تاریخ 1397/02/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4759 برو جستجو جستجوی پیشرفته   اعضاي باند قتل هاي سريالي گلستان اعدام شدند 

سرويس حوادث :

رييس کل دادگستري گلستان گفت: حکم اعدام متهمان رديف اول و دوم باند قتل هاي سريالي گلستان در ديوان عالي کشور تاييد و امروز- شنبه- در محوطه زندان گرگان اجرا شد.هادي هاشميان با اشاره به پرونده 8 هزار صفحه‌اي اعضاي اين باند، اظهار کرد: اين دو نفر 13 قتل و 80 فقره سرقت مسلحانه در استان هاي گلستان و مازندران مرتکب شده بودند.وي اضافه کرد: متهم رديف سوم اين پرونده نيز به نفي بلد (تبعيد) محکوم شده است.

به گفته رئيس کل دادگستري گلستان، رسيدگي به اين پرونده پس از اعلام نظر ديوان عالي کشور به اتهام افساد في‌الارض و محاربه از بهمن 95 در دادگاه انقلاب گرگان آغاز شده بود.هاشميان گفت: اعضاي باند معروف به 'قتل هاي سريالي'، بهار 94 به دنبال تشکيل پرونده قتل راننده سواري در دادسراي عمومي و انقلاب گرگان شناسايي و دستگير شدند. وي افزود: بررسي اسلحه کشف شده توسط کارآگاهان جنايي پليس آگاهي استان گلستان نشان داد که با آن در سال هاي گذشته نيز چندين سرقت مسلحانه و قتل در گلستان و مازندران انجام شده است.رييس کل دادگستري گلستان ادامه داد: به اين ترتيب يکي از سارقان که از مجرمان سابقه‌دار بود، شناسايي و دستگير شد. وي يادآور شد: بررسي‌ها نشان داد که اين فرد از چند سال پيش همراه پسرش و فرد ديگري اقدام به سرقت‌ مسلحانه مي‌کرده که در عمليات ضربتي، آنها نيز دستگير شدند.هاشميان اظهار داشت: اعضاي اين باند؛ دام، انواع ماشين آلات کشاورزي، موتور آب، موتورسيکلت و خودروهاي سواري را سرقت مي‌کردند و در صورت مقاومت مالباختگان، آنان را با اسلحه مي‌کشتند.


 2 کشته و 8 مجروح در برخورد پژو با ميني‌بوس در محور "دامغان - کياسر" 

سرويس حوادث:

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان از تصادف پژو 405 با خودرو ميني‌بوس در محور "دامغان - کياسر" خبر داد و گفت: در اين حادثه 2 نفر کشته و 8 تن راهي بيمارستان شدند.

سرهنگ "سيدعلي ميراحمدي" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: جمعه گذشته در تماس با مرکز فوريت هاي پليسي 110 يک مورد حادثه ترافيکي در محور "دامغان- کياسر" اعلام شد.

وي افزود: در اين حادثه که نرسيده به "فولادمحله" رخ داد يک دستگاه پژو 405 با خودرو ميني‌بوسي که 15 سرنشين داشت برخورد کرد.

به گفته ميراحمدي راننده و يکي از سرنشينان پژو در دم فوت و 4 سرنشين ديگر خودرو سواري و راننده و 3 سرنشين ميني‌بوس مجروح و راهي بيمارستان شدند.

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان سمنان تصريح کرد: علت اين حادثه توسط کارشناسان پليس راه در دست بررسي است.