تاریخ 1396/10/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4662 برو جستجو جستجوی پیشرفته   سپاهان قهرمان مسابقات فوتبال شهرستان سمنان شد 

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌هاي شهرستان سمنان با قهرماني تيم سپاهان به پايان رسيد. اين مسابقات به صورت رفت و برگشت به همت زحمتکشان هيات فوتبال شهرستان برگزار و شاگردان رضا پهلواني موفق شدند با کسب هفت پيروزي و سه تساوي و بدون شکست با اقتدار بر سکوي نخست تکيه زده و با کسب اين مقام به عنوان نماينده استان به ليگ يک فوتبال استان براي فصل راه پيدا کند. اين تيم در ديدار پاياني در مقابل تيم رايحه وصال سه بر سه متوقف شد.

گل‌هاي اين تيم راعلي اسماعيلي، سيدمحمدخاتمي و ايمان خداشناس گلزني کردند.

* اسامي بازيکنان تيم سپاهان:

مرتضي دادا

* بازيکنان تيم سپاهان در فصل 1396 ليگ سمنان

- دروازه‌بان:

صابر صادقيان- آرين برون- ابوالفضل باقري

- دفاع:

ابراهيم شاه‌محمدي- رضا عليزاده- مجتبي کرم‌الدين- جواد مرادي- سيامک گل‌هاشم- حسن محمدي-مهران نقاشيان

- هافبک

رضا پهلوانيان- فرهاد پهلوانيان- سيدمحمد خاتمي- اميد صفايي- ايمان خداشناس- محمدرضا جلالي-حسن کليچ- محمد رامه

- مهاجم

عليرضا محمديانفر- علي اسماعيلي

- کادر فني:

- سرمربي: رضا پهلوانيان

- سرپرست: مالک پازوکي

- تدارکات: محمدعلي مداح


 صنايع طلايي و کسب ششمين باخت متوالي! 

سرويس ورزشي:

تيم فوتبال صنايع طلايي سمنان روز چهارشنبه هفته گذشته در هفته پانزدهم مسابقات فوتبال ليگ دسته دو کشور در گچساران به مصاف تيم نفت و گاز اين شهر رفت و در پايان نتيجه را با حساب يک‌ بر صفر به حريف واگذار کرد، تا ششمين باخت متوالي را تجربه نمايد و روزهاي سخت و دشواري را پشت سر بگذارد، تنها گل اين بازي را سعيد کاظمي به ثمر رساند.

براي تيم صنايع طلايي اين نفرات به ميدان رفتند

هادي زرين ساعد- محسن تيموري- علي فرجي- محمدرضا شفيعي- مجيد قشقايي- مرتضي اکتيجي- سجاد دائمي- بهرام دباغ- شهرام عبادزاده- مجتبي فخاري- اميد رضايي

* جدول رده‌بندي:

با توجه به کسر شش امتياز از تيم استقلال اهواز


 علي طوفانيان به‌طور رسمي سرمربي صنايع طلايي سمنان شدشخصيت مربيان بومي به بازي گرفته شد! 

سرويس ورزشي:

علي طوفانيان که با رشيد مظاهري به عنوان کمک به تيم صنايع طلايي آمده بود، بعد از رفتن مظاهري و حضور چند هفته‌اي بالاخره از سوي مدير عامل باشگاه به عنوان سرمربي به بازيکنان تيم معرفي شد. اين مربي کرجي به جز مسايل فني در جذب کمک مالي نيز مساعدت‌هاي خوبي به باشگاه داشته است. ضمن اينکه حسين شيري بازيكن سابق ذوب‌آهن اصفهان و داماش گيلان به عنوان مربي به كادرفني صنايع طلايي سمنان پيوست. مربي گلرهاي اين باشگاه نيز بر عهده رضا خلخالي است. ضمن اينکه مرتضي دهرويه و عليرضا باغبان مربيان بومي اين باشگاه که ديگر در کنار تيم نيستند و وضعيت آنها هنوز مشخص نشده است برگه فسخ آنها به دليل عدم پرداخت مبلغ قرارداد هنوز ثبت نشده است و بنا بر شنيده‌ها در برگه قرارداد آنها شيطنت خاصي هم انجام شده است که هيچ مقام مسئول در هيات و باشگاه پاسخ مناسبي ارايه نمي‌دهند.


 سرويس ورزشي: 

اعلام شرايط تهيه بليت بازي‌هاي

تيم ملي فوتبال ايران در جام ‌جهاني

سرويس ورزشي:

فدراسيون فوتبال ايران در خصوص فروش بليت‌هاي جام جهاني 2018 روسيه اطلاعيه‌اي را صادر کرد.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، شرايط ثبت‌نام و فروش بليت بازي‌هاي ايران در جام جهاني روسيه اعلام شد.

در اين اطلاعيه امده است:

?بدينوسيله به استحضار مشتاقان و هواداران فوتبال مي‌رساند که با توجه به قرارداد ثبت‌نام و فروش بليت‌هاي جام جهاني مابين فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) و فدراسيون فوتبال ايران و الزامات قانوني و مقررات مندرج در اين قرارداد فدراسيون فوتبال ايران تنهاد نهاد رسمي در ايران خواهد بود که مي‌تواند اقدام به ثبت‌نام و فروش بليت بازي‌هاي تيم ملي ايران در جام جهاني 2018 روسيه به هواداران و تماشاگران ايراني نمايد.

لذا علاقه‌مندان مي‌توانند جهت ثبت‌نام و تهيه بليت بازي‌هاي تيم ملي در جام جهاني از ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ 9 ديماه 96 تا ساعت 14 روز پنج‌شنبه مورخ 28 دي 96 از طريق پرتال سامانه ثبت‌نام بليت‌هاي جام جهاني در وب سايت فدراسيون فوتبال به آدرس http://ffiri.ir مراجعه نمايند.

اولين نشست خانوادگي کميته هاپکيدو استان

سرويس ورزشي:

اولين نشست خانوادگي کميته هاپکيدو W.H.C استان با موضوع نقش ورزش ومربي و تاثيرات آن بر تربيت نونهالان و نوجوانان در سمنان برگزار شد و خانواده‌ها آموزش‌هاي لازم را ديدند.

دکتر نوروزي در هيات رئيسه

هيات واليبال استان سمنان

سرويس ورزشي:

طي حكمي از سوي مدير اداره ورزش و جوانان استان سمنان دکتر غلامرضا نوروزي (رياست محترم فدراسيون پزشکي ورزشي جمهوري اسلامي ايران) به سمت عضو هيات رئيسه هيات واليبال استان سمنان منصوب شدند.

دو عنوان کشوري براي ورزشکاران

باستاني استان سمنان

سرويس ورزشي:

مسابقات کشوري ورزش زورخانه اي در شهر رشت مرکز استان گيلان برگزار شد و دو ورزشکار از استات سمنات موفق به کسب عنوان به شرح زير شدند.

- مقام دوم در رشته سنگ رده‌سني 41 تا 50 سال: رضا ابراهيمي از بسطام

- مقام سوم رشته کباده در رده سني‌رده سني 41 تا 50 سال: رضا درويشان از شاهرود

محمد حسين خاوري

در اردوي تيم ملي

فوتسال جوانان کشور

سرويس ورزشي:

اردوي تيم ملي فوتسال جوانان کشور به مدت دو روز از چهارم تا ششم دي‌ماه در کمپ تيم ملي فوتسال برگزار شد در اين اردو محمدحسين خاوري گلر باشگاه پديده شاهرود نيز حضور داشت که براي وي آرزوي موفقيت داريم.

تسليت به رئيس هيات فوتبال شهرستان سمنان

سرويس ورزشي:

مشيت الهي بـر ايـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگي را خـزانـي ماتم زده بـه انتظار بنشيند و اين، بارزترين تفسير فلسفـه آفـرينش درفـراخـناي بـي کران هـستي و يـگانه راز جـاودانگي اوسـت.

درگذشت مادر خانم گراميتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده برايشان از درگاه خداوند متعال مغفرت، براي شما و ساير بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل خواهانيم.