تاریخ 1397/05/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4821 برو جستجو جستجوی پیشرفته   دبير هيأت هندبال سمنان خبر داد:
 اعزام تيم هندبال سمنان به مسابقات قهرماني کشور 

سرويس ورزشي:

دبير هيأت هندبال استان سمنان از اعزام تيم هندبال اين استان به مسابقات قهرماني کشور به ميزباني تبريز خبر داد.

بهرام همتي در گفت‌وگويي در تشريح برنامه‌هاي هيأت هندبال استان سمنان، اظهار کرد: تيم منتخب ابتدايي هندبال استان، 10 مردادماه در مسابقات قهرماني کشور به ميزباني شهر تبريز شرکت مي‌کند.

وي ادامه داد: مسابقات ليگ هندبال استان سمنان برگزار شد و تيم‌هاي شاهرود، سمنان و مهدي‌شهر مقام‌هاي نخست تا سوم اين رقابت‌ها را کسب کردند و پايان مردادماه تيم نوجوانان استان به مسابقات منطقه‌اي کشور اعزام مي‌شود.

دبير هيأت هندبال استان سمنان با تأکيد بر اينکه تيم هندبال نوجوانان استان اواخر مردادماه در مسابقات منطقه يک کشور به ميزباني بجنورد حضور مي‌يابد، تصريح کرد: تيم سمنان با رقباي خود از استان‌هاي خراسان شمالي، جنوبي و رضوي و گلستان به رقابت مي‌پردازد و انتظار داريم مقام خوبي را کسب کند.

همتي با اشاره به اينکه در کنار اعزام‌ها به مسابقات کشوري و برگزاري مسابقات استاني برنامه‌هاي آموزشي هم داريم، اضافه کرد: هدف ارتقاي سطح دانش داوران و مربيان استان سمنان است.

وي با بيان اينکه تيم هندبال جوانان استان سمنان شهريورماه به مسابقات قهرماني کشور اعزام مي‌شوند، ادامه داد: ورزشکاران در اين رقابت‌ها محکي جدي خواهند خورد و اميدواريم مقامي شايسته در اين مسابقات کسب کنند.

دبير هيأت هندبال استان سمنان با تأکيد بر اينکه نگاهي ويژه به رده‌هاي سني پايه داريم، اظهار کرد: استعداديابي به‌خوبي در استان بين دختران و پسران در حال انجام است.


 رئيس هيأت ورزش بيماران خاص سمنان:
 6 ورزشکار پيوند عضو سمنان به اردوي تيم ملي دعوت شدند 

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت ورزش بيماران خاص و پيوند اعضاي استان سمنان گفت: حدود پنج، 6 ورزشکار پيوند عضو اين استان به اردوي تيم ملي دعوت شدند.

زهرا چگيني در تشريح برنامه‌هاي هيأت ورزشي بيماران خاص و پيوند اعضاي استان سمنان، اظهار کرد: احتمالاً مجمع سالانه اين هيأت ورزشي اواخر آبان‌ماه برگزار مي‌شود.

رئيس هيأت ورزش بيماران خاص و پيوند اعضاي استان سمنان با اشاره به اينکه 14 نفر از ورزشکاران پيوند عضو استان در مسابقات قهرماني کشور شرکت کردند، تصريح کرد: اين ورزشکاران در رشته‌هاي دارت، تنيس روي ميز، بدمينتون، دووميداني و تنيس خاکي در اين رقابت‌ها شرکت کردند.

چگيني با تأکيد بر اينکه اين رقابت‌ها در شهرهاي تهران، قزوين و زنجان برگزار شد، اضافه کرد: 10 نفر از ورزشکاران استان سمنان در اين مسابقات مقام کسب کردند که عملکرد خوبي براي ورزشکاران پيوند عضو به شمار مي‌رود.

وي بيان کرد: پنج، 6 ورزشکار پيوند عضو استان سمنان به اردوي تيم ملي دعوت شده‌اند تا پس از اعلام فدراسيون و کادر فني به اردوي تيم ملي بپيوندند.

*دانشگاه علوم پزشکي سمنان تعاملي با ما ندارد

رئيس هيأت ورزش بيماران خاص و پيوند اعضاي استان سمنان با اشاره به اينکه متأسفانه هنوز برخي از مشکلات ما پابرجاست، اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکي سمنان هيچ‌گونه تعاملي با ما ندارد و ما در زمينه شناسايي بيماران خاص و پيوند عضو استان سمنان براي گرايش آنها به ورزش با مشکلات زيادي مواجه هستيم.

چگيني با تأکيد بر اينکه برعکس دانشگاه علوم پزشکي، هيأت پزشکي ورزشي استان سمنان تعامل خوبي با ما دارد، اظهار کرد: اين هيأت در زمينه سرعت صدور کارت و تخفيف مبلغ کارت بيمه ورزشي خدمات خوبي ارائه مي‌کند.


 توفان سردار آزمون در شروع فصل  

سرويس ورزشي:

ستاره ايراني روبين‌کازان با دو گل مقابل کراسنودار توانست نخستين پيروزي فصل تيمش را رقم بزند.

در يکي از ديدارهاي هفته اول ليگ برتر روسيه تيم روبين کازان که سردار آزمون را در ترکيب و رضا شکاري را روي نيمکت داشت، از ساعت 20:30 امشب در ورزشگاه کازان آرنا پذيراي کراسنودار بود.

روبين‌کازان نمايش هجومي در شروع مسابقه ارائه داد و روي دفع توپ اشتباه الکساندر مارتينوويچ، مدافع مياني کراسنودار که توپ را با ضربه سر زد و در ادامه شوت روي پاي سردار آزمون به گل رسيد.

فدور اسمولوف، مهاجم تيم ملي روسيه در جام جهاني در دقيقه 31 کار را به تساوي کشاند و براي کراسنودار گلزني کرد ولي نتيجه يک بر يک خيلي پا بر جا نبود و در دقيقه 38 روي پاس به عقب بازيکنان اين تيم، سردار آزمون در موقعيت تک‌به‌تک استانيسلاو کريستسيوک، دروازه‌بان حريف و جاي گذاشتن او موفق شد دومين گل روبين‌کازان را به ثمر رساند.

در ادامه مسابقه دو تيم ديگر نتوانستند گلزني کنند تا در نهايت روبين کازان با درخشش سردار آزمون به برتري 2 بر يک مقابل کراسنودار در نخستين بازي فصل دست يابد و به سه امتياز در شروع کارشان برسد.

سردار آزمون که فصل قبل 6 گل در 26 مسابقه به ثمر رساند، در بازي برابر کراسنودار 72 دقيقه در زمين بود و جاي خود را به الکساندر بوخاروف داد، تنها بازيکن ليگ برتر روسيه است که در هفته اول فصل 19-2018 موفق به زدن دو گل مي‌شود.


 دو باخت براي تيم فوتبال ساحلي کيان سمنان 

سرويس ورزشي:

مسابقات ليگ برتر اميد‌هاي کشور در رشته فوتبال ساحلي در گروه دوم به ميزباني تيران اصفهان در حال جريان است که تيم کيان سمنان در دو بازي مقدماتي با دو شکست مواجه شد.

در بازي اول تيم کيان با نتيجه شش بر يک در مقابل آريا ماهان تيران شکست خورد و نتيجه بازي دوم را با حساب شش بر سه به موج گناوه واگذار کرد.


 صعود به جمع چهار تيم برترتيم واليبال بانوان استان سمنان 

سرويس ورزشي:

مسابقات جوانان دختر قهرماني كشور ( دسته دو ) ادامه يافت و تيم جوانان دختر استان با پيروزي برابر همدان به جمع 4 تيم برتر مسابقات جوانان دختر صعود كردند تا در صورت يک پيروزي ديگر به فينال راه پيدا کند تيم استان با نتيجه سه بر صفر از سد همدان گذشت.


 سرويس ورزشي: 

براي اولين بار؛

بانوان برتر وزنه‌برداري استان در مسابقات کشوري

سرويس ورزشي:

رکوردگيري بانوان وزنه‌برداري استان هفته گذشته با حضور حدود ده نفر ورزشکار در محل سالن وزنه‌برداري مهديشهر با حضور مسئولين هيات استان و مهديشهر و ملک احمدي رئيس ورزش و جوانان مهديشهر جهت اعزام منتخبين به مسابقات قهرمامي بانوان کشور که در استان خراسان رضوي براي اولين برگزار خواهد شد، انجام شد.

راهيابي تيم اميد اميرسامان سنگسر به مسابقات استاني

سرويس ورزشي:

بازي انتخابي اميد شهرستان مهدي شهر جهت معرفي به ليگ اميد استان روز يکشنبه 7/5/97 در ورزشگاه آزادي شهرستان مهدي شهر بين دو تيم آريا‌سنگسر و اميرسامان سنگسر برگزار شد و در پايان 90 دقيقه دو تيم با نتيجه سه بر سه به پايان رسيد ولي در ضربات پنالتي تيم امير سامان سنگسر با نتيجه 2 بر 1 به برتري رسيد و راهي ليگ اميد استان شد.

عاليشاه: پرسپوليس بد بازي کرد؟

استقلال را هم ديديد!

سرويس ورزشي:

پرسپوليس تهران در حالي با تک‌گل علي عليپور از روي نقطه پنالتي از سد پديده در مشهد گذشت که برخي‌ها اعتقاد داشتند مدافع عنوان قهرماني بازي تماشاگرپسندي ارائه نداده است.

يکي از بازيکنان پرسپوليس در ديدار با پديده اميد عاليشاه بود که معتقد است هفته اول نمي‌توان انتظار بازي زيبا داشت و... بهتر است باقي حرف‌هاي عاليشاه را خودتان بخوانيد.

پرسپوليس برد، اما اين برد و شروع تيم شما خيلي توفاني نبود.

طبيعي است هفته اول ليگ برتر را پشت سر گذاشتيم و بعد از بدنسازي سنگين پيش فصل بدن بچه‌ها هنوز به قول فوتبالي‌ها ول نکرده است.

ولي انتظارات از تيم‌هايي مثل پرسپوليس بالاست. همه توقع دارند شما زيبا، جذاب و تماشاگرپسند بازي کنيد.

اين حرف درست است به شرطي که دو، سه هفته‌اي از ليگ بگذرد. شما استقلال را جلوي پيکان ديديد. سپاهان را هم در زمين خانگي برابر نفت آبادان ديديدم. ساير تيم‌ها هم همين‌طور و بايد قبول کرد هفته اول ملاک خوبي براي قضاوت تيم‌ها نيست.

*بي‌تعارف از عملکرد خودت رضايت داري؟

من هم مثل بقيه! به هر حال همان‌طور که گفتم همه ما به تازگي فصل بدنسازي را پشت سر گذاشتيم و کمي زمان مي‌خواهيم تا به اوج برسيم. ان‌شاءالله سعي مي‌کنم انتظارات را برآورده کنم، چون هدف بزرگي را نشانه رفته‌ام.

*چه هدفي؟

امسال پيراهن تيم ملي را هدف گرفتم. يکي از اهداف من همين است و همين‌طور فتح جام‌ها با پرسپوليس.

*حتي ليگ قهرمانان آسيا؟

چرا که نه؟ پرسپوليس در 2 سال گذشته قهرمان ليگ برتر شده و نشان داده شخصيت قهرماني دارد. ما امسال مي‌توانيم نه تنها در ليگ برتر و جام حذفي بلکه ليگ قهرمانان آسيا را هم نشانه برويم. سال گذشته پرسپوليس تا نيمه‌نهايي آسيا رسيد و امسال مي‌تواند از اين مرحله گذشته و فيناليست شود.

*راستي خبري از مرتضي پورعلي‌گنجي هم‌خانه قديمي‌ات داري؟

همين يکي، دو روز پيش با مرتضي صحبت کردم. او مي‌خواهد به جاي قطر در اروپا فوتبالش را ادامه بدهد و...

*ولي با ترک‌ها و باشگاه ترابوزان‌اسپور که به توافق نرسيد؟

فکر مي‌کنم پيشنهادي از ليگ برتر انگليس داشته باشد.

*برايتون؟

نمي‌دانم و همين‌قدر مي‌دانم خودش هم با توجه به قدرت سرزني بالا بدش نمي‌آيد در انگليس بازي کند و من هم دوست دارم دوست خوبم مرتضي در اين کشور توپ بزند.

*پرسپوليس اين هفته بايد برابر فولاد خوزستان بازي کند. اين ديدار را چطور ارزيابي مي‌کني؟

بازي در استاديوم آزادي حال و هواي ديگري دارد و ان‌شاءالله در حضور تماشاگران خودي مي‌توانيم نمايش بهتري ارائه بدهيم.

*پس هواداران منتظر يک برد پرگل باشند؟

ببينيد در فوتبال امروز به بازي زيبا امتياز نمي‌دهند. برد با يک گل هم 3 امتياز دارد و برد با 3 گل هم 3 امتياز. البته قبول دارم زدن گل‌هاي زياد خوشايند و مطلوب است، ولي شرايط امروز پرسپوليس را هم بايد درک کرد. ما بازيکنان زيادي از دست داديم و زمان مي‌برد تا نفرات جديد هماهنگ شوند.

دو خريد سريع‌السير استقلال؛

نيوماير در ايفمارک، ايمن حسين

در آستانه عقد قرارداد

سرويس ورزشي:

باشگاه استقلال در آستانه دو خريد فوري براي سامان دادن به اوضاع تيم است.

بنابر خبر فوري خبرنگار ما از باشگاه استقلال، مارکوس نيوماير بازيکن سابق منچستريونايتد که به ايران آمده براي تست پزشکي به ايفمارک رفته و بعد از عبور از تست‌هاي پزشکي با استقلال قرارداد خواهد بست.نيوماير با حضور در استقلال قرار است جانشين سرور جپاروف شود که در نهايت تصميم گرفت فوتبالش را در ليگ قزاقستان ادامه بدهد.

نيوماير فصل قبل را در تيم قاسم پاشا در سوپر ليگ ترکيه بازي کرده است و يکي از بازيکنان مهم اين تيم بوده اما او تصميم گرفته براي فصل جديد فوتبالش را در استقلال ادامه بدهد.همچنين ايمن حسين مهاجم عراقي نيز مدنظر استقلال است و ممکن است همين امروز با استقلال به توافق برسد، اين بازيکن 22 سال سن دارد. فصل قبل را در تيم نفت عراق بازي کرده و موفق شد 9 گل براي اين تيم بزند.