تاریخ 1397/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4856 برو جستجو جستجوی پیشرفته   کسب سه مدال طلا توسط وودباليست هم‌استاني؛
 حسين ياسمي در اوپن بين‌المللي تبريز درخشيد 

سرويس ورزشي:

نخستين دوره مسابقات اوپن بين‌المللي وودبال 2018 در شهر تبريز برگزار شد.

اين مسابقات در بخش آقايان و به صورت استروک پلي انفرادي و تيمي پس از يک دور تمرين رسمي، در دو راند انجام شد که حسين ياسمي، ورزشکار خوش‌آتيه هم‌استاني توانست با کسب سه مدال طلا، بر سکوي نخست اين رقابت‌ها بايستد.

ياسمي که در روز گذشته موفق شده بود با يک ضربه گيت‌اين‌وان، نخستين مدال طلا را از آن خود کند، امروز نيز در دو بخش انفرادي و ملي، مقام نخست را کسب کرد و دو مدال طلاي ديگر را براي کاروان ايران به ارمغان آورد.

اين مسابقات با حضور 40 ورزشکار داخلي و خارجي از جمله وودباليست‌هاي عمان و پاکستان به انجام رسيد.


 رئيس هيأت تنيس روي ميز سمنان خبر داد
 حضور 3 ورزشکار سمناني در مسابقات تنيس روي ميز کارگري کشور 

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان سمنان از حضور سه ورزشکار سمناني در مسابقات تنيس روي ميز کارگري قهرماني کشور خبر داد.

محمد قرايي‌پور در تشريح برنامه‌هاي هيأت تنيس روي ميز استان سمنان، اظهار کرد: طبق تقويم ورزشي که با حضور رئيس فدراسيون در مجمع سالانه هيأت بسته شد، برنامه‌ها به شکل روتين اجرا مي‌شود.

وي با اشاره به عدم کسب مقام توسط بانوان پيشکسوت استان سمنان در مسابقات قهرماني کشور، تصريح کرد: اين رقابت‌ها به شکل انفرادي و به ميزباني تبريز برگزار شد؛ نمايندگان استان مقام نخست تا سوم را کسب نکردند، اما درمجموع عملکرد خوبي داشتند.

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان سمنان همچنين از حضور سه ورزشکار سمناني در مسابقات تنيس روي ميز کارگري قهرماني کشور به ميزباني تبريز خبر داد.

قرايي‌پور تصريح کرد: مشکل در بخش زيرساخت‌ها وجود دارد، اما نقاط ضعف ما کمتر از نقاط قوت است و تلاش مي‌کنيم که اين ضعف‌ها را نيز برطرف کنيم.

وي با اشاره به اينکه همه شهرستان‌هاي استان سمنان ميز تنيس استاندارد دارند، اضافه کرد: حتي در ميامي و مهدي‌شهر هم ميز استاندارد وجود دارد؛ اما تعداد اين ميزها محدود است.

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان سمنان در واکنش به عملکرد نوشاد عالميان در بازي‌هاي آسيايي جاکارتا تأکيد کرد: اين ورزشکار انتظار 50 ساله جامعه ورزش کشور به‌ويژه در بخش تنيس روي ميز را برآورده کرد و مدال برنز بازي‌هاي آسيايي را براي کشور به ارمغان آورد.


 پيروزي تيم ميني‌هاکي مهديشهردر مسابقات کشوري 

سرويس ورزشي:

در مسابقات ميني‌هاکي کشور تيم ميني‌هاکي مهديشهر نماينده استان سمنان موفق شد با نتيجه جهار بر صفر تيم ميني‌هاکي خراسان جنوبي را شکست دهد.


 رقابت کاراته دختران دانشگاه آزاد کشور در سمنان پايان يافت 

سرويس ورزشي:

رقابت‌هاي کاراته سراسري دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي، عصر سه‌شنبه با قهرماني تيم تهران در مجموعه ورزشي آزادگان دانشگاه آزاد واحد سمنان پايان يافت.

رقابت‌هاي کاراته سراسري دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي عصر سه‌شنبه با اعلام نفرات برتر در بخش کاتا و کوميته پايان يافت، در اين پيکارهاي يک روزه، تيم کاراته دانشجويان دختر دانشگاه آزاد تهران با کسب چهار مدال طلا به عنوان قهرماني کشور دست يافت.

سرپرست فني رقابت‌هاي کاراته سراسري دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي در حاشيه اين مسابقات در گفت‌و‌گو با ايرنا، افزود: تيم کاراته دانشجويان دختر دانشگاه آزاد البرز با کسب 2 مدال طلا پس از تيم تهران، دوم شد و تيم دانشگاه همدان با کسب 2 مدال نقره مقام سوم اين رقابت‌ها را از آن خود کرد. سميرا سنگسري افزود: در اين رقابت‌ها و در بخش کاتا، فاطمه ايماني از دانشگاه آزاد اسلامي تهران مقام اول را کسب کرد و آرزو مصباح از دانشگاه آزاد اسلامي همدان دوم شد.

وي بيان کرد: سايه غريب‌نواز از دانشگاه آزاد البرز و ريحانه مهدي‌پور از دانشگاه آزاد خوزستان به صورت مشترک سوم شدند.

سنگسري تصريح کرد: در بخش کوميته وزن منفي 50 کيلوگرم، مهسا کنعاني از دانشگاه آزاد البرز مقام اول، سارا ايواني از دانشگاه آزاد کرمانشاه مقام دوم و ريحانه هوتي و غزل طلاوري از دانشگاه‌هاي کرمان و خوزستان به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

وي خاطرنشان کرد: در کوميته منفي 55 کيلوگرم، محدثه بهزادي از دانشگاه آزاد البرز، شهلا رضايي از دانشگاه همدان به ترتيب اول و دوم شدند و مرضيه نگهبان و تينا صالحي از دانشگاه‌هاي آزاد آذربايجان شرقي و کرمانشاه به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

سنگسري با اشاره به اين که فاطمه حقي از دانشگاه آزاد تهران مقام اول در کوميته مثبت 68 کيلوگرم را کسب کرد، گفت: سحر حسيني جلالي از دانشگاه آزاد البرز دوم و رقيه محمدي و مريم اکبري از دانشگاه‌هاي آزاد کرمان و کرمانشاه به صورت مشترک سوم شدند.

به گفته وي، در وزن منفي 61 کيلوگرم مليکا احدي از دانشگاه آزاد تهران مقام اول و حديث کاظمي از دانشگاه آزاد کرمان دوم را کسب کردند و يگانه‌سادات حسيني و فرانک ستاري از دانشگاه‌هاي آزاد يزد و همدان به صورت مشترک سوم شدند.

سنگسري يادآور شد: در کميته منفي 68 کيلوگرم، سپيده اشقلي از دانشگاه آزاد تهران مقام اول، غزاله مهين‌نژاد از دانشگاه آزاد تبريز مقام دوم و عاطفه بعيات و شبنم حيدري از دانشگاه‌هاي خوزستان و کرمانشاه به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

به گزارش ايرنا، ميزباني رقابت‌هاي سراسري کاراته، تکواندو و تنيس روي ميز دانشجويان دانشگاه آزاد کشور امسال به دانشگاه آزاد واحد سمنان واگذار شده است.

53 ورزشکار دختر در دو بخش کاتا و کوميته در قالب 11 تيم در دانشگاه آزاد واحد سمنان در اين مسابقه‌ها با هم به رقابت پرداختند.


  آغاز مسابقات پيشکسوتان قهرمان کشوري شطرنج به ميزباني سمنان
 حضور34 نفر شطرنج باز از 7 استان کشور 

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، عصر روز بيستم شهريورماه ،مسابقات شطرنج قهرمان کشوري پيشکسوتان در دو رده سني 50 تا60 سال و بالاي 60 سال به ميزباني هيات شطرنج شهرستان سمنان با حضور استان‌هاي سمنان، لرستان، فارس، گلستان، خراسان رضوي، بوشهر و تهران و تعداد 34 شطرنج‌باز به روش سوئيسي درخانه شطرنج آغاز شد.شايان ذکر است مسابقات فوق تا روز پنج‌شنبه ادامه خواهد داشت.


 سرويس ورزشي: 

اختتاميه ترم مدرسه فوتسال باشگاه رهپويان

سرويس ورزشي:

پس از گذشت 3 ماه تابستان و به اتمام رسيدن ترم تابستاني آموزش فوتسال باشگاه رهپويان با برگزاري مراسم و اهداي جوايز و اختتاميه ترم تابستاني برگزار گرديد.

در مراسم اختتاميه آقايان حسين صيادطوري رياست هيات فوتبال شهرستان سمنان، ادهم مسئول امور باشگاه‌هاي شهرستان سمنان، مرتضي دهرويه رئيس کانون مربيان سمنان، حميد دهشت دبير هيات فوتبال شهرستان سمنان، خانم جهرمي عضو هيات فوتبال استان سمنان و جمعي از خانواده‌هاي دانش‌آموزان حضور داشتند.

محسن رضايي مدير باشگاه رهپويان پس از تشريح و گزارش از مدرسه فوتبال گفت از مربيان محترم باشگاه رهپويان آقايان علي مظاهري راد، اميررضا رضايي و خانم کليچ تشکر مي‌کنم که در اين چند ماه گذشته تلاش‌هاي بسياري براي پيشرفت آيندگان فوتسال شهر انجام داده‌اند.

اهداف هيات اسکيت تشريح شد

سرويس ورزشي:

اهم مباحث و اهداف مطرح شده توسط حبيب الله آسيايي رياست هيات اسکيت استان سمنان در جلسه تبيين اهداف هيات استان به منظور انتخاب رياست هيأت اسکيت شهرستان‌ها:

- هماهنگي و اتحاد و همدلي هيأت شهرستاني با مجموعه هيات استان

- ايجاد اتحاد و دوستي و همکاري بين مربيان و ورزشکاران شهرستان

- تلاش به منظور کسب هيات برتر در سطح شهرستان

- انتخاب ارکان هيات از افراد علاقه مند و متخصص

- ارتباط مؤثر با آموزش و پرورش و انجمن اسکيت مدارس

- جذب خيرين ورزشي

- توجه ويژه به روابط عمومي و معرفي مربيان و ورزشکاران به جامعه

- ارتباط با مجموعه اداره کل ورزش و جوانان و تعامل با مديران ورزش استان

- ايجاد دفاتر و مکان هيأت شهرستاني در خور و شأن ورزشکاران و مربيان و مدعوين به منظور برگزاري جلسات و کلاس‌ها

- تلاش به منظور راه‌اندازي ساير گرايش‌هاي رشته اسکيت در سطح شهرستان‌ها

- کمک به بهبود زيرساخت پيست‌هاي اسکيت در سطح شهرستان‌ها

- افزايش و تربيت ساليانه حداقل 1نفر مربي و داور در يکي از گرايش‌هاي اسکيت در سطح شهرستان

- برگزاري مسابقات شهرستاني

- حضور پرشور در مسابقات استاني و همياري در راه‌اندازي ليگ استان

آسيايي در ادامه 2 تصميم بسيار تأثير‌گذار در سطح ورزش اسکيت استان را بيان کرد:

- از هر شهرستان 1نفر عضو هيات‌رئيسه هيات اسکيت استان خواهيم داشت.

- به هر شهرستان مسئوليت حداقل 2 کميته استاني تعلق خواهد گرفت.

نتيجه مسابقات اميد دسته سه پسر ايران،

سيستاني‌ها به سمنان باختند

سرويس ورزشي:

سمناني‌ها گام اول را در مسابقات اميد قهرماني کشور محکم برداشتند اين تيم موفق شد در سه گيم متوالي تيم سيستان و بلوچستان را شکست دهد و به يک پيروزي ارزشمند دست پيدا کند.

آغاز مسابقات سراسري «کاراته و تکواندو»

دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي در سمنان

سرويس ورزشي:

مسابقات سراسري کاراته و تکواندو دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي ساعتي پيش در مجموعه ورزشي آزادگان دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد.

مدير روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان در گفتگو با خبرنگار ما در سمنان اظهار کرد: «25 تيم از رشته‌هاي ورزشي کاراته و تکواندو در اين دوره رقابت‌ها حضور دارند.»

مصطفي فيض با بيان اينکه امروز و به طور همزمان مسابقات کاراته و تکواندو دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي در مجموعه ورزشي آزادگان واحد سمنان آغاز شده است، ادامه داد: «در رشته ورزشي کاراته 12 تيم و در تکواندو نيز 13 تيم از دانشگاه آزاد اسلامي سراسر کشور حضور دارند.»

وي با اشاره به حضور ورزشکاراني از سراسر کشور در اين دوره از رقابت‌ها گفت: «درمجموع 2 رشته تکواندو و کاراته تعداد 140 ورزشکار در حال رقابت در مسابقات سراسري کاراته و تکواندو دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي هستند.»مدير روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان با بيان اينکه مسابقات سراسري کاراته و تکواندو دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي در وزن‌هاي مختلفي برگزار مي‌شود، افزود: « تکواندوکاران حاضر در اين دوره مسابقات در 8 وزن با يکديگر رقابت مي‌کنند.»

فيض اضافه کرد: «مسابقات کاراته هم در 2 بخش کاتا و کوميته پيگيري مي‌شود که ورزشکاران در بخش کوميته در 6 وزن و در يک بخش کاتا با هم به رقابت خواهند پرداخت.»وي گفت: «در اين دوره رقابت‌ها از استان سمنان 2 تيم از تکواندوکاران و کاراته‌کاهاي دختر حضور دارند.»