تاریخ 1394/09/30 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4096 برو جستجو جستجوی پیشرفته   تيم هيئت تيراندازي برج ققنوس سمنان به ليگ برتر صعود کرد  

سرويس ورزشي:

رييس هيئت تيراندازي استان سمنان گفت: تيم هيئت تيراندازي سمنان با نائب قهرماني در مسابقات دسته يک باشگاه هاي کشور موفق به صعود به ليگ برتر شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ قربانعلي قربانزاده افزود: تيم هيئت تيراندازي سمنان با اقتدار در مسابقات ليگ دسته اول باشگاه هاي کشور، عنوان نائب قهرماني تيمي اين رقابت ها را در بخش تفنگ و تپانچه را به خود اختصاص داد و موفق به صعود به ليگ برتر شد.

وي گفت: تيم هيات تيراندازي استان سمنان با نام تيم برج ققنوس با بازيکنان بومي در مسابقات ليگ دسته اول باشگاه هاي کشور حاضر شد.

رئيس هيئت تيراندازي استان سمنان اضافه کرد: نائب قهرماني در ليگ دسته يک و صعود به مسابقات ليگ برتر فصل آينده در حالي به دست آمد که در بخش تپانچه سوم و در تفنگ دوم و در مجمع تيمي به مقام نائب قهرماني رسيديم.

اسامي تيم تيراندازي استان سمنان به شرح ذيل مي‌باشد:

تپانچه:

علي کلاتي– علي کريم پور– محمدرضا مهروب– محمد گليني– علي شهروي– ساسان نکونهاد

تفنگ:

اميرسياووش ذوالفقاريان– حامي يحيي– علي جوادي– مهدي صيادجو

ميثم قربانزاده (سرپرست)– کاظم خطيبي (مربي)– قربانعلي قربانزاده (سرمربي)

اين رقابتها در روز جمعه 27 آذر ماه با حضور 6 تيم، هيئت سمنان، شهيد اولاد آبادان، هيئت قزوين، هيئت کرمانشاه، بعثت و هيئت کرمان و به ميزباني بعثت در سالن تيراندازي مجهز به سيبل‌هاي الکترونيکي 80 خط مجموعه ورزشي آزادي برگزار مي‌شود.


 قهرماني دامغان در مسابقات کشتي فرنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان  

سرويس ورزشي:

مسابقات کشتي فرنگي پسر دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان در مجموعه ورزشي آزادگان واحد سمنان با قهرماني تيم دامغان خاتمه يافت .

به گزارش خبرنگار ما از سمنان دراين مسابقات تيم دانشگاه آزاد اسلامي دامغان توانست با کسب 75 امتياز به مقام قهرماني دست يابد

تيم‌ دانشگاه آزاد اسلامي سمنان با کسب 72 امتياز نايب قهرمان اين دوره از مسابقات شد و شاهرودي‌ها با کسب تنها 29 امتياز سوم شدند.

فرنگي کاران دامغاني براي کسب قهرماني اين دوره از مسابقات 4 نشان طلا، 3 نقره و يک نشان برنز کسب کردند.

ميزبان مسابقات توانست 2 نشان طلا 4 نشان نقره و دو برنز از اين مسابقات کسب کند و شاهرودي ها به دو طلا و يک نقره بسنده کردند.


 آزادکاران مهديشهري با شايستگي قهرمان مسابقات کشتي دانشجويان استان سمنان شدند 

سرويس ورزشي:

مسابقات کشتي آزاد پسر دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان در مجموعه ورزشي آزادگان واحد سمنان با قهرماني تيم مهديشهر خاتمه يافت .

به گزارش خبرنگار ما از سمنان دراين مسابقات تيم دانشگاه آزاد اسلامي مهديشهر که نخستين حضور در مسابقات را تجربه مي‌کرد توانست با کسب 74 امتياز به مقام قهرماني دست يابد. تيم‌هاي دامغان با 69 و شاهرودي‌ها با کسب 63 امتياز مقام دوم و سوم مسابقات را از آن خود کردند.

آزادکاران مهديشهري‌ براي کسب قهرماني اين دوره از مسابقات 4 نشان طلا، 2 نقره و يک نشان برنز کسب کردند.دامغاني‌ها 5 نشان نقره و يک نشان برنز براي نايب قهرماني کسب کردند و شاهرودي‌ها براي سومي 3 نشان طلا، يک نقره و دو برنز کسب کردند.سمنان ميزبان مسابقات هم در پايان مسابقات توانستند نشان طلاي وزن 61 کيلو را کسب نمايند.


 قهرماني تيم واليبال کارکنان زندان گرمسار در مسابقات ورزشي زندانهاي استان 

سرويس ورزشي:

مسابقات ورزشي کارکنان مرد زندانهاي استان سمنان با حضور بيش از 30 ورزشکار در رشته‌هاي واليبال و تيراندازي به ميزباني زندان دامغان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي زندانهاي استان سمنان، در پايان اين مسابقات که به مدت دو روز در سالن ورزشي انقلاب شهرستان دامغان و با قضاوت داوران رسمي اداره ورزش و جوانان اين شهرستان برگزار شد، تيم واليبال زندان گرمسار به مقام قهرماني رسيد و تيم‌هاي دامغان و شاهرود به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته تيراندازي نيز ذوالفقار نجفي از دامغان مقام اول را بدست آورد و امير ترابي از اداره کل و ابوالفضل تهمک از گرمسار مقام‌هاي دوم و سوم را از آن خود کردند. کاپ اخلاق مسابقات نيز به ورزشکاران اداره کل تعلق گرفت.

گفتني است مراسم اختتاميه و اهداي جوايز اين مسابقات با حضور عباسعلي عرب مدير کل زندانهاي استان برگزار گرديد. در اين مسابقات پنج تيم کارکنان اداره کل، زندان سمنان، زندان شاهرود، زندان دامغان و زندان گرمسار شرکت داشتند.


 شاهرود ميزبان مسابقات واليبال دختران دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان  

سرويس ورزشي:

مسابقات واليبال دختران دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود آغاز شد.

در روز اول اين مسابقات که با حضور 4 تيم از دانشجويان دختر شهرهاي گرمسار، شاهرود، سمنان و دامغان همراه بود تيم دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود توانست با نتيجه 2 بر صفر گرمسار را شکست دهد و تيم دامغان نيز با نتيجه 2 بر يک از سد دختران دانشگاه آزاد اسلامي سمنان گذشت.

در روز دوم مسابقات که صبح امروز برگزار خواهد شد تيم‌‌هاي دختران شاهرود با دامغان رقابت مي‌کند، سپس گرمسار با سمنان ديدار مي‌کند و بعداز‌ظهر نيز در رقابت اول تيم‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي سمنان به مصاف شاهرود مي‌رود و سپس در بازي پاياني اين مسابقات تيم گرمسار به ديدار دامغان خواهد رفت .

در اين مسابقات تيم‌هاي شرکت کننده در مجموعه ورزشي تختي شاهرود به شکل دوره اي در طي دور روز با هم بازي مي‌کنند و در نهايت تيم قهرمان به مسابقات کشوري راه مي‌يابد .


 برگزاري کلاس داوري بسکتبال درجه سه به دو 

سرويس ورزشي:

کلاس داوري بسکتبال درجه 3 به 2 به ميزباني در گرمسار با زحمات رئيس هيات شهرستان جناب دربان در حال برگزاري مي‌باشد که باحضور جناب واحدي‌پور رياست محترم کميته داوران فدراسيون و با حضور گراميان رئيس هيات بسکتبال استان و با مدرسين درجه عالي فدراسيون جناب محمد دوست و نادر باقري که با حضور آنها اين کلاس در حال برگزاري مي‌باشد که به تعداد 60 شرکت کننده از سراسر کشور در اين کلاس شرکت نموده‌اند و ديروز بعدازظهر بعد از امتحان تئوري وعملي کلاس به پايان رسيد.


 آغاز مسابقات بسکتبال ليگ جوانان کشور در شاهرود 

سرويس ورزشي:

مسابقات بسکتبال ليگ جوانان کشور در شاهرود آغاز شد. در مرحله برگشت دور سوم مسابقات ليگ جوانان کشور که به ميزباني استان سمنان در شاهرود برگزار ميگردد تيم بسکتبال ذغالسنگ البرزشرقي با بکارگيري بازيکنان استان سمنان بعنوان نماينده استان در اين مرحله باتيمهاي مهرام تهران و مهران شيراز همگروه است. در مرحله رفت تيم بسکتبال جوانان ذغالسنگ البرز شرقي در تهران موفق به پيروزي بر تيم مهران شيراز شد ولي از مهرام تهران شکست خورد.

درمرحله برگشت که از روز پنجشنبه 25 آذر در شاهرودآغاز شده تيم مهرام تهران موفق بشکست تيم مهران شيراز شد ودر روز جمعه 26آذر دريک بازي نزديک و با اختلاف 4 امتياز تيم ذغالسنگ البرزشرقي شاهرود (نماينده استان) به تيم مهران شيراز بازي را واگذار کرد اما با توجه به پيروزي 11اختلافي بازي رفت و حتي در صورت شکست در برابر بازي با مهرام در روز شنبه دو تيم مهرام تهران و ذغالسنگ البرزشرقي به مرحله بعدي مسابقات راه يافتند و در جمع 8تيم برتر کشور قرار گرفتند.اين افتخار بزرگ در حالي بدست آمده که در ابتدا 48 تيم از سراسر کشور در اين مسابقات حضور داشتندو جوانان پرانگيزه و پرتوان استان سمنان بدون استفاده از بازيکنان کمکي و تنها با توان بومي موفق به رسيدن به چنين موقعيتي گشته‌اند.


 بارسلونا قهرمان باشگاه‌هاي جهان شد 

تيم فوتبال بارسلونا با پيروزي پرگل برابر ريورپلاته آرژانتين در فينال جام باشگاه‌هاي جهان قهرماني در اين مسابقات را جشن گرفت. اين پنجمين جام از شش جام ممکن بود که بارسلونا در طول فصل کسب کرد.

به گزارش مهر، تيم‌هاي فوتبال بارسلوناي اسپانيا و ريورپلاته آرژانتين از ساعت 14 امروز يکشنبه ديدار نهايي رقابتهاي جام باشگاه‌هاي جهان را به قضاوت عليرضا فغاني در يوکوهاما ژاپن برگزار کردند که در پايان تيم بارسلونا حريف خود را 3 بر صفر شکست داد و جام قهرماني را بالاي سر برد.

بارسلونا پيش‌تر در سال‌هاي 2009 و 2001 نيز قهرمان جام باشگاههاي جهان شده بود تا بدين ترتيب براي سومين بار بتواند قهرماني در اين مسابقات را به افتخارات خود اضافه کند.عليرضا فغاني داور ايراني قضاوت ديدار امروز بارسلونا برابر ريورپلاته را بر عهده داشت.

رضا سخندان و محمدرضا منصوري کمک‌هاي وي در اين بازي بودند. فغاني در اين بازي به نيمار، سرخي روبرتو، راکيتيچ و جوردي آلبا از بارسلونا کارت زرد نشان داد. دو بازيکن از ريورپلاته نيز از داور ايراني اخطار گرفتند.


 برگزاري رقابتهاي جام جهاني 2016 در ايران و آمريکا 

اتحاديه جهاني کشتي، ميزبانان رقابتهاي جام جهاني کشتي آزاد و فرنگي را بطور رسمي اعلام کرد.

به گزارش مهر، طبق اعلام اتحاديه جهاني، رقابتهاي جام جهاني کشتي فرنگي در سال 2016 به ميزباني ايران برگزار خواهد شد که طي آن 8 تيم برتر رقابتهاي جهاني 2015 آمريکا طي روزهاي 30 و 31 ارديبهشت ماه به مصاف هم خواهند رفت.

همچنين اتحاديه جهاني کشتي، ميزباني جام جهاني کشتي آزاد را هم به آمريکا واگذار کرد.جام جهاني کشتي آزاد در سال 2016 طبق تقويم اتحاديه جهاني در روزهاي 22 و 23 خردادماه سال آينده با حضور 8 تيم برتر مسابقات جهاني در شهر لس‌آنجلس برگزار خواهد شد.


 سرمربي تيم ملي واليبال:
 حضور در ايران وسوسه‌کننده است 

سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: وقتي از لهستان بروم، دلم براي مربيان، بازيکنان لهستاني، خبرنگاران، انبوه تماشاگران و البته سوپ‌هاي لهستان تنگ مي‌شود.

به گزاش تسنيم، لهستاني‌ها رائول لوزانو را خيلي دوست دارند چون با اين مربي 59 ساله آرژانتيني در سال 2006 به عنوان نايب قهرماني جهان رسيدند.

او حالا در شهر رادوم، هدايت تيم «چراد چارني» را بر عهده دارد که در پلاس ليگا، سوم است. او قرار است در روزهاي آتي براي نهايي کردن قراردادش به ايران سفر کند.

مصاحبه او را با يک سايت لهستاني مي‌خوانيد:

آيا هدف تيم رادوم، قهرماني در ليگ لهستان است؟

من فشار زيادي به بازيکنانم براي کسب عنوان قهرماني وارد نمي‌کنم. هدف من اين است که تيم رادوم و بازيکنانش، بهتر و بهتر بازي کنند و پيشرفت کنند.

برنامه شما در سفر به ايران چگونه است؟

من در ابتداي هفته آينده براي انجام صحبت‌هاي نهايي به ايران مي‌روم. حضور در ايران براي من يک فرصت وسوسه کننده است تا يک بار ديگر در المپيک حضور داشته باشم. ايران هنوز جواز حضور در ريو را کسب نکرده ولي شانس زيادي دارد. من باز هم به شما اطمينان مي‌دهم که در ميانه فصل،‌ تيم را ترک نخواهم کرد و بعد از پايان ليگ از رادوم مي‌روم.

آيا تيم ملي لهستان مي‌تواند به المپيک ريو صعود کند؟

فکر مي‌کنم بتواند. آنتيگا کارش را بلد است و بايد به او اجازه داد تا کار کند.

اگر لهستان را ترک کنيد، دلتان بيشتر براي چه چيزي تنگ مي‌شود؟

من بهترين آرزوها را براي مردم لهستان دارم. من وقتي از آرژانتين رفتم، دلم براي مربيان آرژانتيني تنگ شد. وقتي از ايتاليا رفتم، دلتنگ مربيان، خبرنگاران و واليبال اين کشور شدم و وقتي از لهستان بروم، دلم براي مربيان، بازيکنان لهستاني، خبرنگاران، انبوه تماشاگران و البته سوپ‌هاي لهستان تنگ مي‌شود.


 آيا چپ‌پاي تيم ملي به روسيه مي‌رود؟ 

هافبک تيم فوتبال راه‌آهن از يک تيم روسيه‌اي پيشنهاد دارد که رضايت اين باشگاه شرط لژيونر شدنش است.به گزارش تسنيم، ميلاد محمدي با توجه به درخششي که در يک سال اخير داشته و ماحصل آن دعوت به تيم ملي بوده است، مورد توجه بسيار از تيم‌ها از جمله اروپايي‌ها قرار گرفته است.

هافبک ملي‌پوش تيم فوتبال راه‌آهن در حال حاضر با پيشنهادي جدي از سوي يک تيم روسيه‌اي مواجه شده است.

اين تيم روسيه‌اي در حال حاضر در مسابقات ليگ برتر اين کشور حضور دارد که البته روستوف نيست و تيمي ديگر خواهان حضور محمدي در روسيه شده است.البته در حال حاضر مشکلي بزرگ براي لژيونر شدن محمدي وجود داشته و‌هافبک چپ راه‌آهني‌ها نياز به دريافت رضايتنامه از باشگاهش دارد، باشگاهي که به نظر مي‌رسد خواهان مبلغ بالايي شده است.

بايد ديد اين بازيکن مي‌تواند رضايت باشگاه راه‌آهن را براي جدايي جلب کند يا اينکه همچنان به حضور خود در ليگ برتر ايران ادامه خواهد داد.


 اخبار کوتاه ورزشي 

تيم ووشو باشگاه شهرداري دامغان صدرنشين ليگ دسته يک ووشو کشور
گام بلند شهرداري دامغان براي صعود به ليگ برتر وشو

سرويس ورزشي:

شهرداري دامغان درليگ دسته يک ووشو آقايان کشور درتاريخ 25 الي 26 /9/ 94 به مصاف تيم هاي هيئت خراسان رضوي و يزد رفت و با اقتدار پيروز ميدان شد . درمرحله فينال که درتاريخ 10 الي 11/10/94 درمجوعه ورزشي آزادي تهران برگزار مي گردد چهارتيم شهرداري دامغان، نان چوان تنکابن، هيئت خراسان رضوي و دانشگاه سماخرم آباد براي صعودبه ليگ برترووشو کشوربه رقابت مي‌پردازند .استقلال دامغان در شاهرود امتياز گرفت

سرويس ورزشي:

ديدار رفت مرحله نيمه نهايي ليگ استان بين دو تيم مرحوم شاهيني و استقلال دامغان در شاهرود با قضاوت خوب حميدرضا نبوي انجام شد اين دو تيم عليرغم تلاش در طول نود دقيقه به نتيجه تساوي دو بر دو دست پيدا کردند تا جنگ صعود به ديدار پاياني در بازي برگشت مشخص شود.

مرحوم شاهيني2- 2 استقلال دامغان

أمين عامري (1)
مرتضي دهقان(30)
أمين عامري (57)
حميد اميراحمدي(69)

گفتني است قبل از شروع اين مسابقه ياد و خاطره مرحوم حيدر نوراني گرامي داشته شد.رضا چهارپاشلو داور ملي بسکتبال شد

سرويس ورزشي:

رضا چهارپاشلو داور گرمسار کارت ملي بسکتبال خود را از دستان رئيس کميته داوران فدراسيون جمهوري اسلامي ايران واحدپور دريافت کرد و گراميان رئيس هيات بسکتبال استان آرزوي پيروزي و سربلندي در داوري براي اين داور استان سمنان وشهرستان گرمسار نمود.انصار شاهرود در يک قدمي فينال

سرويس ورزشي:

در ادامه مسابقات فوتبال ليگ استان و از مرحله رفت نيمه نهايي يک ديدار بين دو تيم انصار شاهرود و سامان مهديشهر در استاديوم آزادي مهديشهر انجام شد که تيم مهمان موفق شد با تنها گل سيد محمود مولايي که در دقيقه ده به ثمر رسيد در خانه حريف به يک پيروزي شيرين دست پيدا کند و به يکقدمي فينال برسد قبل از شروع بازي بازيکنان هر دو تيم با اهداي شاخه گل ياد و خاطره مرحوم حيدر نوراني را گرامي داشتند.