تاریخ 1397/07/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4869 برو جستجو جستجوی پیشرفته   ليگ برتر فوتبال ساحلي
 شهرداري سمنان از سد چليچه هم گذشت! 

سرويس ورزشي:

تيم شهرداري سمنان بازي خانگي هفته بيستم ليگ برتر فوتبال ساحلي را به نفع خود به پايان رساند.

شهرداري سمنان عصر روز شنبه هفته جاري در هفته بيستم ليگ برتر فوتبال ساحلي در زمين ساحلي سيمرغ سمنان مقابل تيم شهداي چليچه قرار گرفت.

در اين بازي شهرداري توانست با دو گل مرتضي کاظميان و تک‌گل حميد زنگنه، سه بر دو تيم شهداي چليچه را شکست دهد.

شهرداري سمنان با اين پيروزي 27 امتيازي شد و در رتبه پنجم جدول رده بندي قرار گرفت تا چشم به دو ديدار پاياني خود داشته باشد در اين بازي سخت تيم شهرداري سمنان مهران مرشدي زاده را به دليل مصدوميت و علي حامدي کاپيتان خود را به دليل حضور در تورنمت گرجستان به همراه نداشت اما در اين بازي مرتضي کاظميان بازيکن جنگنده و سخت‌کوش سمناني که با تعصب خاصي بازي را دنبال مي‌کرد از ناحيه بيني و پا دچار شکستگي شد تا دست مرنضي دهرويه در دو بازي ديگر خالي‌تر از خالي شود.

براي اين بازيکن آرزوي بهبودي هرچه سريع‌تر را از خداوند منان خواستاريم.

بسياري از مسئولين اجرايي و پيشکسوت‌هاي فوتبال با حضور در استاديوم از نزديک نظاره‌گر بازي بودند.


 تيم اميرسامان قهرمان مسابقات کشتي آزاد استان سمنان 

سرويس ورزشي:

مسابقات کشتي آزاد و فرنگي قهرماني استان سمنان رده سني جوانان روز جمعه ششم مهرماه به ميزباني مهدي شهر و در محل سالن ولايت برگزار گرديد و در نتايج تيمي کشتي آزاد تيم اميرسامان مهدي‌شهر با 75 امتياز موفق به کسب عنوان قهرماني گرديد و تيم گرمسار با 60 امتياز عنوان دوم و بسطام با 60 امتياز و نفر اول کمتر به مقام سوم رسيد.

نفراتي که از تيم اميرسامان به مقام اول تا سوم رسيدند به شرح ذيل مي‌باشد:

65 کيلوگرم:

طاهر طاووسي مقام سوم

70 کيلوگرم:

علي بهارستاني مقام اول

74 کيلو:

محسن معروفي مقام اول

79 کيلو:

نعمت کريميان مقام اول

86 کيلو:

محمد کاروند مقام دوم

92 کيلو:

احمدرضا مومنيان مقام سوم

97 کيلو:

محمد مرادي مقام دوم

کشتي فرنگي:

55 کيلو:

اميرعلي باقري‌پور مقام دوم

67 کيلو:

محمدرضا کسائيان مقام سوم

82 کيلو:

اميرعلي ذوالفقاريان مقام دوم

97 کيلو: علي کريمي مقام دوم

در نتايج تيمي فرنگي دامغان با 43 امتياز اول، سمنان با 40 امتياز دوم و اميرسامان مهدي شهر با 35 امتياز مقام سوم را کسب نمودند.

مربيان: رضا همتي، علي مصباحيان و سيد مجتبي حيدريه

سرپرست: اسفنديار موکدي

داور تيم: سيد احمد حيدريه

ضمن تبريک به مربيان و زحمتکشان باشگاه، در پايان از تمام دوستاني که در جهت قهرماني تيم امير‌سامان را ياري نمودند، خصوصا يزدان مومنيان رياست هيات کشتي شهرستان مهدي شهر تشکر مي‌نماييم و تقدير و تشکر از همه دوستاني که در جهت برگزاري و ميزباني مسابقات تلاش نمودند.


 مسابقات بين‌المللي بدمينتون جوانان در سمنان برگزار مي‌شود 

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت بدمينتون استان سمنان گفت: يکم آذرماه مسابقات بين‌المللي بدمينتون جوانان به ميزباني سمنان برگزار مي‌شود.بهروز مؤذن در گفت‌وگويي در تشريح برنامه‌هاي هيأت بدمينتون استان سمنان، اظهار کرد: اين هيأت براي سومين بار متوالي در ارزيابي سراسري هيأت‌هاي کل کشور توسط فدراسيون مقام نخست را کسب کرد.

وي با اشاره به اينکه مسابقات بين‌المللي بدمينتون جوانان به ميزباني سمنان برگزار مي‌شود، تصريح کرد: اين رقابت‌ها مانند سال گذشته يکم آذرماه برگزار خواهد شد.

رئيس هيأت بدمينتون استان سمنان با تأکيد بر اينکه به مناسبت هفته تربيت بدني در اين استان مسابقاتي برگزار مي‌شود، اضافه کرد: جشنواره استعداديابي کودکان 6 ساله به مناسبت اين هفته برگزار مي‌شود.

سمنان آبان‌ماه ميزبان مسابقات بدمينتون رنکينگ بزرگسالان است

مؤذن با بيان اينکه سمنان يکم آبان‌ماه ميزبان مسابقات رنکينگ بزرگسالان بانوان است، تصريح کرد: انتظار کسب مدال در اين رقابت‌ها را داريم.

وي در پاسخ به اين سؤال که شما هم با مشکل گراني اجاره سالن‌ها مواجه هستيد يا خير، اضافه کرد: خير؛ ما با اين مشکل که برخي هيأت‌ها با آن مواجه‌اند، روبه‌رو نيستيم.

رئيس هيأت بدمينتون استان سمنان با اشاره به اينکه در سمنان و شاهرود سالن اختصاصي بدمينتون موجود است، اظهار کرد: مشکل خاصي نداريم؛ اما در ساير شهرهاي استان مشکل زيرساخت اختصاصي بدمينتون وجود دارد که با تعامل اداره ورزش و جوانان استان اين مشکل برطرف مي‌شود.


 حضور رئال مونستر با علي حامدي در فينال مسابقات فوتبال ساحلي گرجستان 

سرويس ورزشي:

رئال مونستر در تورنمنت گرجستان با 3 گل علي حامدي و يک گل محمود ايوبي با نتيجه 9 بر 4 تيم باتومى گرجستان را شکست داد.

اين تيم در ديدار رده بندي نيز به موفقيت دست يافت تا در ديدار پاياني به مصاف تيم نماينده روسيه برود که اميدواريم علي حامدي با اين تيم آلماني به قهرماني دست پيدا کند.


 پرسپوليس با روحيه به ديدار السد مي‌رود 

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا به دو ديدار دور رفت نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا پرداخته است. تنها چهار تيم در ليگ قهرمانان باقي ماندند و بايد از سه شنبه همين هفته رقابتشان را در دور رفت مرحله نيمه نهايي آغاز کنند.

السد قهرمان ليگ قهرمانان در سال 2011 بايد برابر پرسپوليس قرار گيرد که براي دومين سال پياپي به نيمه نهايي اين رقابت‌ها راه يافته است.

همچنين در ديگر ديدار، کاشيما به ديدار سوون سامسونگ مي‌رود که دو قهرماني در جام باشگاه‌هاي آسيا را در کارنامه خود دارد.

السد تنها تيمي در اين مرحله است که سابقه قهرماني در ليگ قهرمانان (نه جام باشگاه‌هاي آسيا) را در کارنامه خود دارد و آخرين تيمي از منطقه غرب است که جام قهرماني را توانست بالاي سر ببرد. آنها به دنبال پايان دادن به سلطه تيم‌هاي شرق آسيا هستند.

السد توانست بعد از صعود از مرحله گروهي، الاهلي عربستان را حذف کند و در ادامه با شکست استقلال به اين مرحله رسيد. با اين حال آخرين شکست السد در ليگ قهرمانان برابر پرسپوليس حريف روز سه شنبه اين تيم بوده است.

سرخ‌ها بعد از صعود از گروه خود توانستند الجزيره امارات و در ادامه الدحيل قطر را شکست دهند. اين دومين صعود پياپي سرخ‌ها به اين مرحله است. در سال قبل الهلال عربستان توانست پرسپوليس را حذف کند و اکنون پرسپوليس از شکست دادن الدحيل روحيه گرفته و به دنبال نتيجه خوب ديگري است.


 جلسه مشترک مسئولانکميته آموزش هيات‌ها و روساي سبک‌هاي کاراته 

سرويس ورزشي:

جلسه مشترک مسئولان کميته آموزش هيات‌ها و روساي سبک‌هاي کاراته به ميزباني فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي جمعه 6/7/97 در تهران برگزار شد.

در اين جلسه محسن آشوري دبير محترم فدراسيون کاراته طي سخناني به برگزاري بيشتر استاژهاي فني و اموزش مربيان در سبک‌ها تاکيد فراوان داشت و همچنين مسعود عقيلي طي سخناني با‌ هانشي آشوري، پيرامون فعاليت و عملکرد 6 ماهه اول اين سبک و همچنين برنامه‌هاي آتي در 6 ماهه دوم مطالبي را بيان کرد.


 سرويس ورزشي: 

نفرات برتر مسابقات روپايي بانوان مشخص شدند

سرويس ورزشي:

مسابقه روپايى بانوان استان برگزار شد و نفرات زير عناوين اول تا سوم را کسب کردند:

ستايش حسيني ارجمندي - الهه صفايي و ستايش آل محمد

اين مسابقات در سالن ياس مجموعه ورزشي حجاب سمنان به همت كميته بانوان ورزش‌هاى تفريحى و مهارت‌هاى فردى و نمايشى هيأت ورزش‌هاى همگانى سمنان برگزار شد.

رئيس هيأت کوهنوردي استان سمنان:

قيمت تجهيزات کوهنوردي ايراني 4 برابر شد

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان گفت: قيمت برخي تجهيزات کوهنوردي توليد داخل کشور به خاطر نوسانات ارز چهار برابر افزايش يافته است.

علي‌رضا کريم در گفتگويي با تأکيد بر اينکه نوسانات بازار ارز باعث شده تا قيمت تجهيزات و وسايل کوهنوردي داخلي تا چهار برابر افزايش پيدا کند، تصريح کرد: اين افزايش قيمت از دو تا چهار برابر رخ داده است.

وي با بيان اينکه تعدادي از وسايل کوهنوردي خارجي که وارداتي است، در بازار وجود ندارد، اضافه کرد: بعضي ابزارهاي فني اصلاً وجود ندارد يا واردات اين تجهيزات کم شده و قيمت آن بالا رفته است.

رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان با اشاره به اينکه افزايش قيمت دلار متأسفانه نرخ ابزارهاي توليد داخل را هم تغيير داده است، اظهار کرد: پايه توليد اين ابزارها مثل مواد اوليه خارجي بوده و نوسانات ارزي تأثير مستقيم بر توليد اين ابزارها داشته است.

کريم همچنين اظهار کرد: در هفته‌هاي اخير صعود به قلل مختلفي در برنامه قرار گرفت که تعدادي از آنها انجام شده است.

وي ادامه داد: صعود کوهنوردان سمناني به قلل دماوند و شاهوار توسط کوهنوردان استان انجام شد و بقيه صعودها هم تا اربعين حسيني انجام مي‌شود.

رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان با تأکيد بر اينکه ششم مهرماه صعود به قله پيغمبران انجام شد، تصريح کرد: قرائت زيارت عاشورا هم در اين برنامه صورت گرفت.

کريم با بيان اينکه بعضي از صعودها به خاطر شرايط آب و هوايي تغيير تاريخ دارد، اضافه کرد: در صعود به قله دماوند، صعود ديگري در برنامه بود که با تغيير تاريخ مواجه شد.

وي با اشاره به اينکه صعود به قله علم‌کوه هم با تغيير تاريخ مواجه شد، تصريح کرد: شرايط آب و هوايي در اين منطقه براي کوهنوردي مساعد نبود و طبق نظر هواشناسي، تاريخ اين صعود تغيير مي‌يابد.

رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان با تأکيد بر اينکه صعود به قله پيغمبران که قرار بود دو هفته ديگر انجام شود را اجرايي کرديم، اضافه کرد: علت اين جابه‌جايي‌ها فقط به خاطر شرايط آب و هوايي است.

کريم با بيان اينکه تصريح کرد: به خاطر شرايط آب و هوايي و حفظ امنيت کوهنوردان نمي‌توانيم تيم سمنان را به قلل موردنظر اعزام کنيم.

ادامه حضور تيم ناظر و داوران ايران

در جام باشگاه‌هاي آسيا

سرويس ورزشي:

يک ناظر و دو داور ايراني در جام باشگاه‌هاي بسکتبال آسيا حضور دارند، رقابت‌هايي که هم اکنون به ميزباني تايلند در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون بسکتبال، ورژ آبکاريان مسئول کميته داوران و مسابقات فدراسيون بسکتبال در ديدار نمايندگان باشگاهي ژاپن و فيليپين به عنوان ناظر حضور داشت. محمدرضا صالحيان و صادق قنبري نيز به عنوان داور در کنار يک داور کره‌اي ديگر حضور داشتند.

محمد دوست نيز در ديدار نمايندگان باشگاهي تايلند و فيليپين نيز قضالوت را برعهده داشت.

دکتر محمود عليزاده مشاور جديد

در انجمن دارت کشور

سرويس ورزشي:

طي حکمي از سوي "کامبيز ايوب‌زاده" رييس انجمن دارت کشور، دکتر "محمود عليزاده" به عنوان مشاور جديد وي در انجمن دارت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي انجمن دارت کشور، رييس انجمن دارت کشور با حضور در دانشگاه سمنان با دکتر محمود عليزاه ديدار و گفت‌وگو کرد و حکم نامبرده را به وي اهدا نمود.

لازم به ذکر است دکتر محمود عليزاده معاونت ورزشي دانشگاه سمنان است که سابقه مدير کلي ورزش وزارت کار و امور اجتماعي، مدير کلي ورزش و جوانان استان سمنان و مشاور فدراسيون ورزش‌هاي روستايي و بازي‌هاي بومي محلي را در کارنامه دارد.

دکتر عليزاده در اين جلسه با توجه به رشد ورزش دارت در کشور خواهان گسترش اين ورزش در منازل به ويژه خانه‌هاي ورزش روستائيان شد و گفت: مسابقات دارت روستائيان استان سمنان را روز 15 مهر ماه به مناسبت روز روستا برگزار مي‌کنيم،ما در استان سمنان 80 خانه ورزش روستايي داريم که تمامي آنهارا به بهترين و باکيفيت‌ترين لوازم دارت مجهز نموده‌ايم و در 15 مهر مسابقات دارت رادر يکي از شهرستان‌هاي استان برگزار خواهيم کرد. وي همچنين آمادگي سمنان را براي برگزاري مسابقات دارت قهرماني روستائيان کشور اعلام کرد.