تاریخ 1397/04/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4810 برو جستجو جستجوی پیشرفته   قهرماني مقتدرانه تيم هندبال نونهالان دختر گرمسار در مسابقات استاني 

سرويس ورزشي:

تيم هندبال نونهالان دختر شهرستان گرمسار توانست با اقتدار پس از شکست تيم‌هاي سمنان،دامغان و آرادان به مقام قهرماني اين دوره از مسابقات دست يابد. اين مسابقات از سري مسابقات انتخابي استاني در مورخه 22/4/97 و به مناسبت هفته کرامت به ميزباني دامغان برگزار شد که تيم گرمسار با بازيکنان و کادر فني و نتايج ذيل موفق به شکست حريفان گرديد.

- ‌گرمسار 16 -‌ دامغان 3

- ‌گرمسار22 -‌ آرادان10

- ‌گرمسار 18 -‌ سمنان7

سرمربي: فاطمه نادري

مربي: مهشاد ملکي

سرپرست: نسرين قاسمي

همکاران: کاشي‌زاده(داور ارسالي گرمسار)- مهرآيين- قندالي و مختاري

بازيکنان:

آيناز طبايي، کيميا تندسته، آناهيتا عربي، فاطمه مهري، غزاله مهري، ناديا جورابلو، زهرا شاه حسيني، کيانا شعباني، نگين سمناني زاده، ياسمن معماري، فاطمه خروشان، ستايش جمال، هديه قندالي


 کسب دوازده مدال در مسابقات شوتوکان در تهران 

سرويس ورزشي:

درمسابقات قهرماني کشور کاراته آقايان، شوتوکان ساساکي‌ها 22تير 97تهران تيم شوتوکان wskfسمنان با ده نفر شرکت کننده 12مدال خوشرنگ کسب نمود.

اسامي مدال آوران:‌

رده پيشکسوتان و بزرگسالان

کاتا: محسن برجعلي‌زاده مدال نقره

کوميته:

اميد فياض‌پور مدال نقره

سيدصادق سيدرضايي مدال برنز

مجيد جاويدپور مدال برنز

رده خردسالان و نونهالان: رشته کاتا:

ابوالفضل عباس جندقي مدال طلا

محمد امين نوروزي مدال طلا

پويا پودينه مدال برنز

محمد کاشوندي مدال برنز

رشته کوميته:

ابوالفضل عباس جندقي مدال طلا

عرشيا رکابدار مدال طلا

محمد امين نوروزي مدال برنز

پويا پودينه مدال برنز

سرمربي:‌ محمدرضا جندقي

سرپرست: سيدصادق سيدرضايي


 كسب مقام قهرماني استان تهران در مسابقات بسکتبال سه نفره بانوان كارگر كشور در شهرستان شاهرود 

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان سمنان به نقل از آقاي فرانس فاعلي، مسابقات بسکتبال سه نفره قهرماني و انتخابي تيم ملي بانوان كارگر کشور كه به ميزباني استان سمنان،شهرستان شاهرود با حضور 10 تيم از استان‌هاي سمنان-‌ مازنداران-‌ گيلان- گلستان-‌ تهران-‌ اصفهان-‌خراسان رضوي-‌ خراسان شمالي-‌ آذربايجان شرقي و استان فارس برگزار مي‌شد با قهرماني تيم تهران به پايان رسيد و تيم‌هاي مازنداران و اصفهان به ترتيب مقام‌هاي دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. اين مسابقات به منظور انتخاب اعضاي تيم ملي كارگران جمهوري اسلامي ايران از تاريخ بيستم لغايت بيست ودوم تيرماه در سالن ورزشي تختي شهرستان شاهرود برگزار شد و خانم سعيده بابا علي يكي از بازيكنان برتر استان سمنان توانست به عنوان‌ يکي از اعضاي منتخب تيم ملي بسكتبال كارگران جمهوري اسلامي ايران انتخاب شود. در پايان اين دوره ازمسابقات به تيم‌هاي اول تا سوم کاپ قهرماني و مدال، توسط مسئولين شهرستان شاهرود و فدراسيون كارگري كشور اهدا گرديد.


 حضور داوران ورزش‌هاي رزمياستان سمنان در رقابت‌هاي آسيايي  

سرويس ورزشي:

دو تن از داوران ورزش‌هاي رزمي استان سمنان در زقابت‌هاي بين المللي و آسيايي شرکت کردند.

احمد ابراهيمي يکي از داوران ملي کيک بوکسينگ استان سمنان به عنوان داور مسابقات تورنمنت بين‌المللي قهرماني چي وان 2018 انتخاب شد.

مليحه مفيدي داور آسيايي فدراسيون کاراته از شاهرود هم در کلاس داوري فدراسيون کاراته آسيا که در کشور اردن برگزار شد، شرکت کرد.


 برگزاري همايش پياده‌روي و ورزش صبحگاهي به مناسبت گراميداشت هفته کرامت در استاديوم تختي سمنان 

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، در راستاي گسترش ورزش همگاني در سطح جامعه و به مناسبت گراميداشت دهه کرامت اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان با همکاري هيات ورزش‌هاي همگاني شهرستان سمنان صبح يکشنبه بيست و چهارم تيرماه ساعت 7صبح همايش پياده‌روي وورزش صبحگاهي ويژه کارکنان دولت در استاديوم تختي سمنان برگزار شد.

دراين همايش فتاحي مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان، همتي نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان، سرخه و مهديشهر، جهانشير معاون توسعه منابع و پشتيباني اداره کل، ايزدبخش معاون ورزشي اداره کل، دانايي فرماندار ورزش دوست شهرستان سمنان، مفتاح سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، روساي هيات‌هاي ورزشي استان و شهرستان، روساي ادارات شهرستان، کارکنان دستگاه‌هاي اجراي استان و شهرستان، فرماندهي نظامي و انتظامي، فرماندهي سپاه ناحيه، گروه کوهنوردي انجمن رهنوردان دشت کوير، مدرسه دووميداني ايران زمين، مدرسه تکواندو، مربيان، داوران، ورزشکاران، پيشکسوتان و علاقمندان به ورزش پياده‌روي حضور داشتند.

در پايان همايش به قيد قرعه به شرکت‌کنندگان جوائزي به رسم يادبود به آنان اهداءگرديد.


 جهانبخش؛ گرانترين بازيکن ايران 

گرانترين و باارزش‌ترين بازيکن ايران در اين روزهايي که قيمت‌هاي نجومي در مورد همه بازيکنان به گوش مي‌رسد کيست؟ به گزارش وب‌سايت رسمي برنامه نود، حضور در جام‌جهاني علاوه بر تمام افتخارات جمعي براي بعضي از بازيکنان مي‌‌تواند جنبه‌هاي مثبت فردي هم داشته باشد. بازيکناني که در اين تورنمنت معتبر قيمت و ارزششان بالا مي‌رود و به رکوردهاي جالبي مي‌رسند. اتفاقي که شايد براي جهانبخش بيفتد و او را تبديل به گرانترين بازيکن فعلي و گرانترين بازيکن تاريخ ايران کند. در حال حاضر جهانبخش با ارزش 12 ميليون يورو در سايت ترانسفرمارکت گرانترين بازيکن ايراني است. اگرچه تا مدتي پيش اين عنوان در اختيار سردار آزمون بود اما افت ارزش اين بازيکن در جدول ترانسفر مارکت او را به رده دوم فرستاده و جهانبخش را در صدر قرار داده است. اولين بازيکن ايراني که توانست اين عنوان را بدست بياورد، مهدي مهدوي کيا بود. بازيکني که در سال 2004 با ارزش 7،5 ميليون يورو در اين سايت گرانترين بازيکن ايران بود. او زماني که در هامبورگ بازي مي‌کرد و در تيم بهترين‌هاي بوندس‌ليگا قرار گرفت با اين رقم رکورد زد و تا مدت‌ها اين عنوان را در اختيار داشت. جواد نکونام بازيکني بود که رکورد او را شکست و سال 2009 با 8 ميليون يورو تا 7 سال صدرنشين جدول قيمت بازيکنان ايراني ماند. آزمون، بازيکني بود که با رسيدن به قيمت 13 ميليون يورو اين جايگاه را از نکونام گرفت اما برخلاف دو بازيکن ديگر نتوانست آن را در اختيار خودش نگه دارد. آزمون بعد از درخشش در ليگ اروپا و گل‌زدن به تيم‌هاي مطرح افزايش قيمت زيادي پيدا کرد. افت آزمون در يکي، دو فصل اخير اما قيمت او را در مقطع فعلي به 9 ميليون يورو کاهش داده و به دومين بازيکن ايراني تبديل کرده است. جهانبخش در حال حاضر گرانترين بازيکن ايران است اما هنوز نتوانسته به رکورد 13 ميليوني آزمون برسد اما اگر اخباري که در مورد حضور او در تيم‌هاي مطرح اروپايي شنيده مي‌شود به وقوع بپيوندد او پيش از آغاز فصل جديد مي‌تواند اين رکورد را به تنهايي به خودش اختصاص بدهد.


 سرويس ورزشي: 

تيم ملي وزنه‌برداري آماده حضور

در بازي‌هاي آسيايي است

سرويس ورزشي:

رييس فدراسيون وزنه‌برداري جمهوري اسلامي ايران گفت: تيم ملي اين رشته ورزشي براي حضور مقتدرانه در بازي‌هاي آسيايي 2018 جاکارتا در کشور اندونزي آماده است.

علي مرادي روز دوشنبه در حاشيه سفر به سمنان گفت و گويي افزود: تيم ملي وزنه‌برداري ايران اکنون در مرز آمادگي 90 درصدي قرار دارد و ملي‌پوشان کشورمان براي افتخارآفريني در جاکارتا آماده مي‌شوند.

وي با بيان اين که اردوي تيم ملي ‌اکنون در استان مازندران در حال برگزاري است، اظهار داشت: ملي‌پوشان ايراني آخرين مرحله از اردوها را پشت سر مي‌گذارند.

وي خاطرنشان کرد: روزهاي آينده از نزديک در اردوي تيم ملي در مازندران حضور پيدا مي‌کنم تا ارزيابي مجددي از وضع ملي‌پوشان داشته باشم.

مرادي اضافه کرد: مراحل آماده‌سازي تيم ملي بسيار مطلوب است و بازيکنان بعد از اردوي مازندران، به تهران مي‌آيند.

رييس فدراسيون وزنه‌برداري با تأکيد بر اين که ملي‌پوشان براي کسب افتخار براي نام ايران در جاکارتا به مصاف رقبا مي‌روند، گفت: اميدواريم ملي‌پوشان با عملکرد خوب خود، دل مردم ايران را شاد کنند.

مرادي تصريح کرد: اقدامات زيربنايي در رشته وزنه‌برداري در سمنان، نويد اين را مي‌دهد که استعدادها بهتر شناسايي و در بحث نخبه‌پروري در استان بيشتر کار شود.

به گزارش ايرنا، علي مرادي رييس فدراسيون وزنه‌برداري جمهوري اسلامي امروز به منظور ارزيابي عملکرد هيأت وزنه‌برداري سمنان به اين استان سفر کرده است.

براساس پيش‌بيني شوراي المپيک آسيا 15 هزار ورزشکار و بيش از پنج هزار و 500 تيم ورزشي از 45 کشور در هجدهمين دوره بازي‌هاي آسيايي 2018 جاکارتا حضور خواهند داشت.

اين زقابت‌هاي ورزشي از روز 18 آگوست تا 2 سپتامبر سال جاري ميلادي در پايتخت اندونزي و همزمان در 2 شهر ديگر 'پالم بانگ' و ' باندونگ' در سه ورزشگاه گلورا، بونگ و کارنو در 47 رشته ورزشي برگزار خواهد شد.

در استان سمنان بيش از 50 ورزشکار سازمان‌يافته در هيات وزنه‌برداري فعال هستند و تعداد بانوان فعال اين رشته ورزشي در استان هشت نفر است.

استان سمنان بيش از 30 هزار ورزشکار سازمان‌يافته دارد.

قابل توجه علاقمندان به کلاس مربيگري در شهر سمنان

سرويس ورزشي:

هيات فوتبال شهرستان سمنان در نظر دارد کلاس ارتقاء داوري درجه 3 به 2 را در شهرستان سمنان برگزار نمايد، داوران واجد شرايط جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بيشتر به هيات فوتبال شهرستان سمنان واقع در استاديوم تختي مراجعه و يا با شماره‌هاي 33323379 -023 جان بک لو 09216574616تماس حاصل نمايند.

هيات فوتبال شهرستان سمنان در نظر دارد به زودي کلاس مربيگري فوتبال ساحلي سطح يک ايران را در شهرستان سمنان برگزار نمايد، علاقمندان جهت ثبت‌نام به هيات فوتبال شهرستان سمنان واقع در استاديوم تختي مراجعه و يا با شماره‌هاي 33323379 -023 دهشت 09124313064 زياري 09395194422 تماس حاصل نمايند.

مريم يوسفي فاتح مسابقات دارت در شاهرود

سرويس ورزشي:

سومين دوره مسابقات دارت رنکينگ شهرستان شاهرود باحضور 16 علاقه‌مند در خانه دارت شاهرود برگزار و با قهرماني مريم يوسفي به پايان رسيد و زهرا کمياب و فاطمه عامري به ترتيب دوم و سوم شدند. مسئول برگزاري خانم لطفي بود.

شکست تيم اميد ?راد در اولين گام

سرويس ورزشي:

تيم فوتسال آراد شاهرود كه جهت انجام مسابقات ليگ مناطق اميداي كشور به مشهد مقدس سفر كرده است. روز يكشنبه 24 تير ماه 97 در اولين ديدار خود در ساعت 17 به ديدار تيم فدک الزهراء مشهد رفت و با نتيجه پنچ بر سه شکست خورد.

گل‌هاي تيم اميد آراد شاهرود: ‌علي آجوداني- مهدي شافعي و سجاد محبي