تاریخ 1395/06/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4302 برو جستجو جستجوی پیشرفته   تيم کشتي آزاد جوانان سمنان قهرمان استان شد 

سرويس ورزشي:

يک‌دوره مسابقات کشتي در دو رشته آزاد و فرنگي انتخابي رده‌سني جوانان استان در بخش ‌ايوانکي شهرستان گرمسار برگزار شد. در رشته آزاد تيم سمنان با اقتدار بر سکوي قهرماني ‌ايستاد و تيم‌هاي شاهرود و گرمسار به ترتيب دوم و سوم شدند در رشته فرنگي نيز تيم مهديشهر اول و تيم‌هاي دامغان و سمنان دوم و سوم شدند. عظيم همتي سرمربي تيم کشتي سمنان در گفتگو با سرويس ورزشي روزنامه، گفت: خوشبختانه تمام تيم‌هاي شرکت‌کننده از نظر سطح فني کيفيت خوبي داشتند و ‌آينده درخشاني در انتظار آنها خواهد بود، فقط اميدواريم مسئولين نگاه ويژه‌اي به‌ اين رشته ورزشي که جايگاه پهلوانان و نام‌آوران در جهان و آسيا مي‌باشد، داشته باشند. وي افزود: ميزباني بسيار عالي ‌ايوانکي که زحمات زيادي را متحمل شدند، تقدير و تشکر را دارم.


 تمرينات نماينده واليبال دامغان از امروز آغاز مي‌شود  

سرويس ورزشي:

داوود مقبلي سرمربي تيم دسته يکي واليبال دامغان گفت: تمرينات‌ اين تيم از شنبه آغاز مي‌شود.

داوود مقبلي بازيکن اسبق تيم ملي واليبال و سرمربي حال حاضر نماينده دامغان در رقابت‌هاي ليگ دسته اول کشور، در مصاحبه اختصاصي با ما با اشاره به شايعات مطرح شده درباره رفتن متين از دامغان گفت: واليبال دامغان امسال نيز در ليگ دسته اول تيم‌داري مي‌کند، اما با نام متين شرکت نمي‌کند بلکه با نام نيروگاه برق دامغان در رقابت‌هاي ليگ دسته اول واليبال کشور حاضر مي‌شود.

سرمربي نماينده دامغان در ليگ دسته اول واليبال کشور با اشاره به شروع تمرينات‌ اين تيم از روز شنبه ادامه داد: تمرينات نماينده دامغان با حضور بازيکناني از فصل گذشته و بازيکنان جديدي که باشگاه با توجه به شرايط مالي خود قصد جذب آن‌ها را دارد از شنبه پيگيري مي‌شود.

وي با اشاره به‌اينکه تمام تلاش مسئولان واليبال دامغان مبني بر استفاده کردن از بازيکنان هم استاني در ‌اين تيم است، افزود: براي فصل جديد ليگ دسته اول 3-4 بازيکن خوب هم استاني شاغل در ليگ‌هاي واليبال مدنظر داريم که در صورت توافق با آن‌ها ‌اين بازيکنان هم استاني به تيم نيروگاه برق دامغان مي‌پيوندند.

مقبلي افزود: آينده واليبال استان با توجه به راه‌اندازي بحث استعداديابي واليبال در استان‌ آينده خوبي است و قطعا در چند سال ‌آينده شاهد رشد چشم‌گير ‌اين رشته ورزشي در استان خواهيم بود.

وي در پايان تصريح کرد:هم اکنون در شهرستان دامغان قريب به 500 بازيکن در حال فعاليت در ‌اين رشته ورزشي هستند و واليبال استان برنامه‌ريزي‌هاي خوبي را جهت استفاده از ‌اين بازيکنان با توجه به حضور تيم دسته يکي در‌ اين شهرستان کرده است و احتمالا چندين بازيکن‌ آينده‌دار نوجوان استان نيز در کنار ‌اين تيم دسته يکي به تمرينات در کنار بزرگسالان مي‌پردازند.تيم واليبال دسته يکي دامغان سال گذشته با نام متين در رقابت‌هاي ليگ دسته يک کشور شرکت کرد و عملکرد نسبتا خوبي را با صعود به پلي‌آف رقابت‌ها در اولين حضور خود در ليگ دسته يک کشور به نمايش گذاشت.


 تساوي سرخآبي ها در شهرآورد 83
  پرسپوليس دوم ماند، استقلال يک پله صعود کرد 

تساوي سرخآبي هاي پايتخت در هشتاد و سومين شهرآورد فوتبال تيم پرسپوليس را 12 امتيازي و هم امتياز با تراکتورسازي صدرنشين کرد اما به دليل تفاضل گل کمتر اين تيم در رده دوم باقي ماند اما موقتا يک پله صعود براي آبي پوشان تهراني در جدول به همراه داشت. به گزارش ايرنا، دو تيم استقلال و پرسپوليس تهران درحالي از ساعت 17 ديروز (جمعه 26 شهريورماه) در چارچوب هفته ششم رقابت هاي ليگ برتر در ورزشگاه آزادي تهران به مصاف يکديگر رفتند و در نهايت اين ديدار با تساوي بدون گل به پايان رسيد.با اين تساوي پرسپوليس از شش ديدار صاحب 12 امتياز شد ولي به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتورسازي در رده دوم ايستاد. استقلال نيز که تا پيش از اين ديدار 3 امتيازي بود 4 امتيازي شد.عليرضا فغاني که فينال فوتبال بازي هاي المپيک را به تازگي قضاوت کرده است، داوري اين ديدار را برعهده داشت و رضا سخندان، محمدرضا منصوري کمک داوران وي بودند. بيژن حيدري داور چهارم اين بازي و وظيفه نظارت آن نيز برعهده فريدون اصفهانيان رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال بود.

شرح نيمه اول

پرسپوليس بازي را طوفاني شروع کرد و سانتر مسلمان از جناح چپ موقعيت مناسبي را براي سرخپوشان به وجود آورد اما اين سانتر نتيجه اي براي سرخپوشان در برنداشت.اين براي اولين بار در تاريخ شهرآورد است که يک تيم از دو تيم بدون آنکه بردي را در قبل از رقابت ها داشته باشد پاي به ميدان مي گذارد. عليرضا منصوريان و بازيکنان استقلال از اين نظر تحت فشار شديد قرار دارند.در دقيقه هفتم کاوه رضايي مي توانست از روي يک ضربه کاشته دروازه پرسپوليس را گشوده و سومين گل فصل خود را به ثمر برساند ولي عليرضا بيرانوند با واکنشي تماشايي اين ضربه سرکش را مهار کرد.اميد ابراهيمي در دقيقه 13 به دليل خطا بر روي بازيکن پرسپوليس و اعتراض به تصميم داور اولين بازيکني نام گرفت که در اين ديدار کارت زرد دريافت کرد.در بيست دقيقه اول نيمه اول دو تيم بيشتر به ارزيابي يکديگر پرداخته و توپ بيشتر در ميانه ميدان به گردش درآمد. هرچند دو تيم موقعيت هاي خوبي را بدست آوردند اما هيچ يک از اين موقعيت ها نتيجه اي را براي سرخآبي ها به همراه نداشت.در دقيقه 22 عليرضا فغاني به دليل اعتراض علي عليپور دومين کارت زرد اين ديدار را به اين بازيکن پرسپوليس نشان داد.در دقيقه 24 خطاي بازيکنان استقلال بر روي مهدي طارمي موقعيت بسيار مناسبي را از روي خط محوطه 18 قدم براي سرخپوشان ايجاد کرد. ضربه محسن مسلمان با خط دفاعي استقلال برخورد کرد و مهدي طارمي از يک متري دروازه آبي پوشان نتوانست دروازه سيدمهدي رحمتي را بازکند.در دقيقه 32 جانواريو مدافع استقلال پشت محوطه جريمه بار ديگر بر روي مهدي طارمي مرتکب خطا شد و ضربه اميد عاليشاه در اين صحنه نتيجه اي را براي سرخپوشان در بر نداشت.تلاش هاي بازيکنان در نيمه اول نتيجه اي بدنبال نداشت و دو تيم با تساوي بدون گل 45 دقيقه اول را به پايان رساندند.

نيمه دوم

استقلال برخلاف نيمه اول، نيمه دوم را هجومي آغاز کرد و خيلي زود به موقعيت گلزني دست يافت. در دقيقه 48 سانتر زميني جابر انصاري و اشتباه عليرضا بيرانوند بهترين موقعيت را براي استقلالي ها خلق کرد اما کاوه رضايي نتوانست از اشتباه دروازه بان سرخپوشان استفاده کند و در مقابل بيراوند اشتباه خود را با مهار توپ جبران کرد.بعد از دقايق اوليه نيمه دوم، سرخپوشان تلاش کردند تا توپ و ميدان را در اختيار بگيرند و توانستند موقعيت هاي مختلفي را نيز براي خود خلق کنند اما هيچ يک از اين موقعيت ها تبديل به گل نشد.در دقيقه 69 عليرضا فغاني به فرشيد باقري به دليل خطا بر روي محسن مسلمان کارت زرد نشان داد. در دقيقه 70 اين ديدار نيز الکسي پوليانسکي بازيکن اوکرايني پرسپوليس جايگزين محمد انصاري مدافع ملي پوش اين تيم شد که مصدوم شده بود.

در دقيقه 74 علي عليپور مهاجم سرخپوشان در موقعيتي تک به تک با سيدمهدي رحمتي قرار گرفت ولي توپ را به بالاي دروازه فرستاد و يکي از بهترين موقعيت هاي اين ديدار را از دست داد.در دقيقه 80 کاوه رضايي سانتر خوب فرشيد باقري از جناح راست دروازه پرسپوليس را راهي اوت کرد تا يکي از موقعيت هاي خوب استقلالي ها را از دست داده باشد.در دقيقه 81 علي قرباني جايگزين جابر انصاري براي استقلالي ها شد؛ همچنين در دقيقه 84 ولاديمير پريميوف بازيکن اوکرايني جايگزين علي عليپور براي سرخپوشان شد.در دقيقه 85 سيدجلال حسيني کاپيتان پيش تاخته سرخ پوشان مي توانست از روي ارسال ضربه ايستگاهي محسن مسلمان گلزني کند اما اين موقعيت نيز از دست رفت.در دقيقه 88 عليرضا فغاني سومين کارت زرد استقلالي ها را در اين ديدار به خسرو حيدري نشان داد.در دقيقه 91 سرخپوشان با ولاديمير پريميوف گلزني کردند اما داور اين گل را آفسايد تشخيص داد و تغييري در نتيجه حاصل نشد.عليرضا منصوريان تيم خود را با ترکيب سيد مهدي رحمتي(دروازه بان)، مجيد حسيني، رابسون جانواريو، هراير مگويان، وريا غفوري، اميد ابراهيمي، فرشيد باقري، فرشيد اسماعيلي، خسرو حيدري، جابر انصاري(علي قرباني 81) و کاوه رضايي راهي ميدان کرده بود.برانکو ايوانکوويچ سرمربي پرسپوليس که براي اين مسابقه وحيد اميري را به دليل مصدوميت در اختيار نداشت از عليرضا بيرانوند (دروازه بان)، محمد انصاري (الکسي پوليانسکي 70)، سيد جلال حسيني، محسن ربيع خواه، حسين ماهيني، محسن مسلمان، کمال کاميابي نيا، فرشاد احمدزاده، اميد عاليشاه (احمد نوراللهي 89)، علي عليپور (ولاديمير پريميوف 84) و مهدي طارمي را روانه ميدان کرد.


 بازديد ‌ايزد‌بخش از اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان 

سرويس ورزشي:

اولين نشست صميمي ‌‌ايزدبخش معاون ورزشي اداره کل با کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان

به گزارش روابط عمومي ‌اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، صبح امروز بيست‌و‌پنجم شهريور ماه ‌ايزدبخش معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان به همراه بختياري و خانم خادم کارشناسان اداره کل از اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان بازديد نمودند. در‌اين نشست صميمي ‌‌ايزد‌بخش اظهار داشت: در طي دو سال گذشته شهرستان سمنان در بخش ميزباني رشد قابل قبولي داشته که‌ اين روند نيز بايد ادامه داشته باشد. همه ما يک هدف مشترک داريم که هدف اصلي استان و شهرستان پيشرفت ورزش و فعال‌تر نمودن حوزه ورزش است.

وي افزود: ادارات شهرستان بازوان اداره کل هستند و همکاران ما در اداره کل آماده همکاري با ادارات شهرستان جهت توسعه و بسط ورزش مي‌باشند.


 نتايج شب اول ليگ قهرمانان اروپا؛
 شروع قدرتمندانه بايرن و بارسا  
  تجربه تلخ سردار و سعيد

سرويس ورزشي:

بايرن مونيخ و بارسلونا ديدارهاي پرگلي را در ليگ قهرمانان اروپا پشت سر گذاشتند.

شب اول فصل جديد ليگ قهرمانان اروپا در حالي دنبال شد که پيش از شروع بازي‌ها، ديدار منچسترسيتي و مونشن‌گلادباخ به دليل بارش شديد باران در شهر منچستر لغو شد. در ديگر بازي‌ها بايرن مونيخ و بارسلونا حريفان را گل‌باران کردند. بايرن که ميزبان رستوف بود‌اين تيم را 5- صفر برد. ‌اين ديدار از جهت حضور سردار آزمون و سعيد عزت‌اللهي در ترکيب تيم روسيه‌اي براي ما هم خيلي مهم بود. اما در نهايت تجربه سعيد و سردار از اولين بازي خودشان در ليگ قهرمانان تلخ بود. لواندوفسکي، مولر (2)، کيميچ، برنات براي بايرن گل زدند.

بارسا هم که ميزبان سلتيک بود، حريف اسکاتلندي را هفت تايي کرد. نکته مهم‌ اين بازي هت‌تريک ليونل مسي بود. نيمار و‌اينيستا ديگر گل‌هاي بارسا را به ثمر رساندند. گل‌هاي ششم و هفتم هم به نام سوارز ثبت شد تا درخشش مثلث MSN تکميل شود. تراشتگن دروازه بان بارسلونا هم در‌اين ديدار يک پنالتي سلتيک را مهار کرد.

پاري‌سن‌ژرمن در ديداري خانگي برابر آرسنال به تساوي رسيد. کاواني ابتدا در دقيقه 1 پي اس جي را پيش انداخت. اما در دقايق پاياني الکسيس سانچز گل تساوي را براي آرسنال به ثمر رساند.

اتلتيکو مادريد هم با برد 1- صفر مقابل‌ايندهوون فصل جديد ليگ قهرمانان اروپا را خوب شروع کرد. ساول نيگز جوان تک گل تيم سيمئونه را به ثمر رساند.

در ديگر بازي‌ها ناپولي 2-1 ديناموکيف را برد. بشيکتاش و بنفيکا به تساوي 1-1 رسيدند. همين نتيجه در بازي لودوگورتس و بازل هم تکرار شد.


 ليگ قهرمانان فوتبال اروپا؛
 پيروزي دقايق پاياني رئال مادريد  
  شروع قدرتمندانه دورتموند و سيتي

سرويس ورزشي:

مدافع قهرماني رقابت‌هاي فوتبال ليگ قهرمانان اروپا فصل تازه‌اين مسابقات را با پيروزي خانگي برابر اسپورتينگ ليسبون آغاز کرد. ‌اين تيم تا دقيقه 89 از حريف خود عقب بود، اما با زدن دو گل پيروز شد.

ديدارهاي هفته نخست رقابتهاي ليگ قهرمانان فوتبال اروپا چهارشنبه ادامه يافت و طي آن رئال مادريد در نخستين گام برابر اسپورتينگ ليسبون 2 بر يک پيروز شد.

در نيمه اول‌ اين ديدار تلاش دو تيم براي رسيدن به گل بي نتيجه ماند. اسپورتينگ البته در‌ اين نيمه بازي شجاعانه‌اي را به نمايش گذاشت. با شروع نيمه دوم و در دقيقه 48 باستين سزار با گل خود شوک بزرگي به هواداران مادريدي وارد کرد.

در ادامه تلاش رئال مادريد تلاش زيادي به خرج داد تا از شکست خانگي فرار کند. کريستيانو رونالدو در دقيقه 89 با ضربه کاشته ديدني خود‌اين ماموريت را به سرانجام رساند. او بعد از گلزني به تيم سابق خود خوشحالي نکرد. بازي رو به اتمام بود که آلوارو موراتا در دقيقه 95 گل برتري را به ثمر رساند تا بردي شگفت‌انگيز براي شاگردان زيدان رقم بخورد.

تيم يوونتوس نيز ديداري حساس را برابر سويا، قهرمان سه فصل اخير ليگ اروپا برگزار کرد و برابر ‌اين تيم هر چه زد به در بسته خورد، تا دو تيم با تساوي بدون گل ديدار خود را پايان دهند.

منچستر سيتي که به‌خاطر بارش شديد باران نتوانسته بود، سه‌شنبه شب بازي خود مقابل مونشن گلادباخ را برگزار کند. در ورزشگاه اتحاد ‌اين تيم را با شکست 4 بر صفر بدرقه کرد. سرخيو آگوئرو در‌ اين مسابقه هت تريک کرد و يک گل هم ‌ايهيناچو به ثمر رساند تا پپ گوارديولا با سيتي‌زن‌ها ليگ قهرمانان را با برد، آغاز کند.

تيم دورتموند هم بعد از شکست غيرمنتظره در رقابت‌هاي‌اين هفته بوندس ليگا، در زمين لژيا ورشو قدرتمندانه ظاهر شد و پيروزي قاطعانه 6 بر صفر را رقم زد.

لستر سيتي با وجود شروع نه‌چندان خوبي که در‌اين فصل از رقابتهاي ليگ برتر انگليس داشت نخستين حضورش در ليگ قهرمانان را با بردي مقتدرانه جشن گرفت.‌ اين تيم در شبي که رياض محرز الجزايري دو گل زد در خانه کلوب بروژ 3 بر صفر برنده شد.

نتايج ديدارهاي چهارشنبه شب به شرح زير است:

* تاتنهام يک- موناکو 2

* بايرلورکوزن2- زسکا مسکو 2

* رئال مادريد2- اسپورتينگ يک

* لژيا صفر- دورتموند 6

* کلوب بروژ صفر- لستر سيتي 3

* يوونتوس صفر- سويا صفر

* ليون 3 - دينامو زاگرب صفر

* منچستر سيتي 4- مونشن گلادباخ صفر

* پورتو 1- کپنهاگن 1


 ليگ اروپا دلخواه من و يونايتد نيست 

سرمربي منچستريونايتد ليگ اروپا را مسابقات دلخواه خود و تيمش نمي‌داند.

به گزارش ايسنا و به نقل از آس منچستر يونايتد ليگ اروپا را با شکست آغاز کرد.

اين تيم با يک گل مغلوب فاينورد هلند شد. ژوزه مورينيو پس از بازي گفت: ليگ اروپا مسابقات مورد دلخواه من و يونايتد نيست، اما در آن حضور داريم و بايد با احترام با آن رو به رو شويم. سرمربي منچستر يونايتد در ادامه، اظهار کرد: هميشه انتظار بالاترين حد تمرکز رادارم و فرقي نمي‌کند که چه مسابقاتي در پيش باشد.

براي من بازي و مسابقات بعدي هميشه از همه چيز مهم‌تر است. مورينيو با هشت تغيير برابر فاينورد قرار گرفت. سرمربي پرتغالي در اين‌باره اظهار کرد: هشت تغيير در ترکيب ايجاد کردم اما تيم خوبي را به ميدان فرستادم. از بازيکنان خوبي برخوردار بوديم و مي‌توانستيم با آن‌ها پيروز شويم.


 سيامند: احساس غرور مي‌کنم
 در صندوق حمايت از قهرمانان برابري نيست 

سرويس ورزشي:

سيامند رحمان که ششمين مدال طلاي کاروان پارالمپيک ‌ايران را کسب کرد، گفت: با کسب ‌اين افتخار احساس غرور مي‌کند.

سيامند رحمان روز چهارشنبه موفق شد، با مهار وزنه 310 کيلوگرمي، ضمن بر جا گذاشتن رکورد جديد، مدال طلاي دسته فوق سنگين رقابت‌هاي وزنه‌برداري را از آن خود کند.

وزنه‌بردار طلايي‌ ايران گفت: خيلي خوشحالم که توانستم به قولي که داده بودم، عمل کنم. خدا را شکر مي‌کنم که توانستم امروز خوش‌رنگ‌ترين مدال را براي کاروان منا به ارمغان بياورم. خوشحالم که با کسب مدال طلا و رکوردشکني توانستم دل مردم ‌ايران را شاد کنم.

وي افزود: از آقاي خسروي‌وفا و مربيانم که هميشه روحيه و انرژي به من دادند، تشکر مي‌کنم. احساس غرور مي‌کنم که بعد از ‌اين همه سختي و زحمتي که کشيدم، زحماتم به بار نشست. در‌ اين مدت اردوهاي سخت و طولاني را پشت سر گذاشتم و تحمل‌ اين همه دوري از خانواده هم دشوار بود.

قوي‌ترين مرد پارالمپيک بيان کرد: امروز خستگي از تنم در رفت. از مسئولان انتظار دارم که به ورزش اهميت بيشتري بدهند تا ورزشکاران المپيکي و پارالمپيکي دغدغه‌اي نداشته باشند. در صندوق حمايت از قهرمانان برابري وجود ندارد. البته اميدوارم همه چيز درست شود.

سيامند رحمان در ادامه گفت: در لحظه‌اي که مي‌خواستم وزنه‌ها را مهار کنم مي‌دانستم مردم کشور و همشهري‌هايم درحال تماشاي مسابقه‌ام هستند و خوشحالي آنها را در ذهنم داشتم. خيلي خوشحالم به قولي که داده بودم عمل کردم.

وي در پايان به سوالي در خصوص شرايطي که براي بهداد سليمي‌ در المپيک به وجود آمد و ‌اينکه ‌آيا ترسي از اتفاق مشابه نداشته، چنين پاسخ داد: بهداد سليمي ‌دوست نزديک و صميمي‌ من است. برايش آرزوي موفقيت مي‌کنم. همين که قوي‌ترين مرد المپيکي و پارالمپيکي از ‌ايران هستند. احساس غرور و خوشحالي مي‌کنم. در آخر هم مي‌خواهم خطاب به همشهري‌هايم بگويم از ‌اينکه توانستم دلشان را شاد کنم، خوشحالم و دست تک‌تک آنها را مي‌بوسم.


 افتتاحيه کلاس مربيگري فوتسال سطح يک آسيا در سمنان با مدرسي علي زندي‌پور 

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي‌ اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، صبح روز بيست و پنجم شهريورماه کلاس مربيگري فوتسال سطح يک آسيا در آکادمي ‌ژيمناستيک سمنان افتتاح گرديد.

اين افتتاحيه با حضور چنگيزي رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، ميرحسيني کارشناس اداره ورزش و جوانان، رضواني دبير هيات فوتبال استان سمنان و باقرزاده رئيس دپارتمان آموزش هيات فوتبال سمنان برگزار گرديد.

چنگيزي در ابتداي ‌اين مراسم ضمن خير مقدم به زندي‌پور مدرس فدراسيون فوتبال و مربيان فوتسال اظهار داشت: اميدوارم بهترين استفاده را از کلاس مربيگري فوتسال سطح يک آسيا را داشته باشيد.

وي تاکيد کردند: لازمه موفق بودن در امر مربيگري تلاش و پشتکار است و يکي از نيازهاي اصلي در هر جامعه آموزش است و هرچه علم و آموزش بيشتر باشد مربي موفق‌تر خواهد بود. وي ظرفيت و پتانسيل استان به‌ويژه شهرستان سمنان را خوب توصيف نمودند و خواستار توسعه فوتبال شدند و تاکيد نمودند در جامعه امروزي فوتبال به عنوان يک صنعت محسوب مي‌شود.

وي همچنين در ادامه ضمن تبريک ويژه به زندي پور اولين مدرس فدراسيون که هم استاني هستند و در امر تدريس فعاليت دارند، بيان داشتند: زندي‌پور مدرس جوان و خوش‌آتيه هم استاني با تلاش و درايت به‌اين منزلت رسيده‌اند.

در ادامه زندي پور مدرس فدراسيون اظهار داشت: خوشحالم اولين دوره تدريسي‌ام را در استان خودم حضور پيدا کردم.

وي افزود: سمنان در بحث آموزش بسيار خوب کار کرده است. گرفتن مجوز کلاس مربيگري سطح يک آسيا بسيار مشکل است، که ‌اين اتفاق مهم با درايت و پشتکار دپارتمان آموزش هيات فوتبال استان اخذ شده است. اميدوارم روزي برسد، استان ما شاهد سهميه ليگ فوتسال در سطح کشور باشد.

وي همچنين بيان داشت: طبق قوانين کار، مربيگري در زمره سخت‌ترين کار بعد از معدن قرار گرفته است.

شايان ذکر است: کلاس مربيگري فوتسال سطح يک آسيا از 25/6/95 الي30/6/95 به‌مدت 6 روز به‌صورت تئوري و عملي برگزار مي‌شود و شرکت‌کنندگان پس از قبولي در آزمون فدراسيون فوتبال به مربيگري فوتسال سطح يک آسيا نايل مي‌شوند.

تعداد شرکت‌کنندگان در‌اين دوره 15 نفر از استان‌هاي سمنان، اصفهان و تهران هستند.

با آرزوي موفقيت روزافزون براي زندي‌پور مدرس جوان هم‌استاني و همچنين باقرزاده مسئول دپارتمان هيات فوتبال استان سمنان که در برگزاري کلاس مربيگري زحمات زيادي متحمل شدند.