تاریخ 1396/06/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4572 برو جستجو جستجوی پیشرفته   درخشش ووشوکاران گرمساري درمسابقات ووشو قهرماني کشور  

سرويس ورزشي:

مسابقات ووشو قهرماني کشور آقايان سبک وينگ چون به مدت دوروز 8 الي 9 شهريور 96 در تهران بزرگ برگزار شد.

تيم ووشو شهرستان گرمساربه نمايندگي ازهيات ووشو استان توانست، مدال‌هاي رنگارنگي در رده‌سني بزرگسالان کسب نمايد.

آقاي محمدفرجي در بخش سلاح سرد اسکريما دروزن 70 مدال طلا کشوري

آقاي پرويز محمدي در بخش سلاح سرد اسکريما دروزن 90 مدال طلا کشوري و در بخش ساندا مدال برنز کشوري

آقاي اسدا... يزدي در بخش سلاح سرد اسکريما مدال نقره کشوري

هدايت مربيگري تيم به عهده استاد غلامرضا گلي، رئيس هيات ووشو شهرستان گرمسار بود.


 گرمسار قهرمان مسابقات نونهالان واليبال استان سمنان 

سرويس ورزشي:

مسابقات واليبال نونهالان استان سمنان با قهرماني شهرستان گرمسار به پايان رسيد و تيم‌هاي سمنان و اميرآباد مقام‌هاي دوم و سوم مسابقات را کسب کردند.

تيم‌هاي گرمسار و سمنان به‌عنوان نماينده استان در مسابقات قهرماني کشور که در شهريور ماه در زنجان برگزار خواهد شد، انتخاب شدند.

رده‌بندي: اميرآباد 3- دامغان 1

فينال: گرمسار 3- سمنان 2


 درخشش يکي از کارکنان شرکت برق منطقه‌اي سمنان در مسابقات جودو کشوري 

سرويس ورزشي:

در ششمين دوره رقابت‌هاي قهرماني پيشکسوتان کشور که با حضور جمع کثيري از پيشکسوتان و 300 جودو کار در 6 رده‌سني در تهران برگزار گرديد، جعفر آشوري از کارکنان شرکت برق منطقه‌اي سمنان در رده‌سني 34 -30 در وزن منهاي 81 کيلوگرم موفق به کسب مقام دوم کشوري در اين رقابت‌ها شد.

جعفر آشوري که به عنوان اپراتور امور انتقال شرق در معاونت بهره‌برداري شرکت برق منطقه‌اي سمنان مشغول به کار مي‌باشد، از سال 73 تا کنون در رشته جودو فعاليت داشته و موفق به کسب عناوين مختلف رشته جودو در سطوح شهرستاني تا کشوري گرديده است.

از فعاليت‌هاي ورزشي وي مي‌توان دريافت دان 3 و دان 2 دفاع شخصي و مدرک مربيگري دفاع شخصي وکمک مربي باشگاه جودو را بيان نمود.


 شاهرودي‌ها نقش مهمي درنايب قهرماني خطوط لوله و مخابرات نفت ايران داشتند 

سرويس ورزشي:

تيم کشتي شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران توانست در سيزدهمين دوره مسابقات فرزندان ذکور پالايش و پخش شرکت ملي نفت با درخشش کشتي‌گيران شاهرودي خود، سکوي دوم را تصاحب نمايد.

به گزارش روابط عمومي شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران- منطقه شمال‌شرق؛ در اين دوره از مسابقات، تيم منتخب اين شرکت ازحضور دو برادر کشتي‌گير شاهرودي (منطقه شمالشرق) امير و رسول عرب احمدي در اوزان 66 و 74 کيلوگرم رشته فرنگي بهرمند مي‌برد.امير عرب احمدي کشتي گيروزن 66 کيلوگرم در قرعه اول خود با بد‌شانسي روبرو شد و با کشتي‌گير کرمانشاهي قهرمان دوره قبل پنجه در پنجه شد که با کشتي فني خود توانست، در همان دقيقه اول، دوش حريف خود را بر خاک رسانده و ضربه فني کند و تا کشتي فينال کار سختي را پيش رو نداشت و طبق پيش‌بيني‌ها توانست به فينال برسد.

اما در فينال با کشتي‌گير آباداني رودر رو شد؛ در حالي که شش بر دو کشتي را پيش بود در عين نا باوري 15 بر 12 کشتي را واگذر و به نايب قهرماني بسنده کرد.

اما رسول عرب احمدي کشتي‌گير74 کيلوگرم تيم منتخب خطوط لوله و مخابرات نفت ايران که يکي از اميدهاي قهرماني اين دوره از مسابقات بود، متاسفانه با مصدوميت روبرو شده و در بازي اول مغلوب حريف بندر‌عباسي خود گرديد.

رسول عرب احمدي در شانس مجدد قدرت خود را بر رخ حريفان کشيد و تمامي حريفان را مغلوب و اسير تکنيک خود کرد و در انتها و درکمال ناباوري مربيان به جايگاه سومي بسنده و مدال برنز را بر گردن آويخت.


 نفرات برتر مسابقات دو استقامت باشگاه دووميداني ايران زمين 

سرويس ورزشي:

برگزاري مسابقه دو استقامت به مناسبت هفته ولايت (10 شهريور استان سمنان) به ميزباني باشگاه دووميداني ايران زمين برگزار شد و نفرات زير در قسمت‌هاي مختلف عناوين اول تا سوم را کسب کردند.

* رده بزرگسالان:

رضا بهزادي- احمد بيرانوند- سيد‌علي نبوي

* رده نوجوانان:

محمد‌مهدي سلطانزاده - سعيد رشيدي- محمدرضا خورشيدي

* رده بانوان:

عصمت کاراي- زهره يوردخاني- مريم ابراهيم‌زاده


 صعود فوتبال ساحلي ايران به رده دوم جهان 

تيم ملي فوتبال ساحلي در اتفاقي تاريخي توانست رده دوم جهان را از آن خود کند. به گزارش ايسنا، در آخرين رده‌بندي تيم‌هاي ملي فوتبال ساحلي، ايران توانست براي نخستين بار به رده دوم جهان صعود کند. تاکنون هيچ کدام از تيم‌هاي ورزشي ايران موفق به کسب چنين جايگاهي در سطح جهاني نشده‌اند. تيم ملي ايران پايين‌تر از برزيل و بالاتر از پرتغال و تاهيتي در اين رده‌بندي قرار گرفته است. روند صعودي ايران در رنکينگ فدراسيون جهاني پس از کسب رتبه سوم جام جهاني فوتبال ساحلي آغاز شد.

جدول رده‌بندي پنج تيم برتر جهان:

1- برزيل، 4563 امتياز

2- ايران، 3081 امتياز

3- پرتغال، 3063 امتياز

4- تاهيتي، 2631 امتياز

5- روسيه، 2538 امتياز

تيم‌هاي ايتاليا، سوئيس، پاراگوئه، ژاپن و امارات به ترتيب ششم تا دهم هستند.


 سرويس ورزشي: 

محمدرضا صميمي مقدم مدير عامل

باشگاه صنايع طلايي سمنان شد

سرويس ورزشي:

پس از چند جلسه فشرده و طولاني در محل هيات فوتبال استان سمنان محمدرضا صميمي مقدم مديرعامل باشگاه صنايع طلايي سمنان شد و قرار شد تا اين تيم به عنوان نماينده استان در ليگ دو کشور در فصل جاري شرکت نمايد. به همين منظورعلي رضا علي رئيس هيات فوتبال استان سمنان گفت: بعد از اعلام کناره گيري باشگاه هف و فرصت بسيار اندک باقي مانده تا شروع مسابقات ليگ دو کشور پس از مذاکره با چندين باشگاه و برخي نهادها و عدم پذيرش اين عزيزان بالاخره تصميم گرفته شد، تا باشگاه صنايع طلايي شرکت نمايد، اما محمدرضا صفايي مقدم ضمن ابراز خوشحالي از حضور در سمنان با داشتن مردمان اخلاق مدار گفت تمام تلاش خود را به کار خواهيم بست، تا در اين زمان باقي مانده تيمي منسجم و قوي را وارد مسابقات نماييم. وي همچنين بيان کرد از همين امروز کار را به صورت جدي آغاز کرده و خيلي زود کادر فني را معرفي خواهيم کرد و براي خوشحالي مردم استان بايد بگويم قطعا در کادر فني از مربيان و همچنين بازيکنان بومي استفاده و با تمام توان تلاش خود را براي سربلندي نام سمنان به کار خواهيم بست

گفتني است: محمدرضا صميمي مقدم سابقه معاونت باشگاه فرهنگي، ورزشي سايپا، قهرمان بوکس و مربي تيم منتخب البرز را در کارنامه ورزشي خود دارد.

حضور قهرمانان و ورزشکاران جوان و

نوجوان انجمن اواسپرت استان سمنان

دراجراي نمايش «خود بري»

سرويس ورزشي:

نايب رئيس هيات رزمي شهرستان شاهرود از حضور 50 نفر از ورزشکاران جوان و نوجوان پسر و دختر انجمن اواسپرت اين شهرستان در اجراي نمايش خود بري در تالار بهمن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شاهرود خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شاهرود، خانم صادقي گفت: هدف از حضور ورزشکاران جوان در برنامه‌هاي فرهنگي و هنري آشنايي با فعاليت‌هاي هنري مي‌باشد.

وي افزود: از سوي ديگر حضور دربرنامه‌هاي هنري بخصوص اجراهاي نمايش باعث دلگرمي و تشويق هنرمندان دراجراهايشان خواهد گرديد.

نمايش خودبري با موضوع اجتماعي کاري از گروه تئاترآزمايش به کارگرداني محمد‌رضا عربيارمحمدي ازسه شنبه 7 شهريورماه به روي صحنه رفته است.

بازيگران، کاظم طبسي، پونه وليان رامين خداوردي، پرينا عزيزي و محمد‌حسين عابدي در اين نمايش به ايفاي نقش مي‌پردازند.

اين نمايش از 7 لغايت 9 شهريور ماه از ساعت 30/18 تا 30/19، 30/20 تا 30/21 در دوسانس در سالن آمفي تئاتر مجتمع فرهنگي، هنري مهر براي علاقمندان به هنر نمايش اجرا مي‌‌گردد.

انتصاب دبير کميته ورزش شرکت

توزيع برق استان سمنان

سرويس ورزشي:

بر اساس ابلاغ رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان، دبير کميته ورزش اين شرکت منصوب شد.

طي حکم صادره از سوي مهندس سيد محمد موسوي زاده مديرعامل شرکت توزيع برق استان، "محمدرضا رحيميان فر" کارشناس بودجه و بررسي‌هاي اقتصادي اين شرکت به عنوان دبير کميته ورزش منصوب تا بر اساس بخشنامه‌ها و دستور‌العمل‌هاي مربوطه نسبت به انجام شايسته ي وظايف محوله در اين بخش فعاليت نمايد.

يادآور مي‌شود: محمد رضا رحيميان فر به عنوان يکي از فعالان ورزشي استان، داراي مدرک تحصيلي فوق ليسانس مديريت صنعتي و مدرک مربي گري درجه يک واليبال مي باشد و فعاليت‌هايي نظير مربي تيم واليبال نوجوانان، جوانان و اميد شهرستان و استان و تيم‌هاي مختلف ورزشي، به عنوان مختصري از سوابق اين ورزشکار برجسته است.

برگزاري اردوي تيم ملي‌هاکي جهت آمادگي

و حضور در جام جهاني 2018 برلين

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي فدراسيون‌هاکي، اولين مرحله اردوي تيم ملي‌هاکي آقايان جهت آمادگي و حضور شايسته در جام جهاني 2018 برلين از 11 لغايت 18 شهريور ماه با حضور 22 ورزشکار زير نظر آقايان اسفنديار صفايي (سرمربي)? ابوالفضل يوسفي و مسعود بهلولي( مربي) در استان سمنان شهرستان مهديشهر برگزار مي‌گردد.

جام جهاني 2018 برلين بهمن ماه 1396 برگزار خواهد شد. از مهديشهر اقايان عباس ارويي، امير ارويي، حميد نورانيان، مرتضي بينايي در اين اردو شرکت مي‌کنند.

حسين بيطرف فاتح مسابقات شطرنج شاهوار شاهرود

سرويس ورزشي

مسابقه شطرنج جام شاهوار شاهرود (گراميداشت عيد سعيد قربان) با قهرماني حسين بيطرف از گرمسار به پايان رسيد.

در پايان اين مسابقات که با شرکت 21 نفر از شهرهاي گرگان، گرمسار، سمنان، دامغان و شاهرود در 7 دور به روش سوئيسي برگزار گرديد. حسين بيطرف از شهرستان گرمسار قهرمان شد.

لازم به ذکر است که اين مسابقات به سرداوري آقاي مسعود خراسانيان و داوري خانم مهديه صدرا برگزار گرديد.