تاریخ 1395/05/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4260 برو جستجو جستجوی پیشرفته   معرفي برترين کونگ فوکاران سمناني  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي شهرداري سمنان، مسابقات انتخابي قهرماني باشگاهي هيات کونگ فو و هنرهاي رزمي شهرستان سمنان به ميزباني خانه ورزش محله فرهنگ سمنان برگزار و برترين‌ها معرفي شدند.

در پايان اين رقابت‌ها تيم نازعات 1 از خانه ورزش محله فرهنگ در هنر رزمي کونک فو توا سنتي با 9 شرکت‌کننده و 63 امتياز قهرمان شد.تيم عصر جوان از باشگاه کوروش در هنر رزمي پارس رزم با 7 شرکت‌کننده و 34 امتياز دوم شد، باشگاه شهداي گمنام بسيج در هنر رزمي کونگ فو توا با 5 شرکت‌کننده و24 امتياز بر سکوي سوم ايستاد.تيم نازعات 2 از خانه ورزش محله فرهنگ،تيم حيدر کرار(ع) و تيم شهيد مطهري در هنر رزمي کونگ فو توا با 2 نفر شرکت‌کننده با 6 امتياز بر سکوهاي چهارم تا ششم قرار گرفتند.

18 نوجوانان و نونهالان خانه ورزش محله فرهنگ هم عناوين اول تا سوم اين مسابقات را از آن خود کردند.

امير‌علي محمدي، محمد‌ايمان اخلاقي، متين بوند، امير‌عباس بلالي، علي کرمي، علي دياني، محمد‌مهدي اخلاقي، عرفان نيک دل و پيام خابوري مقام اول را به خود اختصاص دادند.

امير مهدي قزويني، عليرضا وفايي‌نژاد، اميررضا سالار، امير‌مهدي کردي مقام دوم و محمد‌امين رفيعي، محمد‌حسين قدس، امير‌عباس عموزاده، برنا پيراسته، امير‌حسين کرکه‌آبادي نيز سوم شدند.


 فرماندار مهديشهر:
 خانه کشتي روستاي فولاد محله در هفته دولت بهره‌برداري مي‌شود 

سرويس ورزشي:

فرماندار مهديشهر با بيان اينکه همراهي با جوانان از تأکيدهاي دولت تدبير و اميد است، گفت: خانه کشتي روستاي فولادمحله در هفته دولت بهره‌برداري مي‌شود.

حسن ارگي عصر امروز در حاشيه بازديد از روند احداث خانه کشتي در روستاي فولاد محله از توابع شهرستان مهديشهر اظهار کرد: خانه کشتي در روستاي فولاد محله پيشرفت فيزيکي مناسب و چشم‌گيري داشته است.

فرماندار شهرستان مهديشهر ضمن ابراز اميدواري از روند احداث اين خانه کشتي تصريح کرد: با همراهي و همکاري مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان و مردم روستاي فولاد محله، احداث خانه کشتي به‌زودي به اتمام خواهد رسيد.

وي افزود: بهره‌برداري از پروژه خانه کشتي در روستاي فولاد محله يکي از برنامه‌هاي هفته دولت در شهرستان مهديشهر است.

ارگي اضافه کرد: جوانان روستاي فولاد محله از نيروهاي خوب اين شهرستان هستند و دولت تدبير و اميد تلاش دارد تا ضمن ارتقاي نشاط اجتماعي جوانان و نوجوانان اين مرزوبوم برنامه‌هاي رضايت‌بخشي را براي جوانان داشته باشد.

وي گفت: بي‌شک حمايت اين‌چنيني از جوانان خوب اين سرزمين مي‌تواند گام‌هاي آنان را به سمت موفقيت نزديک‌تر و استوارتر کند.

فرماندار شهرستان مهديشهر با بيان اينکه همراهي با جوانان يکي از برنامه‌هاي دولت تدبير و اميد است، تصريح کرد: دولت به مسئله ارتقاي نشاط اجتماعي جوانان بسيار توصيه کرده و همواره بر حمايت از جوانان تأکيد مي‌کند.


 دوگل ملي ديگر از محمد‌علي صادقي
 پيروزي پرگل تيم ملي فوتبال ساحلي برابر تايلند 

سرويس ورزشي:

تيم ملي ايران 7- تيم ملي تايلند يک

ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي فوتبال ساحلي ايران و تايلند با پيروزي شاگردان ميرشمسي به پايان رسيد.

به گزارش سايت رسمي فدارسيون، ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي فوتبال ساحلي ايران و تايلند از ساعت 16:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه داراب و به ميزباني باشگاه پديده کاسپين ساري برگزار شد که در نهايت تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان در يک ديدار يک طرفه پيروز مسابقه شد.

براي تيم ملي فوتبال ساحلي ايران اميرحسين اکبري (2گل) و محمدعلي صادقي در وقت نخست گلزني کردند. در وقت دوم بازي محمدعلي مختاري تک گل ايران را به ثمر رساند و در زمان سوم محمد معصومي‌زاده، حسن عبدالهي و محمدعلي صادقي ديگر گل‌هاي کشورمان را به درون دروازه تايلند کردند.

ضمن اينکه تک گل تايلندي‌ها در وقت سوم به ثمر رسيد.

گفتني است: تيم ملي فوتبال ساحلي ايران خود را براي حضور در تورنمنت قاره‌اي چين که شهريور ماه با حضور هشت تيم برتر آسيا برگزار مي شود، آماده مي‌کند.

در اين بازي محمد‌علي صادقي فوتباليست ارزنده سمناني با زدن دو گل ديگر ملي آمار خود را افزايش داد. براي اين بازيکن ارزنده استان آرزوي موفقيت هر چه بيشتر را از خداوند منان خواستاريم.


 درخشش ووشو کار سمناني در مسابقات بين‌المللي 

سرويس ورزشي:

يگانه بولاقي بانوي ووشو کارسمناني نايب قهرمان رقابت‌هاي بي‌المللي شد.

رقابت‌هاي ووشوي جام صلح و دوستي که در بخش بانوان به ميزباني هيات ووشوي سيستان و بلوچستان برگزار شد با شناخت نفرات و تيم‌هاي برتر به اتمام رسيد. اين پيکارها با حضور 80 شرکت‌کننده از ايران، پاکستان، هند و افغانستان در دو بخش ساندا و تالو در سالن امام علي شهر زاهدان برگزار شد و درتاريخ 3 مرداد 95 به اتمام رسيد.در پايان تيم ايران الف بر سکوي نخست ايستاد، هند دوم شد و پاکستان به مقام سومي دست يافت.

يگانه بولاقي ووشو کارشايسته استان سمنان توانست دروزن 52 بزرگسالان مقام نايب قهرماني مسابقات راکسب کند.


 امير‌ارسلان مطهري يک گل زد، سه گل نزد!
 استقلال 1- نفت 1؛ منصوريان از خودي‌ها خورد! 

سرويس ورزشي:

تک گل ارسلان مطهري در نيمه دوم پاداشي کوچک براي بازي خوب تيم نفت بود، تيمي که با انرژي و انگيزه بسيار مقابل سرمربي فصل پيش قرار گرفت. در آخرين بازي روز اول از هفته اول ليگ شانزدهم، استقلال و نفت در ورزشگاه خالي از تماشاگر آزادي به تساوي يک- يک رسيدند. براي استقلال جابر انصاري (31) گل زد و نفت با ضربه ارسلان مطهري (68) بازي را به تساوي کشاند تا امتيازات اين مسابقه تقسيم شود.

هفته اول ليگ‌ شانزدهم

ورزشگاه: آزادي تهران ساعت 20:45 بدون تماشاگر

داور: حسين زرگر کمک‌ها: حسن ظهيري و حسن انتظاري

استقلال:

حسين حسيني، هرائر مگويان، محمدحسين کنعاني‌زادگان، وريا غفوري (محسن کريمي 72 (86- آرش افشين))، اميد نورافکن، اميد ابراهيمي، فرشيد باقري، خسرو حيدري، بختيار رحماني، محسن کريمي و کاوه رضايي

سرمربي: عليرضا منصوريان

نفت تهران:

ميلاد فراهاني، ايگور پراهيچ، وحيد حمدي‌نژاتد، عليرضا عزت کرامت، ايمان مبعلي، ميلاد فخرالديني، رضا علياري، عباس بوعذار (عيسي ال کثير 90)، اکبر صادقي، ارسلان مطهري و محمد قاضي.

اخطار:

رضا علياري (89) از نفت تهران

شرح گل:

1-0(استقلال): ستاره استقلال در بازي‌هاي دوستانه بازهم گلزني کرد. در دقيقه 30 بازي پاس عمقي زيبا کاوه رضايي با ضربه سرضرب جابر انصاري وارد دروازه نفت تهران شد.

1-1(نفت تهران): اشتباه بزرگ کنعاني‌زادگان باعث شد که يک استقلالي دروازه استقلال را باز کند. در اين صحنه کنعاني‌زادگان در دفع توپ اشتباه کرد، توپ به ارسلان مطهري رسيد و او دروازه استقلال را به شوت روي پا باز کرد.

شرح بازي:

در نيمه اول بازي دو تيم بازي سردي را به نمايس گذاشتند و کمتر موفق شدند دروزاه حريف را تهديد کنند. استقلال در ابتداي بازي روي ضربه ايستگاهي کاوه رضايي تير دروازه نفت تهران را به لرزه درآورد. در ادامه پاس عمقي رضايي و ضربه سر ضرب جابر انصاري به گل اول استقلال در دقيقه 30 باعث شد استقلال پيروز به رختکن برود. البته در ادامه نفت دو سه موقعيت عالي روي دروازه استقلال بدست آورد که نتوانست از آنها به خوبي استفاده کند. در نيمه دوم اما نفت تهران کاملا بر بازي مسلط شد و از روي اشتباه استقلال در خط دفاعي بارها و بارها دروازه استقلال را تا آستانه فروپاشي پيش برد. در اين نيمه استقلال حتي موفق نشد به دروازه حريف خود نزديک شد و به جز گلي که ارسلان مطهري زد، نفت تهران چندين موقعيت عالي را هم خراب کرد تا استقلال از يک شکست خانگي فرار کند.

بهترين بازيکن

ارسلان مطهري يک گل زد و چند فرصت عالي را هم براي خود ايجاد کرد و نتوانست از آنها استفاده کند. با نمايشي که مطهري در اين بازي داشت حالا شايد استقلالي‌ها پشيمان باشند که چرا در نقل و انتقالات اين بازيکن را جذب نکردند.

اتفاق ويژه

با تساوي استقلال برابر نفت تهران طسم پيروز نشدن منصوريان در بازي‌هاي افتتاحيه ادامه پيدا کرد. استقلال بعد از 4 سال موفق نشد در بازي اول پيروز شود که اين يک اتفاق تلخ براي هواداران اين تيم محسوب مي‌شود.

دقايق حساس:

دقيقه 7: شوت اکبر صادقي از پشت محوطه جريمه با عکس‌العمل حسيني دفع شد.

دقيقه 9: پاس عمقي بختيار رحماني از سمت چپ در موقعيت تک به تک به کاوه رضايي رسيد اما اين صحنه از نظر داور آفسايد بود.

دقيقه 11: ضربه آزاد کاوه رضايي با برخورد به تير دروازه با بدشانسي وارد دروازه نفت تهران نشد.

دقيقه 20: پاس خسرو حيدري به نورافکن از روي نقطه کرنر با سانتر دقيق اين بازيکن جوان همراه شد. اين سانتر دقيق به اميد ابراهيمي رسيد اما ضربه او به مدافعان نفت برخورد کرد و اين موقعيت خوب از دست رفت.

دقيقه 23: ايمان مبعلي روي خطاي فرشيد باقري روي محمد قاضي صاحب يک موقعيت شد اما ضربه‌اش را به ديوار دفاعي استقلال کوبيد.

دقيقه 26: سانتر دقيق ارسلان مطهري از سمت راست را قاضي در حالتي نامتعادل از بالاي دروازه حسيني به بيرون زد تا بهترين فرصت نفت تهران تا بدين جاي کار از دست برود.

دقيقه 39: بازهم خروج اشتباه حسيني روي سانتر ايمان مبلعلي باعث شد که محمد قاضي در موقعيت گل قرار بگيرد اما اين بازيکن به توپ نرسيد و اين موقعيت خوب براي نفت تهران از دست رفت.

دقيقه 41: فرار فوق‌العاده ارسلان مطهري و ضربه زيباي او با برخورد به دست حسيني و البته تير دروازه با کرنر رفت.

دقيقه 45: شوت عالي عباس بعذار از فاصله 40 متري را حسيني با عکس‌العمل خوب به کرنر فرستاد.

دقيقه 46: ضربه ايستگاهي عباس بوعذار را حسيني به سختي دفع کرد و در ادامه بازيکن استقلال توپ برگشتي را به کرنر فرستاد.

دقيقه 50: سانتر بختيار رحماني را کنعاني‌زادگان با يک ضربه سر آرام به دستان ميلاد فرهاني فرستاد.

دقيقه 53: سانتر ايمان مبعلي را ارسلان مطهري با ضربه سر و با اختلاف کم به بيرون فرستاد.

دقيقه 60: فرار فوق‌العاده ارسلان مطهري از سمت راست و سانتر او به روي دروازه را محمد قاضي با ضربه‌اي بي‌دقت از دست داد.

دقيقه 61: عباس بعذار بيرون محوطه جريمه چند بازيکن استقلال را به هم ريخت و پس از دريبل زيباي کنعاني‌زادگان ضربه اش با نوک انگشتان حسيني به بيرون رفت.

دقيقه 63: چرخش فوق العاده قاضي و ضربه او با برخورد به تير دروازه استقلال و توپ برگشتي را بوعذار به سمت دروازه زد که تکل خوب وريا غفوري توپ را به کرنر فرستاد.

دقيقه 79: فرار فوق العاده ارسلان مطهري از سمت راست و عدم پوشش مناسب از سوي مدافعان استقلال باعث شد که اين بازيکن به راحتي جلو برود و ضربه‌اش با اختلاف کم به بيرون رفت.

دقيقه 84: سانتر جابر انصاري از روي سر بختيار رحماني عبور کرد و اجازه نداد موقعيتي نصيب آبي‌ها شود.


 اخبار کوتاه ورزشي 

درخشش نمايندگان شرکت گاز استان سمنان در اولين دوره مسابقات ريتد شطرنج فکري و سريع استان

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي شرکت گاز استان سمنان؛ در اولين دوره مسابقات ريتد شطرنج فکري و سريع استان سمنان که به ميزباني شهرستان شاهرود برگزار گرديد؛ نمايندگان شرکت گاز استان سمنان درخشيدند.

در اين دوره از مسابقات نمايندگان شرکت گاز آقايان مهدي قنبري و سيد‌علي‌اکبر تقوي به ترتيب موفق به کسب رتبه اول مسابقات فکري زير 14 سال و کسب ريتينگ و درجه بين‌المللي در مسابقات سريع گرديدند.
صعود اسماعيل احمديان از ديواره علم کوه

سرويس ورزشي:

اسماعيل احمديان سنگنورد پرتلاش و ارزنده هيات کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان و باشگاه ققنوس سمنان در غالب يک تيم متشکل از بهترين سنگنوردان کشوري موفق به صعود ديواره علم کوه از مسير فرانسوي‌ها گرديد.

در اين صعود ترميم کارگاه‌ها و تعويض رول‌هاي فرسوده انجام پذيرفت. قابل ذکر است که ديواره علم کوه از بلندترين ديواره‌هاي سنگنوردي جهان است که در ارتفاع بالاي 4000 متر قرار دارد. ارتفاع قله 4850 متر است و کار فني براي صعود ديواره بعد از گذشتن از يخچال‌ها و گل سنگ‌هاي پاي ديواره از ارتفاع 4100متر آغاز مي‌شود.
جدايي فيروز کريمي‌ از اکسين البرز

در فاصله دو هفته تا آغاز فصل جديد رقابت‌هاي ليگ دسته اول مربي سرشناس اکسين البرز از اين تيم جدا شد. به گزارش ورزش سه، فيروز کريمي‌ مربي سرشناس فوتبال ايران که يکي ، دو سالي مي‌شد با باشگاه اکسين البرز همکاري مي‌کرد قرار بود در اولين تجربه حضور اين باشگاه در ليگ دسته اول به عنوان سرمربي هدايت اکسين را در دست داشته باشد اما بنا به اختلافاتي با مالکيت باشگاه از ادامه همکاري سر باز زد و جدا شد. با جدايي فيروز کريمي ‌از اکسين حالا علي لطيفي مربي فصل گذشته اين تيم که موفق شد تيمش را از ليگ دسته دوم به دسته اول بياورد بار ديگر به عنوان سرمربي در اکسين فعاليت خواهد کرد تا اين تيم را براي حضور موفق در فصل جاري آماده کند.