تاریخ 1397/04/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4807 برو جستجو جستجوی پیشرفته   جامعه‌ي فوتبال مودريچ را شايسته مي‌داند
 توپ طلا را به مودريچ بدهيد  

سرويس ورزشي:

ستاره‌ي رئال مادريد، مودريچ در رسيدن تيمش کرواسي به فينال جام جهاني نقش بسيار مهمي ايفا کرده و يکي از شانس‌هاي کسب کفش طلاي جام جهاني 2018 روسيه است.

امسال سالي است که حاکميت دوگانه بر توپ طلاي فيفا مي‌تواند سرانجام به پايان برسد. در يک دهه‌ي گذشته، جايزه‌ي پرافتخار دنياي فوتبال يا در اختيار ليونل مسي و يا در اختيار کريستيانو رونالدو قرار گرفته. ولي اين بار ممکن است توپ طلا، برنده‌ي ديگري داشته باشد.

با توجه به اينکه رونالدو و مسي هر دو در مرحله‌ي يک‌هشتم نهايي جام جهاني حذف شده و به خانه برگشته‌اند و هيچ يک از آنها نتوانست در بزرگترين صحنه‌ي فوتبالي دنيا، نشان دهد در اوج آمادگي قرار دارد، حالا اين فرصت بوجود آمده که در ماه دسامبر، توپ طلا به دستان فوتباليست ديگري سپرده شود.

در بنگاه‌هاي شرط‌بندي، رونالدو همچنان بخت اول فتح توپ طلا به حساب مي‌آيد چرا که او در ماه مي‌به رئال مادريد کمک کرده براي سومين سال پياپي در ليگ قهرمانان اروپا به قهرماني برسد و در روسيه هم برابر تيم ملي اسپانيا يک هت تريک عالي داشت.

مسي هم در فصل 2017-2018 به بارسلونا کمک کرد تا هم در لاليگا و هم در کوپا دل‌ري به قهرماني برسد. او هم در جام جهاني روسيه در مقابل نيجريه گلي زيبا به ثمر رساند و در جريان شکست تيمش در مقابل فرانسه هم دو پاس گل به هم‌تيمي‌هايش داد.

ادن‌هازارد، ستاره‌ي بلژيک در آستانه‌ي بازي تيمش با فرانسه در مرحله‌ي نيمه‌نهايي گفت " توپ طلا را يا به رونالدو مي‌دهند يا به مسي. يادم مي‌آيد يک سال فرانک ريبري همه‌ي افتخارهاي ممکن را بدست آورد ولي توپ طلا نصيبش نشد "

کريستيانو رونالدو که مثل مسي تا کنون پنج بار فاتح توپ طلا شده در سال 2018 به هيچ وجه در حد و اندازه‌‌ي سال‌هايي که با اقتدار عنوان بهترين فوتباليست دنيا را بدست آورده، ظاهر نشده. مسي هم با اينکه امسال در بارسلونا عملکرد فوق‌العاده‌اي داشته ولي کارشناسان بعيد مي‌دانند يک بار ديگر به توپ طلا برسد. همه انتظار داشتند امسال توپ طلا به نيمار برزيلي تعلق بگيرد ولي مصدوميت او در نيم‌فصل دوم ليگ فرانسه و حذفش از جام جهاني روسيه در مرحله‌ي يک‌چهارم نهايي، احتمال تصاحب توپ طلا توسط نيمار را هم بسيار کاهش داده.

به نظر مي‌رسد در حال حاضر هيچ فوتباليستي به اندازه‌ي لوکا مودريچ، کاپيتان 32ساله‌ي کرواسي شايسته‌ي دريافت توپ طلا نباشد. مودريچ 32ساله يکي از اصلي‌ترين عوامل صعود کروات‌ها به فينال جام جهاني 2018 بوده و در کنار راکيتيچ، ستاره‌ي بارسلونا در روسيه يکي از باکيفيت‌ترين زوج‌هاي فوتبالي را ساخته. بسياري از کارشناسان معتقدند اگر امسال توپ طلا به مودريچ تعلق گيرد، واقعاً حق به حقدار رسيده است. کارشناساني که تعدادشان روز به روز بيشتر و بيشتر مي‌شود. بايد تا ماه دسامبر صبر کرد و ديد در نهايت جايزه‌ي پرافتخار توپ طلا به دست کدام فوتباليست خوش‌اقبال داده خواهد شد.


 فيفا: جام جهاني روسيه عاري از هر گونه دوپينگ بوده است 

سرويس ورزشي:

فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) پس از پايان يافتن مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2018؛ روز جمعه در بيانيه‌اي اعلام کرد که جام جهاني جاري در روسيه تا اينجاي کار عاري از هر گونه دوپينگ و استفاده از مواد نيرو زا بوده است.

تاس روز جمعه نوشت: براساس اعلام فيفا، نتيجه تمامي آزمايش‌هاي دوپينگ پيش و در حين برگزاري تورنمنت منفي بوده است.

اين در حاليست که پيش از آغاز رقابت‌هاي جام جهاني 2018، اتهامات در خصوص نقص در سيستم ملي مبارزه با دوپينگ روسيه توسط مخالفان اين کشور به شکلي همه گير دست به دست مي‌شد.

با اين حال، فيفا مکررا اعلام کرده بود که اقدامات ضد دوپينگ مرتبط با جام جهاني روسيه، توسط هيات‌هايي مستقل صورت خواهد پذيرفت.

در واقع از ژانويه 2018 ميلادي، در مجموع دو هزار و 37 آزمايش صورت و در آزمايشگاه‌هاي تحت نظارت رسمي آژانس جهاني مبازره با دوپينگ (WADA) مورد تحليل قرار گرفت و نتايج به دست آمده؛ علي الخصوص نتايج بدست آمده از نمونه‌هاي جمع آوري شده حين برگزاري مسابقات، به آزمايشگاهي در لوزان کشور سوئيس منتقل شد.

فيفا براي اطمينان از عدم دستکاري؛ نمونه‌ها را از طريق جعبه‌اي که معمولا براي انتقال پول توسط بانک‌ها مورد استفاده قرار گرفته و تنها توسط يک کليد الکترونيکي قابل باز شدن است؛ به لوزان منتقل کرد.

اين نهاد در بيانيه خود اعلام کرد: برنامه نمونه‌گيري که در اين دوره از جام جهاني مورد استفاده قرار گرفت؛ بزرگ‌ترين برنامه تاريخ برگزاري اين رقابت‌ها بوده است؛ زماني که تمام تيم‌هاي راه يافته به روسيه مشخص شدند، فيفا برنامه‌اي را تحت عنوان (TDP) و بر پايه تحليل ريسک‌هاي دوپينگ در فوتبال راه‌اندازي کرد؛ برنامه‌اي پويا و هوشمند که به منظور نمونه گيري استفاده شده و مورد تاييد آژانس جهاني مبارزه با دوپينگ است


 انتخاب داور آرژانتيني براي فينال جنجالي شد 

سرويس ورزشي:

انتخاب داور آرژانتيني براي قضاوت ديدار فرانسه و کرواسي در فينال مسابقات جام جهاني 2018 روسيه جنجال برانگيز شد.

به گزارش شبکه خبري اسکاي نيوز، با اين که انتخاب اين داور آرژانتيني که کشورش در مرحله يک هشتم نهايي از فرانسه شکست خورد و از گردونه مسابقات حذف شد، خروس‌ها را شوکه کرده است، اما اين موضوع به لحاظ فيفا ممانعت قانوني ندارد.

براساس قوانين مسابقات، داوراني که مليت تيم‌هاي فيناليست را دارند، نمي‌توانند اين ديدار را قضاوت کنند. داوراني انتخاب مي‌شوند که تيم‌هاي ملي کشورشان جواز حضور در مرحله بعدي را کسب نکرده اند.

انتخاب اين داور 43 ساله آرژانتيني در ديدار تيم‌هاي فرانسه و اروگوئه در مرحله يک چهارم نهايي حرف و حديث زيادي را به دنبال داشت.

پيتانا در اين دوره از مسابقات، همچنين ديدار تيم‌هاي کرواسي و دانمارک در مرحله يک‌هشتم نهايي و بازي افتتاحيه بين عربستان و روسيه و نيز سوئد و مکزيک را سوت زده است.

وي در دوره پيشين جام جهاني (2014 برزيل) قضاوت ديدار حساس فرانسه و آلمان در مرحله يک‌چهارم نهايي را برعهده داشت که در نهايت، شاگردان يوآخيم لو بازي را با نتيجه يک بر صفر مقابل خروس‌ها پيروز شدند.


 سرويس ورزشي: 

طي نامه‌اي از سوي وزير ورزش و جوانان عنوان شد؛

درخواست معافيت سربازي 7 بازيکن تيم ملي ايران

سرويس ورزشي:

وزير ورزش و جوانان براي اعطاي معافيت از خدمت وظيفه عمومي هفت نفر از اعضاي تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني روسيه به رييس ستادکل نيروهاي مسلح نامه نوشت.از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان، در نامه مسعود سلطاني‌فر به سردار سرلشکر پاسدار باقري رييس محترم ستاد کل نيروهاي مسلح آمده است

«همانگونه که مستحضريد تيم ملي فوتبال ايران متشکل از فرزندان رشيد اين سرزمين در جام جهاني روسيه با غيرت مثال‌زدني و اراده آهنين جلوه‌اي از عظمت و قدرت ايرانيان را به رخ جهان کشيدند و زمين فوتبال را به آوردگاهي براي درخشش نام ايران اسلامي بدل ساختند به طوري که تمام جهانيان تحت تاثير اين نقش آفريني بزرگ قرار گرفته‌اند.

همچنين مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله خامنه‌اي (مد ظله العالي) در طول يک هفته دو مرتبه با ارسال پيام فرزندان خويش را مورد تفقد قرار دادند.از آنجايي که آقايان سعيد عزت‌اللهي آفاق، سردار آزمون، سيد مجيد حسيني، عليرضا جهانبخش جيرنده، عليرضا صفر بيرانوند، مهدي ترابي و علي قلي‌زاده از بازيکنان ارزنده اين تيم براي ادامه فعاليت خود در داخل و خارج از کشور و درخشش مجدد در صحنه رقابت‌هاي بين المللي به دليل عدم انجام خدمت وظيفه با مشکل روبرو هستند، لذا استدعا دارد به منظور قدرشناسي از اين بازيکنان، دستور فرماييد اقدامات لازم در خصوص اعطاي معافيت از انجام خدمت وظيفه اين فرزندان غيور ‌و افتخارآفرين ميهن عزيزمان با اذن مقام معظم رهبري صورت پذيرد، پيشاپيش از عنايتي که مي‌فرماييد کمال قدرداني را دارم.

جام جهاني 2018 روسيه؛

داليچ: مسي را متوقف کرديم، امباپه

و گريزمان را هم متوقف مي‌کنيم

سرويس ورزشي:

داليچ: مسي را متوقف کرديم، امباپه و گريزمان را هم متوقف مي‌کنيم

سرمربي تيم ملي فوتبال کرواسي معتقد است بازيکنانش شانس پيروزي بر فرانسه در بازي فينال جام جهاني را دارند.

سرمربي تيم ملي فوتبال کرواسي زلاتکو داليچ تاکيد کرده آنها تا اين مرحله هري کين و ليونل مسي را پشت سر گذاشته و مي‌توانند مهاجمان فرانسه را نيز متوقف کنند.

وي در اين باره گفت: کرواسي مي‌تواند بهتر بازي کند. فرانسه تيم خطرناکي است، اما اگر ما مسي، اريکسن، کين و ديگران را متوقف کرديم، مي‌توانيم امباپه و گريزمان را هم متوقف کنيم.

داليچ درباره بازي مقابل انگليس هم افزود: زماني که ساوت گيت استرلينگ را تعويض کرد خوشحال شدم زيرا متوقف کردن او کار سختي است. براي او احترام زيادي قائلم، او نشان داد که يک جنلتمن و ورزش مدار واقعي است. او شخصا در زمين بازي به من تبريک گفت.

جام جهاني 2018 روسيه؛

تمجيد کلوپ از عملکرد عالي

مدافع تيم ملي کرواسي در جام جهاني

سرويس ورزشي:

سرمربي تيم فوتبال ليورپول به تمجيد از عملکرد خوب بازيکن خود در جام جهاني پرداخت.

مدافع مياني تيم ملي فوتبال کرواسي «دژان لاورن» براي عملکرد خوبي که در جام جهاني 2018 روسيه داشته مورد تمجيد سرمربي باشگاهي خود يورگن کلوپ قرار گرفت.

کلوپ در اين باره گفت: مردم معمولا ديگران را خيلي راحت قضاوت مي‌کنند. از زماني که من به اينجا آمده ام شايد لاورن سه يا چهار اشتباه داشته است که دوتاي آن در بازي مقابل تاتنهام اتفاق افتاد، اما مطمئن هستم 15 يا 20 اشتباه نبود!

کلوپ ادامه داد: او در 90 درصد مواقع عالي بازي مي‌کند و شايد در بعضي بازي‌ها در بهترين فرم خود نباشد. اين چيزي است که تقريبا تمامي بازيکنان دنيا دارند. او تاکنون در جام جهاني فوق العاده بود و برايش خوشحالم. کرواسي کشور کوچکي است، اما بازيکنان بزرگي تربيت مي‌کند. کاري که آنها مي‌کنند واقعا جالب است.


 کسب پانزده مدال توسط کاراته‌کاهاي بانوان شهرداري سمنان در انزلي 

سرويس ورزشي:

مسابقات قهرماني کشور کاراته دختران شوتوکان در روز بيستم تيرماه در استان گيلان، شهرستان انزلي برگزار شد و تيم شهرداري سمنان 6 مدال طلا 5 نقره و 4 برنز را در اين دوره از مسابقات به دست آورد

* اسامي مدال آوران:

- ستايش صفري درده سني جوانان وزن 59- کيلوگرم مقام اول

- مريم معصوميان در رده سني جوانان وزن 48- کيلوگرم مقام اول

- شقايق ولي در رده سني نوجوانان وزن 38 کيلوگرم مقام اول

- هديه اقيان در رده سني نونهالان وزن 45 کيلوگرم مقام اول

- يگانه متين در رده سني نوجوانان وزن 40 کيلوگرم مقام اول

- مبينا عليپور در رده سني نوجوانان وزن 42- کيلوگرم مقام اول

- فاطمه صيادجو در رده سني جوانان وزن 59- کيلوگرم مقام دوم

- فاطمه ساداتي در رده بزرگسالان وزن 68- کيلوگرم مقام دوم

- زهرا رستمي در رده سني بزرگسالان وزني 55- مقام دوم

- فاطمه متين در رده سني بزرگسالان وزن 61 کيلوگرم مقام دوم

- فاطمه صفايي در رده سني جوانان وزن 59 کيلوگرم مقام دوم

- آرزو توفيقيان در رده سني بزرگسالان وزن 68 کيلوگرم مقام سوم

- کوثر جندقي در رده سني جوانان وزن 59 کيلوگرم مقام سوم

- ساغر جندقي در رده سني خردسالان رده وزني 30 کيلوگرم مقام سوم

- نگار اصغري در رده سني خردسالان در رده وزني 25- کيلوگرم مقام سوم

- سرمربي: ريحانه نصيري

- سرپرست: فاطمه صفري


 تيم بيمه آسيا گرمسار با اقتدار قهرمان مسابقات بسكتبال جوانان استان سمنان شد 

سرويس ورزشي:

تيم بسكتبال جوانان بيمه آسيا گرمسار در فينال مسابقات قهرمانى استان با پيروزى 88- 53 مقابل سمنان براي دومين سال پياپي قهرمان استان شد و نماينده استان در مسابقات قهرماني كشور جوانان خواهد بود كه در شهريور در استان لرستان برگزار مي‌گردد.


 تيم فوتبال ساحلي شهرداري سمنان در شهر خود قرباني شد 

سرويس ورزشي:

در هفته دهم مسابقات فوتبال ساحلي ليگ برتر تيم فوتبال شهرداري سمنان ميزبان تيم خوب و رده دومي جدول رده بندي ايفاي اردکان بود در اين بازي تيم شهرداري سمنان که از حريف خود برتر بود اسير برخي تصميمات اشتباه داوران شد تا عليرغم شايستگي نتيجه را به حريف خود واگذار نمايد که درا ينجا مروري به اين بازي خواهيم داشت:

گيم اول: تيم شهرداري سمنان با ترکيب محمد خوش اقبال، مهران مرشدي زاده،حميد زنگنه و محمد علي صادقي وارد زمين شد و در مقابل تيم ايفاي اردکان قرار گرفت که با سيستم دو –دو در دفاع و يک –سه در حمله بازي مي‌کرد در اين گيم موقعيت‌هاي تيم شهرداري بيشتر از حريف بود که مي‌توان به شوت خوب صادقي و ضربه خطرناک مطهري نژاد اشاره داشت در دقيقه پاياني بازي روي يک ضربه کرنر با پاس خوب صادقي و ضربه سر شيرجه‌اي زنگنه دروازه تيم مهمان باز شد و نتيجه يک بر صفر به نفع ميزبان شد. کاظميان، عرب‌پور و مطهري‌نژاد هم در اين نيمه وارد زمين شدند.

گيم دوم: در اين گيم تيم سمنان با همان ترکيب نخست وارد زمين شد و تيم سمنان باز هم بهتر از حريف خود بود اما خطاي چهار ثانيه خوش اقبال يک ضربه از وسط نيمه را در اختيار تيم ايفا قرار داد که مجيد رحيم پور با شوتي دقيق بازي را به تساوي کشاند اما دقايقي بعد دروازه بان تيم مهمان اشتباه کرد و يک ضربه از وسط زمين را به تيم شهرداري داد و علي حامدي ان را به گل تبديل کرد اما با ورود مرتضي براتي و پاس اين بازيکن به کاظميان و ضربه دقيق وي گل سوم را براي تيم شهرداري ارمغان آورد و اين نيمه هم تمام شد.

گيم سوم: در اين گيم بازي متعادل در حال پيگيري بود که يک توپ ساده از روي دستان خوش اقبال به طور اتفاقي وارد دروازه شد و در حالي که 23 ثانيه به پايان بازي بود لطف داور شامل حريف شد و يک ضربه ايستگاهي به حريف واگذار شد که علي پايدار به گل تساوي تبديل کرد تا اعصاب بازيکنان و تماشاگران به هم بريزد

» در سه دقيقه وقت اضافه بعد از خراب شدن ضربه مهران مرشدي زاده که دروازه بان حريف به خوبي مهارکرد و در حاليکه همگان منتظر پايان بازي و ضربات پنالتي بودند با سوت مشکوک يک ضربه ديگر در اختيار ايفايي‌ها قرار گرفت که گل شدن اين ضربه و پايان بازي باعث شد تا اردکاني‌ها سه امتياز بادآورده را به کارنامه خود اضافه نمايند.

اتفاق ويژه:

اخراج سيد علي زرگر، ميلاد عرب‌پور از روي نيمکت و دادن چند کارت زرد، گرفتن دو ضربه پنالتي مشکوک در ثانيه‌هاي پاياني، بي‌احترامي يکي از بازيکنان حريف نسبت به تماشاگران، قضاوت ضعيف همين داوران در چند بازي گذشته در سمنان که باعث محروميت حامدي و... شده بود و ذهنيت بد بازيکنان تيم ميزبان از اين داوران باعث شد تا بعد از پايان بازي اتفاقات ناپسند و زشتي رقم بخورد که اميدواريم مسئولين هيات فوتبال و اداره ورزش و جوانان و باشگاه شهرداري هر چه سريع‌تر با تهيه گزارش و مستندات به سازمان ليگ خواستار مجازات مسببين اين اتفاقات شوند.

نکته: تيم فوتبال ساحلي شهرداري سمنان نسبت به بازي‌هاي قبلي بهتر و با برنامه بازي کرد و از حريف خود در تمام دقايق برتر بود ولي اسير اتفاقات فوتبال ساحلي شد و نتوانست به نتيجه دلخواه دست پيدا کند.


 سرويس ورزشي: 

زيرساخت‌هاي ورزشي بانوان سمنان مطلوب نيست

سرويس ورزشي:

نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان، مهدي شهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي گفت: زيرساخت‌هاي ورزشي براي بانوان ورزشکار اين استان براي مدال آوري در مسابقات ملي و بين المللي مطلوب نيست.

احمد همتي روز جمعه در گفت و گويي افزود: بانوان ورزشکار استان از توانمندي و ظرفيت‌هاي بالايي برخوردار هستند و به طور قطع با افزايش زيرساخت و امکانات ورزشي مناسب، جايگاه ورزشي استان در حوزه بانوان ارتقا مي‌يابد.

وي تقويت زير ساخت‌هاي ورزشي در بخش بانوان را نيازمند توجه کارشناسانه و ويژه مسوولان دانست و بيان کرد: بکارگيري مربيان با تجربه و کادر تخصصي در کنار سرمايه گذاري و برنامه ريزي براي اعتلاي سطح ورزش بانوان لازم است.

اين نماينده مجلس تصريح کرد: ساخت سالن اختصاصي و ورزشگاه‌هاي مناسب براي انجام فعاليت‌هاي ورزشي بانوان از جمله اقدامات موثر در رشد و توسعه ورزش بانوان سمنان است.

وي اضافه کرد: به هر تعداد امکانات، تجهيزات و امکانات براي بانوان افزايش يابد بازهم ناکافي است و بايد ساخت مراکز ويژه براي بانوان در برنامه‌هاي اولويت‌دار باشد.

همتي خاطرنشان کرد: بايد فرهنگ سازي براي گسترش کمي و کيفي ورزش بانوان به عنوان پرورش دهندگان بدنه فعال جامعه، تقويت شود.

وي با اشاره به ضرورت حمايت همه جانبه از بانوان ورزشکار تاکيد کرد: اولويت دهي به تقويت زيرساخت‌هاي ورزشي براي بانوان، سرمايه گذاري است که نتايج مثبت آن در بهبود مناسبات خانواده و حوزه‌هاي اجتماعي نمود مي‌يابد و نياز است در تصميم‌سازي و روند اجراي امور در استان اين مهم با حساسيت و جديت مدنظر باشد.

نماينده مردم سمنان، مهدي‌شهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي يادآورشد: گسترش ورزش بانوان علاوه بر پويايي و توانمندي جسماني، زمينه شور و نشاط اجتماعي و آرامش رواني جامعه را فراهم مي‌کند.

در دولت تدبير و اميد 24 طرح ورزشي از جمله ورزشگاه 15 هزار نفري سمنان در اين استان به بهره‌برداري رسيده است.

در استان سمنان 37 هزار و 400 ورزشکار سازمان شامل بيش از 20 هزار مرد و بيش از12 هزار زن فعاليت مي‌کنند.

استان سمنان هشت شهرستان و بيش از 700 هزار نفري جمعيت دارد.

برگزاري جلسه اعضاي هيات ورزش‌هاي

همگاني در سرخه

سرويس ورزشي:

‍ براساس سياست‌هاي اجرايي هيات رئيسه ورزش‌هاي همگاني استان سمنان صبح مورخه 97/4/18 جلسه مشترک هيات رئيسه ورزش‌هاي همگاني استان سمنان ورئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرخه ؛رئيس ودبيرهيات همگاني شهرستان سرخه و مهندس دارابي رئيس کميته ماهيگيري استان در اداره ورزش وجوانان سرخه تشکيل و ضمن بررسي عملکرد چهارماهه اول سال 97 در خصوص اجراي اولويت‌هاي اجرايي برنامه‌هاي سال 97 بحث تبادل نظر شد و برنامه‌هاي مورد نظر رياست محترم اداره ورزش و جوانان‌سرخه و هيات همگاني سرخه بتصويب هيات رئيسه استان رسيد و با امضاء صورتجلسه مشترک برنامه اجرايي آن به هيات ورزش‌هاي همگاني شهرستان سرخه ابلاغ گرديد.

در اين جلسه ‌هاشمي رياست هيات همگاني استان سمنان ومشاور فدراسيون همگاني کشور ؛رياست اداره ورزش و جوانان و خانم فيض رئيس و خانم صفادبير ورزش همگاني شهرستان سرخه و خانم بهرامي نائب رئيس هيات استان؛ آقاي نصيري عضو هيات رئيسه آقاي مهندس دارابي رئيس کميته ماهيگيري استان سمنان نقطه نظرات خود را بيان کرده و با بررسي مسائل ومشکلات راه کارهاي اجرايي مناسب در بهبود و گسترش سريع و مناسب ورزش‌هاي همگاني در سطح شهرستان سرخه را مصوب و صورتجلسه نمودند. لازم‌ به ذکر است هيات رئيسه هيات استان ضمن امضاء يک نسخه صورتجسله را جهت اجرا به رئيس هيات ‌ورزش‌هاي همگاني شهرستان سرخه ابلاغ نمودند.

بازديد مسئولين از استاديوم

پانزده هزارنفري و پروژه ورزشي جانبازان

سرويس ورزشي:

مهندس کريمي مديرعامل توسعه،تجهيز و نگهداري اماکن ورزشي، ناجي معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان، فتاحي مديرکل، دکتر همتي نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان،سرخه و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي، جهانشير معاونت توسعه منابع و پشتيباني اداره کل، قديري مسئول حراست اداره کل،مهندس ابک سرپرست معاونت عمراني استانداري سمنان، مفتاح سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان،حسن رهايي سرپرست دفترفني اداره کل، ميرحسيني کارشناس اداره ورزش و جوانان شهرستان و ادهم مسئول امور باشگاه‌ها از پروژه‌هاي ورزشي جانبازان در حال ساخت پيرنجم‌الدين و استاديوم پانزده هزارنفري سمنان بازديد کردند.