تاریخ 1395/03/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4227 برو جستجو جستجوی پیشرفته   اين بار پرسپوليسي‌ها متهم کردند
 وزير استقلالي است؛ اين هم سند بدون فتوشاپ!  

سرويس ورزشي:

اين بار پرسپوليسي‌ها وزارت ورزش را متهم به نقض بي‌طرفي کردند.

در حالي که روز گذشته جمعي از هواداران باشگاه استقلال برابر مجلس شوراي اسلامي تحصن کردند و مدعي بودند وزارت ورزش، بي‌طرفي را زير پا گذاشته و حامي تيم رقيب‌شان است، با اعلام اسامي اعضاي جديد هيات مديره تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس، ورق برگشته و حالا پرسپوليسي‌ها وزير را متهم به بي‌طرفي مي‌کنند. آنها انتخاب دو مدير ارشد مالي براي استقلال را گامي بلند براي کمک به اين دو تيم مي‌دانند که بتوانند براي شان تامين اعتبار کنند.

حسين قدوسي، سردبير روزنامه پيروزي در جديدترين يادداشتش در اين باره نوشته است: «ليست دريافتي سرخ‌ها دو فصل پيش و چهار هفته مانده به قهرماني سرخ‌ها منتشر شد و دنيايي از حاشيه نيز توليد. نهايتا سرخ‌ها با يک امتياز کمتر زمان سرمربيگري دايي نايب قهرمان شدند. همان ايام اما ليست استقلال يک هفته پس از پايان فصل منتشر شد. بعد مي‌گويند وزير پرسپوليسي است. در سه سال اخير مديريت پرسپوليس هشت بار (رويانيان، پروين، رحيمي، منتقمي، سياسي، طاهري، نژادفلاح، طاهري) تغيير کرد و بي‌ثباتي در کادر مديريت و فني به اوج رسيد اما استقلال فقط يک تغيير (فتح‌اله‌زاده رفت، افشارزاده آمد) داشته. بعد مي‌گويند وزير پرسپوليسي است.

سياسي رئيس هيات مديره پرسپوليس دو فصل در زمان نقل و انتقالات تابستاني چون پرسپوليس اسپانسر داشت و استقلال نداشت با توصيه وزارت ورزش (طبق گفته خادم در نود) بالغ بر هشت ميليارد به استقلال پرداخت کرد و طبق گفته رسانه‌ها همان فصل شرکت زيرمجموعه او (سبک دست) اسپانسر استقلال بود (سياسي پرداخت پول به استقلال را تاييد کرده اما گفته من اسپانسر نبودم و فقط اسپانسري را معرفي کردم). همان زمان پول اسپانسر پرسپوليس هزينه نشد تا حامي مالي استقلال هم مشخص شود و اينگونه دو باشگاه همزمان در نقل و انتقالات استارت زدند.

استقلال دو فصل پيش سقف بودجه 15ميلياردي را به عنوان تيم غير آسيايي رعايت نکرده و ارقام کذب را براي قرارداد خيلي‌ها از جمله قلعه نوعي، تيموريان، حيدري و... منتشر کرد اما پرسپوليس سقف بودجه 18ميلياردي را به عنوان تيم اسيايي رعايت کرد ولي نهايتا برخورد قاطعي با تخلف آشکار آبي‌ها و سپاهاني‌ها نشد و پرسپوليس قانون‌مدار مغموم واقع شد. حالا مي‌گويند وزير پرسپوليسي است.

موارد بسيار است اما مهم‌ترين ان اينکه افشارزاده مديرعامل استقلال همزمان مديرکل حوزه سرپرستي وزير ورزش است و اغلب جلسات مهم استقلال و برخي جلسات غيرمهم آبي‌ها در وزارت ورزش و دفتر افشارزاده که چند قدمي دفتر وزير است برگزار مي‌شود. افشارزاده از اين نفوذ بارها به نفع استقلال بهره برده که نمونه‌اش رايزني‌‌هاي او با مقامات فدراسيون براي محروم نشدن رحمتي در فينال و عدم تغيير تاريح فينال به رغم عدم حضور ملي پوشان استقلال و ذوب‌آهن در تيم ملي است و يا صدور مجوز براي بازي کردن پروپيچ پس از جلسه افشارزاده با کفاشيان و موارد بسيار ديگر اما... مي‌گويند وزير پرسپوليسي است.

او اين‌ها را از پي هم به عنوان مواردي آورده که نشان دهد هميشه ثبات مديريتي در استقلال، بيش از پرسپوليس بوده و نگاه حمايتي به اين تيم، بيش از رقيب بوده است. با اين وجود در هيات مديره پرسپوليس هنوز يک جاي خالي باقي‌مانده. جايي که براي يک مدير اقتصادي خالي مانده. پرسپوليسي‌ها، خيلي‌هاي شان گمان مي‌بردند، حسين هدايتي که اين روزها خيلي سيمي کند به تيم کمک مالي کند، آن نفر پنجم هيات مديره است اما اين اتفاق نيفتاده و او قرار نيست مسئوليتي در هيات مديره داشته باشد. يا حداقل تيم مشاوران وزير ورزش نتوانسته‌اند او را مجاب به چنين کاري کنند. حالا اگر يکي هم طراز با اين مديران مالي استقلالي به پرسپوليس نيايد شايد اعتراض‌ها بيشتر شوند. اگرچه همين حالا هم پرسپوليسي‌ها از طريق پيامک‌هاي سامانه هوداري‌شان، به ميزان پولي که بايد براي يک فصل هزينه مي‌کردند، تامين اعتبار داشتند و تمام اين چند ميليارد توماني که به عنوان هديه از افراد ديگر گرفته‌اند، مازادي بر سهم درآمدزايي‌شان بوده است. يعني بيش از 20 ميليارد توماني که حق داشتند در اين فصل هزينه کنند.


 دانشگاه علوم پزشکي بانک مسکن را شش‌تايي کرد / شادروان طلاگر حريفش را هشت‌تايي کرد 

سرويس ورزشي:

در ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان در شب‌هاي ششم و هفتم ماه رمضان بازي‌ها در رده‌هاي نوجوانان، بزرگسالان و کارمندي پيگيري شد. در اين مسابقات تيم نوجوانان گستر اسکان در رده نوجوانان با بستن بازوبند مشکي ياد و خاطره مرحوم نونهال متين خوش اقبال را گرامي داشتند اما نتايج به دست آمده به شرح زير مي باشد:

* رده‌سني نوجوانان:

- کومش 4- بسيج حمزه سيدالشهداي صفر

- شهيد اويني 3 - گسترسازان اسکان 3

* رده سني بزرگسالان:

توسعه اعيان گستر 4- شيرمال پيردهي 1

- شادروان طلاگر 8 - اميد 4

- کشت و صنعت‌افزا 2- زنده ياد بهنام جعغريان 7

- خانه کالا صفر - دهياري لاسجرد صفر

- شهرداري سمنان 2- چاپ پارسه 1

- عقاب 7- پيرايش وحيد 1

* رده کارمندي:

- بانک مسکن صفر - علوم پزشکي 6

- بهزيستي صفر- بانک تجارت 2

- تامين اجتماع 3- آموزشکده فني 2

- بنياد مسکن 1- نيروي انتظامي 5


 بعد از تمديد قرارداد؛
 غيبت چهار روزه عاليشاه در تمرين پرسپوليس 

سرويس ورزشي:

هافبک- مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمديد قرارداد خود با باشگاه، از 29 خرداد ماه در تمرينات سرخپوشان حضور خواهد يافت.

اميد عاليشاه پس از تمديد قرارداد خود با باشگاه و براي حضور در امتحانات دانشگاهي، پس از هماهنگي با مسوولان باشگاه و کادر فني، از بيست و نهم ماه جاري در تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس حضور خواهد يافت.

عاليشاه روز دوشنبه و با درخواست برانکو ايوانکوويچ قراردادش را تمديد کرده بود.


 نتايج مسابقات تنيس روي ميز جام رمضان شهرستان شاهرود 

سرويس ورزشي:

در ادامه مسابقات فوتسال جام سما شهرستان گرمسار به مناسبت ماه مبارک رمضان در تاريخ 95/3/24 شش مسابقه برگزار شد که در ان نتايج زير رقم خورد.

- آلوچه لواشک وانيا6 - دهياري کرندوفرور صفر

- يادواره شهيدپازوکي 4 - کفش طاها صفر

- دهياري غياث‌آباد 2- پايگاه جوادالائمه صفر

- کارخانه آردگرمسار 2- نمک سيف 2

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود مسابقات تنيس روي ميز جام رمضان در شهرستان شاهرود در روز شنبه 22 خرداد ماه 95 با شرکت 10 تيم در سالن تنيس روي ميز شهرستان شاهرود واقع در استاديوم تختي آغاز گرديد و در نخستين شب از اين مسابقات نتايج ذيل بدست آمد:

مخابرات 3- علوم پزشکي 1

راه‌آهن 1- شرکت سيمان 3

پيشکسوتان 3- دارايي 1

ميامي صفر- پوشاک توتن بين 3

کاوش رايانه 3- فروشگاه ميرغفوريان 2

شايان ذکر است اين مسابقات رأس ساعت 22 و به صورت يک شب در ميان برگزار مي‌گردد. برنامه مسابقات در شب‌هاي آتي به شرح ذيل اعلام مي‌گردد:

چهارشنبه 26/3/95 - ساعت 22:

علوم پزشکي- دارايي

پوشاک توتن بين- فروشگاه ميرغفوريان

مخابرات-کاوش رايانه

ساعت 23:

ميامي- شرکت سيمان

راه‌آهن- پيشکسوتان

جمعه 28/3/95 - ساعت 22:

شرکت سيمان- فروشگاه ميرغفوريان

علوم پزشکي- کاوش رايانه

پوشاک توتن بين- پيشکسوتان

ساعت 23:

ميامي- دارايي

مخابرات- راه‌آهن

- پايا‌بتون 4- شرکت توسعه سيلوها 1

 


 نتايج مسابقات واليبال جام رمضان شهرستان شاهرود 

سرويس ورزشي:

برندگان دومين شب از مسابقات واليبال جام رمضان شهرستان شاهرود مشخص شدند. به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در ادامه برگزاري مسابقات واليبال جام رمضان در شهرستان شاهرود، در دومين شب از مسابقات، شنبه شب تيم‌هاي علوم پزشکي شاهرود و شرکت سيمان و تيم‌هاي شهداي ميقان و خيج رو در روي يکديگر قرار گرفتند و تيم شرکت سيمان با نتيجه 2 بر صفر و تيم خيج با نتيجه 2 بر 1 بر حريفان خود پيروز شدند. اين دوره از مسابقات همانند سال‌هاي گذشته در سالن واليبال استاديوم تختي شاهرود و از ساعت 22 برگزار مي‌گردد.


 آغاز مسابقات انفرادي تنيس روي ميز رده سني نوجوانان جام رمضان 

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، يک دوره مسابقات انفرادي تنيس روي ميز رده‌سني نوجوانان با شرکت 14 بازيکن در دو گروه 7 نفره به صورت دوره اي به رقابت مي‌پردازند و از هر گروه 3 نفر به مرحله بعد صعود کرده و نفرات برتر در يک جدول آسيايي براي کسب مقام‌هاي اول تا سوم به رقابت مي‌پردازند. اسامي شرکت‌کنندگان در اين دوره از مسابقات عبارتند از:

گروه A: اميرحسين دلدار، محمد منصوري، امين مجيدي، اميرعباس حسن‌خاني، عليرضا ميررضايي، مهيار فنائي، آريا قدرتي

گروه B: اميرمحمد رحيمي، محسن وفائي‌نژاد، اميرمحمد ساغري، مهدي قاضي، مهدي عرب‌اسماعيلي، سالار هنرور، مهين اسدي


 اخبار کوتاه ورزشي 

شب‌هاي فوتسالي رمضان در شهرستان گرمسار

سرويس ورزشي:

در ادامه مسابقات فوتسال جام سما شهرستان گرمسار به مناسبت ماه مبارک رمضان در تاريخ 95/3/24 شش مسابقه برگزار شد که در ان نتايج زير رقم خورد.

- آلوچه لواشک وانيا6 - دهياري کرندوفرور صفر
- يادواره شهيدپازوکي 4 - کفش طاها صفر
- دهياري غياث‌آباد 2- پايگاه جوادالائمه صفر
- کارخانه آردگرمسار 2- نمک سيف 2
- پايا‌بتون 4- شرکت توسعه سيلوها 1پيروزي دهياري هشت‌آباد در فوتسال جام رمضان آرادان

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتسال جام رمضان در آرادان دنبال و نتايج زير حاصل گرديد:

- دهياري شه سفيد 3- زبانکده ملي ايرانيان 4
- دهياري هشت آباد 3- جوانان کهن‌آباد صفرنتايج سومين شب مسابقات واليبال جام رمضان شاهرود

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره و ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در شب بيست و چهارم خردادماه، مسابقات واليبال جام رمضان شهرستان شاهرود با برگزاري سه ديدار ادامه يافت که تيم‌هاي سونار شاهوار، مجتمع سنگ و سراميک پوريا و بسيج سعدآباد از سد حريفان خود گذشتند. نتايج اين بازي‌ها به شرح ذيل مي‌باشد. اين دوره از مسابقات با شرکت 18 تيم از شهرستان شاهرود در سالن واليبال استاديوم تختي شاهرود برگزار مي‌گردد.

مصالح ساختماني سونار شاهوار صفر- سامان 2
مجتمع سنگ و سراميك پوريا صفر- شرکت سيمان 2
بسيج سعدآباد صفر- جوانان شاهين تل 2نتايج نخستين شب مسابقات واليبال جام رمضان مهديشهر

سرويس ورزشي:

مسابقات واليبال جام رمضان در مهديشهر دنبال و نتايج زير حاصل شد:

- هستي‌ساز 2- بانک رفاه صفر
- شهيد صفايي صفر- برق مهذيشهر 2
- دربند رز سنگسر 2- خشکبار ارو 1