تاریخ 1395/04/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4243 برو جستجو جستجوی پیشرفته   در نشست شماري از فعالان سياسي استان سمنان مطرح شد؛
 ضرورت دفاع مديران از سياست هاي دولت 

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

استاندار سمنان با بيان اينکه فرصت براي فعالان سياسي همه جريان‌هاي درون نظام در استان فراهم است، گفت: احزاب و گروه‌ها بايد با حفظ مواضع سياسي خود، از توانمندي يکديگر استفاده و دولت را براي رسيدن به اهداف و رشد و توسعه ايران اسلامي کمک کنند.

محمد رضا خباز در جمع شماري از فعالان سياسي استان سمنان در سالن يادگار امام (ره) استانداري، بر توجه بيش از پيش به احزاب و گروه‌هاي سياسي کشور تاکيد کرد و گفت: هم اکنون دوران حزب ستيزي و حزب گريزي به پايان رسيده است.

خباز با تاکيد بر ضرورت وحدت احزاب و گروه‌هاي سياسي در کشور گفت: وحدت احزاب با يکديگر، علاوه بر فراهم شدن زمينه توسعه سياسي در کشور، به دولت نيز در رسيدن به اهداف و رشد و توسعه جامعه کمک مي‌کند.

وي با تاکيد بر نهادينه شدن همدلي در کشور،گفت: کشور در زمان حاضر نياز به توسعه سياسي و اقتصادي دارد و بايد در چارچوب نظام جمهوري اسلامي، براي پيشرفت همه جانبه ايران اسلامي گام برداريم.

استاندار سمنان با بيان اينکه قرار نيست تفکر و انديشه‌ها يکي شود، بلکه قرار است با اتحاد و همدلي و حفظ مواضع سياسي و با انديشه فکري متفاوت همديگر براي رشد و توسعه کشور تلاش کنيم، اظهار کرد: توسعه هر کشوري از انديشه آغاز مي‌شود و کشورهايي موفق هستند که انديشه سياسي و مواضع خود را حفظ و مشترکات را کنار هم بگذارند و همکاري کنند.

خباز همچنين با بيان اينکه در انتخاب مديران،به اصل شايسته سالاري،کارآمدي و توانمندي مديريتي و باور به سياست‌هاي دولت تدبير و اميد، توجه ويژه دارد،گفت: هر مديري که در اين دولت کار مي‌کند، از هر کدام از احزاب اصولگرا، اصلاح‌طلب و اعتدال، بايد به سياست‌هاي دولت باور داشته و بر مبناي آنها کار کند.

وي، در پاسخ به پرسشي در خصوص تغييرات احتمالي مديريتي در اين استان و همچنين در نظر گرفتن سهم شهرستان‌ها در اين تغييرات، گفت: نخستين شرط براي ابقاء يا انتخاب يک مدير، کارآمدي و توانايي در اداره دستگاه خود و مسئوليت واگذار شده است.

استاندار سمنان با بيان اينکه دومين مولفه در انتصاب مديران، باور مديران به سياست‌هاي دولت دکتر روحاني است، افزود: دکتر روحاني در انتخابات، مجموعه اي از سياست‌ها و برنامه‌ها را به مردم ايران عرضه کرد و اکثريت مردم به اين سياست‌ها راي دادند، پس هر مديري که در اين دولت کار مي‌کند بايد به سياست‌هاي دولت باور داشته و بر مبناي آنها کار کند.

استاندار سمنان، با بيان اينکه مديران دولتي بايد از دولت دفاع کنند، تصريح کرد: يکي از مظلوميت‌هاي دولت تدبير و اميد اين است که شخص دکتر روحاني، خود بايد از دولت دفاع کند.

وي ادامه داد: همه مديراني که به سياست‌هاي دولت باور دارند و با آن کار مي‌کنند بايد از دولت دفاع کنند.

استاندار سمنان گفت: دولت يازدهم دولتي با تکيه بر شعارهاي برآمده از خواسته‌هاي مردم است و بحث تدبير و اميد و اعتدال از شعارهاي اصلي دولت است.

خباز افزود: دولت تدبير و اميد به دنبال ايجاد فرصت براي همه گروه‌هاي سياسي وفادار به نظام است.

وي با اشاره به اينکه دولت دکتر روحاني همواره بر قانون گرايي تاکيد داشته است، ادامه داد: دولت تدبير و اميد دولتي قانون‌مدار است و در راستاي شعار قانون‌مداري نيز حرکت مي‌کند.

استاندار سمنان بر ضرورت تعامل و همراهي همه گروه‌هاي سياسي براي توسعه استان سمنان تاکيد و خاطرنشان کرد: اين استان از لحاظ برخورداري از ظرفيت‌ها، جايگاه مهمي در کشور دارد و از اين رو، جهت گيري مسئولان نيز توسعه همه جانبه و پايدار اين استان است.

خباز افزود: بايد فضا و بستر لازم را براي فعاليت مناسب احزاب در جامعه فراهم شود.

برجام و بازگرداندن اميد به جامعه، دستاوردهاي دولت تدبير و اميد بوده است

استاندار سمنان در بخشي ديگر از سخنانش با اشاره به دستاوردهاي بزرگ دولت تدبير و اميد گفت: در عرصه بين‌المللي به نتيجه رساندن و اجراي برجام و در فضاي داخلي، بازگرداندن اميد به جامعه با سامان‌بخشي مسايل اقتصادي، دستاوردهاي مهم دولت يازدهم بوده است.

خباز، يکي از هنرهاي دولت دکتر روحاني را اجرايي کردن برجام دانست و گفت: امروز با اجراي برجام، سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي متقاضي سرمايه‌گذاري به کشور وارد شده‌اند.

وي با بيان اينکه تمايل براي انجام فعاليت بيشتر از سوي سرمايه‌گذاران خارجي و داخلي براي سرمايه‌گذاري در کشور پس از برجام رخ داده است، گفت: به دليل ثبات و آرامشي که با تلاش دولت تدبير و اميد پس از برجام در کشور حاکم شد، سيل سرمايه‌گذاران خارجي نيز به‌سوي کشور سرازير شد.

خباز با اشاره به اينکه پيش از برجام اقتصاد کشور داراي 2 بيماري مزمن بود، اظهار داشت: تورم و رکود، بدترين شرايط اقتصادي را براي کشورمان رقم زد.

وي تصريح کرد: گفتمان دولت تدبير و اميد در 24 خرداد با اميدبخشي به جامعه و حل مسائل و مشکلات عديده و برجامانده، با محوريت و حاکميت تدبير و مشي اعتدال در مديريت اجرائي کشور، در انتخابات پيروز شد و موجب ايجاد فضاي جديد و سازنده در داخل و گسترش ارتباطات و تعامل در سطح جهاني شد.

وي يکي از دستاوردهاي مهم دولت يازدهم را در بخش اقتصاد داخلي، مهار سرعت تورم لجام گسيخته در کشور عنوان و خاطرنشان کرد: دولت تدبير و اميد توانست به شعار انتخاباتي خود درباره کنترل تورم در کشور، عمل و سرعت تند تورم را مهار کند.

استاندار سمنان با بيان اينکه دولت يازدهم در شرايطي کشور را تحويل گرفت که تورم 44 درصدي در جامعه وجود داشت و به سرعت در حال افزايش بود، گفت: هنر دولت اين بود که توانست مانع رشد تورم در جامعه شود و اکنون نرخ تورم در کشور، تک رقمي شده است.

وي با تشريح شرايط اقتصادي کشور در زمان روي کار آمدن دولت يازدهم، تصريح کرد: با تلاش دولت، رشد اقتصادي کشور در حال حاضر به حدود پنج درصد رسيده و پيش‌بيني مي‌شود در سال‌جاري اين رقم افزايش يابد.

استاندار سمنان يادآور شد: اگر با انديشه بلند اين دولت تورم مهار نمي‌شد، امروز بايد تورم 60 تا 70 درصدي را تجربه مي‌کرديم و زندگي کردن براي ما ممکن نبود.

وي، اقتصاد تورمي همراه با رکود را بدترين نوع اقتصاد دانست و گفت: دولت يازدهم در زمان تحويل کشور، شاهد نوعي فقدان آرامش و بي‌ثباتي بود.

خباز، موفقيت دولت در صحنه‌هاي مختلف بين‌المللي را يادآور شد و گفت: دولت يازدهم در عرصه‌هاي مختلف بين‌المللي توانست عزت و اقتدار ايران اسلامي را افزايش دهد و موفقيت ايشان در ديپلماسي نيز اجراي موفقيت‌آميز برجام بود.

وي، با بيان اين که دولت فعلي در شرايطي سکاندار کشور شد که استکبار به سرکردگي آمريکا به دنبال منزوي کردن ايران اسلامي است، اظهار کرد: تيم مذاکره کننده هسته‌اي توانست با استمداد از ذات باري‌تعالي و استفاده از انديشه، اندوخته و استقامت خود، بالاترين موفقيت را در مذاکرات به دست آورد.

استاندار سمنان با بيان اينکه در دولت قبل و در يک بازه زماني کوتاه، نوعي بي‌ثباتي در کشور حاکم شد، اظهار کرد: در شرايطي که کشور دچار تحريم، کاهش قيمت نفت و کاهش درآمدهاي نفتي تا يک سوم شده بود، هنر دولت يازدهم اين بود که توانست دلار و ارز خارجي را کنترل کند.

در اين نشست که مديرکل سياسي انتظامي، فرمانداران و جمعي از فعالان سياسي حضور داشتند، نمايندگان و دبيران احزاب و فعالان سياسي استان به بيان ديدگاه‌ها، خواسته‌ها و مشکلات فعاليت احزاب در استان سمنان پرداختند.

اطلاع رساني شفاف از عملکرد دولت، استفاده از نيروي بومي، توجه به احزاب، تشکيل جلسه با احزاب، تغيير الگوي کشت، کاهش نرخ سود تسهيلات، اصلاح الگوي مصرف دولتي‌ها، نظارت بر معادن، دفاع از سياست‌هاي دولت توسط مديران، توجه به توليدات داخلي و توسعه سياسي، اقتصادي و علمي و فراهم کردن زمينه آرامش براي سرمايه‌گذاران، از مباحثي بود که از سوي نمايندگان و دبيران احزاب و فعالان سياسي استان بيان شد.

استان سمنان داراي 17 حزب و گروه سياسي رسمي است.


 با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري؛
 جلسه بررسي طرح ايجاد دهكده اشتغال برگزار شد 

سرويس خبر

با حضور محمدرضا ميرزايي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي و امير بينايي مدير کل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري جلسه بررسي طرح ايجاد دهکده اشتغال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان:

مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي هدف از برگزاري جلسه را در راستاي اهداف كارگروه اجتماعي فرهنگي اقتصاد مقاومتي با موضوع ايجاد دهكده اشتغال با رويكرد فرهنگي و اجتماعي اعلام كرد.

در ادامه مظاهري رئيس مجمع كارگروه اقتصادي و فرهنگي بسيج سپاه شهرستان سمنان به معرفي مجمع و كارگروه و همچنين تبيين و تشريح طرح مذكور توضيحاتي را به اعضاي حاضر در جلسه ارائه نمودند. همچنين آقاي عرب معاون كميته امداد امام خميني(ره) استان و عضو مجمع كارگروه اقتصادي و اجتماعي و فرهنگي بسيج نيز به تشريح جزئيات طرح پرداخته و پروژه مذكور را ممزوجي از هنر خلاقيت و معماري دانستند.

ميرزايي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي نيز ضمن استقبال از ايده‌هاي نو و خلاقانه تشكيل اين جلسه را نشانگر عزم عمومي دولت جهت استفاده از خرد جمعي در حمايت همه جانبه از طرح و ابتكارات اعلام و ضمن تاييد كليات طرح ارائه شده از اعضاي جلسه خواستند كه با ديد فرابخشي و مثبت به اينگونه طرح‌ها و برنامه‌ها نگاه كرده تا زمينه بروز و ظهور فكر‌ها نو و ايده‌هاي جديد در بخش‌هاي مختلف جامعه فراهم شد.

در ادامه دكتر بهزادنژاد مدير گردشگري طرح تكاپو، مهندس بيرقي مدير عامل مجتمع تجاري و گردشگري ققنوس، مهندس موسوي شهردار سمنان نيز به تشريح برنامه‌هاي مشابه با رويكرد توسعه گردشگري پرداختند.

در اين جلسه آقايان صادقي مشاور استاندار، ارگي سرپرست فرمانداري مهديشهر، حيدري مديرعامل سازمان همياري، عبدالهي معاون فرهنگي سپاه استان، مشتاقي معاون اداره كل كار و رفاه اجتماعي و طاهريان معاون اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان به معايب و محاسن طرح مذكور اشاره و نظرات و پيشنهادات خود را ارائه نمودند.


 رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي سمنان تاکيد کرد:
 ضرورت تشکيل کنسرسيوم صنعت گچ در استان سمنان  

سرويس خبر

ششمين نشست اتحاديه توليد‌کنندگان و توزيع‌کنندگان محصولات معدني استان در محل سالن جلسات اتاق بازرگاني سمنان با حضور اعضاي اين اتحاديه برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي سمنان علي‌اصغر جمعه‌اي، رئيس اتحاديه توليد‌کنندگان و محصولات معدني محصولات معدني استان گفت: رکود اقتصادي در سطوح مختلف گريبانگير صاحبان کسب کار شده و هر چه صنايع مرتبط به ساختمان اين رکود را بيشتر لمس کند، شرايط براي توليد‌کنندگان محصولات ساختماني سخت‌تر خواهد شد.

رئيس اتحاديه توليدکنندگان و محصولات معدني استان سمنان ادامه داد: اگر شرايط حاضر را با دقت بررسي نمائيم و يک جامعه شناسي اقتصادي پيرامون محيط اطراف خود داشته باشيم، متوجه خواهيم شد که قدرت خريد مردم به شدت پائين آمده است.

وي ادامه داد: در شرايط پيش رو، توليد گچ به روش جاري و صادرات اين کالا مرقون به صرفه نيست، لذا سرمايه‌گذاران اين صنعت بايد هر چه سريع‌تر تغييرات اساسي را بر روي محصولات خود اعمال نمايند.

جمعه‌اي توانمندي توليد گچ را در استان را مطلوب خواند و اضافه کرد: با عنايت به اينکه استان سمنان در توليد گچ داراي رتبه اول در کشور است، بايد هر چه سريع‌تر نسبت به تاسيس کنسرسيوم گچ اقدام نمائيم.

جمعه‌اي، تصريح کرد: اگر قرار باشد جايگاه صنعت گچ استان همچنان ارتقاء يابد و درآمدزايي در اين حوزه افزايش يابد، لزومأ بايد به سوي فرآورده‌هاي نوين حركت كنيم.

اين فعال اقتصادي عنوان کرد: اگر از شرايط رکود هم خارج شويم، بايد برنامه‌هاي مدون براي توليد داشته باشيم، چون در بازارهاي جهاني رقابت وجود دارد و تا زماني که ما نتوانيم محصولات خود را به روز عرضه کنيم، اين وضعيت پايدار خواهد ماند.

قابل ذکر است: شهر سمنان به تنهايي 6 درصد گچ دنيا و 80 درصد گچ كشور را تأمين مي‌كند و صنعت غالب استان سمنان صنعت گچ است.


 مدير کل فناوري و اطلاعات استان خبر داد؛
 رتبه دوم استان سمنان در توسعه ارتباط و فناوري در کشور 

مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان سمنان گفت: سمنان در سال 94 در شاخص بين‌المللي توسعه ارتباطات و فناوري اطلاعات(IDI) با عدد 5.945 رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

به گزارش ايرنا، سيد مسعود ميررضايي روز دوشنبه در نشست پيگيري جذب اعتبارات ملي حوزه فناوري اطلاعات در سالن يادگار امام(ره) استانداري تصريح کرد: اين رتبه بر اساس آمار دفتر بررسي هاي فني اقتصادي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري کشور و بر اساس شاخص بين‌المللي توسعه ارتباطات و فناوري اطلاعات(IDI) است و سمنان با 2.2 درصد رشد نسبت به سال 93، بعد از استان تهران، استان دوم کشور است.

وي افزود: در اين گزارش روند رشد شاخص آي . دي. آي در بازه زماني سال‌هاي 89 تا سال 94 محاسبه شده است که اين آمار نشانگر روند رو به رشد فناوري و ارتباطات استان سمنان است.

مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان سمنان از بهره‌مندي 217 روستاي اين استان از اينترنت پرسرعت خبر داد و افزود: استان سمنان از نظر زيرساخت‌هاي ارتباطي از استان‌هاي پيشرو و برتر کشور است.

در اين نشست درباره طرح هاي اولويت دار اقتصاد مقاومتي مانند ساخت ماهواره سنجش از راه دور و ماهواره مخابراتي بومي، 2 برابر کردن توليد محتواي داخلي با رويکرد کسب و کار ديجيتال با مشارکت بخش خصوصي، افزايش سطح دسترسي کاربران نهايي به شبکه ملي اطلاعات به 20 مگابيت در ثانيه و نمونه شدن استان سمنان براي اجراي طرح دولت الکترونيک در کشور، پيشنهاد داده شد.

اين نشست با حضور علي اکبر مرتضائي رئيس مرکز برنامه ريزي و نوسازي و توسعه اطلاعات استانداري سمنان برگزار شد.

براساس اهداف مدنظر از سوي اتحاديه جهاني مخابرات، هدف از بررسي شاخص توسعه آي. دي آي در کشورها، تبديل شدن به جامعه اطلاعاتي و کاهش شکاف ديجيتالي است که در ايران براساس معيارها مدنظر در بررسي هاي سال 94، استان تهران توسعه يافته ترين استان بوده و سيستان و بلوچستان کمترين توسعه را به خود اختصاص داده است.


 بازديد مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري از بيمارستان كوثر سمنان 

سرويس خبر

بينايي مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري به اتفاق نماينده مردم سمنان، مهديشهر و سرخه از بيمارستان كوثر سمنان بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري به اتفاق نماينده مردم سمنان، مهديشهر و سرخه از بيمارستان كوثر سمنان بازديد نمود.در اين بازديد نماينده مردم سمنان، مهديشهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي به اتفاق مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي به طور سرزده به بيمارستان كوثر سمنان مراجعه و ضمن بازديد از بخش‌هاي مختلف اين بيمارستان، با بيماران، همراهان بيماران و مراجعين گفت و گو كردند.

در ادامه از پزشكان متعهد و متخصص(مقيم) و پرستاران خدوم به جهت خدمات ارزنده تقدير و تشكر شد.

 


 بازديد معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان از مجتمع کومش 

سرويس خبر

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري از بخش‌هاي مختلف مجتمع فرهنگي هنري کومش سمنان بازيد کرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، محمدرضا ميرزايي در اين بازديد که از سوي شهردار سمنان و نيز معاون فرهنگي هنري اين اداره کل همراهي مي شد از سالن‌ها و تالارهاي مجتمع، گالري‌هاي مختلف آن و امکانات اين مجتمع ديدن کرد و از نزديک در جريان وضعيت ساختماني و امکانات تاسيساتي و فني آن قرار گرفت.

ابوالفضل دلارام رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان سمنان و نيز سيما رجبي معاون فرهنگي هنري اين اداره کل در جريان بازديد معاون استاندار از مجتمع کومش سمنان توضيحاتي در خصوص توانمندي‌ها و امکانات اين مجتمع و نيز نيازهاي آن ارائه کردند.

ميرزايي همچنين در گالري سيمرغ مجتمع کومش از نمايشگاه عکس شکوه حضور که مربوط به سفر رياست جمهوري و انتخابات مجلس شوراي اسلامي بود ديدن کرد.

قرار است همزمان با هفته دولت نمايشگاهي از دستاوردهاي دولت در استان سمنان برگزار شود.


 روي خط پيام- 33332379 

وقتي تورم کاهش مي‌يابد شيب گراني‌ها هم بايد کم شود!

نرخ همه کالاها از برنج و خرما گرفته تا گوشت، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ و ميوه‌ها و خشکبار در دولت يازدهم گران شده است، پس چگونه است که دولتمردان مرتبا از کاهش تورم نقطه به نقطه حرف مي‌زنند؟

هم‌ولايتياقتصاد مقاومتي يعني انجام و عمل

آن گونه که من متوجه شده ام اقتصاد مقاومتي مورد تاکيد مقام معظم رهبري اين است که همه آحاد جامعه از زن و مرد و مدير و مسئول و کارگر و کارمند و بالاترين مقام مسئول در دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي در مصرف آب و برق و ساير مصارف روزانه حداکثر صرفه جويي را داشته باشند.

محبوب نيافرق ميان تاکسيداران چيست؟

از مسئولين مربوطه مي‌خواهم از اين طريق بپرسم چه فرقي بين تاکسيداران تحت نظر شهرداري با تاکسيداران تحت نظر اصناف است که تاکسي‌هاي مربوط به شهرداري بابت نداشتن تاکسيمتر جريمه مي‌شوند ولي تاکسي‌هاي اصناف از اين قاعده مستثني هستند؟ اين درحالي است که استفاده از تاکسيمتر براي مردم مشکلاتي را به وجود آورده است.

تماس با روي خط پيامجابه‌جايي چندين مدير نمي‌تواند اعتراض مردم را پايان دهد

با جابه‌جايي چند مديرعامل بانک نمي‌توان به اعتراض مردم نسبت به پرداخت حقوق‌هاي نجومي پايان داد و بايد با تمام عوامل اين فساد برخورد شود.

علي مداحآمريکا قصد اجراي تعهدات خود را ندارد

چرا بعضي‌ از ما متوجه خباثت، بدعهدي و خيانت‌هاي شيطان بزرگ نمي شوند؟ آمريکا ديگر چه بايد کند تا دولت تدبير متوجه شوند که آمريکا قصد اجراي تعهدات خود در برجام را ندارد. او تا ما را بي‌هويت نکند دست از خباثت‌هاي خود برنمي‌دارد؟

اکرم همتيسعودي‌ها نمي‌توانند مسئوليت حرمين شريفين را داشته باشند

بروز حادثه جديد در مسجدالحرام و مصدوميت 18 زائر خانه خدا در اثر ازدحام بار ديگر به همه فهماند که حل اين مشکل مسلمين در گرو خارج کردن اداره حرمين شريفين از دست سعودي‌هاي تکفيري و واگذاري آن به شورايي از کشورهاي اسلامي است. دولت جمهوري اسلامي بايد طرح و ايده نحوه اداره حرمين شريفين را براي کشورهاي اسلامي پيشنهاد نمايد و در هر سال بايد منتظر حادثه بود!

يک شهروندتمامي کارمندان بانک زندگي مرفه‌اي ندارند

کارمند بانک با 20 سال سابقه کار صاحب يک واحد منزل 110 متري با يک دستگاه پرايد هستم. چرا بايد مسئولان بالاتر ما صاحب زندگي اشرافي بشوند و مردم را به همه ما بدبين بکنند.

يک کارمند بانکگراني‌ها با نرخ تورم همخواني ندارد

يک نفر پيدا بشود و تک رقمي شدن تورم را که ادعاي مسئولين اقتصادي است با گران شدن مرغ و برنج و شکر و خرما و... براي ما مردم توجيه کند. يک نفر کاري کند که ما کاهش تورم را آن گونه که مي گفتند در جيب مان حس کنيم.

عزالدينوضعيت پيماني‌هاي آموزش و پرورش را مشخص کنيد

ما جمع کثيري از نيروهاي قراردادي آموزش و پرورش به دليل نداشتن امنيت شغلي و حقوق حداقلي پيگير تبديل وضعيت خود به پيماني هستيم. بعد از گذشت 15 سال کاري براي ما انجام نداده‌اند. چرا؟

جمعي از پيماني‌هاي آموزش و پرورش