تاریخ 1396/11/10 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4689 برو جستجو جستجوی پیشرفته   در دهه فجر و در سطح استان صورت مي گيرد؛
 اجراي1000 برنامه براي سالگرد انقلاب 

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان از برنامه‌ريزي براي برگزاري حدود يک‌هزار برنامه در دهه‌فجر امسال در سراسر اين استان خبرداد.

حجت‌الاسلام غلامرضا قندهاري در نشست خبري با خبرنگاران، از"سربلندي ملت ايران در پرتو جمهوري اسلامي، اقتدار همه‌جانبه و اقتصاد مقاومتي"به عنوان شعار محوري دهه‌فجر امسال نام برد و اظهار کرد: جشن‌هاي دهه‌فجر بايد به صورت مردمي و با محوريت مردم و دوستداران انقلاب اسلامي برگزار شود.

وي حضور مردم در آيين‌هاي اين ايام را مهم خواند و تصريح کرد: در اين برهه تاريخي که دشمنان نظام در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامي و ايجاد فاصله بين مردم و نظام هستند، حضور اقشار مختلف مردم در جشن‌هاي دهه‌فجر حاوي پيام‌هاي مهمي براي دشمنان ديرينه نظام است.

نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با بيان اينکه آمريکا و دنياي استکبار همواره به دنبال تضعيف نظام بوده، گفت: دشمني آمريکا با جمهوري اسلامي، واقعيت آشکاري است، آنها که از ناحيه انقلاب اسلامي زيان زيادي ديدند، به دنبال انتقام‌گيري از مردم و نظام از طريق جنگ‌هاي نيابتي هستند، چرا که جمهوري اسلامي بازي آنها در منطقه را به هم‌زده است.

وي با اشاره به برخي برنامه‌هاي دهه‌فجر در استان افزود: برنامه‌هاي دهه‌مبارکه فجر در استان سمنان با عطرافشاني مزار شهدا و سخنراني استاندار سمنان در 12 بهمن در امامزاده يحيي(ع) آغاز مي‌شود.

قندهاري، با بيان اينکه زنگ انقلاب امسال به دليل تعطيلي 12بهمن، با دو روز تاخير در 14بهمن‌ماه برگزار مي‌شود، اضافه کرد: اين مراسم با حضور مسئولان ارشد استان در مدرسه شهيد بهشتي سمنان برگزار مي‌شود، ضمن اينکه نواختن زنگ نمادين انقلاب همزمان در شهرستان‌هاي هشت‌گانه استان نيز جداگانه برگزار خواهد شد.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان از برنامه‌هاي 10 شب، 10 مسجد به عنوان يکي ديگر از برنامه‌هاي شاخص دهه‌فجر نام برد و گفت: برپايي نمايشگاه توانمندي‌هاي زنان استان، نمايشگاه‌هاي فرهنگي و هنري ، اقتصاد مقاومتي و نمايشگاه تاريخ النقلاب و... از ديگر برنامه‌هاي پيش‌بيني شده در مرکز استان است.

اين مدير مسوول از گلباران گلزارهاي شهدا در سراسر استان در 19 بهمن خبر داد و گفت: برگزاري سلسله نشست‌هاي تخصصي جوانان انقلابي، آيين نمادين "گلبانگ الله‌اکبر"در شب 22بهمن، افتتاح ده‌ها پروژه عمراني در سراسر استان، برپايي چندين نمايشگاه عکس و کتاب، جشنواره فيلم فجر برگزاري ده‌ها مسابقه ورزشي در رشته‌هاي مختلف و... از ديگر برنامه‌هاي شاخص در دهه فجر امسال است.


 9 طرح دامپزشکي استان سمنان دهه فجر 96 افتتاح مي‌شود 

سمنان- ايرنا- مديرکل دامپزشکي استان سمنان گفت: 9 طرح حوزه دامپزشکي استان با بيش از 250 ميليارد ريال سرمايه‌گذاري و پيش‌بيني اشتغال 248 نفر در دهه فجر سال 96 به بهره‌برداري مي‌رسد.

محمد سعيدي روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: اين 9 طرح در بخش هاي توليد، زيرساخت و داروخانه در شهرستان هاي سمنان، دامغان، گرمسار، ايوانکي، سرخه و دامغان با اعتباري بالغ بر 257 ميليارد و 860 ميليون ريال و اشتغالزايي 122 نفر به طور مستقيم و 126 نفر به طور غيرمستقيم پيش‌بيني شده است.

سعيدي گفت: خط توليد آنزيميت شرکت افرند توسکا در سرخه با 150 ميليارد ريال سرمايه گذاري بخش خصوصي با ظرفيت توليد 45 هزارتن در سال آنزيميت و ايجاد 23 شغل به طور مستقيم و 44 شغل به طور غيرمستقيم افتتاح مي‌شود.

مديرکل دامپزشکي استان سمنان افزود: خط توليد ضدعفوني شرکت رويان دارو در شهرستان سمنان با 30 ميليارد هزينه‌کرد بخش خصوصي با ظرفيت توليد 250 هزار گالن موادضدعفوني در سال و اشتغالزايي مستقيم 20 و غيرمستقيم براي هفت نفر از برنامه‌هاي افتتاحي دهه فجر امسال است.

وي گفت: شرکت پودرماهي آبنوس پارس در گرمسار با قابليت کلنگ‌زني، با سرمايه گذاري 40 ميليارد ريالي بخش خصوصي با ظرفيت توليد سالانه هفت هزار تن پودر ماهي و يکهزار و 500 تن روغن ماهي با ايجاد اشتغال مستقيم براي 45 نفر و اشتغال غيرمستقيم براي 50 نفر از برنامه‌هاي دهه فجر دامپزشکي استان سمنان است.

سعيدي با اشاره به افتتاح شرکت زرين مهد شيمي در سمنان با 17 ميليارد و 660 ميليون ريال سرمايه بخش خصوصي و ظرفيت توليد يکهزار تن انواع مواد شيميايي دارويي، گفت: اين واحد براي 15 نفر به طور مستقيم و 15 نفر غيرمستقيم شغل ايجاد مي کند.

مديرکل دامپزشکي استان سمنان خاطرنشان کرد: افتتاح سالن اختصاصي توزين و نمونه برداري شرکت توليد داروهاي دامي ايران در گرمسار با چهار ميليارد ريال از سوي بخش خصوصي با ظرفيت توليد 300 تن دارو در سال و اشتغال 15 نفر در دهه فجر 96 در برنامه قرار دارد.

وي گفت: افتتاح انبار قرنطينه شرکت رويان دارو در سمنان با 10 ميليارد ريال سرمايه بخش خصوصي با ظرفيت 400 تن و اشتغال براي پنج نفر نيز براي دهه فجر امسال برنامه‌ريزي شده است.

سعيدي يادآور شد: داروخانه دکتر صدرمغاني در ميامي با 2 ميليارد و 800 ميليون ريال سرمايه بخش خصوصي و ايجاد اشتغال براي 2 نفر و داروخانه دکتر هاشمي در دامغان با سه ميليارد ريال سرمايه گذاري و ايجاد شغل براي 2 نفر افتتاح مي شود.

وي، افتتاح درمانگاه دکتر سجادي پور در دامغان با 400 ميليون ريال سرمايه بخش خصوصي و اشتغالزايي براي پنج نفر را از ديگر برنامه‌هاي اداره کل دامپزشکي استان سمنان ويژه دهه فجر امسال عنوان کرد.

مديرکل دامپزشکي استان سمنان بيان کرد: سرمايه گذاري تمام اين طرح ها از سوي بخش خصوصي بوده و کار ساخت تمام طرح ها در سال 1396 بوده است.

استان سمنان با 40 درصد توليد داروهاي دامپزشکي کشور، قطب داروسازي دامپزشکي است، و بخش زيادي از توليدات اين حوزه به ويژه گوشت مرغ و تخم مرغ به خارج از استان ارسال مي‌شود.


 اعلام ويژه برنامه‌هاي صداو‌سيماي مرکز سمنان به مناسبت دهه فجر  

سرويس خبر

صدا و سيماي مرکز سمنان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامي و سي و نهمين بهار آزادي ويژه برنامه‌هايي را تدارک ديده است.

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز سمنان، محمد منتظر حجت مدير کل اين مرکز از تدارک گسترده واحد‌هاي صدا، سيما و خبر مرکز سمنان براي ايام‌الله دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

منتظر حجت ضمن تبريک فرا رسيدن سي‌و‌نهمين سالگرد پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي ايران گفت: همکارانمان در واحد‌‌هاي صدا، سيما و خبر با تهيه و پخش ويژه برنامه‌هاي متنوعي در دهه مبارک فجر 96 اين ايام را به همراه مردم انقلابي و هميشه در صحنه استان سمنان جشن خواهند گرفت.

وي اهم برنامه‌‌هاي سيماي اين مرکز را در دهه فجر امسال شامل؛ تهيه و پخش "صداي انقلاب"، ويژه برنامه شبانه "بهاران خجسته باد"، " در شهر"، "زير يک سقف"، " شب چراغ"، "کلام امام"، "گنج بي‌انتها"، " مردمک"، "مسابقه عکس"، " شادي خانه"، " همگام با توسعه"، "يه صبح تازه"، "پرسمان"، پخش سخنراني مسئولان در جشنهاي دهه فجر و ويژه برنامه زنده صبح روز 22 بهمن از ساعت 7:30 الي 14 با انعکاس حضور مردم استان وميان برنامه‌هاي مختلف عنوان کرد.

منتظر حجت برنامه‌‌هاي صداي مرکز سمنان در دهه فجر را "صداي انقلاب"، "صبح بخير قومس"، "بي‌واسطه"، "شميم ولايت"، پخش"مستند انقلاب"، "پيام روز"، "ميدان انقلاب"، "دقايقي باران"، "انقلاب بر پرده نقره‌اي"، " دو در بيست" و غيره عنوان کرد.

مدير کل صدا و سيماي مرکز سمنان افزود: اهم برنامه‌‌هاي معاونت خبر مرکز سمنان نيز اطلاع‌رساني در خصوص برنامه‌‌هاي دهه مبارکه فجر در بخش‌هاي مختلف خبري است که از ابتداي دي‌ماه شروع شده است.

وي همچنين انعکاس اخبار برنامه‌‌هاي توليدي صدا، سيما و خبر به مناسبت دهه فجر را در سايت‌‌ها، خبرگزاري‌‌ها و روزنامه‌‌هاي کثير الانتشار استاني، بارگزاري اخبار توليدي برنامه‌‌هاي صدا، سيما و خبر در سايت مرکز، نصب بنر و پرچم‌‌هاي رنگي و ايران بر سر در مرکز و خيابان‌‌هاي اطراف، فضا‌سازي مرکز و نصب بنر و پوستر در داخل مرکز، پوشش خبري و تصويري فعاليت همکاران واحد‌‌هاي صدا، سيما و خبر در انعکاس حضور مردم استان در راهپيمايي روز 22 بهمن را از برنامه‌‌هاي روابط عمومي صدا و سيماي مرکز سمنان به مناسبت سي و نهمين فجر انقلاب اسلامي برشمرد.


 در 9 ماه سال جاري:
 جان باختن 232 تن در تصادفات جاده هاي استان سمنان 

سمنان - ايرنا - مديرکل پزشکي قانوني استان سمنان گفت : در 9 ماهه سال جاري 232 تن در حوادث رانندگي اين استان جان خود را از دست دادند.

مهدي نوروزي روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود : از مجموع اين تعداد، 195 مورد برون شهري و 38 تن در تصادفات درون شهري جان باختند.

وي اظهارداشت : بيشترين گروه سني کشته شدگان بين 60 تا 70 سال و کمترين گروه سني عابران زير 20 سال بود.

وي درباره بالاترين آمار متوفيان عابران پياده در استان خاطرنشان کرد : شاهرود با هفت مورد بيشترين عابر فوتي جاده‌اي و دامغان با 2 نفر کمترين تعداد عابران متوفي را به خود اختصاص داشتند. مديرکل پزشکي قانوني استان سمنان در مورد تحصيلات متوفيان عابر پياده در استان تصريح کرد : بيشترين تعداد متوفيان عابران برون شهري مربوط به بي‌سوادان بوده است.

به گزارش ايرنا، در هشت ماهه سال 95 تعداد 196 نفر در حوادث رانندگي استان سمنان جان خود را از دست دادند.

سالانه دستکم بيست ميليون مسافر و گردشگر در محورهاي ارتباطي استان سمنان عبور مي مي کنند.

60 درصد تصادفات محورهاي ارتباطي استان سمنان واژگوني خودرو گزارش شده است.


 رئيس جهاددانشگاهي استان سمنان خبر داد:
 برگزاري همايش چالش‌ها و فرصت‌هايفناوري اطلاعات در سمنان 

سرويس خبر

رئيس جهاددانشگاهي استان سمنان از برگزاري همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي استان سمنان، حسن رهايي با اعلام اين خبر گفت: نخستين همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در آموزش با همكاري استانداري سمنان، دانشگاه سمنان، اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان سمنان، دانشگاه جامع علمي كاربردي استان سمنان و جهاددانشگاهي استان سمنان اسفند ماه سال‌جاري در سمنان برگزار مي‌شود.

وي افزود: تقويت ارتباط دانشگاه و نيازهاي جماعه، تبادل دستاوردهاي پژوهشي و توسعه فناوري اطلاعات ساير مراكز علمي و آموزشي، ارتقاي سطح علمي مراكز دانشگاهي و شناسايي پژوهشگران و محققان توانمند، معرفي توانمندي‌هاي جهاد دانشگاهي در حوزه فناوري اطلاعات، گسترش آموزش‌‌هاي تخصصي در حوزه فناوري اطلاعات و حركت در راستاي تسريع رشد اقتصادي و توسعه كارآفريني از مهمترين اهداف برگزاري اين همايش است.

رئيس جهاددانشگاهي استان سمنان اضافه كرد: جايگاه فناوري اطلاعات در رشته‌هاي ميان رشته‌اي، نقش فناوري اطلاعات در دوره‌‌هاي آموزشي با رويكرد كسب و كار، مطالعه تطبيقي آموزش‌هاي فناوري اطلاعات در ايران و دنيا، ظرفيت‌ها و فرصت‌هاي آموزشي كشور و توانمندي‌هاي آموزشي جهاددانشگاهي در حوزه فناوري اطلاعات بخشي از محورهاي همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در آموزش است. رهايي ادامه داد: همچنين از محورهاي ديگر اين همايش كه در آن محققان و پژوهشگران به ارائه مقاله و سخنراني خواهند پرداخت مي‌توان به بررسي نقش فناوري اطلاعات در توسعه گردشگري و توريسم، شيوه‌هاي نوين آموزشي در حوزه فناوري اطلاعات، نقش آموزش‌هاي الكترونيكي در توسعه سواد ديجيتالي، آموزش‌هاي بين‌المللي و بررسي جايگاه جهاددانشگاهي، برندسازي آموزشي و شبكه و امنيت شبكه‌هاي كامپيوتري اشاره كرد.وي خاطرنشان كرد: دبيرخانه اولين همايش چالش‌ها و فرصت‌هاي فناوري اطلاعات در آموزش در سمنان واقع در خيابان طالقاني، بالاتر از ميدان ارگ، نبش كوچه شهيد خواجوي، معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي استان سمنان است.


 سرويس خبر 

استاندار:

بانک ها و نهادهاي اجرايي براي افزايش

اشتغال در سمنان همکاري کنند

سمنان - ايرنا - استاندار سمنان تاکيد کرد : بانک ها در ارايه کامل تسهيلات رونق توليد و نهادهاي اجرايي براي افزايش اشتغالزايي در اين استان همکاري کنند.

سيدشهاب الدين چاوشي روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود : براساس برنامه ريزي انجام شده مقرر شد در سالهاي 95 و 96 بيش از 9 هزار ميليارد ريال تسهيلات به واحدهاي صنعتي سمنان پرداخت شود که با وجود فرصت 2 ماهه تاپايان سال جاري تاکنون 6 هزار و 500 ميليارد ريال به اين واحدها پرداخت شد.

وي گفت : بيش از 2 هزار ميليارد ريال ديگر بايد بر اساس برنامه زمان بندي شده به واحدهاي صنعتي استان پرداخت شود.

وي خاطرنشان : براي کاهش نرخ بيکاري و افزايش اشتغال در سمنان بايد به بخش خصوصي ميدان داد و تسهيل در روابط بانکي، بخشودگي مالياتي و بيمه اي از راهکارهاي اساسي براي بازگرداندن واحدهاي صنعتي نيمه فعال استان به چرخه توليد است.

چاوشي ادامه داد : براساس آمار در سال 92، بيش از 40 درصد از واحدهاي صنعتي و توليدي سمنان به دلايل مختلف غيرفعال بود اما با درايت و توانمندي دکتر روحاني اکنون اين آمار کاهش چشمگيري يافته است.

وي تصريح کرد : بايد براي افزايش اشتغال در سمنان مسوولان و مردم همدل باشند زيرا اجراي دقيق منويات رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتي به رشد و بالندگي ايران اسلامي مي انجامد.

استاندار سمنان تصريح کرد : دولت دوازدهم درصدد است با راه اندازي دوباره واحدهاي صنعتي و توليدي غيرفعال معضل بيکاري در جامعه را برطرف کند و اين امر با وحدت و همدلي احزاب و جريان هاي سياسي در کشور محقق مي شود.به گزارش ايرنا، در 10 ماه اول سال 96، نرخ بيکاري در استان سمنان 8.9 درصد و سه درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بيشتر بود و با تحقق کامل ارايه تسهيلات 9 هزار ميليارد ريالي رونق توليد و اجراي طرح‌هاي اقتصادي در قالب تفاهم‌نامه هاي سرمايه‌گذاري بخش خصوصي به تعداد 87 طرح با سرمايه گذاري 71 هزار و 510 ميليارد ريال در همايش‌هاي سرمايه‌گذاري اين استان، انتظار مي رود اشتغال افزايش و نرخ بيکاري در سمنان کاهش قابل توجهي يابد.

استان بيش از 700 هزار نفري سمنان يکهزار و 800 واحد توليدي و صنعتي دارد.

دانشکده علوم پزشکي واحد سمنان

مجوز تاسيس گرفت

سرويس خبر

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان از تصويب دانشکده علوم پزشکي اين واحد دانشگاهي در شوراي گسترش دانشگاه آزاد اسلامي خبر داد.

دکتر عبدالله خالصي‌دوست، با بيان اينکه در آستانه سي و نهمين بهار انقلاب اسلامي خبر موافقت شوراي گسترش دانشگاه آزاد اسلامي براي راه‌اندازي دانشکده علوم پزشکي اميدبخش است، اظهار کرد: «با توجه به ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي اين واحد دانشگاهي در حوزه پزشکي، درخواست ارتقا دانشکده پرستاري و مامايي به دانشکده علوم پزشکي به معاونت آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي تسليم شد که در پي آن موضوع در جلسه 23 شوراي گسترش دانشگاه آزاد اسلامي مطرح و در تاريخ 19 دي‌ماه به تصويب اين شورا رسيد.»

وي گفت: «اين موفقيت حاصل تلاش تمام همکارانم از جمله اعضاي هيات علمي، کارکنان و دانشجويان واحد سمنان بوده و در اين راه پيگيري‌هاي حوزه‌هاي معاونت‌هاي پزشکي و آموزش و تحصيلات تکميلي واحد قابل ستايش است.»

رئيس واحد سمنان با قدرداني از تلاش‌هاي اعضاي هيات علمي و کارکنان اين دانشکده و با توجه به انگيزه بسيار بالاي دانشجويان رشته‌هاي حوزه پزشکي، يادآور شد: «دانشگاه آزاد اسلامي سمنان از ديرباز داراي رشته‌هاي پرستاري و مامايي از گروه علوم پزشکي بوده است، به‌طوري‌که مي‌توان اين دو رشته را جزو قديمي‌ترين رشته‌هاي کشور در اين گروه تحصيلي دانست که از سال 1365 شروع به فعاليت کرده است.»

خالصي دوست افزود: «از انجام نيازهاي اوليه اين دانشکده، وجود آزمايشگاه و کارگاه‌هاي مجهز و پيشرفته علوم پايه و گروه علوم پزشکي نظير آزمايشگاه بافت‌شناسي، ايمينولوژي، انگل‌شناسي، خون‌شناسي، اتاق پراتيک، ميکروبيولوژي، کتابخانه و سايت کامپيوتري است که دانشگاه آزاد اسلامي سمنان از اين حيث بنابر اعلام بازرسان وزارت بهداشت و آموزش پزشکي در شرايطي بسيار مطلوب و رضايت‌بخش قرار دارد.»

وي دارا بودن تاييديه عملکرد مطلوب در گروه علوم پزشکي و رشته‌هاي مامايي و پرستاري دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان از وزارت متبوع را از نکات قابل توجه اعلام و با بيان اينکه تاييديه مربوطه در مورد بسياري از دانشگاه‌هاي مشابه مشروط و موقت است، تصريح کرد: «هم‌اکنون دانشکده پرستاري و مامايي واحد سمنان از محدود مراکزي است که از طرف " هيات اعتبارسنجي و ارزشيابي وزارت بهداشت و آموزش پزشکي" موفق به اخذ کارنامه قبولي شده است.»

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان با تاکيد بر اينکه وجود رشته‌هاي علوم پزشکي و نياز شهرستان سمنان به گسترش اين حوزه، در کنار امکانات و تجهيزات مجهز آزمايشگاهي، توسعه اين دانشکده را به‌ويژه در حوزه رشته‌هاي چند‌نظمي در دستور کار اين واحد دانشگاهي قرار داده، اظهار کرد: «هم‌اکنون طرح تأسيس رشته پرمخاطب مهندسي پزشکي، روانشناسي سلامت و سلامت و رسانه در مقطع تحصيلات تکميلي و بهداشت عمومي در مقطع کارشناسي در دست اقدام است.»

وي افزود: «رشته‌هاي مديريت خدمات بهداشتي و درماني در مقاطع تحصيلات تکميلي و مهندسي پزشکي در مقطع کارشناسي علاوه بر رشته‌هاي مامايي و پرستاري از جمله رشته‌هاي موجود دانشگاه آزاد اسلامي سمنان را در گروه علوم پزشکي تشکيل مي‌دهد.»

خالصي دوست از وجود نزديک به 500 دانشجوي در حال تحصيل در حوزه علوم پزشکي واحد سمنان خبر داد و افزود: «تاکنون اين واحد دانشگاهي در رشته‌هاي پرستاري و مامايي بيش از هزار و 600 دانش‌آموخته تحويل جامعه داده است که بيشتر اين افراد در حال حاضر در مراکز درماني مشغول به خدمت‌رساني به هم‌وطنان گرامي هستند.»

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان در ادامه اين گفتگو خواستار توسعه همکاري‌هاي دانشگاه علوم پزشکي سمنان و دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان شد و گفت: «فعاليت آموزشي در عرصه علوم پزشکي، مستقيم با سلامت و بهداشت جامعه ارتباط داشته و کوچک‌ترين سهل‌انگاري و کوتاهي در اين زمينه منجر به آسيب‌هاي جدي در اين حوزه خواهد شد. از اين‌رو مراکز آموزش عالي در هر دو بخش دانشگاه آزاد اسلامي و علوم پزشکي بايد با همکاري نزديک و تنگاتنگ در ارائه خدمات آموزشي مطلوب و موثر به دانشجويان اين رشته‌هاي تحصيلي، آينده کشور را از اين حيث بيمه کنند.»

خالصي‌دوست تقارن تصويب دانشکده علوم پزشکي با دهه فجر و 33مين بهار آزادي را به فال نيک گرفت و آن را به مردم عالم‌پرور شهرستان سمنان به‌ويژه فرهيختگان و دانشگاهيان تبريک گفت.