تاریخ 1396/11/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4699 برو جستجو جستجوی پیشرفته   معدوم ‌سازي بيش از 250 کيلوگرم آلايش خوراکي مرغ در گرمسار 

سرويس حوادث:

رئيس اداره دامپزشکي شهرستان گرمسار از ضبط و معدوم‌سازي بيش از 250 کيلوگرم آلايش خوراکي مرغ در اين شهرستان خبر داد.

سعيد دهقاني اظهار کرد: طي بازديدهاي دوره‌اي بازرسان نظارت بهداشتي فرآورده‌هاي خام دامي اداره دامپزشکي شهرستان گرمسار، بيش از 250 کيلوگرم آلايش خوراکي مرغ در يکي از کشتارگاه‌هاي صنعتي طيور شهرستان مشاهده شد.

وي افزود: اين ميزان آلايش خوراکي مرغ به دليل نگهداري در مکان و وضع نامناسب بهداشتي، فقدان هويت توليدي و بهداشتي و همچنين انجماد فرآورده خام دامي تازه، توسط کارشناسان نظارت بر بهداشت دامپزشکي غيرقابل‌مصرف تشخيص داده شد و ضمن ضبط، اين محموله پس از انجام فرآيند قانوني به شيوه مناسب از چرخه مصرف انساني خارج شد.

رئيس اداره دامپزشکي شهرستان گرمسار گفت: نظارت بر سلامت فرآورده‌هاي خام دامي و صحت عرضه آن به بازار مصرف از اهم وظايف اداره دامپزشکي است که به دليل ارتباط مستقيم با سلامت مردم و آحاد جامعه با حساسيت ويژه، اين مهم پيگيري و اجرا مي‌شود.

دهقاني از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتي دامپزشکي مرتبط با فرآورده‌هاي خام دامي را به اداره دامپزشکي شهرستان خود و يا سامانه اطلاع‌رساني 1512 اداره کل دامپزشکي استان سمنان گزارش کنند.


 سرويس حوادث: 

فرمانده انتظامي شاهرود خبر داد

توقيف محموله ميلياردي پارچه‌هاي قاچاق

در شاهرود

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود از توقيف محموله بزرگ پارچه‌هاي قاچاق در اين شهرستان خبر داد. سيدمجتبي اشرفي از توقيف يک دستگاه تريلر با محموله بزرگي از پارچه‌هاي قاچاق در ايستگاه شهيد نوري شاهرود خبر داد. فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود افزود: مأموران ايستگاه حين کنترل محور ضمن بازرسي از يک دستگاه تريلر که از مشهد عازم تهران بود، 354 طاقه پارچه توليد کشور چين را که به‌صورت قاچاق در حال حمل بود، را به ارزش دو ميليارد و 200 ميليون ريال کشف و ضبط کردند.

 

انهدام باند سارقان منازل در شرق تهران

رئيس کلانتري 144 جواديه تهرانپارس، با اشاره به دستگيري 3 سارق منازل در محدوده شرق تهران، گفت: اين متهمان در تعقيب و گريزي يک کيلومتري دستگير شدند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد قربان منصوري رئيس کلانتري 144 جواديه تهرانپارس اظهارکرد: با وقوع چند فقره سرقت از منازل در محدوده مذکور، تيمي از ماموران اين کلانتري براي بررسي موضوع و شناسايي سارق يا سارقان وارد عمل شدند.اين مقام انتظامي عنوان داشت: طي بررسي‌هاي انجام شده و سرنخ‌هاي به دست آمده از محل، مشخص شد تمامي سرقت‌ها از سوي 3 سارق حرفه‌اي اماکن خصوصي صورت گرفته است، که بر اين اساس مشخصات سارقان در اختيار ماموران گشت‌هاي انتظامي قرار گرفت. با حضور ماموران انتظامي در محل اين سارقان تحت تعقيب قرار گرفتند و پس از يک کيلومتر تعقيب و گريز در نهايت هر سه متهم در يک خيابان بن بست گرفتار و دستگير شدند.