تاریخ 1393/08/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3776 برو جستجو جستجوی پیشرفته   سارق ساختمان هاي نيمه کاره شاهرود دستگير شد  

سرويس حوادث:
13 فقره سرقت اماکن خصوصي به ارزش 200 ميليون ريال در شهرستان شاهرود استان سمنان کشف شد.
به گزارش مرکز اطلاع رساني پليس سمنان،  فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود در تشريح اين خبر گفت: با دريافت گزارشي مبني بر وقوع سرقت از ساختمان هاي نيمه کاره رسيدگي موضوع در دستور کار ماموران تجسس کلانتري 12 بسيج قرار گرفت.
سرهنگ غلامرضا کاظم زاده ادامه داد: بعد از چند روزکار اطلاعاتي و با استفاده از شگردهاي خاص پليسي متهم 42 ساله که در اين خصوص سابقه کيفري دارد شناسايي و با هماهنگي مرجع قضايي مورد کنترل و نظارت قرار گرفت.
کاظم زاده گفت: تحقيقات پليس ادامه داشت تا اين که سرنخ هايي از فعاليت متهم در يکي از سرقت ها به دست آمد .
وي به بازرسي از منزل و انبار خانه متهم اشاره و تصريح کرد: در اين بازرسي تعداد قابل توجهي انواع لوازم ساختماني سرقتي کشف شد.
اين مسئول انتظامي افزود: متهم در بازجويي هاي صورت گرفته تاکنون به انجام 13 فقره سرقت از ساختمان هاي نيمه کاره اعتراف کرده است.
کاظم زاده با بيان اين که متهم به مواد مخدر صنعتي اعتياد دارد، خاطر نشان کرد: وي انگيزه خود را تامين هزينه هاي اعتيادش به مواد مخدر بيان کرده است.
فرمانده انتظامي شاهرود با اعلام معرفي متهم به مرجع قضايي، از عموم شهروندان به خصوص مالکان ساختمان هاي در دست احداث خواست تا با رعايت نکات ايمني و حفاظتي از بروز اين گونه جرائم پيشگيري نمايند.


 کشف 160 هزار نخ سيگار قاچاق در گرمسار 

سرويس حوادث:
ماموران پليس 160 هزار نخ سيگار قاچاق را از يک دستگاه خودروي نيسان در گرمسار کشف کردند.
به گزارش مرکز اطلاع رساني پليس، بنابراعلام معاونت عمليات اين فرماندهي، طرح ايست و کنترل خودروهاي عبوري در بخش ايوانکي از سوي ماموران انتظامي  شهرستان گرمسار به اجرا در آمد.
اين گزارش حاکي است، ساعت 4 بامداد ماموران پليس به يک دستگاه نيسان مشکوک شده و براي بررسي بيشتر آن را متوقف کردند.
گزارش دريافتي مي افزايد، در اين بازديد 150 کارتن سيگار قاچاق و فاقد هرگونه مدرک و مجوز قانوني کشف و ضبط شد.
در اين خصوص راننده نيسان دستگير و به مراجع قانوني معرفي شد.

 


 بي احتياطي کارگر ساختماني سقوط وي را به همراه داشت  

سرويس حوادث:
بر اثر سقوط کارگر ساختماني از ارتفاع درحين کار در ساعت 01:9 صبح ستاد فرماندهي سازمانآتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان اکيپ امداد و نجات ايستگاه شماره 2 را سريعا" به محل حادثه واقع در بلوار مولوي سمنان اعزام کرد. به گزارش پايگاه خبري 125، سر آتش نشان دوم حسين ملک علائي فرمانده آتش نشانان اعزامي به محل حادثه در اين باره گفت: پس از رسيدن به محل حادثه مشاهده شد که فردي در حين کار از روي نردبان سقوط کرده و بر روي پشت بام ساختمان نيمه کاره افتاده است و قادر به حرکت کردن نمي باشد. وي خاطر نشان کرد آتش نشانان بي درنگ به وسيله تجهيزات امداد و نجات فرد حادثه ديده را به وسيله بسکت مهار کرده و به پائين ساختمان هدايت نمودند و پس از تحويل به عوامل اورژانس حاضر در محل و انتقال مصدوم به بيمارستان به عمليات خود پايان دادند.   ملک علائي در آخر به کارگران و کارفرمايان عزيز توصيه کرد: رعايت نکات ايمني در حين کار نه تنها محدوديتي براي انجام کار ندارد بلکه باعث تضمين سلامت جسمي و روحي کارگران در حين انجام کار خواهد بود.