تاریخ 1390/12/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3043 برو جستجو جستجوی پیشرفته   کاهش 40 درصدي دستگيري ها در شب چهارشنبه آخر سال در استان سمنان 

سرويس حوادث:
فرمانده انتظامي استان سمنان با اعلام کاهش 40 درصدي دستگيري ها در شب چهارشنبه آخر سال در اين استان، از همکاري صميمانه مردم با پليس قدرداني کرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سرهنگ پاسدار محمد رضا ميرزايي شرايط شب چهارشنبه آخر سال در سطح استان سمنان را آرام توصيف کرد و گفت: 78 نفر در استان شب چهارشنبه دستگير شدند که 17 نفر از آنان به مراجع قضايي معرفي و مابقي با اخذ تعهد آزاد شدند.
ميرزايي اظهار داشت: مجموع دستگيري ها در شب چهارشنبه آخر سال در سطح استان سمنان نسبت به سال گذشته 40 درصد کاهش داشته است.
وي از کشف 8 کيلو و 500 گرم اکليل و سرنج در استان نيز خبر داد و گفت: يک هزار و 806 عدد مواد محترقه غير مجاز نيز شب چهارشنبه کشف و ضبط شده است.
فرمانده انتظامي استان سمنان در پايان با قدرداني از همکاري صميمانه مردم با پليس و رعايت نکات ايمني به اندک متخلفاني که به هيچ وجه حاضر به رعايت قوانين و مقررات و توجه به خواسته هاي پليس نيستند، هشدار داد: پليس برابر وظيفه ذاتي خود با اين عده با قاطعيت برخورد مي کند و اجازه نمي دهد هنجارشکنان آسايش و آرامش مردم را برهم بزنند.


 13 مجروح در آتش بازي هاي چهارشنبه سوري سال 90 

سرويس حوادث:
آتش بازي هاي سه شنبه شب (چهارشنبه سوري) در استان سمنان 13 مجروح برجا گذاشت.
در انفجاري که هنگام ساخت مواد محترقه در روبه روي سراي سالمندان در خيابان محب شاهدين سمنان رخ داد متاسفانه 4 نفر از جوانان سمناني صدمه و آسيب ديدند.
برخي از مجروحان فوق به جهت شدت ضربات وارده به بيمارستان هاي تهران منتقل شدند.


 تصادف مرگبار پيکان و پرايد ها 

رييس مرکزفرماندهي و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا از مرگ 28 نفر بر اثر وقوه 22 فقره تصادف در  جاده هاي کشور در 48 ساعت گذشته خبر داد. سرهنگ رضا سلبي در گفت وگو با ايسنا، در اين باره گفت: در 48 ساعت گذشته 97 تصادف در جاده هاي کشور به وقوع پيوست که 22 مورد آن منجر به مرگ 28 تن و 75 مورد آن نيز منجر به زخمي شدن 127 تن از شهروندان شد. رييس مرکز فرماندهي و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا همچنين از وقوع يک فقره تصادف زنجيره اي در استان مازندران خبر داد و گفت: برخورد هشت وسيله نقليه در ساعت 20:6 صبح ديروز در محور قائم شهر محدوده بازار ماهي فروشان سبب وارد شدن خسارت به يک دستگاه کاميون ايويکو، دو دستگاه وانت مزدا، يک سواري سمند، يک  سواري پرايد، دو دستگاه سواري نيسان و يک دستگاه سواري پرايد و نيز مجروحيت يک تن شده است. وي علت وقوع اين حادثه را توجه نکردن به جلو از جانب راننده کاميون ايويکو اعلام کرد. سلبي همچنين با اعلام خبر وقوع تصادف ميان يک دستگاه سواري پيکان و دو دستگاه پرايد، به ايسنا گفت: بر اثر وقوع اين حادثه که در نخستين ساعات بامداد روز گذشته در شهر شيراز به وقوع پيوست يک نفر کشته و پنج تن ديگر مجروح شده اند. به گفته رييس مرکز فرماندهي و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا، علت اين حادثه ناتواني در کنترل وسيله نقليه از سوي راننده پيکان اعلام شده است.