تاریخ 1397/10/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4950 برو جستجو جستجوی پیشرفته   سوداي فروش 4 ميليارد سکه تقلبي در دامغان 

سوداي فروش 4 ميليارد سکه تقلبي در دامغان

فرمانده انتظامي استان از دستگيري دو متهمي خبر داد که قصد فروش 948 سکه تقلبي را به مبلغ 4 ميليارد ريال داشتند.

سردار «روح‌الامين قاسمي» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس به تشريح جزئيات اين مطلب پرداخت و اظهار داشت: ماموران انتظامي شهرستان سمنان در اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي به کنترل خودروهاي عبوري در محور سمنان- دامغان پرداختند.

سردار قاسمي ادامه داد: عوامل يگان امداد حين اجراي ماموريت به يک دستگاه سواري پرايد که از سمنان به سمت دامغان در تردد بود مشکوک شده و براي بررسي بيشتر آن را متوقف مي‌کنند.

فرمانده انتظامي استان گفت: در بازرسي از سرنشينان خودرو 948 سکه قديمي کشف شد که در پي آن متهمان براي اداي توضيحات به کلانتري منتقل شدند.

وي خاطرنشان کرد: در تحقيقات بعدي و با همکاري کارشناسان ميراث فرهنگي مشخص شد سکه‌هاي منقوش به تصوير پادشاهان ساساني، تقلبي بوده و متهمان قصد فروش آنها را به ارزش 4 ميليارد ريال در دامغان دارند.

سردار قاسمي از دستگيري هر دو متهم و معرفي آنان به مرجع قضائي خبرداد و از ماموران انتظامي شهرستان سمنان براي دقت و هوشياري بالا در کشف اين تعداد سکه تقلبي قدرداني کرد.


 فرمانده انتظامي استان سمنان خبرداد؛
 ايست پليس به کاميون حامل 185 کيلو ترياک 

سرويس حوادث :

فرمانده انتظامي استان از کشف 185 کيلويي ترياک در محور کويري دامغان- جندق خبر داد.

سردار «روح‌الامين قاسمي» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: نيمه‌هاي شب گذشته ماموران انتظامي در محور دامغان- جندق در حال کنترل وسايل نقليه بودند که به يک کاميون مشکوک شدند.

سردار قاسمي خاطرنشان کرد: اظهارات ضد و نقيض راننده، ظن ماموران را تشديد کرد و اقدام به بازرسي دقيق و فني از کاميون با استفاده از يک قلاده سگ موادياب کردند. وي از کشف محموله 185 کيلويي ترياک در پي اين بازرسي خبرداد و گفت: راننده خودرو نيز دستگير و به مرجع قضائي معرفي شد.

فرمانده انتظامي استان مقصد اين محموله سنگين را شمال کشور اعلام و تاکيد کرد: جاده دامغان - جندق عليرغم اين که محوري کويري است اما با حضور هدفمند، موثر و قاطعانه پليس به کابوسي براي سوداگران مرگ مبدل شده است.