تاریخ 1390/10/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 2989 برو جستجو جستجوی پیشرفته   خودرويي در سمنان طعمه حريق شد 

سرويس حوادث:
آتش باعث خسارت سنگين به خودرو پرايد شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني سمنان طي تماس با سامانه 125 آتش نشاني سمنان طي هفته گذشته اعلام شد يک دستگاه خودروي سواري پرايد واقع در سمنان بلوار جمهوري طعمه حريق شده است.
ستاد فرماندهي سازمان بلافاصله اکيپ عملياتي ايستگاه شماره يک آتش نشاني را با دو دستگاه خودرو اطفا» حريق به محل حادثه اعزام نمود.  
سر آتش نشان مجتبي شهميرزادي فرمانده اعزامي در خصوص اين حادثه گفت: به محض رسيدن به محل حادثه مشاهده شد که خودروي مذکور به طور کامل دچار آتش سوزي بوده و در حال سوختن است، که طي آن سريعا آتش نشانان اقدامات لازم جهت ايمن سازي محيط را به عمل آورده و به وسيله مواد اطفايي خودروهاي عملياتي، اقدام به خاموش نمودن خودرو و مهار حريق نمودند.   علت بروز حادثه توسط کارشناسان سازمان در دست بررسي است.


 دستگيري ناصر و منصور تيغ زن در جنوب پايتخت 

فرمانده يگان امداد تهران بزرگ از دستگيري دو برادر زورگير در خيابان فداييان اسلام خبر داد و افزود: متهان حين زورگيري از يکي از شهروندان دستگير شدند.
سرهنگ اردشير مطهري فرمانده يگان امداد تهران بزرگ در گفت وگو با  پايگاه اطلاع رساني پليس، به تشريح جزييات موضوع فوق پرداخت.
به گفته وي چندي پيش ماموران گشت انتظامي قرارگاه کيانشهر به هنگام گشت زني در خيابان فداييان اسلام مشاهده مي کنند سه نفر با يکديگر درگير شده و نزاع به راه انداختند.
فرمانده يگان امداد ادامه داد: ماموراه به منظور بررسي موضوع به آنان نزديک شدند که در همين حين دو نفر از نزاع کنندگان ضمن انداختن قمه همراه خود فرار را بر قرار ترجيح داده و به سرعت از صحنه گريختند.
سرهنگ مطهري با اشاره به سرعت عمل ماموران خاطر نشان کرد: به دنبال فرار متهمان هر دوي آنان پس از چند دقيقه دستگير و به صحنه ارتکاب جرم آورده شدند.
فرمانده يگان امداد پليس پايتخت در پايان تصريح کرد: متهمان که خود را "ناصر" و "منصور" معرفي نمودند به همراه شاکي پرونده ضمن تنظيم صورتجلسه جهت بررسي بيشتر تحويل کلانتري 160 شدند.

 


 فروکش پارکينگ و سقوط خودرو 

فروکش کف پارکينگ يک ساختمان 4 طبقه مسکوني درجنوب شرق تهران موجب فرورفتن يک خودروي سواري به داخل چاه فاضلاب ساختمان شد. به گزارش پايگاه خبري 125، وقوع اين حادثه در ساعت 04:16 دقيقه عصر پنج شنبه به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله آتش نشانان ايستگاه 87 سازمان آتش نشاني به محل حادثه در کوي يافت آباد، بلوار الغدير جنوبي اعزام شدند.  حجت الله قاسمي فرمانده آتش نشانان اعزامي در اين باره اظهار داشت: هنگامي که به محل حادثه رسيديم مشاهده کرديم که در پارکينگ اين ساختمان مسکوني، يک دستگاه خودروي سواري از قسمت جلو به داخل گودالي به عمق 5 متر فرو رفته است.
وي افزود: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از دستگاه مخصوص ابتدا خودرو سواري را کاملا مهار کردند و سپس با بکارگيري ابزار ويژه نجات، اين وسيله نقليه را بدون وارد آمدن خسارت از داخل گودال خارج کردند. اين فرمانده آتش نشاني علت فروکش پارکينگ را ناشي از شکستگي طوقه چاه براثر نشت تدريجي آب و در نهايت فروکش کردن کف پارکينگ اعلام کرد و افزود: خوشبختانه دراين حادثه هيچ کس آسيبي نديد.


 دستگيري سارق ساختمان هاي نيمه کاره در جنوب پايتخت  

سروان ظهيري نژاد از دستگيري سارقي که از ساختمان هاي نيمه کاره دينام بالابر مي دزديد خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سروان محسن ظهيري نژاد سرپرست کلانتري 170 کهريزک در به تشريح جزييات موضوع فوق پرداخت.
به گفته وي پنج شنبه شب ماموران کلانتري کهريزک هنگام گشت زني در شهرک پيام به فردي که يک کيسه بزرگ را بر روي دوش خود گذاشته و حمل مي کرد، مشکوک شدند.
سروان ظهيري نژاد ادامه داد: ماموران به منظور بررسي موضوع نامبرده را متوقف و او را مورد بازجويي و بازرسي قرار دادند.
در تحقيقات ماموران مشخص شد متهم "احمد" نام دارد و داخل کيسه نيز يک دستگاه دينام بالابر است که به تازگي از يکي از ساختمان هاي نيمه کاره به سرقت برده است.
رييس کلانتري 170 کهريزک خاطرنشان کرد: با توجه به اين که تاکنون چهار نفر از شکات پرونده متهم را شناسايي کرده اند، تحقيقات در اين رابطه ادامه دارد.

 


 دستگيري 42 مجرم حرفه اي و سابقه دار تحت تعقيب  

روز پنج شنبه و در پي اجراي مرحله دوم طرح عملياتي دستگيري مجرمان و متهمان متواري توسط کارآگاهان پليس آگاهي استان اصفهان 42 مجرم حرفه اي و سابقه دار تحت تعقيب شناسايي و دستگير شدند.
به گزارش پايگاه خبري پليس،سرهنگ "حسين حسين زاده" رييس پليس آگاهي استان اصفهان در گفت و گو با اين پايگاه با اعلام اين خبر اظهار داشت: روز پنجشنبه در راستاي مبارزه با جرايم مرحله دوم دستگيري متهمان تحت تعقيب و متواري با به کارگيري 19 اکيپ از تيم هاي ويژه پليس آگاهي در چهار نقطه استان به مرحله اجرا در آمد.
وي افزود: در اين طرح به مدت 12 ساعت انجام شد، 42 نفر از مجرمان حرفه اي و سابقه دار که تحت تعقيب پليس بودند با اجراي چندين عمليات موفق، غافلگير و دستگير شدند.
اين مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: اين افراد سابقه دار تحت عناوين سرقت خودرو و موتورسيکلت، سرقت منزل و مغازه، کيف قاپي، سرقت مسلحانه و سرقت داخل خودرو تحت تعقيب پليس آگاهي بودند.
رييس پليس آگاهي استان از دستگيري هفت سارق کيف قاپ و داخل خودرو که اقدام به سرقت با موتورسيکلت مي کردند خبر داد و گفت:از متهمان مقادير قابل توجهي اموال مسروقه شامل،گوشي تلفن همراه، راديو پخش خودرو، اسناد و مدارک، اوراق بها دار و ساير اموال شخصي مالباختگان کشف و ضبط شد.
وي افزود: ماموران در منزل يکي از متهمان مقاديري مواد مخدر شيشه، کراک و ترياک و هرويين به همراه آلات و ادوات مصرف و چندين قبضه سلاح سرد و سه دستگاه موتور سيکلت مورد استفاده در سرقت ها کشف و ضبط شد. سرهنگ حسين زاده از مالباختگان خواست تا براي پيگيري شکايت خود و تکميل پرونده متهمان به پليس آگاهي واقع در خيابان قائميه مراجعه کنند. اين مقام انتظامي در پايان با بيان اينکه متهمان دستگير شده همراه پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي داده شدند بيان داشت: محکومان و متهمان متواري هيچگاه توسط پليس به فراموشي سپرده نمي شوند و کارآگاهان پليس آگاهي همواره آنها را زير ذربين خود دارند.