تاریخ 1393/09/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3807 برو جستجو جستجوی پیشرفته   در سمنان رخ داد ;
 تصادف موتورسيکلت با پاترول حادثه ساز شد  

سرويس حوادث:
با تماس شهروندان با سامانه 125 مبني بر تصادف موتورسيکلت با پاترول، ستاد فرماندهي سازمان آتش نشاني ايستگاه شماره 5 را به محل حادثه تصادف به آدرس: سمنان ، بلوار فدک اعزام کرد.  
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان، سر آتش نشان دوم حسن هراتيان فرمانده آتش نشانان اعزامي در اين باره گفت به محض رسيدن به محل حادثه مشاهده شد موتورسيکلت به علت سرعت زياد و عدم کنترل راکب از عقب با شدت با خودروي پاترول برخورد کرده و همزمان نيز طعمه حريق گرديد که آتش نشانان بلافاصله به وسيله آب خودروئي حريق را مهار و راکب موتورسيکلت را که به شدت از ناحيه سر و صورت  آسيب ديده بود تحويل عوامل اورژانس حاضر در محل داده و به عمليات خود پايان دادند.  
هراتيان به رانندگان توصيه کرد با سرعت مطمئنه و رعايت فاصله با خودروي جلوئي رانندگي کنند تا از بروز حوادث اينچنين جلوگيري شود.

 


 اغذيه فروشي باغ فردوس در سمنان دچار حريق شد  

سرويس حوادث:
با تماس شهروندي با سامانه 125 مبني بر بروز آتش سوزي در يک اغذيه فروشي، ستاد فرماندهي آتش نشاني سمنان آتش نشانان ايستگاه 1 را به محل حادثه واقع در خيابان باغ فردوس سمنان اعزام کرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان،  آتش يار دوم حجت ا... جهان فرمانده آتش نشانان اعزامي در اين باره گفت: با رسيدن به محل حادثه مشاهده شد فرد اغذيه فروشي به علت داغ شدن بيش از حد روغن طعمه حريق شده و زبانه هاي شعله به حدي است که به ديگر جاهاي ساختمان نيز در حال سرايت کردن مي باشد که آتش نشانان بلافاصله  با رعايت نکات ايمني و قطع برق و گاز  به وسيله يک عدد پتوي نسوز و با شيوه خفه کردن (قطع اکسيژن) حريق را مهار و به وسيله دستگاه HNE  شروع به خنک کردن مخزن مورد نظر نمودند.  
آتش نشانان پس از اطمينان از ايمني محل به عمليات خود پايان دادند.

 


 محکوميت يک شرکت متخلف به دليل گرانفروشي در سمنان 

سرويس حوادث:
به گزارش روابط عمومي اداره کل تعزيرات حکومتي استان سمنان پرونده اي  مبني بر گران فروشي از يک شرکت ساخت ظروف چيني در تعزيرات حکومتي سمنان تشکيل گرديد.
مراتب پس از جري تشريفات قانوني و محرز شدن تخلف، شعبه مربوطه شرکت متخلف را  به پرداخت جزاي نقدي به مبلغ 57/495/000 ريال محکوم نمود.

 


 محموله ادکلن به مقصد نرسيد  

سرويس حوادث:
فرمانده انتظامي شهرستان پلدختر استان لرستان از کشف محموله يک ميلياردي ادکلن در اين شهرستان خبر داد.  
به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ "رضا داودي" در اين باره اظهار داشت: ماموران انتظامي اين فرماندهي با همکاري عوامل پليس راه ملاوي شهرستان پلدختر يک دستگاه ماکسيما را در محور پلدختر- رومشکان توقيف کردند.  
وي گفت: در بازرسي از خودرو 10 هزار و 364عدد انواع ادکلن خارجي ساخت کشور فرانسه که از خوزستان به لرستان بارگيري شده بود کشف و ضبط شد.  
" داودي" ارزش محموله کشف شده را يک ميليارد ريال اعلام کرد و بيان داشت: در اين زمينه يک نفر نيز دستگير شد.

 


 براي چندمين بار:
 سرقت دريچه هاي فاضلاب در مهديشهر  

مهديشهر- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
براي چندمين بار دريچه هاي فاضلاب در منطقه هاي شهرک شهدا، شهرک انقلاب و شهر مهديشهر به سرقت رفت.
امسال براي چندمين بار درب هاي منهل هاي فاضلاب شهري در منطقه هاي مختلف شهر مهديشهر به سرقت رفته است.
مدتي است که دزدي درب منهولهاي فاضلاب شهري در شهر مهديشهر زياد شده و باعث به وجود آمدن مشکلاتي براي شهروندان و خودروهاي عبوري گرديده است.
با توجه به دزدي درب هاي فاضلاب در خيابان هاي شهر مهديشهر خطر افتادن شهروندان بالاخص کودکان و خودروها در اين چاه ها به وجود آمده است و شهروندان با قرار دادن لاستيک، چوب و يا هر وسيله اي سعي دارند تا مشخص نمايند که درب مورد سرقت قرار گرفته است تا براي کودکان عابرين و ماشين ها مشکلي به وجود نيايد و مشکل در اين رابطه وجود دارد که از مسئولين مربوطه درخواست پيگيري لازم را داريم: اول اين که دزدي هاي اين گونه در شهر زياد شده و دوم اينکه بعد از سرقت درب هاي فاضلاب مسئولين در خصوص جايگزين کردن آن بعد از فاصله زماني طولاني اقدام مي کنند.
ظاهرا  تا زماني که تمام درب هاي آهني مورد سرقت واقع نشود کسي به فکر تعويض اين درب ها نيست که اين عمل قابل تامل است. اميدواريم مسئولين با تدابير بيشتري سارقين اين درب ها که به راحتي بسياري از درب هاي فاضلاب شهري را جمع کرده اند شناسايي و آب و فاضلاب شهرستان هم قبل از جمع کردن همه درب ها فکري براي اين قضيه انجام دهد.