تاریخ 1396/10/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4674 برو جستجو جستجوی پیشرفته   صنايع طلايي (هف ) با درخشش‌هادي زرين ساعد هم در بوکان باخت! 

سرويس ورزشي:

در ادامه مسابقات فوتبال ليگ دو کشور و از هفته شانزدهم تيم فوتبال صنايع طلايي (هف) سمنان (تهران و کرج)در شهر بوکان مهمان تيم سردار اين شهر بود در اين بازي که تيم نماينده استان با فقط چهارده نفر راهي اين شهر شده بود با قبول يک شکست ديگر به بحران کامل فرو رفت, تا در منطقه خطر سقوط قرار بگيرد در اين بازي که‌هادي زرين ساعد با درخشش خود دو ضربه پنالتي تيم حريف را مهار کرد يکي از بهترين‌هاي تيمش بود و بارها موقعيت‌هاي خطرناک بوکاني‌ها را خنثي کرد اما در نيمه دوم حبيب افرا چپ پا بازيکن قديم تيم هف سمنان و اين فصل سردار بوکان با يک ضربه محکم و دقيق دروازه تيم سمنان را باز کرد تا شادي را به جمع تماشاگران پرشور بوکاني بياورد، تيم نماينده استان در اين هفته ميزبان تيم صدرنشين شهرداري بندرعباس است

* ساير نتايج اين گروه به شرح زير است:

- سردار بوکان 1-صنايع طلايي سمنان صفر

- حبيب افرا

- شهرداري بندر عباس 2- شهيد باکري اروميه 1

- کاسپين قزوين صفر- نفت و گاز گچساران 1

- سعيد کاظمي

- استقلال اهواز 2- پرسپوليس مشهد صفر

- استقلال کاشان صفر- استقلال جنوب تهران 1

- گل به خودي


 گريه به حال وضعيت استان سمنان،
 تيم فوتسال اميد آراد شاهرود نماينده استان درليگ مناطق كشور شد 

سرويس ورزشي:

تيم فوتسال اميد آراد شاهرود نماينده استان در ليگ مناطق كشور شد. شايان ذكر است: هيچ مسابقاتي در سطح شهرستان و استان در رده اميد انجام نشد که بايد به حال اين وضعيت در سطح استان گريست که در رشته فوتسال و رده سني اميد که يکي از رده‌هاي اصلي وبايد پشتوانه فوتسال استان باشد، به جز شهرستان شاهرود هيچ تيمي در هيچ يک از شهرستان‌هاي استان وجود ندارد، واقعا خسته نباشيد دلاوران هيات فوتبال و دست مريزاد به‌خاطر اين همه برنامه‌ريزي خوب و کارشناسي! ان وقت انتظار داريم، حتما تيمي که حتي در سطح استان يک ديدار رسمي هم انجام نداده است، در مسابقات کشوري موفق باشد! باز هم گلي به جمال شاهرودي‌هاي عزيز که حداقل يک تيم را جمع و جور کردند.


 هفته دوم مسابقات ليگ فوتسال جوانان شهرستان شاهرود؛
 پيروزي پيمان بر رويان 

سرويس ورزشي:

هفته دوم مسابقات ليگ فوتسال جوانان شهرستان شاهرود با انجام يک ديدار دنبال شد که طي آن تيم پيمان موفق شد، با نتيجه پنج بر سه تيم رويان را شکست دهد. يوسف احمدي با زدن چهار گل يکي از بهترين‌هاي تيمش بود و مهدي نوروزي ديگر گل تيم پيمان را به ثمر رساند.


 همايش کوهپيماييورزشکاران گرمساري  

سرويس ورزشي:

همايش کوهپيمايي ورزشکاران گرمساري در ارتفاعات بن کوه گرمسار با حضور چنگيزي رياست اداره ورزش و جوانان و 80 تن از ورزشکاران اين شهرستان برگزار شد.


 سقوط تيم صنايع طلايي (هف) سمنان (تهران و کرج) به منطقه خطر! 

سرويس ورزشي:

تيم نماينده استان در ليگ دو کشور با قبول شکست در مقابل سردار بوکان به رتبه دهم جدول رده‌بندي و منطقه خطر سقوط کرد، تا روزهاي سختي را در پيش رو داشته باشد جدول رده‌بندي اين گروه با توجه به کسر شش امتيازي از تيم استقلال اهواز به شرح زير مي‌باشد.

 


 نشست واليبالي‌ها در سمنان 

سرويس ورزشي:

نشست واليبالي‌ها در سمنان برگزار شد در اين نشست پور‌حسن رئيس سازمان ليگ فدراسيون واليبال، يگانه و حسن‌زاده اعضا هيات رئيسه فدراسيون واليبال جمهوري اسلامي ايران، داود مقبلي مربي ارزنده تيم واليبال شهرداري ورامين، مهدي قديري از اداره كل ورزش و جوانان استان سمنان، حبيب‌الله صفاجو، اميرحسين صادقي، مجيد همتي رئيس، دبير و مسئول روابط عمومي هيات واليبال استان در محل اداره كل ورزش و جوانان استان برگزار و پيرامون مسائل واليبال استان و نماينده واليبال استان در ليگ دسته دو كشور و ميزباني مسابقات ليگ 2 کشور تشكيل شد.


 دکتر ميلسپوهاي فوتبال ما 
نويسنده : حسين غفوري

- اگر پرسپوليس بحران‌زده سه سال است که به هيچ لطائف الحيلي صدر جدول را رها نمي‌کند، به واسطه‌ي دم مسيحايي «برانکو» است که عليپور متوسط را برمي‌کشد تا در قواره‌ي آقاي گلي ليگ قد علم کند. کمال کاميابي‌نيايي که ذخيره عزت کرامت بود و از «کاميابي» فاصله داشت به «کمال» مي‌رساند. از احياي «مسلمان» افت کرده و تراشيدن الماسي به نام «محمد انصاري* از بازيکن تستي ديگر نگوييم که تکرار مکررات است.

- در تيم ملي «کارلوس کي‌روش» هم از اين شعبده‌ها کم نديديم. نمونه‌اش امير بي گزند اين روزهاي پرسپوليس است؛ «وحيد اميري». روزي که کارلوس لباس مقدس را بر تنش پوشاند خيلي‌هايمان با ترديد و تشکيک نظاره مي‌کرديم تا آنقدر دويد و درخشيد که امروز تصور تيم ملي و پرسپوليس بدون اميري ناممکن است. «ترابي» هم يکي ديگر از کرامات شيخ ما بود. بازيکني که در باشگاهش هم مهره قابل اتکايي نبود، چشم کارلوس را گرفت و عاقبت جواهري شد که نظيرش را در لاماسيا بايد جست.

- کاش معلوم‌مان مي‌شد، اين اجنبي‌هاي تردست چه وردي مي‌خوانند و چه اکسيري دارند که از بازيکن معمولي سوپر استار استخراج مي‌کنند. در تاريخ ما کم نبودند بيگانگاني که از دانش‌شان بهره گرفتيم. در سال 1301 دکتر «ميلسپو» کارشناس مسائل مالي و اداري در رأس يک هيات مستشاري به ايران آمد و منشا خدمات ارزنده‌اي شد.. در سال 1921 که ميلسپو به ايران آمد، ايران مجموعاً 1000 مايل هم جاده مناسب براي حمل و نقل نداشت. اما در سال‌هاي مياني 1930 اين رقم به 14000 مايل رسيده بود، که اين پيشرفت نتيجه زحمات مهندساني بود که همراه ميلسپو به ايران آمده بودند.

- اگر تا ديروز تيم ملي و پرسپوليس تحت نظارت مربيان خارجي مشغول پوست‌اندازي و رشد و نمو بودند، امروز استقلال هم به اين قافله پيوسته است. تيم آبي‌پوش با جذب «شفر» يک بار براي هميشه سيکل معيوبِ مرفاوي، مظلومي، قلعه‌نويي را برهم زد. تيمي که در دستان «منصوريان» از ارائه بديهي‌ترين حرکات و نقشه‌ها عاجز مي‌نمود امروز از چنان تنوع تاکتيکي برخوردار است که مهارش از عهده‌ي تيم‌هاي ليگ برتري بر نمي‌‌آيد.

- در تيم امروز شفر بازيکنان بر سر جايشان قرار دارند و در بالاترين ظرفيتشان ايفاي نقش مي‌کنند. اگر «حسين حسيني» امروز رکورد کلين‌شيت ليگ برتر را ارتقا مي بخشد، راز و رمز آن را بايد در تفکرات پيرمرد مو سپيد ژرمن جست. اين همان حسيني بود که به واسطه‌ي کج سليقگي منصوريان به نيمکت زنجير شده بود و تا آستانه‌ي جدايي از تيم هم پيش رفت. طعنه‌آميز آنجاست که «کاوه رضايي» در يک فصل کامل فوتبالي زير دست مربي ايراني هفت گل به ثمر رساند و حالا در ليگ دشوار بلژيک با ده گل فقط در يک نيم فصل کفش طلا را هدف گرفته است.

- آيا وقت آن نشده است که چرخه‌ي نامبارک فوتبالمان را برهم زده و به جاي اسامي تکراري، بازيکنان مستعدمان در ليگ‌هاي مختلف و تمام رده‌هاي سني را به‌دست مربيان و معلمان کارآزموده بسپاريم و به علم روز دنيا مجهز کنيم؟ از سر اتفاق امروز به نام نامي «اميرکبير» آن يگانة روزگار تعلق دارد، کاش دار‌الفنون فوتبال هم سرانجام کلنگ ميخورد. آيا وقتش نشده است که فوتبالمان را سقف بشکافيم و طرحي نو دراندازيم؟


 سرويس ورزشي: 

قهر ياسين قاسمي و بازگشت از بوکان به تهران!

سرويس ورزشي:

ياسين قاسمي بازيکن چپ پا و خوبي که در ابتداي فصل جذب تيم نماينده استان در ليگ دو شده بود، لحظاتي قبل از شروع بازي اين تيم با سردار بوکان اردوي تيم را ترک و با قهر به تنهايي به تهران بازگشت بنا به گزارش خبرنگار ما اين در حالي است که تيم صنايع طلايي (هف) که فقط با چهارده بازيکن عازم بوکان شده بود قبل از شروع بازي ارنج تيم اعلام مي‌شود که نام ياسين قاسمي در ارنج نبوده است و اين بازيکن با ناراحتي هر چه تمام تيم را ترک مي‌کند، گفتني است که اين بازيکن تنها دفاع چپ تيم مي‌باشد که در تمرينات و بازي‌هاي دوستانه در اين پست به ميدان مي رود ولي در مسابقات به بازي گرفته نمي‌شود!

ارسلان مطهري به تراکتورسازي تبريز پيوست

سرويس ورزشي:

امير ارسلان مطهري فوتباليست خوب و ارزنده است. پس از جدايي از تيم پارس جنوبي جم به تيم تراکتورسازي تبريز پيوست و در بازي اين تيم با نفت تهران هم در دقايق پاياني وارد زمين شد. براي امير ارسلان مطهري آرزوي موفقيت داريم.

قضاوت داوران شاهرودي در ليگ دسته دو بسکتبال

سرويس ورزشي:

کوروش بخش عرب (داور ) مجتبي پيشداديان ( منشي) در ديدار ليگ دو بسکتبال کشور قضاوت کردند. اين دو داور شاهرودي ديروز در قم قاضي ديدار دو تيم خليج فارس قم با هيات بسکتبال زنجان بودند.

اجراي المپياد ورزشي درون مدرسه‌اي

در صددرصد مدارس روستايي شهرستان سمنان

سرويس ورزشي:

المپياد ورزشي در آخرين ايستگاه خود در مدرسه مسلم بن عقيل به اجرا درآمد.

در اين مراسم رضايي مديريت آموزش و پرورش، طالب بيدختي عضو شوراي شهرسمنان، حسنان معاون پرورشي و تربيت بدني، قاسمي مسول تربيت بدني، باطبي و بيات نمايندگان آموزش ابتدايي اداره کل، پروري و عابدي از کارشناسان اداره شهرستان، خورشيدي قهرمان رشته دووميداني، اصغري و خيرالدين شورا و دهيار روستاي اعلاء، سلماني و پورفخار از خيرين، جمعي از پيشکسوتان ورزشي و والدين و.... حضور داشتند.

مشعل المپياد توسط رضايي مدير آموزش و پرورش شهرستان و طالب بيدختي عضو شوراي شهر سمنان شعله ور شده و تحويل قهرمان ارزنده استات و کشور آقاي خورشيدي شد.

در اين مراسم دانش‌آموزان در دو بخش دختران و پسران رژه بسيار زيبايي را به نمايش گذاشته و تيم ورزشي پسران با حرکات چوب‌زني بسيار زيبا ديگران را شوق آوردند.

در اين المپياد از خيرين عزيزي که در پوياي اين آموزشگاه نقش داشتند توسط مديريت آموزش و پرورش شهرستان سمنان و مهمان ارزنده تقدير به‌عمل آمد.

در پايان از کميته برگزاري المپياد ورزشي خانم محمودي مديريت آموزشگاه و اقاي طالب بيدختي معلم تربيت بدني از سوي تربيت بدني آموزش و پرورش شهرستان سمنان تقدير شد و تجهيزات ورزشي نيز به اين آموزشگاه اهدا شد.

جلسه هم انديشي معاونت تربيت بدني

و سلامت اداره کل آموزش و پرورش با

اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان

سرويس ورزشي:

جلسه هم‌انديشي معاونت تربيت بدني و سلامت اداره کل آموزش و پرورش با اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد. در اين نشست صميمانه پيرامون استعداديابي ورزشي دانش‌آموزان، مسابقات ورزشي دانش‌آموزان و المپياد همگاني در دهه مبارک فجر بحث و تبادل‌نظر شد.

رضا هروي سرپرست محترم هيات

نجات غريق و غواصي

سرويس ورزشي:

رضا هروي سرپرست محترم هيات نجات غريق و غواصي شد هروي مدت‌ها به عنوان رئيس هيات فوتبال شهرستان دامغان مشغول به کار بود، ولي بعد از مدت‌ها کار از سمت خود به دليل مشکلات زياد استعفاي داد.به هر حال براي رضا هروي عزيز آرزوي موفقيت در سمت جديد را داريم.