تاریخ 1393/09/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3807 برو جستجو جستجوی پیشرفته   هف سمنان به دنبال انتقام از بهمن شيراز 

سرويس ورزشي:

تيم فوتبال هف سمنان در اولين بازي دور برگشت فردا ساعت دو بعدازظهر در استاديوم تختي سمنان ميزبان تيم بهمن شيراز است. در بازي رفت تيم بهمن با استفاده از شرايط ميزباني و خوش شانسي هر چه تمام موفق شد سه امتياز بازي را کسب کند. اين در حالي بود که تيم هف سمنان در اولين بازيش هنوز هماهنگي لازم را نداشت ولي شرايط در حال حاضر متفاوت مي باشد چون شاگردان اسماعيل حلالي اين مربي دلسوز و کار بلد،بازي به بازي پيشرفت کرده. او به گفته تمام کارشناسان يکي از بهترين تيم هاي حاضر در ليگ دو کشور مي باشند ،تيم بهمن در اين بازي براي کسب نتيجه مشکلات زيادي را در پيش رو دارد زيرا بازيکنان تيم هف علاوه بر انگيزه انتقام از تيم بهمن در شرايط خوبي به سر مي برند اگر چه مهيار رحماني دروازه بان تيم به علت شکستگي بيني در اين مسابقه هم حضور ندارد ولي داود هوايي دروازه بان جوان وبا اخلاق در کنار مهدي ياوري آماده زير نظر حسن عمراني مربي دروازه بان ها کاملا براي حفاظت از سنگر دروازه هم پيمان شده اند در خط دفاع رامين قرباني متحول شده که از نظر فني يکي از بهترين هاست در کنار محسن حنيفي کاپيتان ارزنده و با تجربه خيال سرمربي خود را راحت کرده اند در خط دفاعي عليرضا عبادي با هوش بالا،علي درخشان هجومي و حبيب افرا،ميثم پورفرخي ،ايمان الاله و پيام مهراور جواناني هستند با دنيايي از انگيزه که به دنبال فرصت و مجوز کادر فني براي حضور در ميدان هستند اما در خط هافبک مهران قره باغي فرمانده ميانه زمين و يکي از بهترين هاي ليگ دو در کنار امير عباسي جوان و پر تلاش،امين غلامي پور تکنيکي،هادي حسين پور جنگنده،سعيد باقرپسند طراح،مرتضي عباس زاده زحمتکش،عرفان ميرزايي تند و تيزو رامين عباسي آچار فرانسه تيم،خيال حلالي را راحت کرده اند و فقط حضور اين هافبک ها بستگي به نوع تفکر کادرفني و آناليزي که از تيم بهمن داشته اند ،بستگي دارد که چه کساني در ترکيب اصلي قرار بگيرند در خط حمله نيز حامد عظيمي گلزن برتر ليگ دو در کنار فواد آقايي مهاجم ليگ برتري براي گلزني عطش فراوان دارند ضمن اينکه مهدي فدايي با سرعت مثالزدني و علي اکبر زندي ديگر بازيکن بومي استان هم منتظر فرصت هستند تا پنجمين پيروزي را در پنجمين بازي خانگي رقم بزنند محمد سرلک و احمد جانعلي مربيان دوست داشتني تيم هف تيم بهمن را کاملا آناليز کرده و اطلاعات خود را در اختيار اسماعيل حلالي قرار داده اند و منتظر تصميم گيري وي هستند با اين حساب بايد گفت تيم بهمن شيراز روز سختي را در پيش رو دارد.


 آقا فيروز از جنوب به شمال
 رکوردهاي آقاي خاص فوتبال ايران 

سرويس ورزشي:

فيروز کريمي آخرين مربي ايراني است که کاپ قهرماني جام باشگاه هاي آسيا را لمس کرده است.

سرمربي سابق پاس تهران يکي از با سابقه ترين مربيان فعلي فوتبال ماست که تعداد عناوين و البته تيم هايش به فضايي بيشتر از يک مقاله نياز دارد. کريمي در تيم هاي پاس، بهمن، سپاهان، ابومسلم، استقلال اهواز، استقلال تهران، راه‌آهن، ذوب‌آهن، صبا، داماش، گسترش فولاد، پلي اکريل، شهاب زنجان، شاهين بوشهر، سنگ آهن بافق و پيکان تهران مربيگري کرده است.

او از چند جهت صاحب رکورد است، اول هدايت همه تيم هاي اصفهاني حاضر در سطح اول فوتبال ايران، دوم هدايت همه تيم هاي شمالي حاضر در سطح اول فوتبال ايران، اگرچه اين دو تيم رابطه ناخوشايندي با هم دارند. فيروز همچنين همه تيم هاي تهراني به جز پرسپوليس را هدايت کرده و البته از بين شهرهاي مهم فوتبال ايران تنها در کرمان و شيراز مربيگري نکرده است.

حضور فيروز کريمي در ملوان چند ماه بعد از مربيگري چند ماهه او در ذوب‌آهن است که منجر به رهايي ذوبي ها از سقوط شد. درباره کريمي گفته مي‌ شد که او قصد دارد هدايت تيمي در کيش را برعهده بگيرد. او امسال براي نجات ملوان از سقوط کاري به مراتب دشوارتر از سال گذشته دارد. کريمي که قهرماني ايران و آسيا را در کارنامه دارد، هميشه مي‌ گويد بالاي 20 جام آورده است که البته اين ادعا چندان دقيق نيست.


 ليگ دسته يک فوتبال؛
 پيروزي استقلال اهواز، توقف مس رفسنجان و تساوي ديدار بزرگ در آبادان 

رقابتهاي ليگ دسته يک فوتبال باشگاه هاي کشور با پيروزي استقلال اهواز و نساجي مازندران و تساوي تيم هاي مطرح صنعت نفت آبادان و داماش گيلان همراه شد.

به گزارش ايرنا، هفته نهم ازرقابتهاي ليگ دسته يک فوتبال باشگاه هاي کشور عصر(سه شنبه) در دو گروه پيگيري شد.

در گروه الف، تيم صدرنشين استقلال اهواز در ديداري حساس به مصاف گيتي پسند اصفهان رفت وبه برتري دو بريک دست يافت تا با 17 امتياز به صدرنشيني خود ادامه دهد.

مس رفسنجان صدرنشين گروه ب در کرمانشاه برابر راهيان با تساوي يک بر يک متوقف شد اما همچنان با 21 امتياز صدرنشين است.

در ديگر ديدار مهم اين گروه تيم هاي مطرح صنعت نفت آبادان و داماش گيلان به تساوي 2 بر 2 رسيدند تا با 15 و 13 امتياز در رتبه هاي سوم و پنجم قرار بگيرند.

نتايج مسابقات از اين قرار است:

*گروه الف:

شهرداري اردبيل صفر - مس کرمان صفر

فجرسپاسي 3 - تربيت نوين يزد يک

نساجي مازندران يک - نيروي زميني صفر

آلومينيوم هرمزگان يک - فولاداهواز يک

استقلال اهواز 2 - گيتي پسنداصفهان يک

ايران جوان بوشهر يک - نفت و گازگچساران صفر

**جدول رده بندي:

1-استقلال اهواز/ 17 امتياز

2-فولاد نوين اهواز/ 15 امتياز و تفاضل گل مثبت 3

3-نساجي مازندران/ 15 امتياز و تفاضل گل مثبت 2

4-ايران جوان بوشهر/ 14 امتياز و تفاضل گل مثبت 2

5-نيروي زميني تهران/ 14 امتياز و تفاضل گل مثبت 2

6-گيتي پسند اصفهان/ 14 امتياز و تفاضل گل مثبت يک

7-آلومينيوم هرمزگان/ 10 امتياز و تفاضل گل مثبت يک

8-مس کرمان/ 10 امتياز و تفاضل گل صفر

9-نفت و گازگچساران/ 10 امتياز و تفاضل گل منهاي يک

10-فجرسپاسي شيراز/ 10 امتياز و تفاضل گل منهاي

11-شهرداري اردبيل/ 9 امتياز

12-تربيت نوين يزد/ 3 امتياز

*گروه ب:

گل گهرسيرجان 2 - شهرداري بندرعباس 2

اتکا گرگان يک - پاس همدان 2

فولاد يزد 2 - سياه جامگان مشهد يک

پارسه تهران يک - شهرداري تبريز صفر

راهيان کرمانشاه يک - مس رفسنجان يک

صنعت نفت آبادان 2 - داماش گيلان 2

**جدول رده بندي:

1-مس رفسنجان/ 21 امتياز

2-سياه جامگان مشهد/ 17 امتياز

3-صنعت نفت آبادان/ 15 امتياز و تفاضل گل مثبت 5

4-پاس همدان/ 15 امتياز و تفاضل گل مثبت 2

5-داماش گيلان / 13 امتياز و و تفاضل گل مثبت يک

6-پارسه تهران/ 13 امتياز و تفاضل گل منهاي يک

7-شهرداري تبريز/ 10 امتياز و تفاضل گل مثبت 2

8-راهيان کرمانشاه/ 10 امتياز و تفاضل گل مثبت يک

9-فولاد يزد/ 9 امتياز

10-گل گهر سيرجان/ 8 امتياز و تفاضل گل منهاي 3

11-شهرداري بندرعباس/ 8 امتياز و تفاضل گل منهاي 4

12-اتکاء گرگان/ 2 امتياز


 آقايان مسئول براي هزارمين بار،
 اين زمين چمن در شان برگزاري مسابقات فوتبال ليگ دو کشور نيست! 

يک نيم فصل از مسابقات فوتبال ليگ دو کشور گذشت و از روز پنجشنبه بازي هاي دور برگشت با برگزاري تيم هف سمنان با بهمن شيراز آغاز خواهد شد و متاسفانه هر روز وضعيت زمين چمن استاديوم تختي سمنان بدتر شده است به طوري که در گوشه هايي از زمين فقط تکه هاي خاک مشاهده مي شود و ناهموار بودن زمين و کچل بودن نقاط ديگر در پخش زنده مسابقات بدجوري به ذوق مي زند و البته اين براي چندمين بار است که گفته مي شود ولي متاسفانه هيچ مسئولي تاکنون قبول مسئوليت نکرده است و اصلا معلوم نيست متولي فوتبال و رسيدگي به اين موضوع بر عهده چه کساني مي باشد! البته در چند ماه گذشته برخي از همين عزيزان مسئول براي مسايل بسيار جزيي جلسات متفاوتي را برگزار کرده اند ضمن اينکه ما بر اين باوريم داشتن زمين چمن مناسب حق تمام فوتباليست هاي اين شهر و استان مي باشد. راستي سوال اينجاست که در زمان حضور تيم استيل آذين در سمنان براي زمين چمن سمنان معجزه اي اتفاق افتاده بود که همچون مخمل شده بود و نکته قابل بيان ديگر اينکه چه زماني چمن مصنوعي استاديوم پانزده هزار نفري سمنان مورد استفاده قرار خواهد گرفت ؟! اگر چه زمين چمن مصنوعي هم با سهل انگاري مسولين گذشته که فقط به فوتبال خيانت کردند از نوع بي کيفيت آن مي باشد البته سخن در اين باره بسيار زياد مي باشد که به موقع به آن خواهيم پرداخت.

"دادا رشيد"


 ورزش نياز روزانه و سلامت بخش 

سرويس ورزشي:

حميد درباغ عنبران مديرکل راه آهن ثامن (شمالشرق)گفت:با ايجاد امکانات و تشويق پرسنل تلاش مي کنيم اين شعار را نهادينه کنيم که " ورزش نياز روزانه اي است که عمل به آن سلامت بخش است"

وي افزود: فعاليت وخدمت رساني در عرصه حمل و نقل ريلي در بخش بار و مسافر ،کاري بي وقفه و خستگي ناپذير است که نياز به هوشياري و توان بالايي دارد،از اين رو کساني که در اين سيستم فعالند بايد از فکري بلند و انديشه اي آزاد و تني سالم بهره مند باشند تا بهترين خدمت را ارائه نمايند و البته اين سلامتي بدست نمي آيد مگر با انجام مستمر ورزش.

مديرکل راه آهن ثامن (شمالشرق) همچنين گفت: راه آهن ثامن (شمالشرق) با علم به اين مهم و احداث بناهاي مختلف ورزشي گام هاي خوبي را برداشته و طي 8ماهه اول سال1393 در 5 مسابقه شرکت نموده و موفق به کسب مقام اول مسابقات بسيج ادارات شهرستان شاهرود،مقام اول در مسابقات تنيس جام رمضان شهرستان شاهرود ،مقام اول فوتسال شهرستان سمنان و کسب مقام نايب قهرماني جام رمضان شهرستان شاهرود شده است.

درباغ عنبران تصريح کرد: تيم هاي ورزشي اين اداره کل در رشته هاي واليبال،بدنسازي،فوتسال،شنا و دوميداني فعال مي باشند.

حميد درباغ عنبران مديرکل راه آهن شمالشرق افزود: گفتني است که به مناسبت هفته بسيج تيم هاي کوهنوردي ادارات کل راه آهن ثامن و خراسان در يک برنامه مشترک موفق به صعود و فتح قله چمن ، يکي از قلل مرتفع رشته کوه بينالود در استان خراسان رضوي گرديدند.


 شايعه عجيب و باورنکردني روز ورزش استان،
 استعفاي مدير اداره ورزش و جوانان استان سمنان! 

سرويس ورزشي:

در يکي،دو روز گذشته شايعه عجيبي به گوش اهالي ورزش مبني بر استعفاي مدير اداره ورزش و جوانان استان به گوش رسيد شايعه اي که از راهروهاي اداره ورزش و جوانان استان به بيرون درز کرده است اما عده اي اين شايعه را مبني بر اتفاقات جاري ورزش استان ربط داده اند که بيشتر به خودسري يکي از ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها برمي گردد و متاسفانه مسئولين اجرايي استان چشم هاي خود را بر واقعيت ها بسته اند کار به جايي رسيده که حتي نام اداره ورزش و جوانان استان سمنان هم از سر درب ان اداره حذف شده و هيچ مسئول امنيتي هم تاکنون واکنشي از خود نشان نداده است اگرچه آقاي عليزاده خود اين خبر را بيخ و بن تکذيب کرده است و با قاطعيت اعلام کرد با تمام توان و انرژي خود در خدمت ورزش استان مي باشد! ضمن اينکه عده اي ديگر خرابکاري هاي ورزش در مديريت قبلي را به اين مسئله ربط مي دهند .به هر حال اميدواريم ورزش استان از اين حاشيه ها خارج شده و در مسير درستي قرار بگيرد.


 اخبار کوتاه ورزشي 

گراميان، صالحيان و مهدويان در گرگان

سرويس ورزشي:

از سري مسابقات هفته نهم دور رفت ليگ باشگاههاي برتر کشور در روز دوشنبه 17 آذر تيمهاي شهرداري گرگان و هفت الماس قزوين در سالن امام خميني شهر گرگان به مصاف رفتند.نظارت اين ديدار بعهده حميد گراميان و قضاوت آن بعهده محمدرضا صالحيان بود و حامد مهدويان نيز از گرمسار منشي اين مسابقه بود.


مسابقات بسکتبال پسران دانشگاه آزاد اسلامي استان در سمنان برگزار ميشود

سرويس ورزشي:

مسابقات بسکتبال پسران دانشگاه آزاد اسلامي استان با حضور 6 تيم دانشگاههاي آزاد شهرهاي گرمسار,سمنان,مهديشهر,دامغان,شاهرود و شهميرزاد از روز چهارشنبه 26 لغايت جمعه 28 آذر ماه در سالن بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان بصورت دوره اي برگزار ميگردد.در اين دوره از مسابقات حميد گراميان بعنوان سرپرست فني عهده دار برگزاري مسابقات خواهد بود.


آغاز مسابقات فوتسال اميد استان

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتسال اميد استان از روز چهار شنبه آغاز شد. در اين بازيها 8تيم حضور دارند که در دو گروه 4تيمي به صورت يکدوره اي با هم رقابت خواهند کرد در هفته اول تيمهاي پيمان شاهرود ،شهرداري ارادان ،مقاومت سمنان و وحدت کوهان ميامي بر حريفان خود پيروز شدند.

نتايج هفته اول:
- پيمان شاهرود 4 - آراد شاهرود صفر
- شهرداري آرادان 3 - پارت صفخه گرمسار صفر
- مقاومت سمنان 1 - آبفاي سمنا ن صفر
- وحدت کوهان ميامي 8- نصر اميريه دامغان 1


اعتراض برخي از دست اندرکاران فوتسال گرمسار به کميته مسابقات هيات فوتبال استان

سرويس ورزشي:

در دو ،سه روز گذشته برخي از دست اندرکاران تيم فوتسال اميد شهرستان گرمسار با تماس هاي مکرر خود از نحوه بررسي کميته مسابقات هيات فوتبال استان در نحوه صدور کارت هاي بازيکنان تيم فوتسال اميد آرادان اعتراض داشتند و بيان مي کردند که برخي از بازيکنان به جاي ارايه اصل شناسنامه با فتوکپي جعلي و گواهي اشتغال به تحصيل چند سال پيش موفق به کسب کارت بازي شده اند و حتي عنوان کردند که نام برخي از آنها اصلا در ثبت احوال وجود ندارد و...! البته اين صحبت اين عزيزان بوده است لذا از کميته مسابقات هيات فوتبال درخواست بررسي مجدد را داشتند ! البته کميته مسابقات هيات فوتبال استان هم براي صدور کارت ها دلايل خاص خود را دارد که قطعا با دليل و مدارک به اثبات آن خواهد پرداخت.


محمد دوست در مشهد قضاوت کرد

سرويس ورزشي:

در هفته نهم دور رفت مسابقات ليگ بسکتبال باشگاههاي برتر کشور تيم اول جدول يعني دانشگاه آزاد تهران در روز دوشنبه 17 آذر در مشهد به مصاف تيم ششم جدول يعني ثامن مشهد رفت که محمد دوست داور بين المللي استان اين مسابقه را قضاوت نمود.


برگزاري مسابقه دارت به مناسبت بزرگداشت هفته ي بسيج در اداره كل استاندارد استان سمنان

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد استان سمنان به مناسبت بزرگداشت هفته ي دفاع مقدس، مسابقات دارت بانوان و آقايان با همت واحد فرهنگي، ورزشي اداره كل استاندارد استان سمنان در روز پنج شنبه، مورخ06/09/93 در اين اداره كل برگزار شد.

در اين مسابقه ورزشي 29 تن از كاركنان بسيجي اين اداره كل شركت داشتند كه در پايان به سه نفر از برگزيدگان در بخش بانوان و سه نفر از برگزيدگان در بخش آقايان كه بالاترين امتيازات را كسب كردند جوايزي به رسم يادبود اعطا گرديد.