تاریخ 1397/10/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4949 برو جستجو جستجوی پیشرفته   رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان:
 سمنان ميزبان مسابقات بسکتبال منطقه يک کشور شد 

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان با بيان اينکه 29 دي‌ماه سمنان ميزبان مسابقات بسکتبال منطقه يک کشور است، گفت: 9 تيم در اين مسابقات با هم به رقابت مي‌پردازند.

مسعود سلامي در گفت‌وگويي در تشريح برنامه‌هاي هيأت بسکتبال استان سمنان، اظهار کرد: اجراي برنامه‌هاي متنوعي در دي‌ماه و بهمن‌ماه در نظر گرفته شده که شامل اعزام ورزشکاران، ميزباني و برپايي مسابقات است.

رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان با اشاره به اينکه فردا پنجشنبه 13 دي‌ماه مسابقات انتخابي بسکتبال استان در سمنان برگزار مي‌شود، تصريح کرد: دو تيم سمنان و شاهرود در اين مسابقات با هم به رقابت مي‌پردازند.

سلامي با تأکيد بر اينکه 29 دي‌ماه سمنان ميزبان مسابقات بسکتبال منطقه يک کشور است، اضافه کرد: 9 تيم در اين مسابقات با هم به رقابت مي‌پردازند و در فاصله انتخابي تا ميزباني اين رقابت‌ها اردوي آماده‌سازي برپا مي‌شود.

وي با بيان اينکه کلاس داوري بسکتبال سه به سه را اوايل بهمن‌ماه در سمنان برگزار مي‌کنيم، تصريح کرد: اين کلاس به شکل کشوري برگزار مي‌شود. رئيس هيأت بسکتبال استان سمنان با اشاره به اينکه توسعه بسکتبال سه به سه از اهداف اصلي ما در جريان توسعه بسکتبال استان است، اظهار کرد: فدراسيون بسکتبال و فدراسيون جهاني نگاه ويژه به اين رشته دارند.


 رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان:
 سمنان ميزبان مسابقات کشوري آکروژيم شد 

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان از ميزباني سمنان در مسابقات کشوري آکروژيم در بهمن‌ماه خبر داد.

محمد ايزدفر استان سمنان بهمن‌ماه ميزبان مسابقات کشوري آکروژيم است.

وي گفت: 12 ژيمناستيک‌کار سمناني در اين رقابت‌ها شرکت مي‌کنند و از کل کشور بيش از 140 نفر براي حضور در رقابت‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان با اشاره به اينکه روند ثبت‌نام شرکت‌کنندگان در رقابت‌هاي کشوري آکروژيم هنوز ادامه دارد، تصريح کرد: تعداد شرکت‌کنندگان قطعاً بيشتر مي‌شود.

ايزدفر با بيان اينکه در بخش پايه به‌طور جدي پيگير موضوع آموزش و استعداديابي هستيم، اظهار کرد: در کنار مسابقات آکروژيم قهرماني کشور، آزمون سطح‌بندي هم برگزار مي‌شود.


 سمنان به مقام سومي مسابقات واليبال دانشجويان دانشگاه‌هاي علمي کاربردي کشور دست يافت 

سرويس ورزشي:

تيم دانشگاه علمي کاربردي بانوان ششمين دوره از مسابقات کشوري دانشجويان دانشگاه جامع علمي کاربردي با حضور 16 تيم در سمنان برگزار شد، به عنوان سومي کشور دست يافت.

اعضاي تيم: سميه باستاني، زهره فيروزآبادي، الهام پايدار، زهرا اصغريان، طاهره نادعلي، آمنه افهمي، مريم عباسي، سحر عباسپور

مربي: مريم اکرامي

سرپرست : زهرا احمدي

تيم در مرحله گروهي با تيم زنجان، کرمانشاه و قم همگروه بود که تمامي بازي‌ها را با برد پشت سر گذاشت و به عنوان تيم اول به مرحله بعد راه يافت.

در مرحله يک‌هشتم تيم کرمان را شکست داد و به جمع چهار تيم راه يافت و در مرحله نيمه‌نهايي با شکست مقابل تيم تهران از راه‌يابي به فينال باز ماند.

در بازي رده‌بندي با غلبه بر تيم فارس به مقام سوم مسابقات دست يافت.


 پاسارگاد صنعت باطري گرمسار در يک قدمي صعود 

سرويس ورزشي:

پاسارگاد صنعت باطري گرمسار در ديداري از هفته نهم مسابقات ليگ دسته دو فوتسال کشور در مشهد ميهمان تيم مقاومت شهرداري مشهد شد که در يک ديدار برتر و پرهيجان موفق به شکست ميزبان صدرنشين خود با نتيجه 2 بر 1 شد. اين نتيجه اميد پاسارگاد صنعت باطري را به صعود دو چندان کرد و اين تيم براي صعود نياز به يک امتياز خانگي دارد اين در حالي است که اين تيم با امتياز برابر با تيم مقاومت شهرداري مشهد (16 امتياز) و با تفاضل گل کمتر در جايگاه دوم گروه خود قرار دارد.پاسارگاد صنعت باطري در هفته دهم و پاياني ميزبان تيم دانش و ورزش فريمان خواهد بود.


 نتايج مسابقات تنيس روي ميز در گرمسار 

سرويس ورزشي:

مسابقه حرفه‌اي‌ها با شرکت بازيکنان پرتلاش و موفق شهرستان در محل باشگاه تختي گرمسار برگزار گرديد و نتايج ذيل به دست آمد:

مقام اول: عليرضا ذوالفقاري، مقام دوم: محمد‌امين حسن‌آبادي ، مقام سوم مشترکاً: محسن سرداري و سهيل شادفر. در پايان مسابقات جوائز ارزشمندي به رسم يادبود به بازيکنان اهدا گرديد.


 سرويس ورزشي: 

باشگاه کات شاهرود قهرمان مسابقات ليفت

استان سمنان

سرويس ورزشي:

مسابقات ليفت بدون لوازم قهرماني باشگاه‌هاي استان سمنان مورخ 13/10/97 به ميزباني شهرستان مهديشهر با شرکت بي‌نظير 115 ورزشکار از 13 باشگاه سراسر استان برگزار، و نتايج زير حاصل شد:

مقام اول: باشگاه کات شاهرود

مقام دوم: هيات دامغان

مقام سوم: باشگاه جاويد گلستان شاهرود

تهراني‌ها قهرمان مسابقات واليبال دختران

دانشجوي کشور در سمنان

سرويس ورزشي:

مسابقات واليبال قهرماني دختران دانشگاه‌هاي علمي کاربردي کشور با قهرماني علمي کاربردي تهران شرق در سمنان به کار خود پايان داد.

بهزاد بهرامي‌نسب در حاشيه اعطاي جوايز و کاپ قهرماني اين مسابقات اظهار کرد: فينال اين مسابقات بين دو تيم دختران علمي کاربردي تهران، شرق و خراسان رضوي برگزار و تهراني‌ها با غلبه بر تيم خراسان رضوي قهرماني اين دوره را به خود اختصاص دادند.

وي با بيان اينکه دختران واليباليست سمنان نيز با پيروزي در بازي رده‌بندي حائز مقام سوم اين مسابقات شد، تصريح کرد: خوشبختانه مسابقات اين دوره با تلاش همکاران در فضايي با نشاط و اخلاقي برگزار شد. رئيس دانشگاه علمي کاربردي استان سمنان، ميزباني استان سمنان را رضايت‌بخش خواند و گفت: خوشبختانه همه تيم‌ها از ميزباني اين مسابقات اظهار رضايت داشتند.

وي با تقدير از هيات واليبال استان سمنان ادامه داد: همکاري خوب و حرفه‌اي هيات واليبال استان سبب شد که اين مسابقات بدون هيچ حرف و حديثي برگزار شود که جاي تقدير دارد.

بهرامي‌نسب با بيان اينکه اين مسابقات در 6 روز برگزار شد، افزود: در مجموع 16 تيم حاضر در اين مسابقات با انجام 32 بازي سرنوشت سه تيم نخست اين دوره را مشخص کردند.

مدير شهرداري منطقه دو خبر داد؛

نصب 40 ست ورزشي در بوستان‌هاي منطقه دو

سرويس ورزشي:

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، کوروش حصيرباف مدير شهرداري منطقه دو با اعلام اين خبر گفت: در راستاي اجراي برنامه راهبردي و مديريت شهري مبني بر ايجاد فضاي ورزشي در محله‌ها، شهرداري نسبت به نصب وسايل ورزشي در بوستان‌هاي اشراق، شهداي مدافع حرم و مجموعه ورزشي ولايت و بانوي شهر اقدام نموده است.

وي افزود: نصب بيش از 40 عدد ست ورزشي با هزينه بالغ‌بر 200 ميليون ريال فرصتي براي شهروندان به وجود آورده تا با استفاده از اين امکانات نشاط و تندرستي را در خود تقويت نمايند.

حصيرباف در خاتمه اظهار نمود: پيست دوچرخه‌سواري بلوار سليمان نبي و زمين چمن مصنوعي بوستان‌هاي فاتح و لادن در حال اجرا مي‌باشد که به زودي شاهد افتتاح آنها خواهيم بود.

سرپرست سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي

شهرداري سمنان خبر داد:

معرفي برترين پينگ‌پنگ‌بازان سمناني

در رده سني نونهالان (زير 13 سال)

سرويس ورزشي:

يک دوره مسابقات تنيس روي ميز ويژه آقايان پنج رده سني جوانان، نوجوانان، بزرگسالان (سن آزاد)، پيشکسوتان (بالاي 50سال) و نونهالان (زير 13 سال) در سمنان برگزار شد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، سرپرست سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان از برترين‌هاي رقابت‌هاي تنيس روي ميز در رده سني نونهالان ( زير 13 سال ) ويژه آقايان خبر داد.

عباس بابايي با بيان اينکه مسابقات تنيس روي ميز ويژه آقايان در پنج رده سني جوانان، نوجوانان، بزرگسالان (سن آزاد )، پيشکسوتان (بالاي 50سال) و نونهالان (زير 13 سال) در سالن پينگ‌پنگ شهيد خليل‌الله بهرامي برگزار شد، گفت: در پايان به نفرات برتر جوايز نفيسي اهدا شد.وي در ادامه با اشاره به اينکه رقابت‌هاي تنيس روي ميز در رده سني نونهالان با حضور 16 بازيکن که در دور مقدمات به صورت دو حذفي و در دور نهايي به صورت دوره‌اي نونهالان پنج‌شنبه 13 دي‌ماه برگزار شد، اظهار داشت: در پايان رقابت‌ها ابوالفضل رضا‌زاده بر سکوي اول ايستاد، اميرمحمد کاشي دوم شد و امير‌حسين همتي و اميرحسين شادکام به مقام سوم مشترک اين رقابت‌ها دست يافتند.

اين مقام مسئول در پايان خاطرنشان کرد: مسابقات پينگ‌پنگ با مشارکت سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان، فرمانداري شهرستان سمنان و اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان برگزار شد.