تاریخ 1397/10/20 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4951 برو جستجو جستجوی پیشرفته   واژگوني پرايد در محور دامغان- سمنان چهار مجروح داشت 

سرويس حوادث :

فرمانده نيروي انتظامي شهرستان دامغان گفت: واژگوني يک دستگاه پرايد در 45 کيلومتري دامغان به سمنان، چهار مجروح برجا گذاشت.

سرهنگ سيدرضا علوي افزود: حادثه واژگوني خودروي سواري پرايد در ساعت هشت و 35 دقيقه ديروز در 45 کيلومتري محور دامغان- سمنان به وقوع پيوست که منجر به مجروح شدن راننده و سرنشينان خودرو شد.

فرمانده نيروي انتظامي شهرستان دامغان گفت: پس از وقوع اين حادثه نيروهاي راهداري، پليس راه و اورژانس 115 مستقر در محور به منطقه اعزام و مجروحان حادثه به بيمارستان ولايت دامغان منتقل شدند. علوي اضافه کرد: علت اين تصادف از سوي کارشناسان پليس راه، خواب آلودگي و بي‌توجهي راننده به جلو گزارش شده است.

فرمانده انتظامي شهرستان دامغان تصريح کرد: خستگي، بي‌توجهي به جلو، خواب‌آلودگي، سرعت و سبقت غيرمجاز از عوامل اصلي حوادث در جاده‌ها است و اميدواريم در ماه‌هاي پاياني سال با احتياط رانندگان شاهد هيچ حادثه ناگواري نباشيم.

به گزارش ايرنا، 50 نيروي امدادگر داوطلب در پايگاه‌هاي هلال‌احمر دامغان فعاليت مي‌کنند که در هر روز 14 کشيک در پايگاه‌ها حضور دارند، چهار پايگاه امداد و نجات هلال‌احمر در شهرستان دامغان وجود دارد. هموطنان گرفتار در حوادث مختلف مي‌توانند از طريق شماره 112 سامانه امداد و نجات هلال‌احمر، از خدمات اين نهاد بهره‌مند شوند.


 كشف دام قاچاق در زنجان 

سرويس حوادث:

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از كشف 11 رأس گاو قاچاق به ارزش 15 ميليارد ريال در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ" جعفر رحمتي" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: در اجراي طرح مبارزه با قاچاق كالا، مأموران پليس آگاهي با همكاري پليس راه‌آهن اين فرماندهي حين كنترل محورهاي مواصلاتي استان به يك دستگاه كاميون مشكوك و به منظور بررسي بيشتر اين خودرو را متوقف كردند.

وي افزود: مأموران در بررسي مدارک راننده و در بازرسي اين كاميون 11 رأس گاو فاقد مجوز حمل كشف كردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به توقيف كاميون و معرفي متهم به مراجع قضائي، تصريح کرد: کارشناسان ارزش دام‌هاي قاچاق كشف شده را 15 ميليارد ريال برآورد كردند.