تاریخ 1397/11/13 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4970 برو جستجو جستجوی پیشرفته   صعود هاکي‌بازان جوان مهديشهري به مرحله نيمه نهايي 

سرويس ورزشي:

مسابقات هاکي جوانان کشور به ميزباني استان اصفهان در حال برگزاري است. در اين دوره از مسابقات تيم جوانان هاکي مهديشهر موفق شد با کسب چهار پيروزي متوالي به مرحله نيمه نهايي راه پيدا کند که نتايج آن به شرح زير مي‌باشد:

- سمنان (مهديشهر) 5 - زنجان 1

- سمنان (مهديشهر )4 - گلستان2

- سمنان (مهديشهر) 6 - سيستان و بلوچستان صفر


 مريم يوسفي فاتح مسابقات دارت  

مسابقات دارت ويژه کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان شاهرود به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با حضور 22 شرکت‌کننده در خانه دارت شهرستان ‌شاهرود برگزار شد که در پايان مريم يوسفي به مقام نخست دست پيدا کرد و خانم‌ها معصومه لشگري و زهرا کمياب به مقام‌هاي دوم و سوم رسيدند نفرات برتر همگي از دانشگاه علوم پزشکي شاهرود بودند.


 مسابقات چهار‌جانبه فوتبال گراميداشت درگذشتگان باشگاه نسيم (بهزيستي سابق) 

سرويس ورزشي:

مسابقات چهار جانبه فوتبال گراميداشت درگذشتگان باشگاه نسيم (بهزيستي سابق ) برگزار شد. در اين حرکت فرهنگي و قابل تقدير که توسط باشگاه نسيم انجام گرفت مسابقات در زمين خاکي راه‌آهن که ياد‌آور خاطرات فراواني براي فوتباليست‌هاي شهرستان مي‌باشد با حضور تني چند از بازيکنان قديمي در حضور پيشکسوتان اين باشگاه آقايان اصغر صباحي و حسن صباحي و با حضور آقايان ايمانيان و فولاديان از شوراي شهر و همچنين با حضور مسئولين هيئت فوتبال برگزار گرديد.

به يمن اين حرکت پسنديده و با ارزش هيئت شهرستان بر خود لازم مي‌داند بدينوسيله مراتب تشکر خود را از مديريت باشگاه نسيم و ديگر عزيزان و برگزارکنندگان اين امر اعلام نمايد.


 نتايج مسابقات تيم هفت خوان شاهرود در مسابقات ليگ دو کشور 

سرويس ورزشي:

مسابقات ليگ واليبال دسته 2 کشور در شهرستان آق‌قلا در حال جريان است که تيم هفت خوان شاهرود در اولين بازي با نتيجه 3 بر صفر تيم صاعقه کاشان را شکست داد.

- تيم هفت خوان 3- صاعقه کاشان صفر

- هفت خوان 3- آق قلا صفر

ضمن اينکه تاکنون دو شکست را در کارنامه دارد.


 حضور سبز تماشاچيان فوتسال در سالن كارگران دامغان 

سرويس ورزشي:

در روزي كه علاقمندان فوتبال دامغان براي حمايت از تيم شهر خود و باشگاه ابومسلم آهوانو خود را به سالن ورزشي كارگران رسانده بودند متاسفانه عليرغم تمام تشويق‌ها تيم ابومسلم نتوانست برنده ميدان باشد و نتيجه را به تيم سيمان شاهرود با اختلاف چهار گل واگذار كرد. اين مسابقه كه از هفته چهارم مسابقات فوتسال استان در دامغان برگزار شد در نهايت با نتيجه 6-2 به نفع حريف شاهرودي خاتمه يافت.


 کسب مقام دوم تيم کارکنان دانشگاه صنعتي شاهرود در رشته تنيس روي ميز 

سرويس ورزشي:

تيم تنيس روي ميز کارکنان دانشگاه صنعتي شاهرود در مسابقات قهرماني منطقه 9 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي کشور با حضور 6 تيم برگزار شد به مقام دومي دست يافت. اين مسابقات از تاريخ چهارم تا نهم بهمن ماه در دانشگاه سمنان برگزار شد.

مقام‌هاي انفرادي:

- سعيد پندارپور فرد مقام سوم انفرادي

- سعيد پندار پور فرد و امير حسين نائبي آستانه مقام سوم دوبل


 سرويس ورزشي: 

حسن شکري فاتح مسابقات اسنوکر در شاهرود

سرويس ورزشي:

مسابقات اسنوکر انتخابي شهرستان شاهرود با حضور 24 بازيکن از تاريخ پنجم تا نهم بهمن ماه در مجموعه ورزشي بيژن برگزار شد و حسن شکري با شکست دادن تمام حريفان به مقام قهرماني رسيد و محمد مومني و سيد حسام رفيعي به ترتيب دوم و سوم شدند.

حضور دو داور شاهرودي در ليگ دسته دو هندبال

سرويس ورزشي:

کوبل داوري الهام نظري و سعيده باباعلي در مسابقات ليگ دسته دوم هندبال بانوان کشور که از تاريخ پنجم تا دوازدهم بهمن ماه در سمنان برگزار شد، حضور يافته و در چند بازي به قضاوت پرداختند.

ناهيد رجايي قهرمان مسابقات

تنيس روي ميز در شاهرود

سرويس ورزشي:

مسابقات تنيس روي ميز بانوان کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي در شاهرود برگزار و در پايان ناهيد رجايي از دانشگاه علوم پزشکي اول شد. زهرا سلماني از تيم شهرداري دوم و کوکب محمدخاني از دانشگاه صنعتي سوم شدند.

کسب مقام سوم تيم شنا کارکنان

دانشگاه صنعتي شاهرود

سرويس ورزشي:

تيم شنا کارکنان دانشگاه صنعتي شاهرود در مسابقات قهرماني منطقه 9 دانشگاه‌هاي کشور به ميزباني دانشگاه سمنان که در تاريخ 4-6 بهمن برگزار شد، به عنوان سومي دست يافت.

اعضاء تيم: علي حسني، ماشاءا.. رضا کاظمي، مجيد حاج محمديان، سيد رضا حسيني‌نيا

سرپرست: احمد خراطها

هلال احمر قهرمان مسابقات کاراته در شاهرود

سرويس ورزشي:

اولين دوره مسابقات قهرماني کاراته سبک کن‌شين‌کان کاراته شهرستان شاهرود با حضور بيش از 70 کاراته‌کا در تاريخ پنجم بهمن ماه در شاهرود به ميزباني باشگاه مقاومت انجام و تيم هلال‌احمر به مقام قهرماني رسيد و تيم‌هاي مقاومت – ارسين –حوزه کربلا بسطام و کانون بسيج دوم تا پنجم شدند.

منصوره مکبريان در رشته بدمينتون اول شد

سرويس ورزشي:

مسابقات بدمينتون کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان شاهرود در تاريخ دهم بهمن ماه در اکادمي بدمينتون اين شهر برگزار و منصوره مکبريان از دانشگاه صنعتي اول شد و مريم منتظري از اين دانشگاه و ساره جلالي از شهرداري دوم و سوم شدند.