تاریخ 1390/06/07 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 2884 برو جستجو جستجوی پیشرفته   استاندار سمنان خواستار شد
 همکاري شهرداران با سازمان حمل و نقل راه ها و نيروي توزيع برق استان 

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
در جلسه شوراي هماهنگي ترافيک استان و کميته حمل و نقل که با حضور استاندار برگزار شد استاندار سمنان ضمن تاکيد بيشتر بر نظم جاده اي استان خواستار همکاري شهرداران با سازمان حمل و نقل راه ها و نيروي توزيع برق شد.
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، وي افزود: با توجه به پهناور بودن استان سمنان و در مسير مشهد قرار گرفتن استان بايد از لحاظ امنيت تمام تلاش خود را به کار بريم تا زائران رضوي با آ رامش بيشتر سفر خود را در پيش گيرند.
رهي همچنين ضمن اشاره به نقاط حادثه خيز استان برشناسايي نواقص و رفع و از بين بردن مشکلات تاکيد کرد و گفت: تا پايان ا سفندماه بايد در از بين بردن تمامي نقاط حادثه خيز تلاش کرد.
استاندار سمنان افزود: ظرف 15 روز آينده با نظر کارشناسي پليس راهبر تمام نقاط مه گير مواصلاتي استان به مديرعامل برق استان ابلاغ شود و همچنين مديرکل راه و ترابري استان موظف است با مدير عامل شرکت برق و حمل و نقل پايانه استان براساس مصوبات گذشته نسبت به روشن نمودن نقاط مه گير اقدام نمايد و هماهنگي اين اقدام را ازجمله وظايف و اقدامات کميته حمل و نقل استان دانست.
در اين جلسه همچنين هر يک از مديران دستگاه هاي اجرايي و فرمانداران به ارايه نظرات و گزارشات خود در راه افزايش بهبود وضع جاده اي استان پرداختند.


 مديرعامل شرکت برق منطقه اي سمنان:
 رفع مشکل برق مردم منطقه کالپوش با اهداي پست 63 کيلوولت  

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
با حضور استاندار سمنان نماينده مردم شاهرود در مجلس شوراي اسلا مي امام جمعه ميامي، معاون امور عمراني استاندار و ديگر مسوولين اجرايي استان  و شهرستان هاي شاهرود و ميامي، مديرعامل شرکت برق منطقه اي، معاونين و مديران اين شرکت و خانواده شهدا و ايثارگران پروژه هاي بخش فوق توزيع شرکت برق منطقه اي سمنان در بخش ميامي و منطقه کالپوش افتتاح گرديد.
به گزارش روابط عمومي شرکت برق منطقه اي سمنان، در اين مراسم حسن مسلمي مديرعامل شرکت برق منطقه اي سمنان با تبريک فرا رسيدن هفته دولت و گراميداشت ياد شهيدان رجايي و باهنر اظهار داشت: دغدغه و تلا ش خدمتگزاران در دولت، رفع مشکلا ت مردم مي باشد.
مسلمي با اشاره به مشکلا ت برق رساني در منطقه کالپوش با خط 20 کيلوولت و از طريق استان گلستان برق رساني مي گرديد که به دليل طولا ني بودن مسير و عبور از مناطق جنگلي و کوهستاني دچار اختلا لا تي نظير افت ولتاژ و قطع جريان برق مي شد که با درخواست هاي مردمي و اقدامات مسوولين استاني و تلا ش کارکنان شرکت برق منطقه اي سمنان امروز شاهد رفع اين مشکل در منطقه کالپوش مي باشيم.
مديرعامل شرکت برق منطقه اي سمنان با بيان اقدامات صورت گرفته جهت رفع مشکل تامين برق در منطقه کالپوش موافقت گرديد و شرکت برق منطقه اي سمنان جهت رفع سريع تر مشکل اقدام به نصب يک دستگاه سيار 63/20 کيلوولت در منطقه کالپوش نمود که در نهايت با احداث پست 63 کيلوولت کالپوش با اعتباري معادل 35 ميليارد ريال و احداث خط 63 کيلوولت به طول تقريبي 75 کيلومتر و با اعتباري معادل 60 ميليارد ريال مردم منطقه کالپوش ديگر مشکل افت ولتاژ و قطع جريان برق را نخواهند داشت.
مسلمي از ديگر پروژه هاي قابل افتتاح در هفته دولت را خطوط ارتباطي 63/400 کيلوولت پست 400 کيلوولت ميامي برشمرد و بيان داشت:
با بهره برداري از اين پروژه امکان ايجاد ظرفيت هاي جديد جهت برق رساني به مشترکين بزرگ در منطقه ميامي فراهم گرديده و همچنين قابليت اطمينان شبکه برق رساني به مشترکين موجود صنعتي و خانگي کشاورزي افزايش يافته است.
در ادامه اين مراسم با حضور استاندار سمنان، امام جمعه ميامي، نماينده مردم شاهرود در مجلس شوراي اسلا مي و ديگر مسوولين اجرايي استان و شهرستان شاهرود در محل پست 400 کيلوولت ميامي 3 پروژه شرکت برق منطقه اي سمنان به طور همزمان و به دست پدر همکار شهيد حميدرضا محمدي کيا افتتاح شد.


 روي خط پيام 

ميامي، شهرستان شد

بعد از خبر مسرت بخش شهرستان شدن «آرادان» عزيز در سطح منطقه اي، هيچ خبري شاديآفرين و نشاط انگيزتر از شهرستان شدن بخش  «ميامي» براي اهالي مومن و زحمتکش آن نبود.
پيگيري هاي مستمر اهالي در انتظار و رنج کشيده تلا ش هاي موثر و مشفقانه امام جمعه محترم و مسوولا ن آگاه محلي، اقدامات هوشمندانه و تذکرات بجا و موقعيت شناسي شخص دکتر کواکبيان در جايگاه قانون گذاري و در منظر نظارت که نمودار کلا ن نگري ايشان در سطح ملي و نه محدود شدن در حوزه انتخابي خويش و همچنين رسالت قانوني و منطقي و خبررساني به موقع روزنامه پيام استان سمنان که مرجع طومارهاي متعدد و پيام هاي تلفني روزانه و دائمي بود و سرانجام، عادلا نه نگري و تمکين هيات محترم دولت، در برابر حق محزر و مستندات به حق بخش 37 هزار نفري و به وسعت بيش از 5 هزار کيلومتر مربع، منتج به شهرستان شدن «ميامي» گرديد و چشم مردم با فرهنگ استان سمنان به جمال شهرستاني ديگر در استان پهناور ما روشن شد.
اينجانب به عنوان فردي از اهالي منت دار تلا ش همه عزيزان و نهادهاي دست اندرکار موثر بدين وسيله قدرداني خويش را به پيشگاه تمامي خادمان اين کشور کهن و نظام مقدس اسلا مي، تقديم و اعلا م مي دارد و از درگاه خداوند بزرگ جزاي نيک براي همه خواستار است جزاکم الله خيرا
با تشکر فراوان: علي مسيح آبادي


روزنامه پيام استان سمنان هم ضمن تبريک به اهالي شريف و قدردان شهرستان ميامي، اميد دارد که به لطف و آگاهي و شرافت  وجودي مردم عزيز آن سامان و همکاري هاي مستدام و همه جانبه و به مدد مسوولا ن نظام جمهوري اسلا مي ايران هرچه زودتر با برطرف شدن موانع محروميت هاي موجود به آباداني و پيشرفت مطلوب تبديل گردد.