تاریخ 1395/04/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4243 برو جستجو جستجوی پیشرفته   قهرماني شاهرود در مسابقات بوکس 4 جانبه جام رمضان ياد بود شهداي عمليات مرصاد  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بوکس 4 جانبه جام رمضان يادبود شهداي عمليات مرصاد در مورخ 11/4/95 به ميزباني شاهرود در خانه بوکس شهرستان با حضور 42 بوکسور برگزار گرديد. در پايان مسابقات تيم شاهرود مقام اول، تيم گرگان مقام دوم، تيم علي‌آباد کتول مقام سوم و تيم خراسان رضوي مقام چهارم تيمي را کسب نمودند؛ که نفرات برتر مسابقه به شرح ذيل مي‌باشد؛

1- وزن 46 کيلوگرم محسن اشراقي

2- ورن 54 کيلوگرم سجاد ربيعي

3- وزن 57 کيلو مهدي دهقانيان

4- وزن 69 کيلو حميدرضا قربان‌پور

5- وزن 75 کيلو مرتضي اشراقي

6-وزن 81کيلو علي غلامي

7-وزن 91کيلو (بزرگسالان) مرتضي نوروزي

8- وزن 91 کيلو (جوانان) محمد دلگشا


 پوشاک دانيال هم به جمع چهار تيم برتر مسابقات فوتسال جام رمضان راه يافت 

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتسال جام رمضان به روزهاي اوج نزديک مي‌شود در ادامه مسابقات که همه شب در سالن غدير سمنان دنبال مي‌شود شب گذشته چهار ديدار حساس برگزار شد و در پايان تکليف چهار تيم صعود‌کننده مشخص شد در بازي نخست تيم شهرداري سمنان با هدايت ميثم طاهريان موفق شد تيم دربند رز سنگسر را شکست داده و راه خود را براي صعود هموار سازد در ديدار دوم دانشگاه سمنان که هدايت اين تيم را نيز ميثم طاهريان عهده‌دار بود در وقت قانوني در مقابل تيم اعيان گستر مهديشهر با حساب يک بر يک به پايان رسيد ولي در ضربات پنالتي بازيکنان تيم دانشگاه سمنان موفق‌تر عمل کرده و در مجموع با نتيجه شش بر پنج دومين تيم صعود‌کننده بودند اما ديدار سوم بين تيم‌هاي پوشاک دانيال و پيرايش وحيد انجام شد که حاصل کار در وقت قانوني نتيجه يک بر يک بود ولي در ضربات پنالتي تيم پوشاک دانيال که سرپرستي آن را مجيد همتي عهده‌دار بود با نتيجه شش بر پنج حريفش را شکست داد تا تيم ديگر راه يافته به جمع چهار تيم باشد در ديدار پاياني هم تيم خوب و يکدست عقاب با داشتن مهره‌هايي همچون اسحاق مطهري‌نژاد، سيدعلي زرگر، علي افضلي و... توانست با حساب سه بر يک تيم چاپ پارسه را شکست داده و جمع چهار تيم پاياني را تکميل نمايد.


 باشگاه روديان قهرمان مسابقات کيک بوکسينگ شهرستان شاهرود  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به همت هيأت ورزش‌هاي رزمي شاهرود يک دوره مسابقات قهرماني کيک بوکسينگ شهرستان شاهرود در تمامي ردههاي سني با حضور حدود 40 بازيکن از 6 باشگاه شهرستان در روز جمعه 11 تير در آکادمي رزمي کوثر برگزار گرديد که در پايان اين نتايج به دست آمد:

1_ باشگاه روديان (مربي آقاي مير غفوري)

2_ باشگاه حلال احمر مهدي‌آباد ( اساتيد احمدي،عرب طاهري)

3_ آکادمي کوثر (آقاي مهاجر)

4_ آکادمي کوثر ( استاد جلالي)

5_ باشگاه انقلاب ( استاد ابراهيمي)

6_ بازيکنان آزاد


 قهرماني تيم بسطام در مسابقات چندجانبه کشتي جام رمضان  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات چند جانبه کشتي به ميزباني بسطام با قهرماني تيم بسطام به پايان رسيد. اين مسابقات به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور تيم‌هاي جاجرم، سمنان و بسطام در روز پنج‌شنبه 10 تيرماه در محوطه روباز باغ بهشت واقع در اتوبان شاهرود، بسطام برگزار گرديد و در پايان تيم هاي بسطام، سمنان و جاجرم مقام هاي اول تا سوم را کسب نمودند. لازم به ذکر است محمدي رياست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مهندس استيري بخشدار بسطام و اعضاي شوراي شهر بسطام، پيشکسوتان و ديگر مسئولين از نزديک شاهد اين رقابت‌ها بودند.


 سمنان ميزبان سنگنوردي قهرماني کشور  

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان از برگزاري رقابت‌هاي سنگنوردي قهرماني نونهالان دختر و پسر کشور در سمنان خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ عليرضا کريم گفت: رقابت‌هاي سنگنوردي قهرماني نونهالان گرايش سرطناب طي روزهاي 17و18تيرماهدر سالن غدير سمنان برگزار مي‌شود.وي افزود: اين رقابت‌ها در رده‌سني نونهالان در 2بخش دختران و پسران از ساعت 9صبح روز پنجشنبه آغاز خواهد شد. رئيس هيأت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان سمنان از همه علاقه مندان براي تماشاي اين رشته ورزشي مهيج دعوت کرد.


 علوم پزشکي و نيروي انتظامي در فينال مسابقات کارمندي
 عقاب و پوشاک دانيال در فينال مسابقات جام رمضان در سمنان 

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتسال جام رمضان در رده‌هاي کارمندي، نوجوانان، جوانان و آزاد در سالن غدير سمنان دنبال شد و تکليف تيم‌هاي صعود‌کننده به ديدار نهايي و رده‌بندي مشخص شد در رده‌سني آزاد تيم پوشاک دانيال در يک بازي پر تنش و اخراج دو بازيکن موفق شد در ضربات پنالتي تيم شهرداري را شکست دهد و به فينال راه پيدا کند در ديدار بعدي هم تيم يکدست عقاب بر تيم دانشگاه سمنان غلبه کرد تا ديگر تيم فيناليست باشد اما در رده کارمندي تيم هاي علوم پزشکي و نيروي انتظامي به ديدار پاياني راه يافتند نتايج بدست آمده به شرح زير مي‌باشد:

*کارمندي:

- علوم پزشکي 4- تامين اجتماعي 1

- نيروي انتظامي 5- صنعت اب1

*رده بزرگسالان:

- شهرداري سمنان 2- پوشاک دانيال 4

- عقاب 2- دانشگاه سمنان 1

*نوجوانان:

- بچه‌هاي پايين شهر 2 - آسانسور آرامش صعود 1

- کومش 5- مهديه اعظم سمنان 6


 برگزاري مسابقات دارت در روستاي مغان  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در ايام ماه مبارک رمضان هيات ورز‌ش‌هاي روستايي بازي‌هاي بومي و محلي با همکاري هيات انجمن‌هاي ورزشي شهرستان شاهرود با هدف توسعه ورزش همگاني و غني سازي اوقات فراغت جوانان اقدام به برگزاري مسابقات دارت در سالن ورزشي روستاي مغان نموده است. اين دوره از مسابقات با داوري و مربيگري سيدمصطفي سيدرضايي با حضور 24 ورزشکار برگزار گرديد و به پنج نفر اول از طرف هيات ورزش‌هاي روستايي و بازي هاي بومي محلي شهرستان شاهرود و دهياري و شوراي ورزشي روستاي مغان جوايزي اهدا گرديد.


 نتايج نهايي مسابقات تنيس روي ميز جام رمضان رده بزرگسالان و پيشکسوتان  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات تنيس روي ميز جام رمضان در رده بزرگسالان با شرکت 23 بازيکن به صورت دو حذفي در سالن تنيس روي ميز شهرستان شاهرود واقع در استاديوم تختي برگزار گرديد که در پايان آقاي اميرحسين فرومدي مقام اول و آقايان شهرام جهان‌پيما و احمد بغيري به ترتيب مقام دوم وسوم را کسب نمودند.

همچنين در رده پيشکسوتان (بالاي45سال) برگزار گرديد که آقايان محمدسلطان بايزيد، محمدرضا فتحي و سيدمحسن حسيني به ترتيب صاحب مقام هاي اول، دوم وسوم گرديدند.


 فيناليست‌هاي فوتسال جام رمضان شاهرود مشخص شدند  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، آخرين بازي از مرحله نيمه‌نهايي جام رمضان شاهرود با برگزاري دو بازي به کار خود خاتمه داد و تيم‌هاي سفير و فروشگاه يک در يک به فينال مسابقات راه يافتند. دو تيم شرکت سيمان و دهياري گلستان نيز بازي رده‌بندي را برگزار مي‌کنند. نتايج بازي‌هاي مرحله نيمه نهايي و برنامه مسابقات رده بندي و فينال به شرح زير مي‌باشد:

- شرکت سيمان 1- 2 سفير

- فروشگاه يک در يک 3 - 3 دهياري گلستان (ضربات پنالتي 10-9)


 ضيافت افطاري اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود  

سرويس ورزشيب:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همچون روال سال‌هاي گذشته اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در ماه برکت و رحمت ميزبان جمعي از مسئولان شهرستان، کارکنان اداره شهرستان شاهرود، روساي هيأت هاي ورزشي و جمعي از ورزشکاران اين شهرستان بود. در اين ضيافت که در روز پنج‌شنبه 10 تير ماه در سالن پذيرايي دانشگاه آزاد اسلامي برگزار گرديد حسيني نماينده شهرستان شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي، جهانشير معاون پشتيباني و توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان، تني از اعضاي شوراي شهر، رياست ادارات شاهرود، خانواده و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و روساي هيأت‌هاي ورزشي شهرستان حضوري گرم و صميمي داشتند.


 پايان مسابقات شطرنج جام رمضان بانوان شاهرود با معرفي نفرات برتر  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان مسابقات شطرنج جام رمضان بانوان شاهرود در خانه شطرنج شاهرود آغاز گرديد. در اين دوره از مسابقات 16 شطرنج باز طي 5 دور به روش سوئيسي با يکديگر به رقابت پرداختند و در پايان مسابقات فاطمه فاضلي با کسب 4.5 امتياز قهرمان شد. محبوبه عرب زينلي با 4 امتياز و زهرا ميرزايي با 3.5 امتياز به ترتيب مقام دوم و سوم اين دوره از مسابقات را کسب نمودند.


 نفرات برتر مسابقات ميني‌گلف توان خواهان جام رمضان  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، يک‌دوره مسابقات ميني گلف توان خواهان جام رمضان به همت هيأت تنيس شاهرود در روز جمعه 11 تير، در سالن جانبازان و معلولين شاهرود با حضور 16 شرکت‌کننده در سه کورس ميني‌گلف برگزار گرديد که در پايان محمود کاووسي، سيد‌ارسلان سنگي و محبوبه کاووسي هر سه از ورزشکاران معلول جسمي حرکتي به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را کسب نمودند.


 مرتضي دهرويه مربي تيم فوتبال هف سمنان:
 چند جوان با انگيزه سمناني در صورت حمايت آينده تيم هف سمنان را رقم خواهند زند 

سرويس ورزشي:

اولين مرحله تست‌گيري از بازيکنان فوتبال بومي استان بعدازظهر روز شنبه هفته جاري در استاديوم 15 هزار نفري سمنان برگزار شد مرتضي دهرويه در همين زمينه به خبرنگار ما گفت: چند جوان با انگيزه و با آتيه در اين تست حاضر شده بودند که در صورت حمايت و تمرينات مداوم مي‌توانند آينده فوتبال خود را در تيم ليگ دويي هف سمنان رقم بزنند به شرطي که صبر و حوصله داشته باشند و تمرينات سخت و دشوار را پشت سر بگذارند. دهرويه افزود در اين تست دو بازيکن رده‌سني اميد، دو بازيکن رده‌سني زير بيست و سه سال و چهار بازيکن رده بزرگسالان انتخاب شده‌اند که با انتخاب سرمربي در روزهاي اينده اين نفرات مورد ارزيابي قرار مي‌گيرند من اميدوارم در فصل جديد نفرات بيشتري از بازيکنان بومي شهرستان و استان در اين تيم وجود داشته باشند وي ادامه داد البته دو،سه بازيکن بومي هم از فصل گذشته در تيم بودند که در صورت رضايت سرمربي به فعاليت خود ادامه خواهند داد ضمن اينکه با چند بازيکن شاغل در ليگ‌هاي کشور نيز مذاکره شده است.


 نتايج نهايي مسابقات شطرنج تيمي جام رمضان شاهرود  

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، از سري مسابقات شطرنج تيمي جام رمضان، که با حضور 6 تيم سه نفره از مورخه 9 تير لغايت 11 تير در خانه شطرنج شاهرود برگزار شد تيم‌هاي آخر بازي با 4 برد و 10.5 امتياز به مقام اول دستيافت. تيم هاي کيميا با 4 برد و 9 امتياز و تيم آنتي اتک با 3 برد و 8 امتياز به مقام دوم و سوم دست يافتند.