تاریخ 1397/08/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4899 برو جستجو جستجوی پیشرفته   پيروزي شيرين خارج از خانه شهرداري پيمان شاهرود و کسب اولين ? امتياز فصل در خارج از خانه 

سرويس ورزشي:

شهرداري پيمان شاهرود 2

گلزنان: محمدرضا خداوردي و ميلاد فرضعلي

هيات شهرکرد 1

پيمان مدل جديد و جوان شده با تفکرات سرمربي با دانش خود آقاي احمد خرم و با حضور بازيکن باتجربه‌ي استان امرا... ملک پا به مسابقات ليگ 2 گذاشت و موفق شد در اولين گام تيم شهر کردي را در خانه حريف شکست دهد تا اميدوار به روزهاي روشني براي فوتسال شهرستان با اين جوانان باشيم. محمدرضا خداوردي يکي از بهترين بازيکنان پيمان در اين ديدار بود.


 نتايج مسابقات مهارتي، تايم تريل، کوهستان 

سرويس ورزشي:

رتبه‌هاي مسابقات (مهارتي، تايم‌تريل، کوهستان) به شرح زير مي‌باشد:

گروه سني85:

امين طاهري از بسطام - مرتضي پروانه و مهرشاد باشقره از سرخه اول تا سوم شدند.

گروه سني84:

پوريا نوروزي از شاهرود - اميرمحمد عربي از بسطام و سينا سبزواري از سمنان عنوان‌هاي اول تا سوم را کسب کردند.

گروده سني83:

محمد‌امين حاج‌اسماعيليان از بسطام- پارسا پندار‌پور‌فرد از شاهرود و اميرحسين حاج‌اسماعيليان از بسطام اول تا سوم

گروه سني82:

اميرحسين عرب‌عامري از شاهرود- علي حسني از دامغان و يونس غزنچاي از بسطام اول تا سوم شدند.

داوران: خالصي- نوري - غزنچاي- حمزه


 تساوي پاسارگاد صنعت باطري گرمسار با شهرداري بسطام 

سرويس ورزشي:

در آغاز هفته اول مسابقات فوتسال ليگ دسته دوم کشور تيم پاسارگاد صنعت باطري گرمسار و شهرداري بسطام روز جمعه 11/8/97 در سالن شهيد باهنر به مصاف هم رفتند. در اين ديدار که با استقبال چشمگير و بي‌نظير تماشاچيان مشتاق گرمساري و تشويق بي‌امان آنان همراه بود دو تيم بازي پاياپاي را به نمايش گذاشته و ضمن از دست دادن چندين موقعيت گل به تساوي بدون گل و تقسيم امتيازات رضايت دادند. پاسارگاد صنعت باطري هفته دوم به ديدار صبا در يزد مي‌رود شاگردان مهران اسديان در هفته دوم به دنبال پيروزي در خانه هستند.


 مسابقات دو صحرانوردي در گرمسار 

سرويس ورزشي:

مسابقات دو صحرانوردي بين دانش‌آموزان با همکاري هيات دو و ميداني، اداره آموزش و پرورش و بسيج به مناسبت گراميداشت روز دانش‌آموز در متوسطه اول پسران با بيش از70 شرکت کننده برگزار گرديد که در پايان نتايج ذيل حاصل گرديد.

اميرحسين فرج‌زاده و سينا نظاريان از آموزشگاه ابن‌سينا به ترتيب مقام‌هاي اول و دوم و محمد زماني از آموزشگاه شهيد مطهري مقام سوم را به دست آوردند.


 برانکو: کارمان در بازي برگشت سخت است اما غيرممکن نيست
  داوري نااميدمان کرد  

سرويس ورزشي:

برانکو ايوانکوويچ، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس مدعي شد تيمش در ديدار مقابل کاشيما آنتلرز مي‌توانسته فاتح ميدان باشد.

برانکو ايوانکوويچ بعد از باخت 2 بر صفر تيمش مقابل کاشيما آنتلرز در بازي رفت فينال ليگ قهرمانان آسيا ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: تبريک مي‌گويم به تيم کاشيما آنتلرز که توانست با دو گل تيم ما را شکست دهد. آنها توانستند ما را با اين نتيجه ببرند، اما ما مي‌توانستيم برنده بازي باشيم. به نظرم در اين بازي موقعيت‌هاي خوبي داشتيم که برنده شويم. از داوري بازي هم نااميد هستم.

او در پاسخ به اين سؤال که آيا در‌خصوص داوري موردي وجود دارد که بتواند به آن اشاره کند، گفت: بله، در نيمه اول يک کارت قرمز در دقايق ابتدايي بازي مي‌توانست به تيم حريف داده شود. موقعيت‌هاي ديگري هم از ما گرفته شد و اين علاوه بر ميليون‌ها سوتي بود که مي‌توانست براي ما زده شود، اما زده نشد. با اين حال همان دو اتفاقي که گفتم کافي بود تا نتيجه عوض شود. سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره ديدار برگشت فينال ليگ قهرمانان آسيا که شنبه هفته آينده در تهران برگزار مي‌شود، اظهار داشت: ما در اين بازي با 80 هزار نفر هوادار خواهيم بود و سعي خودمان را خواهيم کرد. بازگشت غيرممکن نيست، اما بازي سختي خواهد بود. ما هم بهترين تلاش‌مان را خواهيم کرد تا قهرماني آسيا را به دست بياوريم.

برانکو در واکنش به اين پرسش که آيا تيمش براي کامبک در بازي برگشت شانس خواهد داشت يا نه، خاطرنشان کرد: ما حمايت هواداران‌مان را داريم و 80 هزار نفر به عنوان يار دوازدهم به ما کمک خواهند کرد. کار يک مقدار سخت خواهد بود، اما ما نهايت کارمان را خواهيم کرد و اميدواريم که بتوانيم نتيجه را تغيير بدهيم.


 سرويس ورزشي: 

نتايج مسابقات واليبال شهرستان گرمسار

در رده‌هاي پايه

سرويس ورزشي:

مسابقات واليبال شهرستان گرمسار در رده‌هاي پايه برگزار شد.

دومين دوره اين مسابقات با حضور 13 تيم در سه رده سني 87 تا 88، 86 تا 87 و 84 تا 85 برگزار شد که در رده سني 87 تا 88 در ميان 4 تيم تيم‌هاي افتخارسازان و عقاب مقام‌هاي اول و دوم اين رده را کسب نمودند و در رده سني 86 تا 87 تيم هلال‌احمر مقام اول را به خود اختصاص داد و تيم املاح معدني مقام دوم را کسب نمود اما در رده سني 84 تا 85 دو تيم نام‌آوران و آينده‌سازان به فينا مسابقات رسيدند که در پايان يک بازي خوب و مهيج تيم نام‌آوران در دو دست پياپي حريف سرسخت خود را شکست داد و مقام اول را به خود اختصاص داد و آينده‌سازان به مقام دوم رسيد.

مشاور و‌ نماينده هيات اسکيت استان سمنان

منصوب شد

سرويس ورزشي:

با حکم رياست هيات اسکيت استان، رامين آسيايي مشاور و نماينده هيات اسکيت استان شد.

در بخشي از اين حکم آمده است: احتراما با عنايت به شايستگي، تعهد و تجربه ارزنده جنابعالي به موجب اين حکم به عنوان مشاور و نماينده هيات اسکيت استان سمنان منصوب مي‌گرديد. اميد است با بهره‌گيري از نظرات کارشناسان و متخصصان نسبت به اجراي امور محوله به شما اهتمام جدي ورزيد.

حبيب‌الله آسيايي

رئيس هيات اسکيت استان سمنان

نتايج مسابقات موتورسواري

يادبود شهداي روستاي جزن

سرويس ورزشي:

مسابقات موتورسواري به مناسبت يادبود شهداي روستاي جزن در محل پيست موتور سواري کراس شهداي شهرستان دامغان برگزار گرديد.

پيشکسوتان:

1- امير خواجه‌زاده (دامغان)

2- سيد عيسي شجاعي (ساري)

3- مهدي آجوداني (سمنان)

مقام اول تا سوم 250

1- مصطفي تيموري (دامغان)

2- سيد‌مجتبي شجاعي (ساري)

3- ميلاد عباس‌نژاد (دامغان)

مقام اول تا سوم 450:

1- ابوالفضل حمزه‌بيگي (دامغان)

2- محسن شاملو (تهران)

3- مجتبي هولاکو (مينو دشت)

برنامه هفته اول ليگ برتر واليبال

بانوان کشور مشخص شد

سرويس ورزشي:

پس از پايان قرعه‌کشي رقابت‌هاي ليگ برتر بانوان، برنامه و تاريخ شروع رقابت‌هاي ليگ با حضور تيم‌هاي شهرداري سمنان، اميد ايران، پيکان، توپکا بابلسر، نامي‌نو اصفهان، نشاط مهر فارس و ذوب‌آهن اصفهان مشخص شد. برنامه هفته اول رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال بانوان که از 24 آبان‌ماه و با حضور 7 تيم برگزار مي‌شود، به شرح زير است:

هفته اول؛

• پنجشنبه 24 آبان‌ماه 1397

شهرداري سمنان– اميد ايران

پيکان– توپکا بابلسر

نامي‌نو اصفهان– نشاط مهر فارس

ذوب‌آهن اصفهان در اين هفته استراحت دارد.

قرايي‌پور رئيس هيات تنيس روي ميز استان سمنان خبر داد،

رقابت‌هاي تنيس روي ميز انتخابي استان سمنان

به ميزباني دامغان

سرويس ورزشي:

جمعه 18 آبان‌ماه رقابت‌هاي تنيس روي ميز انتخابي استان سمنان به ميزباني دامغان برگزار مي‌شود و چهار ورزشکار پسر و چهار ورزشکار دختر از اين رقابت‌ها به مسابقات المپياد استعدادهاي برتر کشور اعزام مي‌شوند و اين مسابقات در سنين 12 تا 15 سال برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينکه مسابقات المپياد استعدادهاي برتر در بخش مردان به ميزباني اصفهان برگزار مي‌شود، اضافه کرد: سمنان هم در اين رقابت‌ها چهار نماينده دارد.

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان سمنان با اشاره به اينکه البرز ميزبان مسابقات المپياد استعدادهاي برتر در بخش بانوان است، تصريح کرد: چهار دختر از استان در اين رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.