تاریخ 1393/11/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3847 برو جستجو جستجوی پیشرفته   تيم متين دامغان در رقابتهاي دور رفت زيرگروه ليگ واليبال اول شد 

سمنان - ايرنا - رقابتهاي دور رفت زيرگروه ليگ واليبال کشور چهارشنبه شب با صدرنشيني تيم متين دامغان در اين شهر پايان يافت.

تيم متين دامغان در رقابتهاي دور رفت زيرگروه ليگ واليبال اول شد

در پايان اين بازيها که چهار تيم از استانهاي مختلف حضور داشتند تيم متين دامغان با کسب 9 امتياز اول شد و تيم هاي آلومينيوم اراک با شش امتياز و گلکاران کاشان با سه امتياز در رده هاي دوم و سوم قرار گرفتند.

در آخرين دور اين بازيها تيم آلومينيوم اراک در برابر سابير کرج به برتري سه بر يک رسيد و تيم متين دامغان سه بر صفر کلکاران کاشان را مغلوب کرد.

دور برگشت اين بازيها براي شناخت دو تيم برتر صعود کننده به مرحله نهايي از بيست و ششم بهمن در اراک آغاز مي شود.

رقابتهاي واليبال زيرگروه ليگ کشور در چهار گروه در حال برگزاري است که از هر گروه در نهايت دو تيم به مرحله نهايي راه مي يابند.

مرحله نهايي اين بازيها در صورت راهيابي تيم متين دامغان قرار است از سوم اسفند با شرکت هشت تيم گروههاي چهارگانه در دامغان برگزار شود.


 رقابتهاي ژيمناستيک شاخه آکروژيم قهرماني کشور در سمنان آغاز شد 

سمنان - ايرنا - رقابتهاي ژيمناستيک قهرماني کشور شاخه اکروژيم روز جمعه و در آستانه ايام الله دهه فجر با شرکت 11 تيم از استانهاي مختلف در سمنان آغاز شد.

رقابتهاي ژيمناستيک شاخه آکروژيم قهرماني کشور در سمنان آغاز شد

اين مسابقات که در سالن اختصاصي ژيمناستيک ورزشکاه تختي سمنان در حال برگزاري است تيم هايي از استانهاي آذربايجان غربي، تهران، سمنان، مرکزي، البرز، يزد، کرمانشاه، مازندران، همدان، اصفهان و فارس حضور دارند. رييس هيات ژيمناستيک استان سمنان به خبرنگار ايرنا گفت: تيمها در اين مسابقات به صورت دو يا چهارنفره شرکت کرده و رقابتها در رده سني آزاد برگزار مي شود.

'محمد ايزدفر' افزود: 90 ورزشکار در اين مسابقات شرکت دارند و تيم ها بايد در هر دو بخش دو و چهار نفره رقابت کنند.

اکروژيم يکي از شاخه هاي ژيمناستيک است و به ژيمناستيک نمايشي گفته مي شود.


 رقابتهاي سطح بندي کشوري زورخانه اي و کشتي پهلواني در سمنان برگزار شد 

سمنان - ايرنا - رقابتهاي سطح بندي کشوري زورخانه اي و کشتي پهلواني روز جمعه در زورخانه خانه شهيدان بستان سمنان برگزار شد.

رقابتهاي سطح بندي کشوري زورخانه اي و کشتي پهلواني در سمنان برگزار شد

در اين رقابتها تيم سمنان به طور همزمان با تيم هاي استانهاي البرز و لرستان رقابت کرد.

رييس هيات کشتي پهلواني و زورخانه اي استان سمنان به خبرنگار ايرنا گفت: اين مسابقات با هماهنگي فدراسيون و با هدف شناخت سطح تيم هاي استاني براي حضور در رقابتهاي ليگ برتر، دسته يک و دسته دو سال آينده برگزار شد.

'سيدحسن سبزواري' افزود: در پايان اين رقابتها تيم هايي که در رتبه هاي اول تا دهم قرار بگيرند در ليگ برتر، يازدهم تا بيستم در ليگ دسته يک و بيست و يکم تا سي ام در ليگ دسته دو کشور حضور مي يايند.

وي گفت: سمنان در رقابتهاي امروز 178 امتياز کسب کرد و حضور اين تيم در رقابتهاي دسته يک کشور محرز شد و براي حضور در ليگ برتر بايد منتظر نتايج ساير تيم ها باشد.

سبزواري گفت: تيم ها در اين رقابتها متشکل از هفت ورزشکار و يک مرشد هستند که در بخش هاي مختلف حرکات تيمي، کباده، سنگ، ميل بازي، چرخ، کشتي پهلواني و هماهنگي افراد به رقابت مي پردازند.

وي مدت برگزاري اين رقابتها را نيم ساعت ذکر کرد و گفت: در پايان اين مسابقات فدراسيون ورزش هاي کشتي پهلواني و زورخانه اي نتايج تيم ها و سطح آنان را اعلام مي کند.


 امارات 3 - عراق 2
 شگفتي‌سازي امارات با سومي آسيا کامل شد  

تيم ملي امارات با شکست عراق، عنوان سوم جام ملت‌هاي آسيا را به دست آورد. به گزارش ايسنا، ديدار رده‌بندي شانزدهمين دوره جام ملت‌هاي آسيا جمعه ميان دو تيم امارات و عراق برگزار شد که در نهايت امارات با نتيجه 3 بر 2 از سد حريفش گذشت و موفق به کسب عنوان سومي جام ملت‌هاي آسيا در سال 2015 شد. در اين ديدار که از ساعت 12:30 در ورزشگاه شهر نيوکاسل آغاز شده بود در ابتدا امارات در دقيقه 16 با گل احمد خليل پيش افتاد. اما در ادامه اين عراقي‌ها بودند که با گل وليد سالم نتيجه را به تساوي کشاندند. در ادامه اين بازي پاياپاي درست در لحظات پاياني نيمه اول امجد کلاف گل دوم عراق را وارد دروازه امارات کرد تا عراقي‌ها با پيروزي 2 بر يک راهي رختکن شوند. در آغاز نيمه دوم درست بعد از 6 دقيقه احمد خليل گل دوم امارات را در دقيقه 51 به ثمر رساند تا همه چيز به تساوي کشيده شود. اما حملات ادامه‌دار اماراتي‌ها سبب شد تا يک ضربه پنالتي در دقيقه 57 براي آن‌ها به دست بيايد و علي مبخوط کار را براي امارات 3 بر 2 کند. تلاش عراقي‌ها در ادامه بازي ثمري نداشت و در نهايت اين امارات بود که پيروز اين ميدان شد و عنوان سومي جام ملت‌هاي آسيا در سال 2015 را به دست آورد. البته عراق از دقيقه 53 با اخراج احمد ابراهيم مدافع مياني خود 10 نفره به بازي ادامه داد. امارات در مرحله مقدماتي با تيم‌هاي ايران، بحرين و قطر هم‌گروه بود که در ديدار نخست خود، با نتيجه 4 بر 1 قطر را شکست داد و در بازي دوم موفق شد بحرين را با نتيجه 2 بر يک از پيش رو بردارد.اماراتي‌ها در ديدار سوم خود در مرحله گروهي با نتيجه يک بر صفر مغلوب ايران شدند تا به عنوان تيم دوم راهي مرحله يک چهارم نهايي جام ملت‌هاي آسيا شوند. آنها در مرحله يک چهارم، کار بزرگي انجام دادند و موفق شدند در ضربات پنالتي ژاپن را شکست دهند و راهي مرحله نيمه نهايي شوند. اما شگفتي‌سازي اماراتي‌ها در مرحله نيمه نهايي با شکست 2 بر صفر از استراليا متوقف شد تا اين تيم ديدار رده‌بندي را مقابل عراق برگزار کند. اين براي نخستين بار است که امارات عنوان سومي جام ملت‌ها را کسب مي‌کند.

مصاف کانگوروها و چشم‌بادامي‌ها

اما گفتني است شانزدهمين دوره جام ملت‌هاي آسيا پس از برگزاري 31 ديدار‌، امروز (شنبه) به آخر خط مي‌رسد. به گزارش ايسنا، امروز، ورزشگاه المپيک سيدني چهره قهرمان شانزدهمين دوره جام ملت‌هاي آسيا را مشخص مي‌کند. پس از 18 روز رقابت نفس‌گير، در ‌نهايت استراليا ميزبان جام ملت‌هاي آسيا بايد به مصاف تيمي برود که 55 سال است طعم قهرماني را نچشيده و براي رسيدن به اين عنوان تمامي تلاش خود را به کار مي‌گيرد. اين براي نخستين بار است که در فينال جام ملت‌هاي آسيا، تيم‌هاي استراليا و کره جنوبي به ديدار يکديگر مي‌روند. ديدار اين دو تيم ساعت 12 و 30 دقيقه امرور شنبه به وقت ايران در ورزشگاه المپيک سيدني برگزار مي‌شود. نکته قابل توجه براي هواداران ايراني هم حضور تيم داوري ايران در ديدار فينال جام ملت‌هاي آسياست. عليرضا فغاني به عنوان داور وسط در کنار رضا سخندان و محمدرضا ابوالفضلي به عنوان کمک‌داوران، قضاوت فينال جام ملت‌هاي آسيا در سال 2015 را برعهده دارند.