تاریخ 1396/01/28 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4458 برو جستجو جستجوی پیشرفته   حوادث رانندگي در جاده‌هاي سمنان يک کشته و چهار مصدوم داشت 

سرويس حوادث:

رئيس پليس راه استان سمنان گفت: تصادف 2 دستگاه خودروي سواري در محور سرخه به آرادان روز جمعه بيست و پنجم فرودين 96 يک کشته و چهار مجروح برجا گذاشت.

سرهنگ حسن خسروجردي افزود: ساعت 15 و31 دقيقه روز جمعه 25 فروردين 96 يک فقره سانحه رانندگي در جاده سرخه- آرادان در محور اصلي تهران- مشهد به مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 گزارش شد که يک کشته و چهار مجروح داشت.

وي با بيان اين که مصدومان اين تصادف توسط امدادگران به بيمارستان منتقل شدند، بي‌توجهي راننده به جلو را علت وقوع اين سانحه اعلام کرد و خاطرنشان کرد: بي‌توجهي به جلو از جمله مهم‌ترين عوامل بروز سوانح رانندگي به ويژه در جاده‌هاي کويري استان سمنان به شمار مي‌آيد.

رئيس پليس‌راه استان سمنان اضافه کرد: سه فقره سانحه جرحي نيز در 2 روز گذشته در جاده‌هاي استان رخ داد که هشت مجروح برجاي گذاشته است.

پليس‌راه استان سمنان با 40 دوربين سرعت سنج ثابت، بر تردد خودروها در محورهاي ارتباطي استان نظارت دارد.

 


 10 مورد حادثه و حريق در چند روز گذشته 

سرويس حوادث:

مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان گفت: در چند روز گذشته آتش‌نشاني سمنان به 10 مورد حادثه که به سامانه 125 اين سازمان اعلام شده بود خدمات‌رساني کردند. به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، سعيد اسمعيل پور گفت: در سه روز گذشته 204 مورد تماس با سامانه 125 آتش‌نشاني سمنان گرفته شده که از ميان اين تماس‌ها تنها 10 مورد آن عملياتي شده است که اتش‌نشانان اين سازمان در ساعات مختلف از شبانه‌روز به کمک همشهريان سمناني شتافتند و امداد‌رساني کردند. وي در تشريح نوع حادثه‌ها عنوان کرد: در مجموع 10 حادثه اتفاق افتاده در 72 ساعت گذشته 3 مورد مربوطه به حريق ضايعات، 3 مورد محبوسي در کابين آسانسور، و 3 مورد (گير کردن حلقه در انگشتان دست، گرفتن حيوانات موذي (گربه) و حريق خودرو) و يک مورد مربوط به ايمن‌سازي در حوزه پيشگيري بوده است که در سطح شهر توسط آتش‌نشانان پوشش داده شده است.