تاریخ 1397/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4856 برو جستجو جستجوی پیشرفته   تصادف خودرو با شتر در محور بيارجمند- احمدآباد 

سرويس حوادث:

رئيس پليس‌راه استان سمنان با بيان اينکه شب گذشته خودرو 405 با دو شتر در محور بيارجمند- احمدآباد شاهرود برخورد کرد، گفت: در اين حادثه راننده جان باخت.

سيد‌تقي کبيري از تصادف خودرو پژو در محور بيارجمند- احمدآباد شاهرود خبر داد و ابراز داشت: اين حادثه ساعت 21:58 دوشنبه در بخش بيارجمند شاهرود بين دلبر و کال‌شور اتفاق افتاد که راننده بر اثر شدت حادثه جان باخت و ديگر سرنشين اين خودرو جراحت ندارد.

وي با بيان اينکه جان‌باخته اين حادثه بهورز و معاون درمانگاه روستاي زمان‌آباد بود، افزود: دو محور شاهرود- طرود و دامغان- جندق کويري و اکثر اوقات شتر در آن نواحي مشغول چرا هستند که علائم هشداردهنده در طي مسير نصب ‌شده است و از رانندگان تقاضا داريم در سفر به اصفهان از يکي از اين دو محور مراقب حضور شتر در جاده باشند.

رئيس پليس‌راه استان سمنان با بيان اينکه هم‌اکنون مشکلي در تردد خودروها وجود ندارد، ابراز داشت: با توجه به اينکه در ايام پاياني تعطيلات تابستاني قرار داريم، پيش‌بيني افزايش تردد در محور تهران- مشهد و بالعکس وجود دارد. لذا از رانندگان تقاضا داريم ضمن رعايت سرعت و فاصله طولي سفر خوشي را براي همراهان فراهم کنند.

کبيري اضافه کرد: در مناطق ييلاقي و کوهستاني استان نيز براي پايان هفته افزايش تردد پيش‌بيني مي‌شود. لذا از مسافران تقاضا داريم به هيچ‌وجه در حاشيه راه‌ها توقف نکنند و همچنين مراقب سوارشدن و پياده شدن کودکان از در راننده نيز باشند تا در اين ايام سال حوادث تلخ را شاهد نباشيم.

در اين حادثه يکي از دو نفر شتر نيز در محور بيارجمند- احمدآباد تلف شد.


 3 سوله لوازم خانگي احتکار شده در 3 شهر استان سمنان کشف شد 

سرويس حوادث :

فرمانده انتظامي استان سمنان از کشف 3 سوله لوازم خانگي احتکار شده در 3 شهر استان سمنان خبر داد.

سردار روح‌الامين قاسمي اظهار داشت: اين سه سوله که حاوي لوازم خانگي احتکار شده بود در يک گشت مشترک اداره کل تعزيرات حکومتي استان و نيروي انتظامي کشف شد.

وي خاطرنشان کرد: پس از اطلاع از وجود اين سوله‌هاي حاوي انواع لوازم خانگي احتکارشده نيروي انتظامي استان در يک عمليات سوله‌ها را شناسايي کرد.

فرمانده انتظامي استان سمنان با بيان اينکه در اين سوله‌ها انواع ارزاق عمومي مردم احتکار شده بود، تصريح کرد: در اين سوله‌ها علاوه بر ارزاق عمومي کالاهاي اساسي مردم احتکار شده بود.

سردار قاسمي افزود: در اين سوله‌ها همچنين انواع لوازم خانگي شامل ماشين لباسشويي، تلويزيون، يخچال، گاز، کولر و غيره نيز کشف شد.

وي از کشف انواع شوينده در اين انبارها خبر داد و گفت: با همکاري مأموران نيروي انتظامي و مراجع قضايي اين کالاهاي اساسي مردم کشف شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان با اشاره به ارزش اين ميزان کالاي احتکار شده نيز گفت: ارزش اين کالاهاي احتکار شده 11 ميليارد ريال برآورد شده است.

سردار قاسمي خاطرنشان کرد: اين کالاها در سه سوله در سه شهرستان سمنان، شاهرود و آرادان احتکار شده بود.

به گفته وي کالاهاي احتکار شده ضبط و متهمان نيز با هماهنگي دستگاه قضايي دستگير شدند.


 سرويس حوادث: 

شهميرزاد لرزيد

سرويس حوادث:

مديرکل مديريت بحران استانداري سمنان از وقوع يک زمين‌لرزه به بزرگي 3.5 درجه در مقياس امواج دروني زمين (ريشتر) در شهميرزاد از توابع شهرستان مهديشهر خبر داد.

ايرج رئيسيان اظهار کرد: اين زمين‌لرزه ساعت 9 و 32 دقيقه و 27 ثانيه صبح ديروز به وقوع پيوسته است. وي با بيان اينکه اين زمين‌لرزه در 8 کيلومتري عمق زمين رخ داده افزود: زمين‌لرزه روز چهارشنبه شهميرزاد در عرض جغرافيايي 35.923 درجه شمالي و طول جغرافيايي 53.263 درجه شرقي رخ داده است.

مديرکل مديريت بحران استانداري سمنان از اعزام تيم‌هاي ارزياب به منطقه خبر داد و گفت: خوشبختانه اين زمين‌لرزه خسارت جاني و مالي به همراه نداشته است.

بهورز روستاي زمان آباد در تصادف جان باخت

سرويس حوادث:

معاون مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي 115 شاهرود گفت: بهورز روستاي زمان آباد از بخش بيارجمند اين شهرستان در سانحه رانندگي درگذشت.

ناصر سلمانپور افزود: تصادف خودروي پژو 405 با 2 نفر شتر در ساعت 21 و 58 دقيقه شب گذشته در محور بيارجمند- احمد آباد خارتوران بين دلبر و کال‌شور باعث مرگ راننده شد. وي خاطرنشان کرد: راننده خودرو که بهورز و معاون درمانگاه روستاي زمان آباد بود، بر اثر شدت جراحت در محل حادثه فوت کرد. وي افزود: پزشک درمانگاه زمان آباد نيز سرنشين خودرو بود که سالم است و مجروحيتي ندارد.

در اين سانحه يکي از 2 شتر تلف شد.

روستاي زمان آباد، مرکز دهستان خارتوران از توابع بخش بيارجمند شهرستان شاهرود در فاصله 150 کيلومتري جنوب شرقي بيارجمند و 225 کيلومتري جنوب شرقي شاهرود قرار دارد، و مرکز مجموعه 35 روستاي همجوار است و قدمتي تاريخي دارد.

جمعيت اين روستا کمتر از يک هزار نفر است.