تاریخ 1397/02/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4759 برو جستجو جستجوی پیشرفته   وزير ورزش و جوانان:
 دنيا در حمايت از ايران در مقابل بدعهدي آمريکا ايستاده است  

سرويس ورزشي:

دکتر سلطاني‌فر تأکيد کرد که در چهار سال پيش از اين، تمام دنيا پشت سر آمريکا و عليه ما بودند و امروز تمام دنيا پشت سر ما و مقابل بدعهدي و نقص معاهدات بين‌المللي از سوي آمريکا هستند.

وزير ورزش و جوانان در دومين روز گردهمايي معاونين و مديران کل ستادي و استاني وزارت ورزش و جوانان که به ميزباني مازندران در حال برگزاري است، با اشاره به آغاز کار دولت تدبير و اميد که همراه با شديدترين تحريم‌هاي مختلف بوده، اظهار کرد: شش قطعنامه مرتبط به شوراي امنيت و محدود کردن صادرات نفت، محدوديت‌هاي مختلف مربوط به800 فروند کشتي و هواپيماهاي کشور، تحريم‌هاي بانکي، فروش مواد پتروشيمي، کشور را به سمتي مي‌برد که براي تأمين غذا و دارو به فروش نفت روي بياوريم.

او افزود: دولت تدبير و اميد و تيم ديپلماسي کشور طي مذاکرات سنگين سي ماهه با کشورهاي پنج به‌علاوه يک، در نهايت معاهده بين‌المللي برجام را به امضا و توافق ايران و جامعه بين‌الملل رساند تا در مرحله نخست تحريم‌هاي کمرشکن شوراي امنيت لغو شود و به مرور فعاليت‌هاي اقتصادي، بانکي، نفتي و سرمايه‌گذاري مختلف صورت گيرد و از ظرفيت‌هاي داخلي کشور براي رشد و توسعه کشور در ابعاد مختلف بهره‌مند شويم.

وزير ورزش و جوانان با اشاره به گشايش‌هاي ايجاد شده پس از اجراي برجام همچون صادرات 2.5 ميليون بشکه نفت، اظهار کرد: برخي ارتباطات بانکي نيز برقرار و‌ در فرايند فعاليت‌هاي اقتصادي بهبود حاصل شد. سلطاني‌فر نگاه رئيس جمهور فعلي آمريکا به روابط با دنيا را نگاهي تجاري و اقتصادي و برنامه‌ريزي‌هاي وي را غيرقابل محاسبه و کنترل خواند و افزود: سياست‌هايي که وي اتخاذ مي‌کند نيز تحت تأثير صهيونيست‌ها و آمريکايي‌هايي است که سال‌هاست عليه ايران فعاليت مي‌کنند و از طرفي در تيم جديدي که به هيئت حاکم آمريکا اضافه شده‌اند دشمنان قسم‌خورده جمهوري اسلامي ديده مي‌شوند که رابطه تنگاتنگي با منافقان دارند.

او به موضع‌گيري روشن رئيس جمهور کشورمان در مقابل خروج آمريکا از برجام اشاره و بيان کرد: رئيس جمهور کشور اعلام کرد که در صورت باقي ماندن ساير کشورهاي طرف معاهده به مفاد آن و تضمين حقوق جمهوري اسلامي، ايران نيز به برجام پاي‌بند خواهد ماند.

وزير ورزش و جوانان افزود: مقام معظم رهبري در ديدار با فرهنگيان نيز شفاف و مدبرانه تأکيد کردند که گرچه به بدعهدي آمريکايي‌ها مطمئن بوده‌ايم اما در صورت پايبندي ساير کشورهاي متعهد در اين معاهده و حفظ منافع جمهوري اسلامي، در اين معاهده باقي خواهيم ماند. سلطاني‌فر اظهار کرد: خروج آمريکا از برجام نشان مي‌دهد که آمريکا به هيچ‌يک از معاهدات بين‌المللي پاي‌بند نيست و ناقض حقوق کشورهاي ديگر است.

او تأکيد کرد که اصول و مباني و دستاوردهاي برجام همچنان وجود دارد و با خروج آمريکا محدوديتي از جهت صادرات نفت در حال حاضر وجود ندارد.

دکتر سلطاني‌فر به مذاکرات با کشورهاي ديگر طرف معاهده اشاره کرد و گفت: خواستار اين شده‌ايم که در زمينه امنيت سرمايه‌گذاري خارجي‌ها در ايران و بهبود روابط و تعاملات بانکي مشکلي پيش نيايد و تا اين مهم محقق باشد، استمرار حضور ايران در برجام برقرار خواهد بود.

او تأکيد کرد که در چهار سال پيش از اين، تمام دنيا پشت سر آمريکا و عليه ما بودند و امروز تمام دنيا پشت سر ما و مقابل آمريکا هستند.

سلطاني‌فر در بخش ديگر سخنان خود به وضعيت رواني و تبليغاتي اقتصادي کشور در يک ماه اخير پرداخت و گفت اين دسيسه و توطئه مشخص که از ماه گذشته در زمينه قيمت ارز و سکه پيش آمد که دولت تدبير و اميد با پيش‌بيني چنين روزهايي قيمت ارز مورد نياز بخش‌هاي مختلف اقتصادي کشور را تصويب و اعلام کرد و بدين لحاظ در تأمين ارز مشکلي وجود ندارد.

او مجموع درآمد ارزي کشور در سال گذشته با توجه به 50 ميليارد دلاري حاصل از درآمد نفتي و 47 ميليارد دلاري حاصل از صادرات غير نفتي را 97 ميليارد دلار برشمرد و گفت: ارز مورد نياز براي فعاليت بخش‌هاي مختلف اقتصادي کشور 70 ميليارد دلار است.

وزير ورزش و جوانان ميزان ذخاير ارزي کشور بر اساس آخرين اعلام صندوق بين‌‌المللي پول را 108 ميليارد دلار اعلام و اظهار کرد: طبق گزارش بانک مرکزي در يک ماه گذشته 6.5 ميليارد دلار ارز به متقاضيان ارز اختصاص داده شد که چهار ميليارد آن پرداخت گرديده و کشور قدرت تأمين تقاضاي ارز هر وارد‌کننده‌اي را دارد.


 برانکو: انتقادات را درک نمي‌کنم؛
 برخي فکر مي‌‌کنند در مهد کودک بازي مي‌کنيم  

سرويس ورزشي:

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با دفاع از شاگردانش تأکيد کرد برخي انتقادات را درک نمي‌کند.

برانکو ايوانکوويچدر حاشيه تمرين پرسپوليس در خصوص اينکه در شرايطي که تمرکز تيم بايد روي آماده‌سازي باشد اما گويا درگير برخي مسائل حاشيه‌اي از جمله تمديد قرارداد شده است، گفت: تمرکز من و دستيارانم به طور کامل روي بازي برگشت با الجزيره است. به ما پروپزال قرارداد را داده‌اند و بايد مطالعه و چک کرده و ظرف دو روز آينده روي آن کار کنيم. با اين حال قطعاً تمرکز ما بعد از جشن قهرماني شب گذشته کاملاً روي بازي با الجزيره است.

وي درباره مصدوميت شاگردانش گفت: ما فقط مشکل مصدوميت کاميابي‌نيا را داريم، البته اين آسيب‌ديدگي به آن اندازه‌اي که فکر مي‌کرديم حاد نيست. در روزهاي آينده خواهيم ديد که کمال مي‌تواند دوشنبه برابر الجزيره بازي کند يا نه. خوشبختانه او تمريناتش را با تيم شروع مي‌کند و نيازي هم به جراحي ندارد. شنبه آخرين بررسي را بر روي او انجام مي‌دهيم تا ببينيم چه اتفاقي رخ خواهد داد. مصدوميت کمال سخت بود اما اينکه با چه اشتياقي تمرين مي‌کند تا بتواند به تيم بازگردد خيلي خوب است.

سرمربي پرسپوليس درخصوص انتقادات پس از شکست مقابل الجزيره گفت: من انتقادات را درک نمي‌کنم. بازيکنان من تلاش زيادي کردند درست است که باختيم اما شايسته اين شکست نبوديم. به هر حال فوتبال همين است. آيا برخي فکر مي‌کنند ما در مهدکودک بازي مي‌کنيم؟ اينجا ليگ قهرمانان آسيا است. شماره 31 الجزيره به نام رومارينيو به اندازه کل تيم ما مبلغ قراردادش است. به هر حال فکر مي‌کنم نتيجه قابل بازگشت است. ما باختيم و اشتباهاتي داشتيم حالا بازي دوشنبه ديداري براي نجات دادن کل فصل ما است.

برانکو ادامه داد: رئال مادريد هم به فينال ليگ قهرمانان صعود کرده اما شب گذشته در ليگ اسپانيا شکست خورد. من واقعا انتقاداتي که از بازيکنان مي‌شود را درک نمي‌کنم. ما تنها تيمي هستيم که بدون بازيکن خارجي بازي کرديم.

«در ليگ پانزدهم توپي که در بازي سايپا به سر رامين رضاييان برخورد کرد با اشتباه داوري پنالتي اعلام شد و اگر اين اشتباه نبود پرسپوليس اکنون هت‌تريک قهرماني مي‌کرد. با اين حال چرا برخي قدر موفقيت‌هاي شما را نمي‌دانند؟» برانکو در پاسخ اين سؤال يکي از خبرنگاران گفت: ممنون که حمايت مي‌کنيد. بازيکنان نياز به حمايت داشته و دارند. مي‌دانم که به تازگي آماري در آورده‌اند درباره مجموع اشتباهات داوري و ما در اين جدول آخر هستيم و يعني بيشتر از همه متضرر شديم. با اين حال ما قهرمان شديم.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد: اين بازيکنان ماشين نيستند و انسان هستند. شما مي‌بينيد که با يک بازي ديگر فصل تمام مي‌شود، اما بازيکنان با اشتياق تمرين مي‌کنند و انگار اول فصل است. ما 2 بر يک به سايپا باختيم، اما 24 شوت به سمت دروازه حريف زديم، بيش از 80 درصد مالکيت توپ را در اختيار داشتيم. با اين حال بخشي از شکست به عهده خود ماست و بخشي هم اشتباهات داوري.

برانکو در واکنش به اين مسئله که بحث تمديد قرارداد او در ميان است و به نظر يک بحث پراهميت هم بحث تمديد قرارداد بازيکنان بوده و تکليف آنها چه خواهد شد، اظهار داشت: بله، ظرف يک هفته تا 10 روز آينده اين موضوع را حل خواهيم کرد.


 يوونتوس 4-0 ميلان؛
 طوفان بيانکونري کشتي ميلان را غرق کرد  

سرويس ورزشي:

يوونتوس موفق شد در فينال کوپا ايتاليا با چهار گل ميلان را شکست دهد.

دو تيم يوونتوس و ميلان از چهارچوب فينال کوپا ايتاليا در ورزشگاه المپيکو رم از ساعت 23:30 به مصاف هم رفتند.در نيمه اول يوونتوس تيم برتر ميدان بود و حملات زيادي سمت دروازه دوناروما طراحي کرد اما هيچ کدام نتيجه بخش نبود. ميلان نيز در آن سو چشم به ضد حملات دوخته بود و هر از چند گاهي دروازه بوفون را تهديد مي‌کردند. اما در نهايت اين نيمه با نتيجه صفر- صفر به پايان رسيد.

در نيمه دوم بازي بسيار جذاب‌تر و پر گل‌تر دنبال شد. در دقيقه پنجاه و شش بن‌عطيه موفق شد با ضربه سر گل اول را به ثمر برساند. چهار دقيقه بعد شوت محکم داگلاس کاستا از پشت محوطه جريمه با اشتباه دوناروما وارد دروازه شد. اشتباهات دوناروما تمامي نداشت و او گل سوم را نيز تقديم شاگردان آلگري کرد. در دقيقه شصت و چهارم ضربه سر مانژوکيچ با دفع اشتباه دوناروما در مقابل بن عطيه قرار گرفت و او گل دوم خود و سوم يووه را به ثمر رساند. در دقيقه هفتاد و ششم نيز کالينيچ به اشتباه دروازه خودي را باز کرد تا تمام نقشه‌هاي گتوزو به دليل اشتباهات بازيکنانش نقش بر آب شود.

اين ديدار با حساب 4-صفر به سود بانوي پير به پايان رسيد.


 سرويس ورزشي: 

کي‌روش: مردم ايران هنوز

به اهميت جام جهاني پي نبرده‌اند

به جام جهاني بگوييد «جام سازمان ملل»

سرويس ورزشي:

سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان تأکيد کرد که مردم ايران هنوز به اهميت جام جهاني پي نبرده‌اند.

کارلوس کي‌روش در مراسم رونمايي از البسه رسمي تيم ملي فوتبال گفت: ميهمان ويژه‌اي که امشب داريم، سفير اسپانياست که به او خوشامد مي‌گويم. ابتدا خيلي ساده از خانواده البسه تيم ملي و زحمتي که متحمل شدند، تشکر ويژه دارم. از طرف خودم، کادر فني و بازيکنان از آنها تشکر مي‌کنم. مطمئنا جلوه ظاهري تيم ملي در بدو ورود به جام جهاني شکيل‌تر و زيبا‌ترمي‌شود. اميدوارم همانطور که ظاهرمان زيباست، در زمين فوتبال هم زيبا بوده و موفق شويم و بتوانيم خوب بازي کنيم.

وي افزود: تنها 30 روز تا شروع مهم‌ترين رويداد ورزشي کره زمين فاصله داريم که جهان آن را تجربه خواهد کرد. با احترام براي مسابقاتي چون المپيک، هيچ تورنمنت و مسابقه‌اي همانند جام جهاني نمي‌تواند مردم را سراسر جهان گرد هم آورده و ميليون‌ها نفر را پاي گيرنده‌ها بکشاند. مطمئنا جام جهاني بزرگترين رويداد ورزشي است.

سرمربي تيم ملي ايران خاطرنشان کرد: در فينال جام جهاني گذشته، يک سوم افراد روي کره زمين اين مسابقه را ديدند که به زمان خودش نزديک به دو ميليارد و پانصد ميليون نفر آن را مشاهده کردند. فيفا اميد دارد اين تعداد را در جام جهاني 2018 بيشتر کند. طبق تخميني که زده شده، تک تک مسابقات بين 300 تا 400 ميليون در پخش زنده بيننده خواهد داشت. معنايش اين است که بازي‌هاي تيم ملي مقابل مراکش، برابر تيم فوق‌العاده اسپانيا که کانديداي قهرماني جهان است و همچنين پرتغال تيم کشورم را به صورت ميانگين يک ميليارد و 200 ميليون نفر نگاه خواهند کرد.

کي‌روش ادامه داد: خانم‌ها، آقايان، اگر يک گل يا عملکرد خوب بازيکنان ما باعث شود تک لبخندي روي لب‌هاي مردم بيايد و تأثيرگذار باشد، اتفاق بزرگي خواهد بود. يک گل يا عملکرد خوب در جام جهاني مطمئنا باعث ايجاد افتخار بزرگي براي فوتبال ايران خواهد بود.

وي گفت: دلايلي که باعث شد اين صحبت‌ها را مطرح کنم، اين است که حس مي‌کنم مردم ايران هنوز به اهميت جام جهاني پي نبرده‌اند. بگذاريد صحبتم را با اين جمله به پايان ببرم، همان جمله‌اي که با پرتغال در جام جهاني 2010 زدم. ما با تيم ملي ايران در جام جهاني حضور داريم و بايد پيشنهاد بدهم که نام جام جهاني که از سوي فيفا برگزار مي‌شود، را جام سازمان ملل بگذاريم، چون بشريت در ماه خرداد و تير کنار هم حضور دارند. وظيفه ما آوردن لبخند روي لب‌هاي بشريت به خصوص مردم ايران است.

سرمربي تيم ملي فوتبال با گفتن کلمه فارسي «خيلي ممنون» به صحبت‌هاي خود پايان داد و حضار براي او دست زدند.

مذاکره محرمانه استقلال با چند بازيکن

سرويس ورزشي:

مديرعامل باشگاه استقلال گفت: تيام به بازي برگشت مقابل ذوب‌آهن در ليگ قهرمانان آسيا مي‌رسد.سيدرضا افتخاري در حاشيه مراسم رونمايي از لباس رسمي تيم ملي فوتبال ايران در جمع خبرنگاران گفت: داريوش شجاعيان را در بازي با ذوب‌آهن نداريم، اما وضعيت اميد ابراهيمي روبه بهبود است و تيام هم در کلينيک استقلال مشغول آماده‌سازي خود است. من با او هم ديداري هم در کلينيک داشتم و تيام به بازي برگشت با ذوب‌آهن در ليگ قهرمانان آسيا مي‌رسد.وي در مورد فهرست مازاد بازيکنان استقلال گفت: شفر هنوز فهرستي به ما نداده است، قرار است بعد از بازي با ذوب‌آهن شفر فهرست بازيکنان مازاد را به ما اعلام کند. بعد از اين مسابقه ما مذاکراتمان را با بازيکنان استقلال براي تمديد قرارداد آغاز مي‌کنيم.وي در مورد اينکه ظاهراً استقلال با چند بازيکن هم مذاکراتي داشته است، گفت: من و پندار توفيقي مذاکراتي محرمانه با برخي بازيکنان داشته‌ايم، ‌اما نه با آنها قراردادي امضا کرده‌ايم و نه اسم آنها را اعلام مي‌کنيم. فعلاً همه چيز محرمانه است.

هاکوپيان:

کنار تيم‌هاي ملي هستيم، بدون هيچ چشم‌داشتي

سرويس ورزشي:

مراسم رونمايي از لباس رسمي تيم ملي فوتبال ايران برگزار شد.

هاكوپيان، مالك برند‌هاكوپيان كه تامين كننده لباس رسمي تيم ملي است در اين جلسه گفت: ما بدون هيچ چشم‌داشتي و فقط با عشق آمديم تا کنار تيم ملي باشيم؛ يعني نگاه ما اقتصادي نيست.او درباره نحوه قرارداد با فدراسيون فوتبال هم گفت: ما تا 4 سال لباس رسمي تيم‌هاي ملي فوتبال را تامين مي‌کنيم و به کاري که انجام مي‌دهيم افتخار مي‌کنيم.جلساتي که داشتيم با فدراسيون بيش از 4 ماه طول کشيد.


 پيروزي تيم فوتبال پيشکسوتان مهديشهر در ديدار دوستانه 

سرويس ورزشي:

تيم پيشکسوتان مهديشهر در يک بازي دوستانه در زمين چمن مصنوعي حاجي‌آباد گرمسار موفق شد، با دو گل علي‌اکبر مختاري و سيد‌محمد کسايي با نتيجه دو بر صفر تيم پيشکوتان گرمسار را شکست دهد.


 صعود کوهنوردان سمناني به قله کازبک گرجستان، علم‌کو و اشترانکوه در سال 97 

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان با بيان اينکه صعود به قلل علم‌کوه، اشتران‌کوه و قله کازبک در گرجستان از برنامه‌هاي سال 97 است، گفت: صعود به قله ابدال از برنامه‌هاي اصلي در ماه مبارک رمضان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ علي‌رضا کريم اظهار داشت: يکي از محورهاي برنامه‌هاي ما در حال حاضر در حوزه آموزش است.

رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان با اشاره به اينکه کلاس آموزشي يخ و برف و کوه‌پيمايي براي بانوان و مردان برگزار مي‌شود، تصريح کرد: اين برنامه در جهت آماده‌سازي کوهنوردان براي صعودهاي خردادماه و بعد از ماه مبارک رمضان است.

کريم با بيان اينکه امسال چهار صعود را در برنامه داريم، افزود: صعود به قلل علم‌کوه، اشتران‌کوه و قله کازبک در گرجستان جزو برنامه‌هاي سال 97 است و تيم‌ها در حال مشخص و آماده شدن قرار دارند.

وي با تأکيد بر اينکه برنامه‌ها و فعاليت‌ها در ماه مبارک رمضان خيلي کم مي‌شود، تصريح کرد: برنامه‌ريزي ما براي باشگاه‌ها پيگيري اين برنامه‌ها است.

رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان با اشاره به اينکه صعود به قله ابدال از برنامه‌هاي اصلي ما در ماه مبارک رمضان است، اظهار کرد: چند بار اين صعود در ماه مبارک رمضان تکرار خواهد شد.


  حضور داوود مقبلي در دوره مربيگري بين‌المللي سطح دو واليبال در شهر آمل 

سرويس ورزشي:

سطح دو بين‌المللي واليبال در حال حاضر بالاترين سطح مربيگري واليبال در قسمت عملي در دنيا مي‌باشد داود مقبلي مربي ارزنده شهرستان دامغان به عنوان نماينده استان به عنوان اولين نفر در استان سمنان موفق به گذراندن اين دوره شدند. استاد اين دوره از كلاس‌ها آقاي كريستيان كروجر از كشور آلمان بودند. آرزوي موفقيت اين مربي ارزنده را از خداوند منان خواستاريم.


 ‍ افتتاح کلاس مربيگري درجه 3 واليبالدر شاهرود  

سرويس ورزشي:

با حضور معاونت مديرکل ورزش استان محسن جهانشير، رياست هيات واليبال استان حبيب صفاجو، رياست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان مجيد محمدي، رياست کميته داوران استان ماشااله خالصي و اعضاء هيات واليبال شهرستان شاهرود کلاس مربيگري درجه 3 واليبال در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان افتتاح شد.

مدرس اين دوره جناب آقاي استاد مهدي صابرپور مي‌باشد.


 افتتاح دومين خانه کبدي استان سمنان  

سرويس ورزشي:

دومين خانه کبدي استان در روستاي فولاد محله شهرستان مهديشهر با حضور اورسجي رئيس فدراسيون کبدي، جهانشير معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، شاهميري رئيس هيات کبدي استان، ملک احمدي رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهديشهر، بخشدار شهميرزاد و ديگر مسئولين شهرستاني افتتاح شد.

- در اين مراسم که به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان مهديشهر، هيات کبدي شهرستان مهديشهر، شورا و دهياري فولاد محله برگزار شد. هيات کبدي شهرستان سمنان به عنوان هيات برتر کبدي در سال 96 انتخاب و از آن تجليل شد. همچنين به پاس زحمات روساي هيات کبدي شهرستان‌ها در سال 96 نيز با اهداي جوايزي از آنان تقدير شد.

از ديگر برنامه‌هاي مراسم امروز برگزاري مجمع عمومي ساليانه هيات کبدي استان بود که در آن عملکرد مالي سال96 و تقويم ورزشي سال 97 مورد تصويب قرار گرفت.


 سرويس ورزشي: 

سمنان ميزبان رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي بدمينتون

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت بدمينتون استان سمنان گفت: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت‌گرفته، رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي بدمينتون به ميزباني سمنان برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ علي مؤذن در در تشريح برنامه‌هاي هيأت بدمينتون استان سمنان اظهار کرد: مسابقات بدمينتون در دو رده بزرگسالان و جوانان از روز شنبه مورخ 22 ارديبهشت به مدت 4 روز در تالار بدمينتون سمنان برگزار خواهد شد.

وي افزود: مسابقات انتخابي تيم ملي بدمينتون آقايان با حضور 30بازيکن منتخب از استان‌هاي سمنان، تهران، زنجان، کردستان، گيلان، فارس، خوزستان، کرمانشاه، سيستان و بلوچستان و گلستان در قسمت آقايان برگزار خواهد شد.

او با اشاره به اينکه با هدف کسب سهميه در تيم‌هاي ملي ميزباني رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي را بر عهده داريم، تصريح کرد: به کسب سهميه در اردوي تيم ملي بدمينتون اميد داريم.

رئيس هيأت بدمينتون استان سمنان با بيان اينکه دو نماينده سمنان در انتخابي تيم ملي دنبال تصاحب پيراهن تيم کشورشان هستند، اضافه کرد: اين امر انگيزه‌اي براي علاقه‌مندان به بدمينتون هم در سمنان ايجاد مي‌کند.

مؤذن با تأکيد بر اينکه مشکل خاصي در بحث زيرساخت‌ها نداريم، تصريح کرد: سالن‌هاي اختصاصي بدمينتون در سمنان و شاهرود وجود دارد.

او با اشاره به اينکه از محورهاي اصلي کار ما بحث استعداديابي است، اظهار کرد: بايد بتوانيم در اين راستا آينده بدمينتون استان سمنان را تضمين کنيم.

گفتني است: در سال 96 با حمايتهاي دولت تدبير و اميد، استان سمنان ميزبان 100رويداد ورزشي در سطوح ملي و بين‌المللي بود.

دعوت مجدد عجم مرادي به تيم نونهالان

سرويس ورزشي:

اميررضا عجم مرادي فوتباليست نونهال شاهرودي به اردوي تيم ملي نونهالان فوتبال ايران دعوت شد. امير‌رضا شب گذشته شاهرود را به مقصد تهران ترك کرد. براي وي آرزوي موفقيت هرچه بيشتر را از خداوند منان خواستارم.

گرشاسبي: جدايي برانکو از پرسپوليس صحت ندارد

مسلمان و کمال را مي‌خواهيم

سرويس ورزشي:

سرپرست باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه قرارداد سرمربي اين تيم به‌‌زودي ثبت مي‌شود، گفت: نگران رفتن برانکو نيستيم و تمام برنامه‌هاي خود را با ماندن وي پيش خواهيم برد.

حميدرضا گرشاسبي در گفتگويي در خصوص حاشيه‌هاي خداحافظي برانکوايوانکوويچ با اين باشگاه اظهار داشت: فکر مي‌کنم، براي اينکه بخواهيم يک سري اخبار دروغ را تکذيب کنيم، نياز به جذب کارمند داريم. بعضي وقت‌ها صحبت‌هايي به گوشمان مي رسد که خودمان تعجب مي‌کنيم. اصلا آقاي برانکو بحثي براي اثاث‌کشي لوازم منزلش از ايران ندارد.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره اينکه چرا قرارداد برانکو رسماً تمديد نمي‌شود، تصريح کرد: صحبت‌هاي نهايي را چند ماه پيش انجام داده بوديم حالا قرار است، همين صحبت‌ها را ثبت کنيم و با همکاري دو جانبه به اين خواسته خود برسيم.

وي در خصوص شايعه حضور علي دايي روي نيمکت سرخ پوشان در فصل آينده ادامه داد: به هيچ وجه هيچ فکري براي جانشين برانکو نکرده‌ايم، چون مي‌خواهيم اين مربي بزرگ را در پرسپوليس نگه داريم. فکر مي‌کنم در هفته آينده قراردادمان را تمديد و ثبت کنيم.

گرشاسبي با بيان رايگان شدن حضور تماشاگران در طبقه دوم ورزشگاه آزادي در بازي برگشت مقابل الجزيره امارات، يادآور شد: رنگ سرخ پرسپوليس را آنقدر دوست داريم که مي‌خواهيم همه هواداران مثل هميشه لباسش را بر تن کنند و پرچمش را به اهتزاز درآوردند، تا بازيکنانمان با انگيزه فراوان در زمين حاضر شوند و پيروز شويم. مي‌خواستيم در آخرين بازي خودمان در فصل فوتبالي که داشتيم، شرايط را تا حدودي براي هواداران فراهم کنيم، تا بدانند باشگاه پرسپوليس بدون آنها هيچ بزرگي ندارد.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره تأخير در اعلام رأي دادگاه بين‌المللي ورزش در خصوص محروميت اين باشگاه از حضور در پنجره نقل و انتقالاتي گفت: فکر نمي‌کنم تأخيري صورت گرفته باشد، منتظريم اعلام رأي کنند. هنوز هم نسبت به برداشتن محروميت خوشبين هستيم. در جلسه‌اي که با مسئولان دادگاه داشتيم خواستيم بزرگي و اعتلاي برند پرسپوليس را به رخ بکشيم.

وي درباره انتقاداتي که بعضاً توسط برخي افراد به نحوه مديريت وي مي‌شود، گفت: انتقاد را مي‌شنويم و با جان و دل مي‌پذيريم، اما تخريب چندان جايگاهي در مردانگي و مروت ندارد.

گرشاسبي در خصوص مذاکره‌اش با محسن مسلمان و کمال کاميابي‌نيا براي تمديد قرارداد، خاطرنشان کرد: بارها به آنها اعلام کرده‌ام شما را مي‌خواهيم؛ بايد به باشگاه بيايند، تا مذاکراتمان را جدي پيش ببريم و آن را نهايي کنيم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در خصوص انتخاب جانشين افشين پيرواني در اين باشگاه، تصريح کرد: ابتدا بايد بگويم از رفتن شخصيت ورزشي بزرگي چون افشين پيرواني ناراحت هستيم و بايد بگويم آنقدر درگير بازي‌ها هستيم که فرصت کافي براي چنين موضوعي را نداشتيم. هنوز هم پيگير مسئله محروميت پيرواني هستيم. به همين خاطر جانشيني براي او انتخاب نکرده‌ايم.

وي درباره اينکه آيا برانکو ايوانکوويچ، ليست خريدي را در صورت لغو محروميت پرسپوليس از سوي CAS اعلام کرده است؟ اظهار داشت: به هيچ وجه؛ هدف ما حفظ بازيکنان فعلي است و بارها اين موضوع توسط کادر فني اعلام شده است. با هيچ بازيکني هم مذاکره نداشتيم. اگر هم محروميتمان لغو شود سراسيمه عمل نمي‌کنيم و با نظر آقاي برانکو وارد بازار نقل و انتقالات مي‌شويم.