب کرد و تيم‌هاي قزوين و تهران عنوان‌هاي بعدي را به خود اختصاص دادند.

ساجد مولانا يکي از قهرمانان تکواندو استان سمنان است که عناوين متعددي مانند، قهرماني مسابقات بسيج کشور، قهرماني جوانان و بزرگسالان کشور، مقام اول کشور در ليگ برتر تکواندو همراه تيم پرسپوليس، قهرماني در انتخابي تيم ملي جوانان، سه سال قهرماني دانشجويان کشور و همچنين هفت دوره قهرمان استان سمنان را در کارنامه دارد.


 آموزشگاه بايگان قهرمان مسابقات فوتسال متوسطه اول شد 

سرويس ورزشي:

با حضور دکتر حاجي قاسمي معاون تربيت بدني آموزش و پرورش استان، شعباني رييس هيات ورزش دانش‌آموزي استان، حسنان معاون پرورشي و تربيت بدني شهرستان، قاسمي مسوول تربيت بدني و رييس هيات ورزش دانش‌آموزي شهرستان، صيادتوري رييس هيات فوتبال شهرستان، دهشت دبير هيات فوتبال شهرستان، دهرويه رييس کميته فوتبال ساحلي کشور، برزگر مسوول ورزش شهرداري، اخلاقي پيشکسوت ارزنده تربيت بدني و هيات فوتبال،جانبکلو دبير سابق کميته داوران، شمس‌الدين دبير کميته داوران و ديگر مسولان و والدين فينال مسابقات فوتسال قهرماني آموزشگاه‌هاي شهرستان برگزار گرديد.

در اين دوره از مسابقات 16 تيم از روز 11 بهمن ماه به مناسبت دهه مبارک فجر با هم به رقابت پرداختند که در پايان تيم متوسطه اول بايگاه عنوان قهرماني را کسب کرد و تيم‌هاي رفاه و اقباليون به ترتيب دوم و سوم شدند.

در پايان دانش‌آموزان احکام و مدال خود را دريافت نموند.


 رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان:
 سمنان قهرمان بخش تيمي رقابت‌‌هاي آکروبات باشگاه‌هاي کشور شد 

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان گفت: سمنان قهرمان رقابت‌‌هاي ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور شد.

محمد ايزدفر در تشريح برنامه‌هاي هيأت ژيمناستيک استان سمنان اظهار کرد: مسابقات ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور به ميزباني سمنان برگزار شد.

رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان تأکيد کرد: سمنان قهرمان بخش تيمي رقابت‌‌هاي ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور شد و در بخش بالاي 16 سال به مقام سوم رسيد و در مجموع ژيمناست‌هاي سمناني 24 مدال در اين رقابت‌‌ها کسب کردند.

ايزدفر با اشاره به اينکه 170 ژيمناست در قالب 17 تيم در اين رقابت‌‌ها شرکت کردند، تصريح کرد: تيم سمنان با 12 ژيمناست در اين مسابقات در قالب دو تيم چهارنفره و دو تيم دونفره شرکت داشت که نتايج بسيار خوبي را در رقابت با رقباي خود از استان‌هاي ديگر کسب کرد.

وي با بيان اينکه تهران در مسابقات ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور با دو تيم دونفره شرکت کرد، اضافه کرد: اين رقابت‌‌ها در رده سني زير 16 و بالاي 18 سال برگزار شد.

رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان با تأکيد بر اينکه مسابقات ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور را سنگين و در حد المپيک برگزار کرديم، تصريح کرد: داور، سرپرستان و نايب‌رئيس فدراسيون هم اين موضوع را تأييد کردند.

ايزدفر با اشاره به اينکه استاندارد بودن سالن‌ها و امکانات گواهي بر اين واقعيت بوده است، اظهار کرد: توانستيم ميزبان خوبي براي اين رقابت‌‌ها باشيم.


 درخشش شاگردان ميثم طاهرياندر دانشگاه علوم پزشکي 

سرويس ورزشي:

در مسابقات فوتسال دانشگاه‌هاي علوم پزشکي سراسر کشور تيم سمنان با هدايت ميثم طاهريان با شکست دادن تمامي حريفانش به جمع چهار تيم برتر راه يافت. نتايج به دست آمده به شرح زير مي‌باشد:

سمنان 3 – بيرجند2

سمنان 4- اراک 2

سمنان 3 – همدان 2

سمنان 2- لارستان 1

سمنان 3 –زاهدان 1


 سرويس ورزشي: 

شکست نماينده استان سمنان در اولين و دومين گام

سرويس ورزشي:

پاسارگاد باطري گرمسار 3- آلياژ اروميه 4

در شرايطي كه تيم پاسارگاد باطري گرمسار تا اواسط نيمه دوم از حريف خود با نتيجه سه بر يک پيش بود، در دقايق پاياني با دريافت سه گل با نتيجه چهار بر سه بازي را به نماينده اروميه واگذار كرد.

به گزارش روابط عمومي هيات فوتبال استان سمنان، صنعت باطري گرمسار در دومين ديدار خود در مرحله دوم ليگ دسته دوم فوتسال کشور برابر نماينده مشهد با نتيجه پنج بر يک شکست خورد.

مسابقات تير‌اندازي بانوان دستگاه‌هاي اجرايي

شهرستان دامغان به نام شهيد سلطانيه

سرويس ورزشي:

به مناسبت گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي يک‌دوره مسابقات تيراندازي ويژه بانوان دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان دامغان با شرکت 30 نفر با همکاري اداره ورزش و جوانان، بسيج ادارات و هيأت تيراندازي شهرستان در محل سالن تيراندازي برگزار گرديد که در پايان به ترتيب سرکارخانم‌ها: ابراهيمي از شهرداري، سفيديان از سپاه و کاتبي از اداره برق مقام اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقات تير‌اندازي ويژه آقايان دستگاه‌هاي اجرايي

شهرستان دامغان به نام شهيد سلطانيه

سرويس ورزشي:

به مناسبت گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي يک دوره مسابقات تيراندازي ويژه آقايان دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان دامغان با شرکت 25نفر و با همکاري اداره ورزش و جوانان، بسيج ادارات و هيأت تيراندازي شهرستان در محل سالن تيراندازي برگزار گرديد که در پايان به ترتيب آقايان:

مسعوديان از شرکت گاز و شاهچراغي از بهزيستي و فراتي از شهرداري مقام‌هاي اول تا سوم را کسب کردند.

برگزاري مسابقات فوتسال بانوان به مناسبت

چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي

سرويس ورزشي:

به مناسبت چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي مسابقه فوتسال بانوان برگزار شد اين مسابقات با حضور 4 تيم به انجام رسيد و در پايان تيم ابتدايي با شکست حريفان اول شد.

اسامي فوتساليست‌هاي بانوان در اين مسابقات: ثنا کبيري، حلما قياسوند، ستايش احساني، اليسا حمزه، ريحانه عامري، بهاره قويدل، ستايش سادات حسيني ارجمندي،زهرا کبيري، زهرا طاهريان، زهرا برقي ستايش عموزاده خليلي، رومينا گودرزي، عاطفه صفري، شهربانو بلوکي، فاطمه زهرا ترحمي، فاطمه زهرا افشاري، ‌هانيه شکرويان، الهام قويدل لرعطا، فاطمه کارايي، فاطمه کوثري، بهار فراهاني، سوگند يوسفي، سارينا ميثاقي، تهمينه شهرستانکي، سارا خليلي، يگانه اصغري‌پور، فاطمه برسان، زينب حسن‌آبادي، مهرسا احمدي، سيد فاطمه رمضاني

اين مسابقات پنج‌شنبه 11 بهمن 97 در سالن مخابرات برگزار شد.

برگزاري مسابقه تنيس روي ميز

در راه‌آهن شمالشرق

سرويس ورزشي:

مديرکل راه‌آهن شمالشرق (1)گفت: مسابقات تنيس روي ميز جام فجر در آکادمي تنيس روي ميز اين اداره کل برگزار گرديد.

فرشاد زادخور با بيان اين مطلب افزود: همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي يک دوره مسابقه تنيس روي ميز با حضور 18 ورزشکار به ميزباني اداره کل راه‌آهن شمالشرق(1) برگزار گرديد و در پايان مسابقات آقايان حسن صائمي مقام اول، اميرحسين فرومدي مقام دوم، امير حسين دلدار و مهدي عرب اسماعيلي مقام سوم مشترک را به دست آوردند و اميد منصوري به عنوان بازيکن اخلاق اين دوره از مسابقات معرفي شد.

خاطرنشان مي‌شود: آکادمي تنيس روي ميز راه‌آهن شمالشرق(1) از فعال‌ترين باشگاه‌ها در زمينه استعداديابي و پرورش بازيکن است و در حال حاضر نماينده باشگاه‌هاي استان سمنان در فدراسيون تنيس روي ميز جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد.