تاریخ 1397/02/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4763 برو جستجو جستجوی پیشرفته  



 سرپرست روزنامه پيام استان سمنان در ديدار با روابط عمومي‌هاي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان:
 روابط عمومي‌ها آن‌طور که بايد در کشور ما شناخته شده نيستند 
 رسانه‌هاي مکتوب سنديت دارند

سمنان- خبرنگار روزنامه يام استان سمنان

مديران روابط عمومي‌هاي زيرمجموعه دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان به همراه دکتر "خدايي‌راد" دبير شوراي اطلاع‌رساني استان سمنان با حضور در دفتر روزنامه پيام استان سمنان در نشستي صميمي با سرپرست و کارکنان اين روزنامه ديدار و گفتگو کردند.

"حميد خدايي‌راد" در اين نشست بر بحث آموزش تاکيد کرد و گفت: در اين زمينه برنامه‌ريزي کرديم و اميدواريم به سرانجام برسد.

وي افزود: با اين حرکت قطعا مجموعه توليدات اطلاع‌رساني از کيفيت بهتري برخوردار خواهند شد.

در ابتداي اين ديدار "ابوالقاسم کواکبيان" سرپرست روزنامه پيام استان سمنان با تبريک فرارسيدن 27 ارديبهشت روز "ارتباطات و روابط عمومي‌ها" رسالت نشريات را انعکاس مشکلات مردم عنوان کرد و افزود: روابط عمومي‌ها نيز فعاليت‌هايي موازي با کار نشريات انجام ميدهند و در حقيقت با انعکاس مشکلات مردم به مسئول مجموعه خود سعي در رفع موانع و مشکلات دارند.

وي تصريح کرد: متاسفانه در کشور ما روابط عمومي‌ها انطور که بايد شناخته شده نيستند و هنوز جامعه ما پذيراي اين موضوع نيست.

وي به بيان تاريخچه‌اي از فعاليت روزنامه پيام استان در طول 27 سال فعاليت خود اشاره کرد و افزود: روزنامه پيام در طول اين سال‌ها به طور مستمر به چاپ رسيده و علت اصلي بقاي آن نيز همکاري تنگاتنگ روابط عمومي‌ها با روزنامه پيام استان سمنان است.

وي با اشاره به شخصيت دکتر کواکبيان مدير مسئول روزنامه که چهره‌اي سياسي و کشوري است، تصريح کرد: دکتر کواکبيان هيچ گاه مسايل سياسي کشور را وارد کار روزنامه نکرده و هميشه سعي ما بر اين بوده، تا در اين نشريه به بيان مشکلات و موانع موجود در استان بپردازيم.

وي با اشاره به صفحات اجتماعي، مردم و پيام، پيام‌هاي تلفني و گزارش‌هاي مردمي که از سوي خبرنگاران روزنامه تهيه مي‌شود، اذعان داشت: در سال‌جاري با تقويت اين موضوعات سعي در انعکاس بيشتر دردودل‌هاي مردم به مسئولين داشتيم و تا امروز اين امر به خوبي محقق شده است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: در کشورهاي پيشرفته جهان رسانه‌هاي مجازي بسيار قوي‌تر هستند، ولي با اين وجود رسانه‌هاي مکتوب در کشوري همچون ژاپن در طول روز بيش از 30 ميليون تيراژ دارند ولي در کشور ما رسانه‌هاي مکتوب تحت تاثير رسانه‌هاي مجازي قرار گرفته اند در حالي که اين رسانه‌ها سنديت نداشته و قابل اطمينان نيستند.

وي ادامه داد: انتظار مي‌رود، تا مسئولين با مطالعه روزنامه پيشنهادات و انتقادات خود را بيان کنند، تا شاهد رشد و شکوفايي بيشتر در اين زمينه باشيم.

وي در پايان از روابط عمومي‌هاي دانشگاه علوم پزشکي خواستار پذيرش اشتراک روزنامه پيام استان سمنان شد.

در ادامه اين نشست صميمي دکتر "آرمان" از فعالان رسانه‌اي کشور هم ضمن عرض خسته نباشيد، به روابط عمومي‌ها و کارکنان روزنامه پيام استان سمنان از دکتر کواکبيان به عنوان چهره‌اي ملي و بين‌‌المللي ياد کرد و افزود: از تمامي روابط عمومي‌ها تقاضا دارم نسبت به اشتراک روزنامه اقدام کنند، زيرا اگر يک نسخه بيشتر از يک روزنامه در هر شهري فروش رود در حقيقت به فرهنگ آن شهر و استان کمک شده و در واقع بقاي اين موضوع به اطلاع‌رساني گره خواهد خورد.

وي کانال‌هاي خبري فضاي مجازي را غير معتبر خواند و تصريح کرد: روزنامه‌ها و نشريات معتبر هستند و در قانون مطبوعات بعد از بازنگري تمامي افراد زيرمجموعه يک نشريه براي انتشار يک خبر از صاحب امتياز تا حروف چين بايد پاسخگو باشند.

وي بر حمايت از نشريات و رسانه‌هاي مکتوب تاکيد کرد و افزود: حمايت از روزنامه‌ها در حقيفت حمايت از فرهنگ و اطلاع‌رساني صحيح است، در حالي که خبر در رسانه‌هاي مجازي مستند نخواهد بود.

وي افزود: رسانه‌ها مي توانند صداي شما باشند حتي اگر از شما انتقاد کنند.

وي رسانه‌ها را به عنوان رکن چهارم دموکراسي دانست و افزود: مسئولي که تحمل انتقاد را ندارد بهتر است، مسئوليت خود را ترک کند.

وي شغل خبرنگاري را شغلي پر استرس و خطرناک معرفي کرد و افزود: در کشور ?مريکا خبرنگاران با 15 سال و در فرانسه با 12 سال سابقه بازنشسته مي‌شوند.

در ادامه اين نشست خانم "مهديان" مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان هم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران روزنامه پيام استان سمنان گفت: بيشتر مديران روابط عمومي در حوزه پزشکي تخصص دارند و به دليل علاقه‌اي که به فرهنگ و اطلاع‌رساني دارند، با ما همکاري مي کنند.

وي کار در حوزه سلامت را پر استرس خواند و تصريح کرد: افرادي که در حوزه روابط عمومي سلامت فعاليت دارند استرسشان دو چندان خواهد بود.

مدير روابط عمومي دانشگاه گفت: به لطف و دعوت همکار رسانه‌ايم آقاي کواکبيان سرپرست روزنامه پيام، فرصتي شد، تا امروز به همراه کارشناسان روابط عمومي حوزه سلامت اين استان به دفتر اين روزنامه سري بزنيم.

وي افزود: دفتر روزنامه پيام، محيطي فرهنگي و آرام با محدوده‌ي وسيعي از فعاليت‌ها است. دفتر اين روزنامه يکي از گسترده‌ترين مجموعه‌هاي مطبوعاتي در سطح استان سمنان است که جمعي از اهل نشر و قلم اين استان در اين مجموعه گرد هم آمده‌اند.

مدير روابط عمومي دانشگاه تصريح کرد: اين بازديد فرصتي ارزشمندي است، تا فرايند توليد محتوا، اصول و چارچوب‌هايي را که براي انجام کار هماهنگ و کيفي در چنين حجمي به کار گرفته مي‌شود، را بياموزيم.

وي همچنين در اين نشست از دکتر خدايي خواستار تشکيل کلاس‌هاي ?موزشي براي روابط عمومي‌ها شد.

در ادامه صائمي مدير روابط عمومي مرکز بهداشت سمنان گفت: پيشگيري مقدم بر درمان است و امروزه اميد به زندگي در ايران افزايش يافته و اين امر مرهون زحمات در بخش بهداشت، درمان و مردم است.

"عندليب" از بيمارستان کوثر هم بر ارتباط با مردم تاکيد کرد و افزود: بايد ارتباط با مردم را تقويت کنيم و هميشه يک طرفه به قاضي نرويم و پاسخگوي مردم باشيم.

"مرتضي سالو" از بيمارستان ولايت دامغان هم تصريح کرد: اميدوارم روزي فرهنگ‌سازي صورت پذيرد، تا مديران، روابط عمومي‌ها را به رسميت بشناسند.

وي افزود: مديري موفق است که روابط عمومي ان موفق و قوي باشد.

"ساعدي" از اعضاي تحريريه روزنامه هم در اين نشست بر پيشگيري تاکيد کرد و افزود: بهتر است، دانشگاه علوم پزشکي در اين زمينه فعاليت بيشتري داشته باشد.

در اين نشست مديران روابط عموي‌ها ?قايان؛ چلوويان، مهرابي، سالو، عندليب، اسدي‌نژاد، ادهم، نادري، دوستمحمدي، شاهجويي، پورحيدري، صارمي، کرماني، مرادي و عرب عامري و خانم‌ها؛ مهديان، عضدي، حسينيان، قاضي، افروز، قاضي‌نژاد، شهاب، سلطاني، ابراهيمي، خاتمي و يزداني حضور داشتند.

شايان ذکر است: در پايان اين نشست سرپرست و روابط عمومي روزنامه با اهداي گل از روابط عمومي‌ها تجليل کردند.


 بازديد مديرعامل شرکت گاز استان سمنان و هيات همراه از پروژه‌هاي گازرساني به شرق استان 

سرويس خبر

مديرعامل شرکت گاز استان سمنان و هيات همراه از پروژه‌هاي گازرساني به شرق استان (توابع شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي) بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي؛ عليرضا شريفي‌نژاد مديرعامل شرکت گاز استان سمنان و هيات همراه از پروژه‌هاي گازرساني به روستاهاي عباس آباد و چشمه سفيد از توابع شهرستان ميامي و روستاهاي خانخودي، غزازان، دستجرد، يزدو، قلعه احمد وگيور از توابع شهربيارجمند شاهرود بازديد و از نزديک در جريان روند پيشرفت پروژه‌ها قرار گرفتند.

در بازديد به عمل آمده مشکلات پروژه توسط پيمانکاران مطرح و راهکارهاي مناسب در خصوص تسريع در عمل گاز رساني مورد تصميم‌گيري قرار گرفت.


 در سمينار بوم گردي مطرح شد:
  استانداردسازي خدمات مهمترين نياز بوم‌گردي در سمنان است 

سرويس خبر

سمينار بوم گردي با حضور فعالين اين حوزه در محل سالن اجتماعات اين اتاق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اتاق بازرگاني ، صنايع ، معادن و کشاورزي سمنان، رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي استان سمنان در اين سمينار گفت: اقامتگاه‌هاي بوم‌گردي در استان نقطه آغاز فعاليت خود را از سر گذرانده اند و در شرايط کنوني استانداردسازي انواع خدمات مهمترين نياز آنها است.

علي اصغر جمعه اي با اشاره به تمايل قابل توجه علاقه مندان فرهنگ بومي در استان براي توسعه گردشگري از طريق اقامتگاه‌هاي بوم‌گردي اظهار داشت: اين علاقه و رغبت نبايد بر نوع خدمات تاثير بگذارد و باعث کاهش کيفيت خدمات به گردشگران شود.

وي استانداردسازي خدمات در سطح بين‌المللي و ايجاد راه‌هاي ارتباطي مناسب براي اقامتگاه‌هاي بوم‌گردي استان سمنان را ضروري دانست و بيان کرد: مساله گردشگرپذيري از زمان ورود گردشگران به استان آغاز مي‌شود و بايد آگاه بود وجود راه دسترسي مناسب براي گردشگران به اندازه نوع خدمات اهميت دارد.

وي نظارت دقيق بر خدمات اقامتگاه‌هاي بوم‌گردي را وظيفه حساس بخش دولتي دانست و اضافه کرد: مديران اين اقامتگاه‌ها در کنار انگيزه اقتصادي با روحيه معرفي ظرفيت‌هاي بومي برخي نمادهاي فرهنگي مانند بازي‌ها، صنايع دستي و غذاي محلي، را به گردشگران معرفي کنند.

رئيس اتاق بازرگاني استان سمنان با اشاره به اينکه در برنامه ششم توسعه بي‌سابقه اقامتگاه‌هاي بوم‌گردي در کشور هدف‌گذاري شد، يادآور شد: استان سمنان با توجه به تنوع تاريخي، فرهنگي و اقليمي بهترين ظرفيت براي توسعه اين اقامتگاه‌ها را دارد.

وي فاصله بين شهرستان‌هاي استان را فرصتي براي تنوع اقليمي و فرهنگي ذکر و خاطرنشان کرد: هر شهرستان در استان داراي تنوع در آثار تاريخي مانند بناهايي از دوره‌هاي مختلف تاريخي است که بر جاذبه گردشگري استان افزوده است.

رئيس اتاق بازرگاني استان سمنان تاکيد کرد: آموزش مديران اقامتگاه‌هاي بوم‌گردي براي به روزشدن رويکردهاي مديريتي ويژه به منظور ايجاد جاذبه و خاطره ماندگار براي گردشگران ضروري است، زيرا گردشگران بهترين تبليغ کننده براي گردشگري استان خواهند بود.

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان در اين نشست کارشناسي اظهار کرد: با وجود منابع متنوع و ظرفيت‌هاي مناسب در جاي‌جاي استان، برگزاري جشنواره يا همايش‌هايي با محوريت اين ظرفيت‌ها و منابع، بهترين فرصت براي برجسته‌سازي نام استان به عنوان يک مقصد گردشگري ملي و بين‌المللي است.

محمد جهانشاهي گفت: به عنوان نمونه بخش قابل‌توجهي از ذخاير ماده معدني گچ کشور در استان سمنان قرار دارد و اين ظرفيت مي‌تواند زمينه مناسبي براي برپايي سمپوزوم هنرهاي گچي باشد.

وي با اشاره به نام‌آور بودن ذخاير زياد گچ و نمک استان سمنان در کشور، خاطرنشان کرد: برگزاري رويدادهايي مانند جشنواره هنرهاي تجسمي بر مبناي مواد گچي و هنرهاي مرتبط با مشتقات نمک از جمله هدف‌گذاري‌هاي ميراث فرهنگي است که براي برگزاري اين رويدادها گام‌هاي اوليه برداشته است.

مديرکل ميراث فرهنگي استان سمنان به تنوع اقليمي در استان اشاره و اضافه کرد: وجود کوير، کوهستان و جنگل به فاصله کمي از هم، مي‌تواند زمينه برگزاري رويدادهاي ورزشي سنگين و هيجاني مانند ماراتن صحرا و رالي تپه‌اي باشد که رعايت شرايط زيست محيطي استان شرط اول تدوين چنين برنامه‌هايي است.

به گفته جهانشاهي، جشنواره بين‌المللي راه ابريشم با محوريت عشاير در شهرستان مهدي شهر بر اساس همين ظرفيت‌هاي بومي در استان سمنان در حال برنامه‌ريزي است.

استان سمنان داراي 94 مرکز اقامتي شامل 12 هتل، 2 هتل آپارتمان، پنج مهمانپذير ، 43 اقامتگاه بوم‌گردي، 26خانه مسافر، يک متل و پنج مجتمع اقامتي، محوطه و مجموعه گردشگري است، اين واحدها در مجموع داراي يک‌هزار و 309 تخت براي اقامت گردشگران است و ظرفيت اقامتي رسمي در استان سمنان بيش از 2 هزار نفر شب است.


 معاون شرکت آب منطقه‌اي سمنان اعلام کرد:
 بارش‌هاي بهاري نتوانسته استانرا از بحران آب خارج کند 

سرويس خبر

معاون حفاظت و بهره‌برداري شرکت آب منطقه اي سمنان گفت: بارش‌هاي بهاري که در فروردين و ارديبهشت امسال انجام شد، هنوز نتوانسته است وضعيت منابع آبي استان سمنان را از بحران جدي خارج کند.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب منطقه‌اي سمنان، محمدرضا خاموشي در نخستين نشست کارگروه آموزش، فرهنگ و اطلاع‌رساني طرح احياء و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني استان که با حضور قائم مقام و مديران توليد و تهيه‌کنندگان صدا و سيماي مرکز سمنان برگزار شد، گفت: با بارندگي‌هاي خوبي که در ايام ابتدايي سال‌جاري در استان سمنان اتفاق افتاد، تا حدودي وضعيت آبي استان بهبود پيدا کرده است که اگر اين بارندگي‌ها اتفاق نمي‌افتاد بدون‌شک، استان سمنان يکي از خشک‌ترين استان‌هاي بحراني در خشک‌سالي و کمبود آب بود، هر چند که هنوز استان سمنان در تنش آبي شديد قرار دارد.

وي اضافه کرد: بارش‌هاي اخير هنوز نتوانسته است استان سمنان را از بحران آب خارج کند، وضعيت منابع آب زيرزميني تنها مي‌تواند با بارش‌هاي برف در زمستان و عدم برداشت بيش از حد توسط چاه‌هاي فعال بهبود پيدا کند.

معاون حفاظت و بهره‌برداري شرکت آب منطقه اي سمنان افزود: تنها راه برون رفت از خشکسالي و نجات دهنده منابع آب زيرزميني در استان سمنان، مديريت مصرف خصوصاً مديريت مصرف در بخش کشاورزي است، همکاري صدا و سيما و ساير رسانه‌ها و مطبوعات در اين حوزه بسيار ضروري و تأثيرگذار است، بايد فرهنگ جامعه در زمينه مصرف آب اصلاح شود و صدا و سيما و رسانه‌ها نقش بسيار مهمي دارند.

خاموشي ادامه داد: کارگروه فرهنگ و اطلاع‌رساني در راستاي حفاظت و صيانت از منابع آب زيرزميني در استان سمنان و در جهت طرح احياء و تعادل‌بخشي منابع آبي در استان سمنان تشکيل شده است و هدف اصلي که ما دنبال آن هستيم، بحث اطلاع‌رساني، فرهنگ‌سازي، آگاهي‌رساني و ارتقاء دانش و اطلاعات مردم و افراد جامعه در موضوع کمبود آب، بحران آب و خشک‌سالي است.

وي اظهار داشت: بحث مديريت مصرف آب، اصلاح رفتار، مصرف بهينه آب، تغيير الگوي کشت و اصلاح شيوه‌هاي نوين آبياري از جمله مباحثي است که ما در طرح احياء و تعادل‌بخشي منابع آب و خصوصاً کارگروه فرهنگ و اطلاع‌رساني دنبال مي‌کنيم و از صدا‌و‌سيما و رسانه‌ها مي‌خواهيم که ما را در اين کار بزرگ همراهي و کمک نمايد.


 سرويس خبر 

کهساري در دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود:

فعاليت‌هاي فرهنگي در بستر فضاي مجازي

بيشتر گسترش يابد

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

نماينده مقام معظم رهبري در دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان سمنان در شوراي فرهنگي دانشجويي اين استان که به ميزباني واحد دانشگاهي شاهرود برگزار شد، گفت: يکي از امکاناتي که مي‌تواند پيام‌هاي فرهنگي را به خانه‌هاي مخاطبان ببرد فضاي مجازي و سايت دانشگاه است که بايد بيشتر گسترش يابد.حجت‌الاسلام‌والمسلمين رضا کهساري خواستار توجه بيشتر مسئولان فرهنگي دانشگاه به امر حجاب شد و افزود: بايد به اين مهم توجه خاص داشت و طبق تأکيد قرآن کريم مبني بر اهل حيا و حجاب و عفاف بودن، اگر در اين زمينه کم‌کاري کنيم يعني به فرمان خدا بي‌توجه بوده‌ايم.وي اظهار کرد: تقاضاي من از معاونت‌هاي فرهنگي دانشجويي دانشگاه اين است که با توجه به حذف تلگرام بلافاصله در ايجاد کانال‌هاي ارتباطي در فضاي مجازي در پيام‌رسان‌هاي ايراني براي اساتيد، کارکنان و دانشجويان اقدام نمايند.کهساري تأکيد کرد: ما هر کاري کنيم نه اساتيد و نه دانشجويان را در همه جلساتمان نمي‌توانيم داشته باشيم و يکي از امکاناتي که مي‌تواند ما را به خانه‌هاي مخاطبانمان ببرد فضاي مجازي و سايت دانشگاه است. بنابراين تقاضاي من ايجاد کانال‌هاي فرهنگي است و بايد آن‌ها را فعال کرد، ما هم در حد توانمان در ارائه محتوا براي اين کانال‌ها تلاش مي‌کنيم. مسئولان فرهنگي نيز در ايام کم‌کار دانشگاه مثل تابستان بايد بخشي از وقتشان را در توليد محتوا اختصاص دهند و عزيزان فرهنگي مي‌توانند بنشينند با مطالعه روزانه 4 ساعت محتواهاي فرهنگي را از منابع گوناگون مثل کتاب‌ها استخراج کنند.

گزارش اقدامات انجام‌شده در خصوص طرح عفاف و حجاب توسط واحدها، برنامه‌ريزي گراميداشت سي‌و‌ششمين سالروز آزادي خرمشهر، نحوه اجرايي نمودن حمايت از کالاي ايراني در قالب همايش، سخنراني و برنامه‌هاي ديگر، برنامه‌هاي واحدها در خصوص مناسبت‌هاي ماه مبارک رمضان و ايام شب‌هاي قدر و پيشنهاد برگزاري کارگاه دانشجويي يک‌روزه با عنوان سخنور برتر به‌صورت استاني توسط کانون راديو واحد شاهرود جهت استعداديابي از مصوبات جلسه شوراي دانشجويي فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان بود. همچنين در اين جلسه معاونان فرهنگي دانشجويي مسائل و دغدغه‌هاي فرهنگي خود را ذکر کردند که مورد بررسي و تبادل‌نظر قرار گرفت. از مصوبات مهم اين جلسه معرفي الگوي پوششي يکسان براي دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان بود.

در اين جلسه دکتر سيد‌حسين بديعي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود و دکتر علي رضواني معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود سخناني را در زمينه فرهنگ و چالش‌هاي پيش‌روي آن در محيط‌هاي دانشجويي ارائه کردند.

با حکم وزير راه و شهرسازي؛

مديرکل جديد راه و شهرسازي

استان سمنان منصوب شد

سرويس خبر

سيدعبدالمجيد نژادصفوي طي حکمي از سوي وزير راه و شهرسازي به عنوان مديرکل راه و شهرسازي استان سمنان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل راه و شهر‌سازي استان سمنان به نقل از پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي، سيدعبدالمجيد نژادصفوي طي حکمي از سوي عباس آخوندي وزير راه و شهرسازي به عنوان مديرکل راه و شهرسازي استان سمنان منصوب شد.

متن حکم به شرح زير اعلام شده است:

جناب آقاي مهندس سيدعبدالمجيد نژادصفوي

نظربه تعهد، تخصص و تجربه‌هاي ارزشمند جنابعالي، به موجب اين حکم به عنوان مديرکل راه و شهرسازي استان سمنان منصوب مي‌شويد. در انجام اين مأموريت ضروري است قوانين، سياست‌ها، آئين‌نامه‌ها و دستورالعمل‌هاي ابلاغي از سوي دولت، وزير و معاونان محترم به دقت اجرا شود. به خصوص در توسعه کريدورهاي حمل و نقل استان مطابق طرح جامع حمل و نقل، طرح‌هاي شهرسازي و بازآفريني شهري و همچنين توسعه مسکن در سطح استان مراقبت ويژه بعمل آوريد. همچنين هماهنگي با مقامات محلي و در رأس آنان استاندار محترم، ارتباط منظم با شهرداران شهرهاي تابعه آن استان ابلاغ مي‌گردد.

افزون بر اين جنابعالي مسئوليت هماهنگي تمام اداره‌هاي کل و ساير دواير تابعه وزارتخانه در استان را برعهده داريد.

توفيق روزافزون جنابعالي را در خدمت به شهروندان عزيز و تلاش در جهت سرافزاري جمهوري اسلامي ايران را از خداوند متعال مسألت دارم.

روابط عمومي‌ها، نزديک‌ترين مجموعه

به مديريت‌هاي کلان يک سازمان

ادامه از صفحه 3

دکتر خدايي راد دبير شوراي اطلاع‌رساني استان سمنان، با بيان اين‌که روابط عمومي حلقه ارتباطي و واسطه‌اي بين دولت و مردم است و مي‌تواند نقش ارتباط سازنده را ايجاد نمايد، گفت: نقش و جايگاه و عملکرد روابط عمومي‌هاي موفق در تصميم‌گيري‌هاي مديران ارشد سازمان بسيار تاثير‌گذار است.

دبير شوراي اطلاع‌‌رساني استان سمنان تصريح نمود: مراجعين حوزه سلامت افرادي حساس و رنجور مي‌باشند که وظيفه روابط عمومي‌ها در اين حوزه مردم‌داري، شکيبايي و بردباري در شنيدن، صداقت و انصاف در پاسخ‌گويي است.همچنين در اين نشست، مهديان مدير روابط عمومي دانشگاه ضمن خيرمقدم به رئيس دانشگاه، دبير شوراي اطلاع‌رساني استان سمنان، آرمان مدرس حوزه روابط عمومي و ارتباطات و مسئولين روابط عمومي دانشگاه، گزارشي يک ساله از عملکرد و فعاليت‌هاي حوزه روابط عمومي بيان نمود.لازم به ذکر است: در آستانه فرارسيدن روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي دکتر شادنوش رئيس دانشگاه با اهداي لوح تقدير از مسئولين روابط عمومي‌هاي حوزه‌هاي تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان قدرداني نمود.