تاریخ 1397/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4921 برو جستجو جستجوی پیشرفته   فروش 500 هزار توماني پرايد فقط براي تهيه مواد در شاهرود! 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق معتاد و سابقه‌دار با اعتراف به 54 فقره انواع سرقت در شهرستان شاهرود خبرداد و گفت: متهم براي تهيه موادمخدر، يک دستگاه سواري پرايد را به قيمت 500 هزار تومان فروخته است.

سردار "روح الامين قاسمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: تامين امنيت و آرامش شهروندان در ابعاد مختلف آن اصلي‌ترين ماموريت پليس به شمار مي‌رود که ماموران با جديت و تلاش بي وقفه، شبانه روزي و روزافزون در استان و شهرستان‌هاي مختلف در حال انجام وظيفه مي‌باشند.

وي گفت: ماموران يگان امداد شهرستان شاهرود حين اجراي فعاليت‌ها و گشت‌هاي پيشگيرانه خود به پرسه زدن مشکوک جواني در اطراف يک دستگاه سواري پرايد مشکوک شده و موضوع را بررسي مي‌کنند.

سردار قاسمي ادامه داد: با استعلام از سامانه‌هاي پليس مشخص شد خودرو، سرقتي است و با توجه به همين نکته، جوان به عنوان متهم دستگير و تحت بازجويي قرارگرفت.

اين مسئول انتظامي افزود: متهم که جواني 24 ساله، سابقه‌دار و معتاد به موادمخدر صنعتي است براي تهيه هزينه‌هاي اعتيادش مرتکب سرقت شده است.

سردارقاسمي از اعتراف متهم به 54 فقره سرقت خودرو، قطعات و محتويات داخل خودرو، موتورسيکلت و احشام در سطح شهرستان شاهرود خبرداد و گفت: وي در يکي از اقدامات خود براي خريد موادمخدر يک دستگاه پرايد سرقتي را به قيمت 500 هزار تومان فروخته است.

فرمانده انتظامي استان سمنان با توصيه و هشدار به عموم مردم براي رعايت اصول ايمني در حفظ و نگهداري اموال خود، اعتياد به موادمخدر را عامل بروز بسياري از جرايم و ناهنجاري‌هاي اجتماعي خواند.


 گرداننده کانال غيراخلاقي در گرمسار دستگير شد 

سرويس حوادث:

رئيس پليس فتا استان سمنان گفت: جوان متخلفي که با راه اندازي کانال «کراش گرمسار» در شبکه اجتماعي تلگرام اقدام به عضوگيري و فعاليت‌هاي غيراخلاقي مي‌کرد، شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ حسين صادقي روز چهارشنبه به خبرنگاران در سمنان اظهار کرد: در رصد فضاي مجازي از سوي تيم هوشمند پليس فتاي استان سمنان، کانال تلگرامي تحت عنوان «کراش گرمسار» را شناسايي کرد.

وي افزود: با توجه به فصل چهارم قانون جرايم رايانه‌اي شامل جرائم عليه عفت و اخلاق عمومي، پيجويي براي شناسايي گرداننده يا گردانندگان با هماهنگي مقام قضايي در دستور کار قرار گرفت.

صادقي اضافه کرد: با اقدامات فني و پليسي متهم شناسايي و دستگير شد، متهم اين پرونده دانشجوي جواني بود که انگيزه خود را سرگرمي و کسب شهرت اعلام کرد.

رئيس پليس فتا استان سمنان ادامه داد: کانال 2 هزار نفري مذکور مسدود و بزهکار براي ادامه سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شد.

رئيس پليس فتا استان سمنان گفت: همه کاربران فضاي مجازي مي‌توانند در صورت مواجهه با موارد مشکوک، آن را از طريق سايت پليس فتا به نشاني Cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمي گزارش کنند.