تاریخ 1394/01/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3893 برو جستجو جستجوی پیشرفته   يک باند بزرگ توليد روغن تقلبي موتور در شيراز متلاشي شد 

سرويس حوادث:

يک باند بزرگ توليد روغن تقلبي موتور در حاشيه شهر شيراز که اقدام به توليد 14هزار ليتر روغن غيرمجاز کرده بودند با هوشياري ماموران انتظامي استان فارس شناسايي و متلاشي شد.

به گزارش دريافتي شامگاه چهارشنبه به نقل از اداره اطلاع رساني معاونت اجتماعي فرمانده انتظامي فارس اين باند متخلف در يکي از شهرک هاي حاشيه شيراز اقدام به تهيه و بسته بندي روغن هاي تقلبي در ظَرف‌هايي با نشان شرکت هاي معتبرکرده و روغن هاي غيرمجاز را در بازار فارس و برخي استانهاي مجاور توزيع و بفروش مي رساندند.

براساس اين گزارش از اين باند ادوات پلمپ درب قوطي و بشکه هاي بزرگ روغني بدست آمده و تعداد پنج انبار بزرگ حاوي روغن هاي تقلبي نيز هم پلمپ شده است.

اين گزارش مي افزايد : همچنين در اين ارتباط هفت نفر دستگير و تحويل مقامات قضايي استان داده شدند.


 کشف اسلحه‌هاي قاچاق توسط مامورين حفاظت محيط زيست شهرستان مهديشهر  

سرويس حوادث:

مامورين واحد مهديشهر در 2 عمليات مختلف موفق به کشف اسلحه‌هاي غيرمجاز گرديدند.

به گزارش اداره روابط عمومي حفاظت محيط زيست استان سمنان، عباس زارع رئيس حفاظت محيط زيست شهرستان مهديشهر در تشريح اين عمليات ها گفت: در مورد اول مامورين اجرايي واحد محيط باني صيدوا در حين گشت وکنترل منطقه با يک دستگاه خودروي پاترول سفيد رنگ دو درب که خارج از جاده اصلي و در سينه کش کوه پارک بوده و درب آن باز و سوئيچ برروي آن بوده است برخورد و طي هماهنگي لازم با فرماندهي محترم نيروي انتظامي شهميرزاد و اعزام عوامل نيروي انتظامي به محل مذکور و در پي بازديد از خودرو موفق به کشف تعداد يک قبضه اسلحه کلاشينکف برروي صندلي شاگرد، يک تير فشنگ جنگي ، يک تيغه خشاب و سرنيزه مربوط به سلاح گرديدند و با توجه به عدم حضور سرنشينان خودرو، طي استعلامات صورت گرفته به وسيله عوامل محترم نيروي انتظامي مالک خودرو شناسايي و پرونده مذکور نيز جهت رسيدگي و اقدامات بعدي به عوامل نيروي انتظامي سپرده شد.

زارع ادامه داد: در مورد دوم محيط بانان منطقه در حين گشت و کنترل و با ايجاد پست ايست و بازرسي از خودروها و افراد مشکوک به شکار غير مجاز، در منطقه حفاظت شده پرور، موفق به کشف يک قبضه اسلحه گلوله زني غير مجاز و فاقد جواز حمل سلاح گرديدند که در ادامه مامورين حفاظت محيط زيست شهرستان مهديشهر متخلف را جهت تکميل پرونده به مراجع قضايي تحويل دادند.

زارع در پايان از فرماندهي و عوامل نيروي انتظامي شهميرزاد و همکاري همه جانبه دادستان شهرستان مهديشهر با محيط زيست و صدور مجوز‌هاي لازم براي محيط بانان اين شهرستان در جهت بازرسي خودرو‌هاي مشکوک در منطقه حفاظت شده پرور تشکر و قدرداني کرد.


 پنج عضو يک خانواده تهراني از مرگ حتمي نجات يافتند 

سرويس حوادث:

مدير روابط عمومي مرکز اورژانس تهران گفت: تکنيسين هاي اورژانس تهران موفق مي شوند پنج عضو يک خانواده تهراني را که دچار گاز گرفتگي شده بودند از مرگ حتمي نجات دهند.

حسن عباسي افزود: گزارش وقوع حادثه گاز گرفتگي در يک منزل مسکوني واقع در خيابان حصارک بالاتر از چهارديواري حوالي ساعت دو بامداد امروز به سامانه 115 اعلام و بلافاصله نيروهاي امدادي به وسيله دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.وي گفت: در اين حادثه اعضاي خانواده مزبور که دچار گازگرفتگي و مسموميت ،ضعف و بي حالي شده بودند با تلاش عوامل اورژانس تهران پس از رسيدن به محل حادثه و انجام اقدامات اوليه پزشکي و اکسيژن تراپي از مرگ نجات يافتند و براي ادامه مراحل درمان به بيمارستان حضرت رسول اکرم(ص ) تهران انتقال داده شدند.

عباسي افزود: حال عمومي افراد مسمومين حادثه رضايت بخش است.


 در سمنان رخ داد؛
 جواني 17 ساله در پي درگيري جان خود را از دست داد  

سرويس حوادث:

در پي نزاع و درگيري چند نفر در ساعت 17:30 روز چهارشنبه در مسکن مهر سمنان جواني 17 ساله به جهت ضربات چاقو مجروح و به بيمارستان شفاي شهرستان سمنان انتقال يافت .

متاسفانه جوان مذکور به علت شدت جراحات وارد شده در بيمارستان جان خود را از دست داد .
خبر تکميلي اين حادثه را در شماره بعدي روزنامه بنظرتان مي‌رسانيم.