تاریخ 1397/10/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4937 برو جستجو جستجوی پیشرفته   نتايج مسابقات هفته سوم ليگ تکواندو استان سمنان 

سرويس ورزشي:

هفته سوم از سومين دوره مسابقات تکواندو ليگ استان سمنان در بخش پسران در رده سني خردسالان و نونهالان برگزار گرديد.

هفته سوم از سومين دوره مسابقات تکواندو ليگ استان سمنان در رده سني خردسالان و نونهالان پسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي هيأت تکواندو استان سمنان در اين دوره از مسابقات که با حضور 54 ورزشکار از شهرستان‌هاي استان به مدت يک روز در محل خانه تکواندو برگزار شد، نتايج زير به دست آمد:

- آکادمي تکواندو پويان دامغان 1- باشگاه تکواندو مرادي 11

- باشگاه احمد اخلاقي 3- گالري پرده پديده 9

- گالري پرده پديده 9- باشگاه آکادمي تکواندو مولانا 3

- باشگاه احمد اخلاقي 8- آکادمي تکواندو پويان دامغان 4

مربي برتر: علي مرادي حقيقي از باشگاه علي مرادي سمنان

داور برتر: ايمان شاطر کاظمي از سمنان

سرپرست برتر: عليرضا بصيري از گالري پرده پديده سمنان

بهترين بازيکن: اميرحسين زماني گهر از گالري پرده پديده سمنان


 گزارش نتايج مسابقات ووشو قهرماني استان سمنان رده سني نوجوانان و جوانان 

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي هيات ووشو استان سمنان، مسابقات قهرماني جوانان استان سمنان روز جمعه مورخ 30/9/97 در رده سني نوجوان و جوان با حضور سانداکاران شهرستان‌هاي ميامي، شاهرود، دامغان، سمنان و سرخه در آکادمي ووشو (سالن زنده‌ياد طالشي) سمنان، برگزار شد که در پايان تيم شاهرود مقام اول، تيم دامغان مقام دوم و تيم سمنان و سرخه مشترکا مقام سوم اين رقابت را کسب نمودند.قابل ذکر است که نفرات اول و دوم هر وزن جهت انتخاب و اعزام تيم 9 نفره پسران نوجوان و جوان به مسابقات انتخابي تيم ملي به اردوي استاني که در نيمه دوم دي‌ماه برگزار مي‌شود، دعوت خواهند شد.


 در بخش مردان و بانوان انجام مي‌‌شود
 برگزاري مسابقات کشوري آزاد تيراندازي در سمنان  

سرويس ورزشي:

نايب‌رئيس هيأت تيراندازي استان سمنان گفت: مسابقات آزاد تيراندازي در بخش مردان و بانوان به‌صورت کشوري در سمنان برگزار مي‌شود.

معصومه خاکسار در گفت‌وگويي با اشاره به فعاليت‌هاي هيأت تيراندازي در استان سمنان، اظهار کرد: دي‌ماه مسابقات مختلفي در بخش مردان به‌صورت استاني برگزار مي‌شود.

نايب‌رئيس هيأت تيراندازي استان سمنان بيان کرد: پنجشنبه ششم دي‌ماه مسابقات تيراندازي بسيجيان اداره‌‌هاي اين استان برگزار مي‌شود.

خاکسار با تأکيد بر اينکه مسابقات آزاد تيراندازي در بخش بانوان 13 دي‌ماه در به ميزباني سمنان برگزار مي‌شود، اضافه کرد: اين رقابت‌ها در رشته تفنگ بادي و تپانچه بادي برگزار مي‌شود و تيراندازان در تمام رده‌هاي سني مي‌توانند، در اين رقابت‌ها شرکت کنند.

وي با بيان اينکه اين رقابت‌ها به‌صورت کشوري برگزار مي‌شود، ادامه داد: اين رقابت‌ها در بخش مردان 14 دي‌ماه برگزار مي‌شود؛ هزينه ثبت‌نام در اين رقابت‌ها 20 هزار تومان است و تيراندازان از همه استان‌ها مي‌توانند در اين مسابقات ثبت‌نام کنند.

نايب‌رئيس هيأت تيراندازي استان سمنان با بيان اينکه جمعيت بيمه‌ شده بانوان تيرانداز شهرستان سمنان به 50 تا 60 ورزشکار مي‌رسد، تصريح کرد: همه اين تيراندازها که فعاليت خوبي دارند، داراي بيمه ورزشي هستند و شهرستان‌هاي ديگر مانند گرمسار نيز فعاليت خوبي در اين زمينه دارند.

خاکسار با اشاره به اينکه مشکل زيرساختي در زمينه ورزش تيراندازي نداريم، اضافه کرد: همه‌ زيرساخت‌ها در حد مطلوب است؛ اما در موارد جانبي با مشکل مواجه هستيم.

وي با تأکيد بر اينکه ساچمه بي‌نهايت گران شده است، تصريح کرد: همه هيأت‌هاي ورزشي مشکل مالي دارند و هيأت تيراندازي استان سمنان نيز از اين قاعده مستثنا نيست.

نايب‌رئيس هيأت تيراندازي استان سمنان با بيان اينکه بانوان تيرانداز در نهايت 15 ساچمه مي‌توانند، در اختيار داشته باشند، اضافه کرد: قبلاً تا 30 ساچمه هم در اختيار اين ورزشکاران قرار مي‌داديم.

خاکسار با اشاره به اينکه بانوان در مسابقات رسمي بايد 60 تير پرتاب کنند، اظهار کرد: از اين حيث بانوان هم‌رديف با مردان فعاليت مي‌کنند.


 هفته هفتم ليگ دسته دوم؛
 برد شيرين پاسارگاد صنعت باطري در يک ديدار خانگي 

سرويس ورزشي:

پاسارگاد صنعت باطري 3 – صبا يزد 2

از هفته هفتم مسابقات فوتسال ليگ دو کشور تيم نماينده شهرستان گرمسار در سالن 3000 نفري شهرستان گرمسار موفق شد در يک بازي برتر و با حمايت پرشور تماشاگرانش به يک پيروزي شيرين دست پيدا کند تا به صدر جدول نزديک شود اما تيم‌هاي شهرداري بسطام و پيمان شهرداري شاهرود که خارج از خانه بازي داشتند هر دوتيم بازي‌هايشان را به حريفان واگذار کردند.

فريمان 5- شهرداري بسطام صفر

فيروزکوه 4- پيمان شهرداري شاهرود 2


 دبيرستان 17 شهريور قهرمان واليبالآموزشگاه‌‌هاي شهرستان شاهرود 

سرويس ورزشي:

مسابقات واليبال مدارس دبيرستان دروه اول شاهرود با حضور 13 تيم در شاهرود برگزار شد که در پايان تيم مدرسه 17 شهريور با شکست دادن تمامي حريفانش به عنوان قهرماني دست پيدا کند و تيم‌هاي دبيرستان حضرت مريم و مدرسه ديزج دوم و سوم شدند.


 سرويس ورزشي: 

مجتبي شبان به تيم شهرداري گنبد پيوست

سرويس ورزشي:

مجتبي شبان با جدايي از تيم واليبال سايپا به تيم شهرداري گنبد پيوست. مجتبي شبان واليباليست ارزنده سمناني سال‌هاست که در تيم‌هاي ليگ برتري توپ مي‌زند، براي اين واليباليست خوب و ارزنده استان آرزوي موفقيت داريم.

رکوردگيري وزنه‌برداران روز جمعه

باشگاه اميرالمومنين (ع)

سرويس ورزشي:

مهدي يدالهي با مجموع 250 کيلوگرم نفر اول- سجاد يدالهي با مجموع 215 کيلوگرم نفر اول- علي خليلي نيا با مجموع 165 نفر اول- نيما احساني با مجموع 125 کيلوگرم نفر اول- اميرحسين دالوند با مجموع 105 کيلوگرم نفر دوم- متين ثابتي با مجموع100 کيلوگرم نفر اول- محمد قاسمي با مجموع 80 کيلوگرم نفر دوم- سيد‌سجاد‌ هاشمي‌نسب با مجموع 55 کيلوگرم نفرسوم اين مسابقات شدند.

نتايج مسابقات مهارت‌هاي فردي

ورزش پهلواني پيشکسوتان

سرويس ورزشي:

مسابقات انتخابي استان در رشته مهارت‌هاي فردي ورزش پهلواني و زورخانه‌اي در سه رده سني پيشکسوتان با حضور قهرمانان ورزشکاران و پيشکسوتان و داوران بين‌المللي در محل زورخانه شهيدان بستان شهرستان سمنان برگزار شد که افراد ذيل عنوان نخست را از آن خود کردند.

35 تا 45 سال:

حسين صائمي کباده از شاهرود

حميد بابا‌محمدي سنگ از بسطام

کيوان نباتي چرخ تيز از سمنان

حسن اسکندري ميل بازي از شاهرود

46 تا 55 سال:

محمد حسيني سنگ از بسطام

محمد‌کاظم پهلواني چرخ تيز و چمني از سمنان

56 تا 65 سال

ميل بازي حيدر اويس از سمنان

کباده ابوالقاسم جلالي از شاهرود

سنگ سيدهاشم ميرشمس از شاهرود

(لازم به ذکر است مسابقات قهرمان کشوري در دي‌ماه سال جاري در استان گيلان برگزار خواهد شد).

مسابقات شطرنج سريع هفتگي هيات شطرنج شاهرود

سرويس ورزشي:

مسابقات شطرنج سريع هفتگي هيات شطرنج روز جمعه 30 آذر برگزار گرديد که در پايان نتايج زير حاصل شد:

مرتضي ملکي مقام نخست را کسب کرد و مسعود خراسانيان و عبدالرضا بابايي به ترتيب دوم و سوم شدند.

حيدرعلي جمشيدي دبير انجمن

شطرنج دانش‌آموزي شد

سرويس ورزشي:

حيدرعلي جمشيدي از سوي هيات ورزشي دانش‌آموزي شهرستان سمنان به عنوان دبير انجمن شطرنج انتخاب شد.

طي حکمي از سوي قاسمي رييس هيات ورزشي دانش‌آموزي شهرستان سمنان آقاي حيدرعلي جمشيدي به عنوان دبير انجمن شطرنج آموزش و پرورش شهرستان سمنان منصوب شد.

شجاعي بعد از جام ملت‌ها خداحافظي مي‌کند

نام مسعود شجاعي در بين 10 بازيکني که بعد از جام ملت‌ها خداحافظي مي‌کنند به چشم مي‌آيد.

به گزارش ايسنا، جام ملت‌هاي آسيا به ميزباني امارات برگزار مي‌شود. سايت عربي کوره در گزارشي از 10 بازيکني سخن به ميان آورد که بعد از جام ملت‌ها از فوتبال خداحافطي مي‌کنند که در بين آنها نام مسعود شجاعي هم به چشم مي‌آيد.

اين سايت عربي نوشت که شجاعي در دوران هشت ساله کي‌روش همواره از بازيکنان کليدي و اساسي ايران بوده است. او روزهاي خوبي را در اسپانيا و يونان پشت سرگذاشت و الان در ايران بازي مي‌کند.

احمدزاده در ليست بدترين‌هاي ليگ لهستان

هافبک سابق پرسپوليس در ليست بدترين انتقال‌هاي تابستان ليگ لهستان قرار گرفت.

به گزارش فارس،سايت راديو ورزش وشووي لهستان فهرست 20 انتقال بد در تابستان گذشته به ليگ لهستان با انتخاب کارشناسانش را منتشر کرد که نام فرشاد احمد زاده، هافبک سابق پرسپوليس در رده 17 اين ليست قرار گرفت.

احمدزاده تابستان گذشته از پرسپوليس راهي تيم اشلاسک وروسلاو لهستان شد و اوايل در ترکيب ثابت تيم قرار گرفت ولي رفته رفته افت کرد و کارش به جايي رسيد که او را به تيم دوم اين تيم لهستاني منتقل شد.