تاریخ 1393/09/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3794 برو جستجو جستجوی پیشرفته   آتش سوزي در منزل مسکوني زنگ حريق را در نيمه شب به صدا در آورد  

سرويس حوادث :
با تماس شهروندي با سامانه 125 مبني آتش سوزي منزل مسکوني، ستاد فرماندهي آتش نشاني سمنان، آتش نشانان ايستگاه1 و2 را همزمان به محل حادثه به آدرس کوي فلسطين کوچه شهيد داودي اعزام کرد .
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري سمنان، سرآتش نشان سعيد جمعه فرمانده عمليات  دراين باره گفت: بارسيدن به محل حادثه مشاهده شد منزل مسکوني از قسمت يکي از اتاق ها  طعمه حريق شده و نياز به امدادرساني آتش نشاني مي باشد که بلافاصله آتش نشانان با قطع برق و گاز و با بستن دستگاه تنفسي و بوسيله 2 بند شلنگ آبرساني شروع به اطفا» حريق کردند.
  بعد از اطفا» کامل و اطمينان از ايمني محل و تحويل به عوامل انتظامي حاضر در محل به عمليات خود پايان دادند. پس از تهيه گزارش در ساعت35:2 نيمه شب به مقر خود بازگشتند. علت حريق به وسيله کارشناسان سازمان در دست بررسي مي باشد.  

 


 در سرخه رخ داد ;
 سوارشدن تبعه افغان بر کاميون کود مرغ به قيمت جانش تمام شد 

سرويس حوادث :
تبعه 30 ساله افغاني براي ورود غيرمجاز به شهر سرخه استان سمنان سوار کاميون حامل کود مرغ شده بود که با باز شدن ناگهاني درب خودرو به بيرون پرتاب شد و جان باخت .
به گزارش مرکز اطلاع رساني پليس سمنان ، برابر اعلام معاونت عمليات اين فرماندهي ، ساعت 15:17 روز يکشنبه فردي 61 ساله با مراجعه به کلانتري مرکزي شهرستان سرخه از مرگ پسر عموي 30 ساله اش در بيمارستان خبر داد .
اين گزارش مي افزايد ، براساس اظهارات مراجعه کننده به کلانتري ، متوفي که از اتباع افغان و بدون کارت اقامت بود 28 آبان براي ورود به شهر سرخه در قسمت بار کاميوني مي شود که حامل بار کود مرغ بوده است .
بنابراين گزارش ، هنگام تردد کاميون ناگهان درب عقب خودرو بازشده و تبعه افغان از روي کودها به زمين پرتاب مي شود .
گزارش دريافتي حاکي است ، مصدوم که براي مداوا به بيمارستان کوثر سمنان منتقل شده بود روز گذشته به علت شدت جراحات وارد فوت مي کند .


 کشف دو کيلوگرم هروئين در قزوين  

سرويس حوادث :
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان قزوين از کشف دو کيلوگرم هروئين با دستگيري يک قاچاقچي عمده مواد مخدر در اين استان خبر داد.  
سرهنگ "ولي وندايي" اظهار داشت: ماموران اداره عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان قزوين از فعاليت فردي در زمينه تهيه و فروش عمده مواد مخدر در شهرک چوبيندر قزوين مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.  
وي اضافه کرد: اين ماموران ، متهم را شناسايي و تحت تعقيب قرار دادند که سرانجام در اقدامي اطلاعاتي از موعد ورود يک محموله مواد مخدر توسط قاچاقچي مواد به استان آگاه شدند.  
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان قزوين ادامه داد: قاچاقچي عمده مواد مخدر به همراه مقدار دو کيلوگرم هروئين در اقدام غافلگيرانه پليس در شهرک چوبيندر دستگير و به مراجع قضايي معرفي شد.


 دستگيري 2 شکارچي غير مجاز در منطقه حفاظت شده توران شاهرود 

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
رئيس اداره پارک ملي توران بيارجمند شاهرود از دستگيري دو شکارچي غير مجاز در منطقه حفاظت شده توران خبر داد.
علي اکبر قربانلوضمن اشاره به اينکه روز جمعه 30 آبان ماه محيط بانان اداره پارک ملي توران بيارجمند در منطقه حفاظت شده توران در حال گشت زني دو شکارچي غير مجاز را شناسايي و آنها را دستگير کردند، افزود: از شکارچي اول يک لاشه آهو کشف و ضبط شد. وي با بيان اينکه اين شکارچي بوسيله موتورسيکلت اقدام به تعقيب آهو کرده و حيوان را بدام انداخته بود، تصريح کرد: متهم با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضايي شده است. رئيس اداره پارک ملي توران بيارجمند همچنين با اشاره به اينکه از شکارچي دوم نيز يک قبضه اسلحه شکاري ساچمه زني غير مجاز بدست آمد ادامه داد: اين فرد نيز با توجه به شواهد و مدارک لازم تشکيل پرونده و براي انجام مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد. قربانلو در خاتمه با تاکيد بر اينکه اولويت محيط بانان حراست از محيط زيست در پارک ملي توران و حفظ آن براي آيندگان است افزود: متخلفان در اين راستا مبلغ 20 ميليون ريال بابت ضرر و زيان به محيط زيست جريمه شدند.